PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دنبال کار هستم

litetarh
February 4th, 2014, 18:02
سلام دوستان , بنده میتونم برای سایت های تفریحی یا موزیک یا هر چیز دیگه ای نویسنده بشم

+ میتونم پشتیبانی WHMCS رو هم بپذیرم آشنایی کامل با Cpanel , WHM , WHMCS , هم رو دارم

لطفا قیمت هاتون رو بگید ببینم مورد قبول هست کار کنم یا نه ! با سپاس

litetarh
February 4th, 2014, 20:20
از دوستان کسی نیاز نداره ؟ کسی خواست امنیت سایتش رو هم تامین میکنم

mr-programer
February 4th, 2014, 20:34
سلام نویسنده وبسایت گرافیک میشین ؟

برای هر مطلب 500 تومن میدم . آپدیت باید منظم باشه روزی یه دونه هم بزنی اشکالی نداره ولی هر روز باید بزنی . اگه یه روز نتونستی قبلش اعلام کن خودم اونروز بزنم تا آپدیت منظم باشه .

الان دو نفر تو سایتم نویسندگی میکنن خواستی تو هم خبرم کن .

info@mr-programer.ir

یه ایمیل بفرست اکانت ایجاد کنم برات ( وردپرس هست ) .

big man
February 4th, 2014, 20:34
کمی راجع به امنیت بیشتر توضیح میدید؟

Rapian
February 4th, 2014, 20:37
نویسنـــده هستید شما با من در ارتباط باشید. اگر هر روز پشت pc باشید و اهل کار !

litetarh
February 4th, 2014, 20:40
کمی راجع به امنیت بیشتر توضیح میدید؟

مثلا وبسایت شما دارای باگ یا همون راه نفوز هستش و برای امنیت بیشتر این باگ ها باید باگ گیری بشه که به بهش آنتی باگ میگن که نیاز به تخصص هم داره که طرف باید با امنیت اشنایی داشته باشه

از جمله باگ های sql , xss , scrf , sfl ... که اکثر سایت های معمولی دارا هستن ! برای این کار هم باید هزینه کنید تا سایتتون پر امنیت باشد ! سوالی بود در خدمتم

litetarh
February 4th, 2014, 20:41
نویسنـــده هستید شما با من در ارتباط باشید. اگر هر روز پشت pc باشید و اهل کار !

بله نویسنده هستم موضوع سایتتون چی هستش ؟ بله هر روز پشت کامپیوتر هستم , آشنایی کامل با cms های مانند وردپرس , نیوک دارم

Mr.Te0
February 5th, 2014, 06:00
http://www.webhostingtalk.ir/f219/103795/

litetarh
February 5th, 2014, 13:20
http://www.webhostingtalk.ir/f219/103795/

تاپیکتون رو مطالعه کردم آمادگی کامل رو دارم شرایط و هزینه مد نظورتون چند هستش ؟ پ.خ کنید