PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: سامانه پیامکی

mafia1990
February 4th, 2014, 20:27
سلام من میخوام وقتی مشتری عددی مثلا 123456 رو به سامانه پیامک کرد سامانه بیاد اینو در دیتابیس سرچ کنه
در صورتی که این عدد وجود داشت پیغام مناسب بده و در صورتی که نبود یک عدد براش ارسال کنه
میخواستم ببینم چنین کاری امکان پذیره ؟اگه آره باید چیکار کنم؟ممنون

TARIMEHR
February 4th, 2014, 20:33
چیزی که میخواهید کد خوان است
در این بخش شما ابتدا یک سری کد را توسط فایل اکسل وارد سامانه می کنید ، در صورتی که کاربر یکی از این کدها را به سامانه ارسال کند کد ارسال شده توسط شخص به همراه شماره موبایل وی در سیستم ذخیره می شود و پیغام تنظیم شده برای کاربر ارسال می گردد ، همچنین در صورت ارسال کد اشتباه و همچنین کد تکراری نیز متن معین شده برای هرکدام به کاربر ارسال خواهد شد

soheilsystem92
February 4th, 2014, 22:15
سلام بله این امکان وجود داره
البته شما با برنامه نویسی هم میتونبد این کار رو انجام بدید که قابلیت مانور بالاتری داده
برای مثال ابتدا پیامک های دریافتی خوانده نشده بررسی شه اگر کد ارسال شده در دیتابیس شما موجود بود پیامکی با متن مشخص رو به ارسال کننده پیامک ارسال کنه الااخر...
موفق باشید

abbasss
February 4th, 2014, 23:12
سلام

ابزار پاسخگو (http://ariaideh.com/) رو از سامانه چک کنید:
ورود به سامانه هوشمند پیام کوتاه آریا ایده (http://sms.ariaideh.com/)
USER& PASS: test

مسیر امکانات---->>پاسخگو را بروید.

موفق باشید

porya8738
February 5th, 2014, 10:52
امکان کد خوان هست دوست عزیز

hrv
February 5th, 2014, 11:31
سلام کد خوان هست
البته نامهای دیگری هم مثل سیستم هدیه هم دارد!
بسته به سامانه!:)
که در ردیف کد مدنظر و ردیف دوم هم (اختیاری) جواب خاص برای آن جواب هست
panel.pfc.ir یوزر : pfc پسورد: demo
گزینه امکانات زیر شاخه:کدخوان را انتخاب کنید راهنما دارد

sardarn
February 5th, 2014, 14:15
سلام من میخوام وقتی مشتری عددی مثلا 123456 رو به سامانه پیامک کرد سامانه بیاد اینو در دیتابیس سرچ کنه
در صورتی که این عدد وجود داشت پیغام مناسب بده و در صورتی که نبود یک عدد براش ارسال کنه
میخواستم ببینم چنین کاری امکان پذیره ؟اگه آره باید چیکار کنم؟ممنون

سلام
از سرویس انتقال به آدرس و برنامه نویسی در سایت مقسد هم می توانید استفاده کنید