PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه عملیتون از پی پل

nightman
February 4th, 2014, 22:36
...

nightman
February 5th, 2014, 00:13
سلام
من 12 تا پی پل عوض کردم
هر کدوم یک ماه لیمت میشه
هر بار ای پی عوض کنی اذیتت میکنن

من ای پی زیاد تغییر میدم و هر بار فقط اطلاعات حساب بانکی یا شماره کارت یا یکی از ۲ تا سوال امنیتی رو ازم پرسیده حالا منظورتون دقیقا از اذیت چی؟ لیمیت میشه یعنی دقیقا به چه دلیل لیمیت میشه؟

nightman
February 5th, 2014, 00:42
مثلان تو بعضی پرداخت ها میگه باید بزنگیم به تلفنت

احتمال میدم سایت مورد نظر این سیستم رو گذشته باشه که حتما باید وریفای تلفنی هم انجام بشه در صورتی که پیپل رو از کشوری مثل امارات باز کنید باتون تماس نمیگیرن البته از طرف پیپل تماس نمیگیرن ولی دیتاسنتر ها معمولا تماس میگیرن که با ی سیمکارت امارات که رو ایرانسل جواب بده مشکل حله

techgreen
February 5th, 2014, 00:49
عزیز پی پال طوری شده که دیگه نمیشه بهش اعتماد کرد !
بهترین گزینه الان وب مانی هست ! که با ایرانی ها هیچ مشکلی نداره میتونید مستر کارت هم بهش متصل کنید ویزا رو هم فکر کنم بشه

persianmagic
February 5th, 2014, 00:57
درود

دقیقا یکبار این اتفاق برای ما هم افتاد

Apr 23, 2012 : Your PayPal account shares at least one piece of information with another PayPal account that has issues. Please resolve the issues within 14 days or we will have to further limit your account.

یعنی ایدی که برای وری فای پیپال ارائه شده مشابهش در سیستم موجود هست

الان وب مانی مناسب هست

بیت کوین هم با سرعت فوق العاده در حال پیشرفت هست

موفق باشید

nightman
February 5th, 2014, 09:12
عزیز پی پال طوری شده که دیگه نمیشه بهش اعتماد کرد !
بهترین گزینه الان وب مانی هست ! که با ایرانی ها هیچ مشکلی نداره میتونید مستر کارت هم بهش متصل کنید ویزا رو هم فکر کنم بشه

وب مانی اصلا در حد پیپل نیست علاوه بر اینکه امریکا رو هم تحریم کرده و کاربر های آمریکاییم که تقریبا ۴۰ درصد هستن نمیتونن ازش استفاده کنن
البته من دنبال بهترین گزینه نیستم من از بهترین دنیا استفاده میکنم فقط میخوام تا میتونم مواظب باشم که کاری نکنم مدارک بخواد

nightman
February 5th, 2014, 09:26
درود

دقیقا یکبار این اتفاق برای ما هم افتاد

Apr 23, 2012 : Your PayPal account shares at least one piece of information with another PayPal account that has issues. Please resolve the issues within 14 days or we will have to further limit your account.

یعنی ایدی که برای وری فای پیپال ارائه شده مشابهش در سیستم موجود هست

الان وب مانی مناسب هست

بیت کوین هم با سرعت فوق العاده در حال پیشرفت هست

موفق باشید

بیت کوین و وب مانی تو سطح جهان زیاد جا نیفتادن و فقط کشور هایی که با پیپل مشکل دارن بیشتر به سمتش میرن
البته بیت کوین کلا موضوعش فرق میکنه چون اصلا به عنوان یک حساب بانکی قابل اعتماد نیست و فقط میشه به عنوان ی صرافی بش نیگا کرد که باش پول رو انتقال بدیم چون نواسانات شدیدی داره

porya8738
February 5th, 2014, 10:42
پرفکت مانی و وب مانی خوب هستند