PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه فایل و enamad

leberman
February 4th, 2014, 23:39
درود

فروشگاه فایلی دارم که قصد تهیه enamad براش دارم دیروز مدارک کامل کردم و منتظر تاییدیه هستم.
در سایت من امکان عضویت وجود داره طوری که کاربران میتونن عضو بشن و محصولی رو برای فروش قرار بدن طبق پرس و جویی که کردم فکر کنم باید مجوز بازاریابی بگیرم اگر دوستان اطلاعی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.

dark_7qe
February 5th, 2014, 00:02
نماد معمولا یک هفته طول میکشه تا چک لیست رو بفرستن مال من چک لیستم یه هفته ای اومد ولی 9 روز از زمان ارسال چک لیست گذشته و جواب ندادن امروز تماس گرفتم گفتن سرشون شلوغه یه هفته دیگه هم ظول میکشه تا جواب بدن

techgreen
February 5th, 2014, 00:30
نماد از یک هفته تا 3-4 هفته طول میکشه برای ما 3 هفته طول کشید تا صدور نماد و رفع نواقص و ...
ولی در کل روند کاری سخت نیست فقط همینه که سرشون شلوغه و یکمی با تاخییر انجام میشه

leberman
February 6th, 2014, 00:23
ممنون بابت پاسخگویی مشکلی با زمانش ندارم بیشتر این قسمت برام مهمه " در سایت من امکان عضویت وجود داره طوری که کاربران میتونن عضو بشن و محصولی رو برای فروش قرار بدن طبق پرس و جویی که کردم فکر کنم باید مجوز بازاریابی بگیرم اگر دوستان اطلاعی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن. "

leberman
February 6th, 2014, 17:34
کسی از دوستان اطلاعی نداره؟ :-؟