PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات در مورد زرين پال

amiri113
April 30th, 2010, 22:56
زرين پال امکان انجام تراکنش های مالی از طريق اينترنت را به صورت ساده و امن ميسر مي سازد. شما به وسيله زرين پال امکان انجام کليه تراکنش های مالی از طريق اينترنت و يا خريد از طريق وبسايت های پذيرنده زرين پال از طريق دروازه پرداخت زرين پال را دارا مي باشيد. هم چنين اگر شما فروشنده کالا بر روی اينترنت می باشيد، زرين پال اين امکان را برای شما همکار گرامی به وجود آورده تا از طريق درخواست دروازه پرداخت، اقدام به فروش کالا و يا سرويس خود از طريق اينترنت در چارچوب سياست امنيت اطلاعات زرين پال و قوانين زرين پال و جمهوری اسلامی ايران نموده و تجارت خود را رونق دهيد. به زبان ساده، اگر قصد انجام تراکنش های مالی و جابجايي پول در اينترنت را داريد، هم اکنون و فارغ از نگراني های گذشته به زرين پال پيوسته و تجارت خود را آغاز کنيد.

دوستانی که مايلند در مورد کارکرد سيستم زرين پال سوالی رو مطرح کنن من در اين تاپيک در خدمتشون هستم!

به اميد صحبت و رفع ابهامات

LoveLife
April 30th, 2010, 22:58
ابتدا درصد سود شما و زمان واریز رو توضیح بدبد

amiri113
May 1st, 2010, 01:23
بازم سلام
درصد زرين پال 2.5 درصد در زمان خروج هستش!

اگر کاربری 10000 تومان به حساب شما پرداخت کنه 10000 تومان از حسابش کم ميشه و 10000 تومان به حساب شما در زرين پال اضافه ميشه!
اگر شما درخواست برداشت اين پول از حسابتون رو بکنيد 3 تا 4 روز کاری بعد با کسر 2.5% به حساب بانکی که از قبل در سيستم اضافه کرديد واريز ميشه!
اگر هم نخواين برداشت کنيد ميتونيد معاملات خودتون رو از طريق حساب زرين پال انجام بديد (که البته الان با توجه به کم بودن تعداد کاربران ممکنه اينکار براتون عملی نباشه) و در اين صورت هيچ درصدی کسر نميشه!

با تشکر
علی امیری

amiri113
May 1st, 2010, 01:44
فقط سوال بود
ما به سیستم پرداخت انلاین ملت و سامان متصل هستیم . و برای هر کدوم کلیه مدارک شرکت و برگه قرار داد ارائه کردیم . در هر صورت این امکان ممکن هست باعث سو استفاده برخی ها از این سیستم شود و بهتر هست قبل از اجرایی شدن با مسولین بانک در این رابطه صحبت نمایید . زیرا اکثر مشتریان پرداخت انلاین را به چشم یک نوع اعتبار فروشندگان میبینند مخصوصا بانک های بزرگ تر همانند بانک ملت

بله! حتما ميبايست با بانکها صحبت کرد و الان با بانکهایی هم که قرار داد داريم طی چند جلسه هماهنگی های لازم انجام شده!
اتفاقا در مورد بانک ملت هم خودشون تماس گرفتند و مايل بودند که اين کار انجام بشه و در حال مذاکره هستيم انشالا!
برناممون اين هستش که با تمام بانکهایی که در اين زمينه فعاليت ميکنن همکاری داشته باشيم. مخصوصا بانک های خصوصی چون صحبت کردن با يک شرکت خصوصی خيلی ساده تر از يک شرکت دولتی هستش!
ولی در مجموع آينده خوبی برای سيستم پيش بينی ميکنيم به شرط اينکه نظارت مستمر رو فراموش نکنيم.

mehdi24
May 1st, 2010, 13:45
تبریک می گم
کار خوبی رو شروع کردید و مسلما مشکلات خیلی از فروشندگان رو حل می کنه. فقط همین اول کار خوب تبلیغ کنید تا جا بیفته. تبلیغ فقط اولش لازمه و بعد معروف میشه بین وب مسترها

amiri113
May 1st, 2010, 13:51
ممنون
يک مقدار دنبال ماژول نويسی و تکميلش هستش و مهمتر از اون عقد قرار داد با شرکت های تجارت الکترونيک اونها و توجيه اونها برای بستن قرار داد محکم و کاملتر!

خوشحال ميشم نظرتون رو هم بگيد تا انشالا در تکميل اين کار از نظرات همه عزيزان استفاده کنيم.

Arashdn
May 1st, 2010, 13:52
ممکنه یه تلفن تماس که با شخص خودتون صحبت کنم رو برام پ . خ کنید؟

amiri113
May 1st, 2010, 14:08
ممکنه یه تلفن تماس که با شخص خودتون صحبت کنم رو برام پ . خ کنید؟

خواهش ميکنم!
من الان شرکت هستم!
88012882 داخلی 121
بازم اگر شخصی تر خواستيد براتون ارسال ميکنم! :دی در خدمتتون هستم!

taghikhani
May 1st, 2010, 16:18
ایده خوبیه ولی درصدش خیلی بالاست.

amiri113
May 1st, 2010, 16:28

نکته ای که هستش اينه که الان سايت های مشابه دارن با 4 درصد کار ميکنن!
شرکت تجارت الکترونيک بانکها هم معمولا روی 2 درصد قرار داد ميبندن!
پی پال هم روی 3% کار ميکنه!

:دی

ولی ما اين درصد رو به 2.5% و اونهم تنها در زمان خروج کاهش داديم!
انشالا با پيشرفت سيستم و فراگير شدنش مقدار تراکنش های خروجی کمتر ميشه و اون زمان ميشه بدون پورسانت فعاليت کرد.

mehdi24
May 1st, 2010, 16:33

چون بانک هم ازشون کارمزد می گیره و این 2.5 درصد شامل درصد بانک هم میشه

Mostafa
May 1st, 2010, 17:09
با سلام

ببخشید ، از نظر من سرویس شما شکست خورده است.
اگر بتوانید کاری بکنید که مشتری لازم نباشه در سیستم عضو بشود، خوب است. یعنی Merchant عضو بشود. مشتری جهت پرداخت آنلاین به صفحه پرداخت پاسارگاد یا پارسیان زرین پال بیاید، سپس پول را از طریق شتاب پرداخت کند و خارج شود. شما هزینه را به حساب Merchant واریز کنید. این طوری خوب است.

afrateam
May 1st, 2010, 18:57
اگه یه اسکریپت مستقل "سبد خرید" که با وب سرویس به زرین پال وصل بشه بنویسین خیلیا میتونن ازش استفاده کنن
یه پنل مدیریت ساده میخواد برای وارد کردن اسم کالا + قیمت
و یه محیط که برای سبد خرید (جمع شدن کالا ها یا خدماتی که سفارش داده شده و محاسبه قیمت نهایی) و پرداخت با زیرن پال ازش استفاده بشه
شما هم بجای اینکه واسه تک تک سیستم ها ماژول بنویسی میتونی همینو به کاربر بدی که رو هاستش نصب کنه و مثل وقتی که به سیستم های خرید پستی برای خرید لینک میده به اون اسکریپت لینک بده

amiri113
May 1st, 2010, 22:15
با سلام

ببخشید ، از نظر من سرویس شما شکست خورده است.
اگر بتوانید کاری بکنید که مشتری لازم نباشه در سیستم عضو بشود، خوب است. یعنی Merchant عضو بشود. مشتری جهت پرداخت آنلاین به صفحه پرداخت پاسارگاد یا پارسیان زرین پال بیاید، سپس پول را از طریق شتاب پرداخت کند و خارج شود. شما هزینه را به حساب Merchant واریز کنید. این طوری خوب است.

منظورتون رو دقيقا متوجه نشدم!
ولی برای پرداخت کاربر هم ميتونه عضو بشه و هم ميتونه به عنوان مهمان پرداخت کنه!
هيچ اجباری نيستش که حتما عضو بشه و بعد پرداخت کنه! ميتونه به سايت بياد و به عنوان مهمان دروازه پرداخت رو انتخاب کنه و پرداختش رو انجام بده به زرين پال برگرده و ازونجا به سايت مبدا برگرده!

اگه یه اسکریپت مستقل "سبد خرید" که با وب سرویس به زرین پال وصل بشه بنویسین خیلیا میتونن ازش استفاده کنن
یه پنل مدیریت ساده میخواد برای وارد کردن اسم کالا + قیمت
و یه محیط که برای سبد خرید (جمع شدن کالا ها یا خدماتی که سفارش داده شده و محاسبه قیمت نهایی) و پرداخت با زیرن پال ازش استفاده بشه
شما هم بجای اینکه واسه تک تک سیستم ها ماژول بنویسی میتونی همینو به کاربر بدی که رو هاستش نصب کنه و مثل وقتی که به سیستم های خرید پستی برای خرید لینک میده به اون اسکریپت لینک بده

اين اسکريپت ها هم آماده هستش!
برای فروش هاست : سما هاست هستش!
و برای فروشگاه: سامان شاپ

هر دو هم دارای پکيج های ارزون قيمت 70000 تومانی هستند!

با تشکر
علی امیری

afrateam
May 1st, 2010, 23:47
اين اسکريپت ها هم آماده هستش!
برای فروش هاست : سما هاست هستش!
و برای فروشگاه: سامان شاپ

هر دو هم دارای پکيج های ارزون قيمت 70000 تومانی هستند!
کاربرد چیزی که من گفتم برای کسانی هست که فرضا سایت استاتیک یا دست نویس برای هاستینگ دارن
یا از سیستم هایی مثل وردپرس و دیتالیف برای فروشگاه استفاده میکنن
تعداد این افراد کم نیست
و نوشتن ماژول برای سایت استاتیک غیر ممکنه و برای سایتی که طرف خودش نوشته کار سختیه
و احتمالا نوشتن این ماژول برای وردپرس و سایر سیستم های غیر فروشگاهی که بعضیا برای فروشگاه استفاده میکنن هم ممکن نیست
برای همین گفتم که یه اسکریپت ساده (بدون امکانات اضافی) و مستقل از سایر اسکریپت ها بنویسین که برای محاسبه قیمت کل خدمات (یا محصولات) و پرداخت با زرین پال ازش استفاده بشه

amiri113
May 1st, 2010, 23:57
کاربرد چیزی که من گفتم برای کسانی هست که فرضا سایت استاتیک یا دست نویس برای هاستینگ دارن
تعداد این افراد کم نیست
و نوشتن ماژول برای سایت استاتیک غیر ممکنه و برای سایتی که طرف خودش نوشته کار سختیه
و احتمالا نوشتن این ماژول برای وردپرس و سایر سیستم های غیر فروشگاهی که بعضیا برای فروشگاه استفاده میکنن هم ممکن نیست
برای همین گفتم که یه اسکریپت ساده (بدون امکانات اضافی) و مستقل از سایر اسکریپت ها بنویسین که برای محاسبه قیمت کل خدمات (یا محصولات) و پرداخت با زرین پال ازش استفاده بشه

منظورتون رو متوجه شدم!
ما يک صفحه php ساده برای استفاده از کد آسان پرداز با اين شرايط آماده کرديم!
نياز به هيچ چيزی نداره و به طور ساده برای تمام اعضای زرين پال قابل استفاده هستش.
مشاهده: کد apfs.php برای استفاده از آسان پرداخت (https://www.zarinpal.com/pages/labs/apfs/)

RezaFH
May 2nd, 2010, 01:44
سلام
من هم ثب نام کردم
سیستم خوب و مطمعنی به نظر میرسه ، به امید اینکه هرچه بیشتر گسترش پیدا کنه (مثل پی پال :d )
اما آیا هر شخصی میتونه با ارسال موارد لازم از این سیستم پرداخت استفاده کنه ؟ (مثلا من برای سایتم)
و اینکه آیا ماژولی مثلا برای WHMCS یا سیستمهای دیگه نوشته شده ؟

ممنون

TukaNet
May 2nd, 2010, 02:49
سلام
من هم ثب نام کردم
سیستم خوب و مطمعنی به نظر میرسه ، به امید اینکه هرچه بیشتر گسترش پیدا کنه (مثل پی پال :d )
اما آیا هر شخصی میتونه با ارسال موارد لازم از این سیستم پرداخت استفاده کنه ؟ (مثلا من برای سایتم)

ممنون

طبق اخبار در راه است :دی

AfraWeb.net
May 2nd, 2010, 02:57

شما اگر بخواهید با خود بانک سامان هم قرار داد ببنید باید 2 درصد پرداخت نمایید پس 2.5 درصد هزینه بالایی نیست و به نظر میرسه منطقی باشد .

Rapid
May 2nd, 2010, 10:00
طرح خوبيه كدوم بانك طرف قرارداد هست؟

amiri113
May 2nd, 2010, 10:12

ببينيد ما بيشتر تمرکز خودمون رو گزاشتيم روی فروشگاه سازها!
اما اين ماژول برای نرم افزار های هاستينگ هم بايد نوشته بشه! اگر شما مايل هستيد از whmcs برای اينکار استفاده کنيد ما ماژول رو برای شما به صورت رايگان مينويسيم. ولی اينکه الان نوشته شده باشه نه! بعد از درخواست شما نوشته ميشه و رو سايت خودتون تست ميشه و بعد برای استفاده عموم هم قرار داده ميشه!
در مورد آدونيس هم که نوشته شده و الان منتظر نظر آقای داوری هستيم!
در مورد بقيه نرم افزار ها هم سعی در برقرای ارتباط داريم و يا اينکه ماژول رو خودمون ارائه بديم.
مثلا الان ماژول os commerce روی سايت قرار داره برای دانلود.

طرح خوبيه كدوم بانك طرف قرارداد هست؟
فعلا دروازه پرداخت بانکهای پاسارگاد و پارسيان روی وبسايت قرار داره.
انشالا تو برناممون هستش که با تمام بانکهایی که دروازه پرداخت آنلاين ارائه ميدن طرف قرار داد باشيم.

با تشکر
علی امیری

RezaFH
May 2nd, 2010, 10:35
ببينيد ما بيشتر تمرکز خودمون رو گزاشتيم روی فروشگاه سازها!
اما اين ماژول برای نرم افزار های هاستينگ هم بايد نوشته بشه! اگر شما مايل هستيد از whmcs برای اينکار استفاده کنيد ما ماژول رو برای شما به صورت رايگان مينويسيم. ولی اينکه الان نوشته شده باشه نه! بعد از درخواست شما نوشته ميشه و رو سايت خودتون تست ميشه و بعد برای استفاده عموم هم قرار داده ميشه!

با تشکر
علی امیری

ممنون از جواب شما جناب امیری :)
خب همونطور که میدونید ، WHMCS هم مثل Os Commerce یک سیستم پر کاربرد البته در زمینه هاستینگ هست .
پس فکر کنم اگر چنین ماژولی در موجود باشه ، قطعا مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، چرا که استفاده کنندگان از WHMCS هم ، کم نیستند
بنابراین ، خیلی خوب میشه اگر برای این سیستم هم ماژولی آماده کنید :)

موفق باشید

amiri113
May 2nd, 2010, 10:56
انشالا تو برنامه قرار ميديم
اگر هم شما مايليد زودتر از اين سرويس استفاده کنيد تو سايت عضو بشيد و درخواست دروازه پرداخت بديد تا برای ماژول نويسيش باهاتون هماهنگ کنيم (و تمام ماژول های مربوط به اينکار به صورت رايگان ارائه خواهند شد)

با تشکر
علی امیری

RezaFH
May 2nd, 2010, 11:09
انشالا تو برنامه قرار ميديم
اگر هم شما مايليد زودتر از اين سرويس استفاده کنيد تو سايت عضو بشيد و درخواست دروازه پرداخت بديد تا برای ماژول نويسيش باهاتون هماهنگ کنيم (و تمام ماژول های مربوط به اينکار به صورت رايگان ارائه خواهند شد)

با تشکر
علی امیری

بنده دیشب عضو شدم و امروز هم مدارک لازم رو میفرستم
برای هماهنگی هم باهاتون تماس میگیرم (فکر کنم باید تیکت بفرستم ؟)

ممنون

amiri113
May 2nd, 2010, 11:25
بعد از ارسال اطلاعاتتون يک فرمی براتون در دسترس قرار ميگيره که مریوط به استفاده از وب سرويس هستش!
اگر اون رو باز کنيد تيکتش باز ميشه و مراحل کار انجام ميشه!

Rapid
May 2nd, 2010, 11:43
فعلا دروازه پرداخت بانکهای پاسارگاد و پارسيان روی وبسايت قرار داره.
انشالا تو برناممون هستش که با تمام بانکهایی که دروازه پرداخت آنلاين ارائه ميدن طرف قرار داد باشيم.
يعني رندومه يا هر مشتري يه بانك خاص

amiri113
May 2nd, 2010, 11:49
يعني رندومه يا هر مشتري يه بانك خاص

مشتری در زمان پرداخت انتخاب ميکنه که از کدوم يکی از بانکها پرداخت کنه!

amiri113
May 2nd, 2010, 15:58
پس فکر کنم اگر چنین ماژولی در موجود باشه ، قطعا مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، چرا که استفاده کنندگان از WHMCS هم ، کم نیستند

اين ماژول آماده شد.
ماژول دروازه پرداخت زرين پال برای whmcs (http://www.webhostingtalk.ir/f42/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-whmcs-10540/)

RezaFH
May 2nd, 2010, 22:49
سلام دوباره
یه سوال برام پیش اومد
کار این سطح تایید ، به چه صورت هست ؟
شما خودتون سطح تایید رو افزایش میدید ؟ بر اساس شناخت هست یا میزان کارکرد با زرین پال ؟ (اگه پارتی میخواد بریم با ممد بیایم :d )
و یا عوامل دیگری هم دخیل هست ؟
و اینکه چند سطح برای کاربران در نظر گرفتید ؟ (احتمالا 2 سطح نقره ای و طلایی ؟ )
این اولین سطح تایید هست که برای من در نظر گرفته شد : سطح تاييد کاربری: تاييد نقره ای

ممنون

amiri113
May 2nd, 2010, 23:02
سلام
نه سطوح تاييد مربوط به تکميل اطلاعات هستش و همه به سطح تاييد طلائی خواهند رسيد.
ولی به مرور زمان
معمولا سطح تاييد نقره ای برای عموم هستش که تازه يکی دو ماه هستش به سيستم پيوستن!
ما از روی آدرس و با هماهنگی که انجام ميشه در آينده يک کد تاييد ده رقمی رو ارسال ميکنيم. شما کد رو وارد ميکنيد. آدرس تاييد ميشه و به سطح تاييد طلائی ميرسيد.
انشالا که هيچ پارتی بازی هم نکنيم :دی

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

برای ميزان کارکرد هم برنامه ديگه ای داريم که داريم روش فکر ميکنيم.
انشالا بتونيم کاربران رو تشويق کنيم که تراکنش هاشون رو روی زرين پال بزنن! ولی در مورد سطوح تاييد چيزی هست که توضيح دادم و شما الان نگران نباشيد. چون همه با هم برابريم در سطح تاييد نقره ای!

AliGhaemia
May 9th, 2010, 17:33
عالیه
مخصوصا برای تازه کار ها

تستش کردم . عالی بود ...

بهتره درگاه بانک ملت و سامان و ملی و ... رو هم بزارین .

در مورد سیستم خود سایتتون هم بگم کاشکی از پی پال الگو میگرفتید .

مثلا ثبت نام در سایت رو دو نوع میکردید یکی برای کسایی که فقط میخوان خریدار باشن و کسایی که سایت دارن .
برای افرادی که فقط میخوان خریدار باشن نمایش صورت حساب و اضافه کردن کارت و افزایش موجودی و نمایش سایت هایی که ازشون خرید کردن و ... بسه .
برای افرادی که سایت دارن هم فرم مخصوصی تهیه بشه و فقط برای اونا امکانات اضافه کردن سایت و ... فعال بشه . باز این دسته رو هم گروه بندی کنید مثلا کسایی که خیلی فروش دارن کسایی که متوسط فروش دارن و کسایی که فروششون پایین هست .)همون برنز و طلا و نقره (

تعداد این افراد کم نیست

فکر کنم منظورشون این بوده که سیستمی شبیه به ایران مارکت سنتر یا پارس پیک راه بندازین طوری که فقط برای پرداخت هزینه ی محصول به زرین پال برن و پنلی داشته باشن که تمام اطلاعات توش باشه .

این فایل apfs.php برای چنین کاری ضعیفه

این کار خیلی خوبه اگر انجام بدین

برای تبلیغات هم با سایت هایی مثل تبیان فعالیت کنید

امیدوارم بشین مثل PayPal

تو اینا هم یه تجدید نظر بکنید . خیلی بیروحن ...

http://www.zarinpal.com/img/merchant/merchant-1.pnghttp://www.zarinpal.com/img/merchant/merchant-2.pnghttp://www.zarinpal.com/img/merchant/merchant-3.pnghttp://www.zarinpal.com/img/merchant/merchant-4.pnghttp://www.zarinpal.com/img/merchant/merchant-5.pnghttp://www.zarinpal.com/img/merchant/merchant-6.png

http://www.paypal.com/en_US/i/btn/btn_buynowCC_LG.gif

bijans
May 9th, 2010, 18:30
آقای امیری عزیز،

من الآن با فرستنده کار می کنم که کارمزد بالایی داره. اما برای پرداخت های بالا، کارمزد کمتری می گیره. فروش ما بالاست و نیاز داریم بدونیم که توی زرین پال کارمزد فروش های بالا چه قدر است. آیا امکان تسویه حساب بدون درخواست کاربر و به صورت اتوماتیک (مثلاً هفتگی) وجود دارد یا خیر.

ممنون.

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:11 PM ----------

من الآن توی سیستم عضو شدم و متأسفانه نمی تونم شماره ی حساب بانک سامانم رو وارد کنم. text box کاراکتر کم میاره. در ضمن طبق قوانین زرین پال باید یک کپی از کارت به دستتون برسونیم. خوب من می خوام سیستم پرداخت به نام شرکتم باشه، اما کارت بانکم به نام خودمه. باید چی کار کنم؟!

VatanVPS
May 9th, 2010, 19:00
من الآن توی سیستم عضو شدم و متأسفانه نمی تونم شماره ی حساب بانک سامانم رو وارد کنم. text box کاراکتر کم میاره. در ضمن طبق قوانین زرین پال باید یک کپی از کارت به دستتون برسونیم. خوب من می خوام سیستم پرداخت به نام شرکتم باشه، اما کارت بانکم به نام خودمه. باید چی کار کنم؟!

جدی؟ من بدون (-) وارد کردم به مشکل نخوردم!

آقای امیری در رابطه با انتخاب سیستم هم همون whmcs اگر ماژولش درست شه خیلی خوبه!

RezaFH
May 9th, 2010, 21:51

ماژول رو درست کردند و دو تا مشکل جزیی بود که روی سایت من اونها رو هم درست کردند و الان آماده هست
میتونید از سایتم خرید کنید :d

فروش ما بالاست و نیاز داریم بدونیم که توی زرین پال کارمزد فروش های بالا چه قدر است.
کار مزدی که کم میکنند ، 2.5 درصد هست که اونم 2 درصدش مال بانک هست و نیم درصد کارمزد زرین پال
بنظر من که عالیه :x

amiri113
May 9th, 2010, 22:18
عالیه
مخصوصا برای تازه کار ها
تستش کردم . عالی بود ...
بهتره درگاه بانک ملت و سامان و ملی و ... رو هم بزارین .
در مورد سیستم خود سایتتون هم بگم کاشکی از پی پال الگو میگرفتید .
مثلا ثبت نام در سایت رو دو نوع میکردید یکی برای کسایی که فقط میخوان خریدار باشن و کسایی که سایت دارن .
برای افرادی که فقط میخوان خریدار باشن نمایش صورت حساب و اضافه کردن کارت و افزایش موجودی و نمایش سایت هایی که ازشون خرید کردن و ... بسه .
برای افرادی که سایت دارن هم فرم مخصوصی تهیه بشه و فقط برای اونا امکانات اضافه کردن سایت و ... فعال بشه . باز این دسته رو هم گروه بندی کنید مثلا کسایی که خیلی فروش دارن کسایی که متوسط فروش دارن و کسایی که فروششون پایین هست .)همون برنز و طلا و نقره (
فکر کنم منظورشون این بوده که سیستمی شبیه به ایران مارکت سنتر یا پارس پیک راه بندازین طوری که فقط برای پرداخت هزینه ی محصول به زرین پال برن و پنلی داشته باشن که تمام اطلاعات توش باشه .
این فایل apfs.php برای چنین کاری ضعیفه
این کار خیلی خوبه اگر انجام بدین
برای تبلیغات هم با سایت هایی مثل تبیان فعالیت کنید

امیدوارم بشین مثل PayPal

تو اینا هم یه تجدید نظر بکنید . خیلی بیروحن ...

ممنون که اهميت ميديد و سايت رو از جهت های مختلف بررسی ميکنيد.
در مورد درگاه های بانک ها بايد بگم که فعلا با دو بانک پاسارگاد و پارسيان قرار داد داريم و سعیمون بر اين هستش که انشالا با بانکهای دارای دروازه پرداخت آنلاين از جمله ملت، اقتصاد نوين و سامان هم همکاری داشته باشيم.
در مورد ثبت نام هم شما به مورد خوبی اشاره کرديد. ما تو سيستم تمايل داريم که هم کاربران عادی و هم طراحان وبسايت ها و به طور کل هر کسی که در اينترنت تبادلات مالی داره رو به اين سيستم ترغيب کنيم. شما به نکته مهمی اشاره کرديد و انشالا در برنامه اين رو لحاظ خواهيم کرد.

در مورد شباهت با ايران مارکت سنتر منظور شما رو متوجه نشدم اصلا.
فقط در توضيح بگم که ما دو روش برای استفاده از دروازه پرداخت داريم که يکی استفاده از مرچنت هستش که نياز به برنامه نويسی داره اما در عوض تراکنش تاييد شده به سايت مبدا برميگرده و در نتيجه ميشه به مشتريان سرويس 100% آنلاين داد.
و روش دوم استفاده از آسان پرداز هستش که هر کس ميتونه با قرار دادن يک کد در وبسايتش دريافت وجه آنلاين رو داشته باشه، اما در عوض بعد از پرداخت آنلاين حتما بايد وضعيت به وسيله شماره پيگيری يا توضيحات بررسی بشه و بعد از اون به مشتری ها سرويس داده شه. استفاده از آسان پرداز نياز به برنامه نويسی خاصی نداره و کار بسيار ساده ميشه.

در مجموع هم با توجه به اينکه سيستم در شروع هستش خوشحال ميشيم که سايتها حتی برای راه اندازی اين سرويس روی وبسايتشون هم از ما مشورت بخوان و ما هم کمک ميکنيم که بتونن به بهترين نحو از سرويس زرين پال استفاده کنن.

ممنون که نظر داديد و خوشحال ميشيم بازم نظرات شما عزيزان روم بدونيم

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

آقای امیری عزیز،
من الآن با فرستنده کار می کنم که کارمزد بالایی داره. اما برای پرداخت های بالا، کارمزد کمتری می گیره. فروش ما بالاست و نیاز داریم بدونیم که توی زرین پال کارمزد فروش های بالا چه قدر است. آیا امکان تسویه حساب بدون درخواست کاربر و به صورت اتوماتیک (مثلاً هفتگی) وجود دارد یا خیر.
ممنون.

در مورد کارمزد بايد بگم که فعلا برای ما امکان کم کردن کارمزد وجود نداره. ولی قطعا در آينده برای تشويق کاربران به نگهداری پول در سيستم در کارمزد ها تغيير اعمال خواهيم کرد. (البته همينجا هم قول ميدم که برای تشويق کاربران کارمزد ها رو زياد نخواهيم کرد بلکه برای زمان خروج کارمزد رو برای رقم های بالاتر کمتر خواهيم کرد.) ولی اين کار مستلزم اجرائی شدن کامل سيستم هستش و بعد از اجرائی شدن تصميماتی رو با در نظر گرفتن نظرات کاربران اعمال خواهيم کرد. ولی تو همين شرايط هم که نگاه کنيد کارمزد زرين پال حتی از بعضی بانک ها هم کمتر هستش و در مورد سيستم های پستی هم که کارمزد زرين پال از اونها هم کمتر هستش.

در مورد واريز خودکار هم بايد عرض کنم که اين کار امکان پذير نيستش به خاطر اينکه سياست های کلی زرين پال بر اين مبنا هستش که کاربران رو به استفاده پول داخل سيستم تشويق کنه (که اگر در نظر بگيريد در صورتی که پول داخل سيستم خرج بشه هيچ کارمزدی کسر نميشه) و به خاطر همين هم تصميم بر اين هستش که زمانی که کاربر نياز به خروج پول از سيستم داره اون رو درخواست کنه و 3 تا 4 روز کاری بعد، پول رو در حساب خودش داشته باشه.

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:11 PM ----------

جدی؟ من بدون (-) وارد کردم به مشکل نخوردم!

بله شماره حساب ها رو بايد بدون خط فاصله وارد کرد و بعد از اون هم اسکن کارت از کاربران درخواست ميشه.
در مورد whmcs هم همونطور که دوست خوبمون rezafh2 فرمودند اين ماژول آماده شده و امکان دانلود اون از طريق تاپيک ماژول دروازه پرداخت زرين پال برای whmcs (http://www.webhostingtalk.ir/f42/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-whmcs-10540/?highlight=) وجود داره.

البته اين ماژول برای آدونيس هم آماده شده (و قرار هستش که توسط خود آقای داوری ارائه بشه) و روی سما هاست که نرم افزار خودمون هم هستش کاملا قابل استفاده هستش.

با تشکر
علی امیری

AliGhaemia
May 10th, 2010, 14:26
خواهش میکنم

در مورد اون موضوع ایران مارکت سنتر هم بگم که

ببینید شما فرض کنید سایتی با HTML ساده ساختن و چند نوع محصول داره میخواد ارئه بده . شما اگر سیستمی بزارین تو سایتتون طوری که صاحب سایت نام محصول قیمت و کد کالا رو اونجا وارد کنه و یه لینکی رو بهش بدین و اونم این لینک رو بزاره و خریدار برای پرداخت وارد سیستم شما بشه و الا اخر

شما تغریبا این کار رو با فایل apfs.php انجام دادین که خیلی ضعف داره
مثلا کد پیگیری نداره یا مدیریت آنچنانی نمیشه داشته باشیم روی کالا ها و پرداخت ها
یا اگر کسی با این لینک :
yourdomain.com/apfs.php?product_name=XX&product_id=11&price=2000
اشنا باشه میتونه دستکاری کنه .
مثلا قیمت رو به جایه 1000 تومن بزنه 100 تومن و پرداخت کنه و اگر صاحب سایت کیج باشه یا عجله ای کار رو انجام بده اصلا متوجه نمیشه و ال اخر
برای تازه کار ها هم که خیلی سخته ...

اینه که میگم یه سیستمی طراحی بشه که مدیریت داشته باشیم رو کالا ها و پرداخت ها که میشه امکانات زیادی هم بهش اضافه کرد مثلا انتخاب پست پیش تاز یا معمولی )البته فقط برای پرداخت (...

amiri113
May 10th, 2010, 21:57
خواهش میکنم
در مورد اون موضوع ایران مارکت سنتر هم بگم که
ببینید شما فرض کنید سایتی با HTML ساده ساختن و چند نوع محصول داره میخواد ارئه بده . شما اگر سیستمی بزارین تو سایتتون طوری که صاحب سایت نام محصول قیمت و کد کالا رو اونجا وارد کنه و یه لینکی رو بهش بدین و اونم این لینک رو بزاره و خریدار برای پرداخت وارد سیستم شما بشه و الا اخر
شما تغریبا این کار رو با فایل apfs.php انجام دادین که خیلی ضعف داره
مثلا کد پیگیری نداره یا مدیریت آنچنانی نمیشه داشته باشیم روی کالا ها و پرداخت ها
یا اگر کسی با این لینک :
yourdomain.com/apfs.php?product_name=XX&product_id=11&price=2000
اشنا باشه میتونه دستکاری کنه .
مثلا قیمت رو به جایه 1000 تومن بزنه 100 تومن و پرداخت کنه و اگر صاحب سایت کیج باشه یا عجله ای کار رو انجام بده اصلا متوجه نمیشه و ال اخر
برای تازه کار ها هم که خیلی سخته ...
اینه که میگم یه سیستمی طراحی بشه که مدیریت داشته باشیم رو کالا ها و پرداخت ها که میشه امکانات زیادی هم بهش اضافه کرد مثلا انتخاب پست پیش تاز یا معمولی )البته فقط برای پرداخت (...

خوب اينی که شما ميگيد رو هر کسی ميتونه به وسيله وب سرويس برنامه نويسی کنه و روی سايت خودش پياده سازی کنه!
مثلا خود ما در نرم افزار سامان شاپ (که برای عموم عرضه ميشه) اين کار رو انجام داديم!
زمانی که از وبسرويس استفاده ميشه ديگه دست کاربر کاملا باز هستش و محدود به يک لينک نيستش! همه اين عمليات در وبسايت خودش انجام ميشه و در نهايت فقط برای پرداخت به زرين پال مياد.

در حقيقت ما دوست نداريم سايت رو به سمت سرويس دهنده هایی ببريم که دست کاربر رو بسته نگه ميدارن! ما ميخوايم به کاربر کمک کنيم تا بوسيله اين مرچنت هر نوع عمليات فروش آنلاينی رو انجام بده!
اما در راستای فرمايش شما فکر ميکنم اگر چيزی شبيه asfp.php برای وبسرويس عرضه بشه که دارای محيط مديريت هم باشه برای کاربران مفيد خواهد بود!
انشالا اين رو در برنامه کاری قرار ميديم ولی بازم اين رو به زرين پال اضافه نميکنيم و اون رو همونطور که گفتم سمت کاربر اضافه ميکنيم.

ممنون از پيشنهادات خوبتون!
با تشکر
علی اميری

M-Soltani.ir
May 13th, 2010, 13:55
این سیستم مخصوص شرکت هاست یا همه میتونند استفاده کنند؟

amiri113
May 13th, 2010, 18:46
همه ميتونن استفاده کنن!
اگر مختص شرکت ها باشه که شرکت ها ميتونن با بانک قرار داد ببندن!
هر شخص حقيقي يا حقوقی ميتونه تو زرين پال عضو بشه و پس از تاييد اطلاعاتش در اين سايت فعاليت کنه!

nasa_de
May 14th, 2010, 17:37
با سلام

1- در مورد بند 28 قوانین اجرایی :
کاربر زرين پال که به عنوان فروشنده فعاليت ميکند، موظف است نسبت به ارسال کالا و يا ارائه خدمات فروخته شده از طريق اينترنت رسيد اخذ نمايد و پايگاه داده جداگانه ای جهت نگهداری تاييديه مشتری، در خصوص کالا يا خدمات تحويل داده شده داشته باشد. بديهی است که هرگونه مسئوليت، در زمينه کيفيت يا کميت کالای ارائه شده و نيز ارسال آن بر عهده فروشنده میباشد و در صورت اعلام مشتری مبني بر عدم دريافت کالا، فروشنده موظف به ارائه رسيد دريافت شده از سوی مشتری ميباشد.

فرض بر اینکه بنده از طریق اینترنت یک کالایی را به ادرس خریدار ارسال کردم. ایا فیش تحویل به پست به ادرس
ثبت شده توسط کاربر به عنوان رسید تلقی خواهد شد؟ در صورتی که جواب منفی هست چه مدرکی به عنوان رسید مورد قبول هست.

2- وبسایت هر سازمان بزرگی و معظمی قابل هک شدن هست , در صورت هک شدن وبسایت و سیستم زرین پال پول موجودی در زرین پال توسط شرکت چگونه تضمین میشود ؟

3- به هنگام افزایش اعتبار در زرین پال متوجه شدم حساب های واریزی به نام شخص است آیا این نوعی کم اعتباری نیست و آیا بهتر نیست حسابها به نام شرکت باشد؟

4- در مبحث :
- اطلاعات تراکنش ها
ممکن است زمانی که شما به کسی پول ميفرستيد و يا از کسی درخواست پول ميکنيد، ما سوال هايي از شما در مورد اطلاعات آن تراکنش بپرسيم؛ مثلا: نوع تراکنش (خريد کالا، خريد سرويس و يا انتقال وجه ساده) و آدرس ايميل و يا شماره تلفن شخص ثالث. همچنين وقتی شما برای مشتری ديگری از زرين پال پول ميفرستيد ممکن است از شما برخی سوالات شخصی برای آن شخص ثالث پرسيده شود تا اين تراکنش کامل شود. اين اطلاعات همچنين ممکن است از جانب آن شخص برای ما نيز انتقال يابد و قابل دسترسی باشد.

بانک ها که از لحاظ اعتبار در سطح بسیار بالاتری از سیستم زرین پال هستند مبالغ بسیار بالا را بدون هیچ پرسش در مورد , مورد معامله و بدون هیچ مشکلی انجام میدهند این در حالیست که زرین پال یک سیستم بین-المللی نیست و پولشویی ها در این سیستم فقط به نوع درونی منحصر میشود. این بند را چگونه توجیه مینمایید.

amiri113
May 14th, 2010, 18:49
با سلام

1- در مورد بند 28 قوانین اجرایی :
کاربر زرين پال که به عنوان فروشنده فعاليت ميکند، موظف است نسبت به ارسال کالا و يا ارائه خدمات فروخته شده از طريق اينترنت رسيد اخذ نمايد و پايگاه داده جداگانه ای جهت نگهداری تاييديه مشتری، در خصوص کالا يا خدمات تحويل داده شده داشته باشد. بديهی است که هرگونه مسئوليت، در زمينه کيفيت يا کميت کالای ارائه شده و نيز ارسال آن بر عهده فروشنده میباشد و در صورت اعلام مشتری مبني بر عدم دريافت کالا، فروشنده موظف به ارائه رسيد دريافت شده از سوی مشتری ميباشد.

فرض بر اینکه بنده از طریق اینترنت یک کالایی را به ادرس خریدار ارسال کردم. ایا فیش تحویل به پست به ادرس
ثبت شده توسط کاربر به عنوان رسید تلقی خواهد شد؟ در صورتی که جواب منفی هست چه مدرکی به عنوان رسید مورد قبول هست.

اگر اختلاف مالی بوجود بياد برای هر دو طرف محيط گفتگويي تحت نظارت زرين پال باز ميشه! کابران در محيط گفتگوی مورد نظر مدارک خودشون رو ارائه ميدن و سعی ميشه که اختلاف داخل اين محيط گفتگو برطرف بشه. در غير اينصورت زرين پال پول رو به حساب کسی که در اين گفتگو حق دار شناخته ميشه باز ميگردونه!
ممکنه از طريق پست ارسال بشه! پس بنابراين ارائه مدرکی دال بر تحويل به اداره پست و پيگيری کالا از طريق کد رهگيری پستی انجام ميشه.

اما در هر حال اين مورد در سوابق طرفين ثبت خواهد شد.
طبيعی هستش اگر مثلا از يک فروشنده شکايت زيادی وجود داشته باشه يعنی کار فروشنده ايراد داره بنابراين از سوی زرين پال به فروشنده اخطار داده ميشه و در صورت مشاهده موارد متعدد تخلف و يا عدم اطلاع رسانی صحيح فروشنده، شناسه کاربری ايشون توقيف خواهد شد.

2- وبسایت هر سازمان بزرگی و معظمی قابل هک شدن هست , در صورت هک شدن وبسایت و سیستم زرین پال پول موجودی در زرین پال توسط شرکت چگونه تضمین میشود ؟

بله، دقيقا هر سايتی قابل هک شدن هستش!
سعی و هدف ما اين هستش که در ابتدا هک نشيم!
دوم اينکه بر داشتن کپی اطلاعات (بک آپ) در جاهای مختلف و به روش های مختلف تاکيد داريم.
فکر ميکنم مهمترين مسئله تو ارائه چنين سرويسی، مسئله امنيت هستش و اين مسئله هم جزء اسرار کار هر سازمانی هستش! در هر حال همونطور که گفتم داشتن بک آپ به روش های مختلف در محل های مختلف برای زرين پال و برای کاربران هم همونطور که الان در تراکنش های الکترونيکی بانکها وجود داره داشتن داشتن کد های پيگيری و تاريخ و زمان تراکنش ها از مهمترين مسائل هستش!
سعی ما بر اين هستش که متناسب با توسعه سايت و کاربرانمون، بر مسئله امنيت و همچنين ارائه رسيد های معتبر به آدرس های پستی کاربران اهميت بيشتری قائل بشيم ولی اينها همه مستلزم زمان و مشخص شدن خط مشی سايت هستش!

3- به هنگام افزایش اعتبار در زرین پال متوجه شدم حساب های واریزی به نام شخص است آیا این نوعی کم اعتباری نیست و آیا بهتر نیست حسابها به نام شرکت باشد؟

بله دقيقا حق با شما هستش!
اساسنامه جديدی برای شرکت در حال تنظیم شدن هستش که انشالا با نهايي شدن اين موضوع حساب های جديدی مختص زرين پال افتتاح خواهند شد و تراکنش های ورودی و خروجی از اين حساب ها انجام خواهد شد.
ضمنا با با نهايي شدن اين مورد قرار داد شرکت با ساير بانکهای دارای دروازه پرداخت الکترونيک هم امضا خواهد شد و تعداد دروازه های ورودی از 2 بانک به 6 بانک افزايش پيدا خواهد کرد.

بانک ها که از لحاظ اعتبار در سطح بسیار بالاتری از سیستم زرین پال هستند مبالغ بسیار بالا را بدون هیچ پرسش در مورد , مورد معامله و بدون هیچ مشکلی انجام میدهند این در حالیست که زرین پال یک سیستم بین-المللی نیست و پولشویی ها در این سیستم فقط به نوع درونی منحصر میشود. این بند را چگونه توجیه مینمایید.

ببينيد تو ايران هم مثل ساير کشور ها پول شويی جرم شناخته ميشه! جرمی که شايد تا الان به اون توجهی نميشده و نميشه اما قطعا رويه تغيير خواهد کرد. همين الان امکان واريز پول بيشتر از 15 مليون به حساب شخص ديگه نيست و شما بايد پول رو اول به حساب خودتون واريز کنيد و بعد اون رو به حساب شخص ديگه واريز کنيد. يا اينکه اون رو از طريق چک بانکی منتقل کنيد و هر کاری ميکنيد (برای رقم های بيشتر از 15 مليون تومان) بايد مبدا و مقصد حساب مشخص باشه!
یا برای مثال زمانی شما ميتونستيد پشت چک رو امضا کنيد و پول به حساب کسی که چک الان دستش هست واريز بشه اما الان ديگه اينطور نيست و بايد چک اول در حساب شما نقد بشه و بعد به حساب شخص ديگه بره!
اينها قوانینی هستش که الان برای مبارزه با پول شوئی داخل بانک ها هم در حال اجرا هستش!
طبيعی هستش ما هم به اندازه خودمون بايد روی تراکنش ها نظارت داشته باشيم تا جزئيات مربوط به تراکنش ها نگهداری بشن!
شايد برای بانکها رقم های مورد برسی رقم های بالا 15 مليون باشه اما برای ما که در حجم کوچيکتر داريم کار ميکنيم رقم هایی که مورد بررسی قرار ميگيرن به نسبت کار خودمون هستش و ما هم در صورت لزوم جزئيات مربوط به تراکنش ها رو از طرفين بررسی خواهيم کرد. و اجازه انجام برخی تراکنش ها رو نخواهيم داد.

ممنون ازينکه وقت گذاشتيد و به نکات خوبی اشاره کرديد.
بازم اگر سوالی داشتيد که 100% خواهيد داشت، من در خدمتتون هستم.

nasa_de
May 14th, 2010, 19:37
از جواب های منطقی شما متشکرم.
1- ایا در اینده امکان واریز ارز یورو و دلار به حسابهای ویزا و مستر وجود خواهد داشت؟

2- ایا مایل هستید از طریق این سیستم ارز تا سقف 500 یورو/دلار انتقال داده بشه؟

3- آیا ماژول های سیستم فروشگاهی توسط خود زرین پال گسترش داده میشه؟

4- زمان لازم برای ارائه یک ماژول برای یک سیستم فروشگاهی از زمان معرفی تا تست نهایی چقدر هست؟

متشکرم

amiri113
May 14th, 2010, 19:45
از جواب های منطقی شما متشکرم.
1- ایا در اینده امکان واریز ارز یورو و دلار به حسابهای ویزا و مستر وجود خواهد داشت؟
2- ایا مایل هستید از طریق این سیستم ارز تا سقف 500 یورو/دلار انتقال داده بشه؟

فعلا اصلا برنامه ای برای کار کردن روی وجوه مالی مختلف نداريم.
نکته ای که هستش اين هستش که کاربران ما هم نبايد در زمينه خريد و فروش ارز از طريق اين سيستم اقدام کنند. (برای مثال پول در زرين پال بگيرن و دلار در پی پال بدند)

3- آیا ماژول های سیستم فروشگاهی توسط خود زرین پال گسترش داده میشه؟
4- زمان لازم برای ارائه یک ماژول برای یک سیستم فروشگاهی از زمان معرفی تا تست نهایی چقدر هست؟
متشکرم
توسعه هم توسط ما انجام ميشه و هم از برنامه نويسانی که تمايل دارند درباره اين موضوع فعاليت کنن حمايت ميشه!
بستگی به نرم افزار داره و با توجه به اون نرم افزار حدودا يک هفته يا يک هفته و نيم طول ميکشه تا آماده بشه!

با تشکر
علی امیری

nasa_de
May 14th, 2010, 19:50
1-بنده وبسایتی جهت خدمات ویزا و مستر و پی پال و... دارم. پس در این صورت نمیتونم از این سیستم استفاده کنم؟

2- در صورت توقیف اکانت ضمانت برگشت وجه موجودی چیست؟

RezaFH
May 14th, 2010, 20:07
سلام دوباره
ضمن تشکر از خدمات خوب شما ، همه چیز عالی هست فقط یه مورد یکم بنظرم خوب نمیاد و اون تسویه حساب هست
توی قوانین سایت نوشتید که موجودی زرین پال ، پس از گذشت 3 تا 4 روز از زمان پرداخت قابل برداشت هست (یعنی میتونیم درخواست بدیم و شما وجه رو انتقال بدید به حساب ما)
اما این زمان بیشتر طول میکشه و بنظرم بهتر هست ، یکم منظم تر و در زمان کوتاهتری انجام بشه (برای مثال من در روزهای 13 و 15 اردیبهشت ، خرید آنلاین داشتم و پس از درخواست اونها در روز 19 اردیبهشت به حسابم واریز شد)
بنظر من کاهش این زمان به 48 ساعت (دو روز) خیلی مفید واقع خواهد شد

یه پیشنهاد هم داشتم
برای پرداخت اگر دو نوع درخواست « اتوماتیک و دستی » وجود داشته باشه خیلی خوب میشه
به این صورت که اگر درخواست اتوماتیک رو انتخاب کنیم ، پس از پرداخت مشتری ، بصورت خودکار درخواست واریز ایجاد بشه و نیازی به ایجاد درخواست توسط ما نباشه
روش دستی هم که به همین صورت که هست ، بماند

با تشکر :)

amiri113
May 15th, 2010, 00:00
1-بنده وبسایتی جهت خدمات ویزا و مستر و پی پال و... دارم. پس در این صورت نمیتونم از این سیستم استفاده کنم؟
2- در صورت توقیف اکانت ضمانت برگشت وجه موجودی چیست؟

فکر نميکنم تو اين شرايط امکان سرويس دادن باشه!
اما در صورتی که تمايل داشته باشيد ميتونيم با هم صحبت داشته باشيم!
توقيف اکانت که با تذکر همراه هستش و البته در صورت مشاهده اينگونه تراکنش ها سعی ميکنيم پول رو به حساب مبدا برگشت بزنيم تا کلا انجام تراکنش از طريق زرين پال لغو بشه!
ببينيد کار خريد و فروش دلار علاوه بر اينکه مشکلات قانونی داره تا الان هم سوء استفاده های زيادی صورت گرفته که نمونش بارها برای دوستان مختلف در زمينه استفاده از کارت های سرقتی و اينطور مسائل بوده! و چون دلار در پی پال پرداخت ميشه، ديگه امکان پيگيری برای فروشنده و باز پس گرفتن دلار وجود نداشت و اين وسط فروشنده بود که ضرر ميکرد.

سلام دوباره
ضمن تشکر از خدمات خوب شما ، همه چیز عالی هست فقط یه مورد یکم بنظرم خوب نمیاد و اون تسویه حساب هست
توی قوانین سایت نوشتید که موجودی زرین پال ، پس از گذشت 3 تا 4 روز از زمان پرداخت قابل برداشت هست (یعنی میتونیم درخواست بدیم و شما وجه رو انتقال بدید به حساب ما)
اما این زمان بیشتر طول میکشه و بنظرم بهتر هست ، یکم منظم تر و در زمان کوتاهتری انجام بشه (برای مثال من در روزهای 13 و 15 اردیبهشت ، خرید آنلاین داشتم و پس از درخواست اونها در روز 19 اردیبهشت به حسابم واریز شد)
بنظر من کاهش این زمان به 48 ساعت (دو روز) خیلی مفید واقع خواهد شد

توی قوانين ذکر شده که اين زمان 3 تا 4 روز کاری هستش! فکر ميکنم تاخييری که انجام شده بود هم به همين دليل هستش!
در مورد کاهش اين زمان هم محدوديت هایی وجود داره! مثلا ما توی شبکه شتاب امکان برگشت زدن تراکنش تا پايان همون روز وجود داره! خوب ممکنه اين تراکنش بعد از ورود در زرين پال تو چند تا حساب گردش داشته باشه. و ضمنا اينکه تو سيستم زرين پال امکان پيگيری وجه برای مشتری هم وجود داره و همه اين مسائل باعث ميشه ما اين زمان رو در نظر بگيريم تا صحت تراکنش ها 100 درصد برسی بشه و خدای نکرده موردی برای مشتری و فروشنده بوجود نياد. ولی خوب بهتر هستش که اين زمان به 2 تا 3 روز کاری کاهش پيدا کنه و انشالا من اين موضوع رو مطرح ميکنم که قولمون 3 تا 4 روز باشه اما عملکردمون 2 تا 3 روز کاری.

یه پیشنهاد هم داشتم
برای پرداخت اگر دو نوع درخواست « اتوماتیک و دستی » وجود داشته باشه خیلی خوب میشه
به این صورت که اگر درخواست اتوماتیک رو انتخاب کنیم ، پس از پرداخت مشتری ، بصورت خودکار درخواست واریز ایجاد بشه و نیازی به ایجاد درخواست توسط ما نباشه
روش دستی هم که به همین صورت که هست ، بماند

با تشکر :)

در مورد درخواست اتوماتيک هم، بايد عرض کنم که سياست کلی زرين پال استفاده داخلی از پول هستش و ما سياست های ما کاربران رو تشويق به نگهداری و استفاده پول داخل سيستم ميکنه. اما با توجه به طبيعی بودن اين مسئله که هر کسی دوست داره پولش رو از سيستم خارج کنه اين امکان بوجود اومده که کاربر بتونه پول رو از سيستم خارج کنه!
اگر سيستم اتوماتيک بوجود بياد ديگه رويه بر خروج هستش و با سياست کلی زرين پال دچار تناقض ميشه!
فکر ميکنم به جای توسعه اين موضوع اگر روی توسعه گزارش ها از طريق ايميل و sms اقدام کنيم بهتر هستش چون اينطوری هم فروشنده سريع مطلع ميشه که پولی به حسابش اومده و هم ميتونه با توجه به مطلع شدن، سريع به سايت بياد و درخواست خروج رو (در صورت نياز به خارج کردن پول از سيستم) بزنه!

در هر حال بازم از همراهی شما عزيزان و ازينکه نظرات خودتون رو ميگيد بسيار ممنونيم.

با تشکر
علی امیری

amiri113
June 27th, 2010, 13:14
خبر جديد اينکه دروازه پرداخت بانک ملت هم به وبسايت زرين پال اضافه شد و از اين به بعد کاربران زرين پال ميتونن از طريق دروازه پرداخت بانک ملت هم پرداخت آنلاين داشته باشن.

nasa_de
June 27th, 2010, 13:23
تبریک آقای امیری
اما یک گله دارم , چرا روی این زرین پال که میتونه بسیاری از مشکلات و اعصاب خورد کنی های بانکی رو از بین ببره تبلیغ نمیکنید.
من به شخصه هر جا صحبت از چنین دروازه های پرداختی بشه زرین پال رو هم میگم اما تبلیغ شما میتونه اعتماد رو جلب کنه. :)

amiri113
June 27th, 2010, 14:42
ممنون
متاسفانه فعلا تصميم هيئت مديره بر اين هستش که اجازه بديم کار با روال عادی خودش پيش بره.
دليلش هم اين هستش که ميخوان مشکلات و نواقص کار مشخص بشه و تا حد امکان از خطا ها جلوگيری بشه!

با تشکر
علی امیری

amiri113
July 31st, 2010, 11:02
درگاه بانک صادرات هم روی زرين پال، عملياتی شد.

amiri113
September 3rd, 2010, 15:18
دوستان عزيزی که لوگوی تاييد زرين پال رو در سايتشون قرار دادند لطفا کد رو اصلاح کنند تا مشکلی که برای ssl در اينترنت کشور به وجود اومده (و البته انشالا تا يکی دو ساعت ديگه حل ميشه) روی load سايت اونها تاثير نداشته باشه:

<script type="text/javascript" src="http://www.zarinpal.com/webservice/TrustCode"></script><noscript><a href="https://www.zarinpal.com/users/receptive_websites">ZarinPal Receptive Websites</a></noscript>
</center>

کدی که اکثر دوستان روی سايت هاشون قرار دادند از آدرس https://www.zarinpal.com/webservice/TrustCode لود ميشه در حالی که برای نمايش لوگو نياز به https نيست و با http و آدرس http://www.zarinpal.com/webservice/TrustCode هم امکان نمايش لوگوی تاييد در سايت ها وجود داره.

با تشکر
علی امیری

Qomes-Host.ir
September 7th, 2010, 16:20
آقای امیری من نمیدونم این امکانی که میخوام عرض کنم فراهم هست یا نه فکر میکنم نباشه
اینکه وقتی یک دارنده حساب زرین پال از یک سایت دیگه که اون هم زرین پال داره خرید میکنه و برای پرداخت آنلاین به سایت شما منتقل میشه علاوه بر امکان پرداخت توسط کارت پرداخت توسط اعتبار زرین پال خودش هم داشته باشه.

منظورم انتقال حساب زرین پال نیست که الان موجوده
منظورم در همون روال پرداخت آنلاین هست.

rn4j1m1
September 7th, 2010, 20:03
آقای امیری من نمیدونم این امکانی که میخوام عرض کنم فراهم هست یا نه فکر میکنم نباشه
اینکه وقتی یک دارنده حساب زرین پال از یک سایت دیگه که اون هم زرین پال داره خرید میکنه و برای پرداخت آنلاین به سایت شما منتقل میشه علاوه بر امکان پرداخت توسط کارت پرداخت توسط اعتبار زرین پال خودش هم داشته باشه.

منظورم انتقال حساب زرین پال نیست که الان موجوده
منظورم در همون روال پرداخت آنلاین هست.

بله این امکان داره اگه شما لوگین کرده باشید علاوه بر گزینه های انتخاب بانک یه گزینه هم هست برای انتقال از حساب خودتون (اگه اعتبارتون کافی باشه نمایش داده میشه)

amiri113
October 3rd, 2010, 14:51
خبر جديد:
پورسانت ساير تراکنش های خروجی بالاتر از 400000 تومان از 2.5 درصد به 1.9 درصد کاهش يافت.
يعنی از اين به بعد شما برای هر تراکنش خروجی ای که رقم اون بالاتر از 400000 تومان باشه به جای 2.5 درصد تراکنش خروجی، 1.9 درصد پرداخت ميکنيد.

با تشکر
علی امیری

amiri113
October 13th, 2010, 02:20
قوانين اجرائی از تاريخ 21 مهر ماه بروز شدند.
البته بند خاصی تغيير نکرده فقط موارد قبلی تشريح و تصريح شدند تا در اينده انشالا شاهد سوء تفاهم نباشيم.
بنا به قوانين لازم هستش تا کاربران قوانين رو مطالعه کنند. البته تغييری در قوانين داده نشده اما قوانين جديد از 45 روز آينده، اجرا خواهند شد.

با تشکر
علی امیری

---------- Post added at 01:20 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

قوانين اجرائی از تاريخ 21 مهر ماه بروز شدند.
البته بند خاصی تغيير نکرده فقط موارد قبلی تشريح و تصريح شدند تا در اينده انشالا شاهد سوء تفاهم نباشيم.
بنا به قوانين لازم هستش تا کاربران قوانين رو مطالعه کنند. البته تغييری در قوانين داده نشده اما قوانين جديد از 45 روز آينده، اجرا خواهند شد.

با تشکر
علی امیری

kabook
October 24th, 2010, 10:31
سلام و درود
من سستم رو تست کردم و در چند فروشگاه و سایت که از این سیستم استفاده میکردند هم تست هایی انجام دادم
به نظرم یکمی اون قسمت پرداخت سریع و عضو شدن از نظر روانشناسی دارای گله هست
اول اینکه با هر تراکنش مالی که در سایت ما انجام میشه
شما یک تبلیغ به اجبار برای مشتری ما نشون میدید حالا به روایتی اسمش رو گذاشتید ثبت تراکنش برای پیگیری های بعدی
ولی در کل شما با این سیستم دارید یک بانک اطلاعاتی از مشتریان جمع میکنید اونم با روشی تابلو و با اعلام که کسی هم بعدا نتونه اعتراض کنه
می تونید به جای ثبت مشخصات کامل یا عضو گیری و .... از مشتری یک ایمیل در خواست کنید تا مانند صفحات تیکت یک رکورد برای هر تراکنش ثبت بشه که یک لینک پیگیری صادر کنه و یک نسخه هم برای مشتری و فروشنده ارسال بشه

مورد بعدی اینکه درسته سایت شما با چند بانک قرار داد بسته و مشتری میتونه یکی از اون درگاه ها رو انتخاب کنه
ولی عملا این یک توقف خسته کننده و یک مرحله اضافه هست چون عملا نه در پورسانت و نه در کارت های عضو شتاب با هم فرق میکنند البته بعضی از درگاه های بعضی از کارتهای عضو شتاب رو قبول نمی کردند که الان رفع شده (این خبر رو در ماهنامه بانک سامان خوندم )
اگه امکانش باشه هر فروشنده بتوونه یک درگاه رو انتخاب کنه تا مشتری دیگه در این مرحله توقف نکنه و مستقیم بره سراغ تائید حساب و پرداخت

من با پیگیری گفته های دوستان و جواب های شما به نتایجی زیر رسیدم .
در حال حاضر پاسخگویی و سرعت عمل شما بسیار خوب هست
توان برنامه ریزی و اجرا کردن اتصالها و قابلیتهای فراوانی در تیم شما وجود داره که لازمه یک سیستم مالی قوی هست
با کاربران در تعامل خوبی هستید
انشالله این رویه به همین نحو ادامه داشته باشه
خسته نباشید
در کل سیستم خوبیه

amiri113
October 24th, 2010, 12:06
سلام و درود
من سستم رو تست کردم و در چند فروشگاه و سایت که از این سیستم استفاده میکردند هم تست هایی انجام دادم
به نظرم یکمی اون قسمت پرداخت سریع و عضو شدن از نظر روانشناسی دارای گله هست
اول اینکه با هر تراکنش مالی که در سایت ما انجام میشه
شما یک تبلیغ به اجبار برای مشتری ما نشون میدید حالا به روایتی اسمش رو گذاشتید ثبت تراکنش برای پیگیری های بعدی
ولی در کل شما با این سیستم دارید یک بانک اطلاعاتی از مشتریان جمع میکنید اونم با روشی تابلو و با اعلام که کسی هم بعدا نتونه اعتراض کنه
می تونید به جای ثبت مشخصات کامل یا عضو گیری و .... از مشتری یک ایمیل در خواست کنید تا مانند صفحات تیکت یک رکورد برای هر تراکنش ثبت بشه که یک لینک پیگیری صادر کنه و یک نسخه هم برای مشتری و فروشنده ارسال بشه

مورد بعدی اینکه درسته سایت شما با چند بانک قرار داد بسته و مشتری میتونه یکی از اون درگاه ها رو انتخاب کنه
ولی عملا این یک توقف خسته کننده و یک مرحله اضافه هست چون عملا نه در پورسانت و نه در کارت های عضو شتاب با هم فرق میکنند البته بعضی از درگاه های بعضی از کارتهای عضو شتاب رو قبول نمی کردند که الان رفع شده (این خبر رو در ماهنامه بانک سامان خوندم )
اگه امکانش باشه هر فروشنده بتوونه یک درگاه رو انتخاب کنه تا مشتری دیگه در این مرحله توقف نکنه و مستقیم بره سراغ تائید حساب و پرداخت

من با پیگیری گفته های دوستان و جواب های شما به نتایجی زیر رسیدم .
در حال حاضر پاسخگویی و سرعت عمل شما بسیار خوب هست
توان برنامه ریزی و اجرا کردن اتصالها و قابلیتهای فراوانی در تیم شما وجود داره که لازمه یک سیستم مالی قوی هست
با کاربران در تعامل خوبی هستید
انشالله این رویه به همین نحو ادامه داشته باشه
خسته نباشید
در کل سیستم خوبیه

ممنون
در مورد درست کردن پايگاه داده ها بايد بگم که نه هدف اين نيست.
از اونجایی که اين سيستم مالی هستش لازمه اون انجام تراکنش با عضويت هستش. برای مثال سايت paypal رو شما در نظر بگيريد که در صورتی که کاربر عضو نباشه اصلا امکان هيچ تراکنش مالی ای وجود نداره.
ما به سبب راحت تر کردن کار، گزينه پرداخت سريع رو گذاشتيم ولی در حقيقت بايد حتما عضويت رو ميزاشتيم.
همين الان هم پيگيری های مالی ای رو داريم که پيگيری اونها به سبب استفاده از همين گزينه زمان بر تر و طولانی تر شده.

در مورد سوئيچ شتاب هم بايد بگم که تجربيات ما ميگه که هر چند وقت مشکلی وجود داره (برای مثال روزهای پايانی هر ماه) و توصيه ما اين هستش هر کاربر از درگاه بانک خودش (در صورت امکان) پرداخت کنه و در مرحله دوم بره سراغ درگاه بانکهای ديگه.
نکته ديگه ای که وجود داره اين هستش که سياست سايت اين هستش که گزينه "پرداخت از اعتبار کاربری" نمايش داده بشه تا کاربران بدونند که ميتونن با نگه داشتن پول در حسابشون، بدون پرداخت کارمزد خريد کنن.
هدف سايت زرين پال رسيدن به جایی هستش که بتونه اعتباری مثل سايت paypal داشته باشه (در آينده) و ما همين الان هم به کاربرانمون توصيه ميکنيم که اگر براشون امکان وجود داره در کنار درگاه زرين پال از درگاه بانکها هم استفاده کنن و به کاربر اجازه بدند خودش تصميم گيری کنه که از کدوم درگاه پرداخت ميکنه.

در هر حال ممنون از پيشنهاداتتون

با تشکر
علی امیری

as87
October 28th, 2010, 10:33
هدف سايت زرين پال رسيدن به جایی هستش که بتونه اعتباری مثل سايت paypal داشته باشه (در آينده) و ما همين الان هم به کاربرانمون توصيه ميکنيم که اگر براشون امکان وجود داره در کنار درگاه زرين پال از درگاه بانکها هم استفاده کنن و به کاربر اجازه بدند خودش تصميم گيری کنه که از کدوم درگاه پرداخت ميکنه.

در هر حال ممنون از پيشنهاداتتون

با تشکر
علی امیری

فكر مي‌كنم با سرعتي كه توي جواب دادن به درخواست فروشنده ها در حال حاظر دارن (اگر خرابش نكنن) بزودي تمام فروشنده‌ها به عنوان اولين گزينه كنار بانك‌ها به مشتريهاشون پيشنهاد مي‌دن.

ashkan 261
November 8th, 2010, 19:17
سلام

اگر ما سیستممون طوری باشه که ماژول هایی که تا کنون هست رو ساپورت نکنه باید خودمون اسکریپت بنویسیم یا شما این کارو میکنید ؟
مثلا مخوایم یه فرم واریز وجه باشه که ، خریدار مبلغ رو بصورت دستی وارد کنه و پرداخت کنه ، برای تحقق این مساله چی پیشنهاد میکنید ؟

نمونشو یکی از دوستان ساخته بود که برای بانک ملت گذاشته بودن : شركت داده پردازن پويا(نوين سايت) - پرداخت آنلاين (http://mb.payment.novinsite.ir)
دقیقا همین سیستم یا شبیهش برای زرین پال موجود نیست ؟

amiri113
November 8th, 2010, 21:01
اگر ما سیستممون طوری باشه که ماژول هایی که تا کنون هست رو ساپورت نکنه باید خودمون اسکریپت بنویسیم یا شما این کارو میکنید ؟

بله، بايد از برنامه نويس کمک بگيريد تا ماژول رو براتون بنويسه.

مثلا مخوایم یه فرم واریز وجه باشه که ، خریدار مبلغ رو بصورت دستی وارد کنه و پرداخت کنه ، برای تحقق این مساله چی پیشنهاد میکنید ؟
نمونشو یکی از دوستان ساخته بود که برای بانک ملت گذاشته بودن : شركت داده پردازن پويا(نوين سايت) - پرداخت آنلاين (http://mb.payment.novinsite.ir)
دقیقا همین سیستم یا شبیهش برای زرین پال موجود نیست ؟

ميتونيد از سامانه ساده پرداز استفاده کنيد:
http://www.webhostingtalk.ir/f42/11717/

Ahmad110
November 30th, 2010, 00:39
تا اینجا روند کاری و پاسخ به تیکتها فوق العاده بوده ، امیدوارم این روند مستمر باشه .

behtash007
December 5th, 2010, 16:18
سلام سوال منه من من یک حساب اینتر نی از بانک سامان دارم . ولی ظاهرا مشکل تراکنش دارم چون ماژول بانک سامان من خرابه . من اگر از زیرن پال یک حساب بگیرم . آیا مشکل تراکنش من حل میشه و این مبلغ اکانت زرِین پال چقدره و چطور باید این کار رو انجام بدم

lvlehrad
December 5th, 2010, 16:20
سلام
زرینپال قانونی داره که به سایت های موزیک و یا فروشگاه فیلم خدمات نده ؟

amiri113
December 5th, 2010, 16:33
سلام
زرینپال قانونی داره که به سایت های موزیک و یا فروشگاه فیلم خدمات نده ؟

بله، در قوانين اجرائی اين توضيح داده شده.

سلام سوال منه من من یک حساب اینتر نی از بانک سامان دارم . ولی ظاهرا مشکل تراکنش دارم چون ماژول بانک سامان من خرابه . من اگر از زیرن پال یک حساب بگیرم . آیا مشکل تراکنش من حل میشه و این مبلغ اکانت زرِین پال چقدره و چطور باید این کار رو انجام بدم

ببينيد ماژول زرين پال روی فروشگاه سازهای مختلف تست شده و داره استفاده ميشه.
شما از چه فروشگاه سازی استفاده ميکنيد ؟

با تشکر
علی امیری

limonisher
December 6th, 2010, 17:09
امكان استفاده از زرين پال در پنل directI وجود داره؟

آيا ماژولي براي اين مورد هم تهيه گرديده؟

sohrab.khan
December 6th, 2010, 18:39
زرین پال رو نسخه 4.3.1 whmcs کار می کنه؟ چون انگار یکی خبر داده بود که کار نمی کنه.

MihanServer.com
December 6th, 2010, 18:49
یک سوال با ادونیس ست هست یا ماژول داره !؟

amiri113
December 6th, 2010, 18:59
امكان استفاده از زرين پال در پنل directI وجود داره؟

آيا ماژولي براي اين مورد هم تهيه گرديده؟

اين ماژول رو رضا نجيمی نوشته بود و داخل همين سايت هم منتشر کرده بود.
من لينک تاپيک رو پيدا نميکنم، سرچ کنيد پيدا ميشه فکر کنم.

زرین پال رو نسخه 4.3.1 whmcs کار می کنه؟ چون انگار یکی خبر داده بود که کار نمی کنه.

ماژولی که الان روی سايت برای دانلود قرار داده شده بدون مشکل کار ميکنه رو نسخه 4.3

یک سوال با ادونیس ست هست یا ماژول داره !؟

ماژولی داره که آقای داوری در اختيار مشتريانشون قرار ميدند.

با تشکر
علی امیری

Ahmad110
December 8th, 2010, 00:37
آقای امیری اگه سرویس sms رو هم برای مشتریهاتون ارائه بدین خیلی عالی میشه . اینجوری هر کاربر بعد از انجام هر تراکنش از موجودی حسابش با خبر میشه .

amiri113
December 8th, 2010, 10:12
آقای امیری اگه سرویس sms رو هم برای مشتریهاتون ارائه بدین خیلی عالی میشه . اینجوری هر کاربر بعد از انجام هر تراکنش از موجودی حسابش با خبر میشه .

در مورد sms مورد اول اين هستش که هر کسی با برنامه نويسی ساده سمت سايتش ميتونه سرويس sms رو برای سايتش فعال کنه.
شايد به زودی ما اين سرويس رو روی سامانه های ساده پرداز فعال کنيم.
اما هزينش جداگونه و از سايت ديگه ای محاسبه ميشه.

اگر روی خود زرين پال اين سرويس فعال بشه به نظر شما کاربرا حاضرند هزينه اشتراک ويژه يا sms ها رو پرداخت کنن ؟ :دی
برسی های ما ميگه زياد استقبال نميشه.

limonisher
December 17th, 2010, 21:01
زرين پال عدد ها رو گرد مي كنه؟

چون من 1990 تومان نرخ گذاري كردم ولي زرين پال 1900 تومان نمايش ميده.

amiri113
December 17th, 2010, 21:03
نخير
زرين پال رقم شما رو کاری نداره و هر چيزی بهش ميديد برای پرداخت قبول ميکنه.
فقط بايد بالاتر از 100 تومان باشه.

limonisher
December 17th, 2010, 21:24
رقم مبلغ در سايت (در آخرين مرحله قبل از ريدايركت شدن به زرين پال):

http://www.parsimg.com/uploads/12926084192.bmp

در زرين پال:

http://www.parsimg.com/uploads/12926084191.bmp

amiri113
December 19th, 2010, 00:17
(:|

limonisher
December 19th, 2010, 00:19
عجيبه نه؟

amiri113
December 19th, 2010, 00:41
خيلی :دی
برای همه رقم ها اينطوری هستش ؟
مثلا يک چيزی تست کنيد که بشه 18100 !

winsent
January 18th, 2011, 22:09
ابتدا از شما جناب امیری و دیگر دوستان که در مجموعه زحمت میکشید و واقعا تا جایی که بتونید به دوستان پاسخ داده و راهنمایی میکنید صمیمانه ممنون و سپاسگذارم.
یک سوال هم از خدمتتون داشتم: در کدوم فایل میتونم نوشته های فارسی سیستم آسان پرداز مثل "افزایش اعتبار" رو ویرایش و تغییر بدیم؟
با تشکر و سپاس ویژه

amiri113
January 18th, 2011, 22:33
منظورتون ساده پرداز هستش!
فايل app/locale/per/LC_MESSAGES/default.po رو ميتونيد ويرايش کنيد.

التماس دعا
با تشکر
عای امیری

amiri113
February 23rd, 2011, 23:57
درگاه بانک ملی هم فعال شد. (البته دو درگاه بانک صادرات و بانک ملی فعلا فقط برای قسمت افزايش اعتبار قابل استفاده هستند.)
هر 5 درگاه فعال سايت زرين پال، تحت شتاب هستند و برای پرداخت از هر درگاهی ميشه اقدام کرد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

chn367
April 27th, 2011, 16:17
جناب امیری عزیز من با سیستم ثبت دامنه مشکل دارم
هر موقع میخوام هر دامنه ای رو ثبت کنم میگه دامنه یا آزاد نیست یا رابط مالی مشخص نشده است!
اما هم رابط مالی ست هست هم دامنه آزاده!!! دیگر دوستان رو هم دادم امتحان کردن هم همین موضوع بود.
چیکار باید کرد؟

amiri113
April 27th, 2011, 16:19
سلام
اصلا اين موضوع ارتباطی به اين تاپيک نداره :دی
در سايت رد ريسلر تيکت باز کنيد و پيگيری کنيد.
در خدمتتون هستيم. :53:

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

a1000a
April 27th, 2011, 16:29
آقای امیری این زرین پال چرا اینطوریه :دی
مثلا من 1000 تومان میخوام پرداخت کنم
بعد 2.5 درصد هم میاد روش میشه :
1025 تومان
بعد وقتی وارد سایت زرین پال میشم برای پرداخت
رقم کلا تغییر میکنه و اینطوری میشه ( به طور مثال عرض میکنم )
1198 تومان
یعنی یه چیزی فراتر از از مرزها @-):))

amiri113
April 27th, 2011, 16:40
آقای امیری این زرین پال چرا اینطوریه :دی
مثلا من 1000 تومان میخوام پرداخت کنم
بعد 2.5 درصد هم میاد روش میشه :
1025 تومان
بعد وقتی وارد سایت زرین پال میشم برای پرداخت
رقم کلا تغییر میکنه و اینطوری میشه ( به طور مثال عرض میکنم )
1198 تومان
یعنی یه چیزی فراتر از از مرزها @-):))

قطعا داريد اشتباه ميکنيد :دی
سايت زرين پال الان بيش از 5000 کاربر فعال داره و تراکنش ها به صورت روزانه و لحظه ای در حال انجام هستش.
اگر مشکل خاصی داريد لينک بديد برسی بشه ببينيم قضيه اين 1198 تومان چی هستش اصلا.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

a1000a
April 27th, 2011, 16:48
ببینید مثلا من در این تراکنش باید مبلغ 4000 تومان واریز میکردم
که با 2.5 درصد میشه :
4100
ولی
مقدار واریزی در سایت زریم پال شدش :
4202
https://www.zarinpal.com/users/showtransaction/39084

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

البته مبلغش آن چنان مهم نیست هاااا
فقط خواستم بگم که مشکل داره ( از نظره من مشکل داره شاید هم مشکلی نداره )

amiri113
April 27th, 2011, 16:52
از کجا اطمينان داريد سايت شما و ماژولی که روی سايتتون هستش اين رقم رو به زرين پال ارسال نکرده ؟

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

البته ظاهرا تراکنش به کاربر ديگه ای واريز شده.
از کجا ميدونيد سايت طرف مقابل اين رقم رو به زرين پال ارسال نکرده ؟
تا جایی که من ميدونم اون سايت داره فروش دلاری انجام ميده. نرخ برابری دلار به تومان در اون سايت چقدر هستش ؟
بهتره از فروشنده پيگيری کنيد. چون اين موضوع اصلا به زرين پال ارتباطی نداره.
زرين پال همون رقمی رو از مشتری ميگيره که فروشنده برای زرين پال ارسال کرده.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

a1000a
April 27th, 2011, 16:56
ببینید مثلا من در این تراکنش باید مبلغ 4000 تومان واریز میکردماینجا که گفتم
میخواستم به حساب یکی دیگه واریز کنم
نه من برای دلار و این چیزا نبوده
برای خرید دامین بوده
بگزریم
ادامه بدم منو میزنید :دی
یا علی

ashkan 261
May 28th, 2011, 17:38
سلام

برای نسخه پینکد یک مشکلی هست .
و اینه که فایل htaccess فقط در روت سایت ریدایرکت میشه ، و به ساب دامنه نمیره که پین کد رو نمایش بده ، برای اینکه درست بشه باید یه htaccess درست براش باشه اگر لطف کنید قرار بدید ممنون میشم
حتی اگر این فایل در روت باشه و زرین پال در ساب دامنه هم ریدایرکت درست انجام میشه ولی مشکل اینه که وقتی اسم دامنه رو بزنیم میره داخل زرین پال

ansar_m
June 6th, 2011, 07:23
با سلام،

در ارتباط با توسعه سیستم زرین پال پیشنهادی را با جناب آقای امیری مطرح کردم که از دوستان خواهش می کنم اگر دیدگاهی در خصوص کامل تر شدن آن دارند در همینجا مطرح کنند.

در راستای تکمیل خدمات ارائه شده توسط درگاه تراکنش مالی زرین پال و افزایش رضایتمندی مشتریان پیشنهاد می کنم با گسترش تراکنش های مالی خود به حساب های ارزی و درگاه های بین المللی نظیر پی پال و لایبرتی رزرو، زمینه جذب کاربران بیشتر را در درگاه زرین پال فراهم آورید.

به عنوان مثال مشتریانی که به ارائه خدمات میزبانی وب می پردازند همواره به دنبال یافتن راه حلی پایدار و مورد اطمینان جهت انجام پرداخت های ارزی خود می باشند. از سویی ارائه بستری جهت ایجاد ارتباط ایمن میان دریافت های ریالی از مشتریان و پرداخت های ارزی به حساب های فروشندگان خارجی در یک سیستم متمرکز همواره با جذابیت فراوانی همراه خواهد بود.

تصور بفرماییید کاربری که در درگاه اینترنتی خود به ارائه دامنه های بین المللی می پردازد، از طریق دریافت هزینه ریالی دامنه مورد نظر از مشتری، این امکان را داشته باشد تا به عنوان تراکنش خروجی، شماره حساب ارزی شرکت دایرکتی را به سیستم معرفی نموده و مبلغ مورد نظر را با احتساب نرخ دلار و کارمزد انجام تراکنش توسط حساب ارزی زرین پال به حساب مربوطه واریز نماید.

این مثال را می توان به موارد بیشماری از خدمات تراکنش مالی نظیر افتتاح حساب پی پال توسط نماینده زرین پال در خارج از کشور (به دلیل تحریم ایران) و اتصال آن به درگاه زرین پال و فراهم آوردن امکان پرداخت های بین المللی از طریق این دروازه و ارائه راه کاری موثر در جهت رفع محرومیت کاربران ایرانی و خلأ موجود در این زمینه، گسترش داد.

از نظر من درگاه زرین پال به عنوان پیشتاز در حوزه ساماندهی به تبادلات مالی در بستر تجارت الکترونیک از پتانسیل بالایی برای اجرای چنین طرحی برخوردار است.

mohsen1
June 6th, 2011, 08:18
این سیستم مدتیه تو این تالار پشتیبانی نمیشه.
به تاپیک زده شده در پرشین تولز برید و اونجا پیگیری کنید.
موفق باشید.

ansar_m
June 6th, 2011, 09:19
این سیستم مدتیه تو این تالار پشتیبانی نمیشه.
به تاپیک زده شده در پرشین تولز برید و اونجا پیگیری کنید.
موفق باشید.

معرفی سايت زرين پال (بستر مناسب پرداخت های الکترونيک آنلاين) - Page 3 - PersianTools Forums (http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=3609144&posted=1#post3609144)

behtash007
June 7th, 2011, 13:42
سلام . می دونم این سوال تکراری هستش . می خواستم بدونم برای اکانت زرین پال حتما باید حساب اینترنتی یک بانکی رو داشته باشید. یا از طریق زرین پال این کار انجام میشه /!!!

Ahmad110
June 7th, 2011, 13:48
سلام . می دونم این سوال تکراری هستش . می خواستم بدونم برای اکانت زرین پال حتما باید حساب اینترنتی یک بانکی رو داشته باشید. یا از طریق زرین پال این کار انجام میشه /!!!

بايد تو يه بانكي حساب داشته باشيد تا اونو متصل كنيد به حساب زرين پالتون ( البته اگه ميخوايد به تائيد نقره اي برسيد و براي سايتتون مرچنت بگيريد )

arman_2
July 11th, 2011, 00:40
چرا سن زیر 18 سال رو نمی پذیرید؟ :(

sarfionline
April 16th, 2012, 14:44
با سلام آقای امیری
زرین پال تا اینجا عالی بوده منم ازشراضی هستم
فقط چند وقتی هستش که مشتریانی که از درگاه بانک پارسیان استفاده می کنن نمی تونن محصول رو ببین
ولی درگاه بقیه بانک های مشکلی نداره و بر می گرده به صفحه نتیجه خرید
خودمم تست کردم دروازه پارسیان رو پول رو کم می کنه و به حسابم در زرین پال واریژ می شه ولی محصول رو نمایش نمیده
ممنون می شم چکش کنید

RezaFH
April 16th, 2012, 14:51
با سلام آقای امیری
زرین پال تا اینجا عالی بوده منم ازشراضی هستم
فقط چند وقتی هستش که مشتریانی که از درگاه بانک پارسیان استفاده می کنن نمی تونن محصول رو ببین
ولی درگاه بقیه بانک های مشکلی نداره و بر می گرده به صفحه نتیجه خرید
خودمم تست کردم دروازه پارسیان رو پول رو کم می کنه و به حسابم در زرین پال واریژ می شه ولی محصول رو نمایش نمیده
ممنون می شم چکش کنید

سلام
دوست عزیز، تاپیک مربوط به حدود 10 ماه پیش هست که بالا آوردید :)
همچنین در مورد مشکلی که گفتید، باید تیکت به بخش پشتیبانی زرین پال بزنید و نه اینجا ...

armin3000
May 4th, 2012, 15:43
با سلام
من می خواستم از کد apfs.php استفاده کنم و به صورتی باشه که این فرم در داخل یکی از پست ها یا مطالب سایت باشه و نمیخوام به صورت یک صفحه خالی و مستقل نمایش داده بشه.
سایت من فروشگاه نیست و یک سایت معمولی است که فقط قسمت پرداخت و واریز وجه نیاز دارد. در واقع در سایت من قسمتی به نام پرداخت وجه و خرید محصول وجود دارد که میخواهم توضیحات و نوشته های کوتاهی در یک مورد خاص بنویسم و در ادامه آن فرم پرداخت زرین پال با استفاده از apfs.php نمایش داده شود.
چطور میتوانم این کار را انجام دهم؟ با توجه به اینکه کار من کد نویسی نیست فقط با iFrame میتوانم این کار را انجام دهم که راه مناسبی نیست.
ممنون میشوم اگر کد قرار دادن این فرم را در داخل متن برای بنده ارسال نمایید.

ضمنا سیستم ساده پرداز نسخ ۲ را نیز نصب و تنظمی کرده ام اما آن را نیز نمیدانم چطور باید در داخل یک متن و مطالب مورد نظر قرار دهم.
با سپاس از راهنمایی شما.

ضمنا چنین صفحه ای میدونید چطور میشه راه اندازی کرد؟
دروازه پرداخت اينترنتي شرکت داده پردازان پویا (نوین سایت) (http://mb.payment.novinsite.ir/)
البته باز هم اعلام میکنم که نمیخوام صفحه پرداخت کاملا یک page جدا و مستقل باشه بلکه فرم پرداخت رو میخوام در وسط مطاب و پستهای سایتم بذارم.

alirezabo
December 6th, 2012, 14:09
منظورتون ساده پرداز هستش!
فايل app/locale/per/LC_MESSAGES/default.po رو ميتونيد ويرايش کنيد.

التماس دعا
با تشکر
عای امیری

با سلام و خسته نباشید خدمت دوست زحمتکش؛
آیا میشه مثل این سایت سامانه پرداخت آنلاين آباد پرداز (http://pay.abadpardaz.com/) تغییراتی روی درگاه ساده پرداز داد؟
از قبیل اضافه کردن تصویر و توضیحات و ...؟
از فایل default.po فقط چند تغییر ساده رو میشه اعمال کرد. مثلا بخوام عنوان " افزايش اعتبار آنلاين"

یا اضافه کردن لوگوی سایت، تصویر و توضیحات و ... رو انجام بدم باید چیکار کنم؟؟
اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

با تشکر

Muhammad-Ali
March 24th, 2013, 20:34
سلام خدمت آقای امیری و سایر دوستان
علت اینکه این موضوع رو تیکت نکردم این بود که فکر کردم بهتر است نظر دوستان دیگه رو بدونیم.

شرح پیشنهاد:
بعضی درگاه های واسط موجودی سه یا چهار روز قبل رو فوری انتقال میدن. نظرتون در رابطه با این پیشنهاد چیه؟ قصد انجام دادن چنین کاری رو آینده دارید؟

توضیح بیشتر:
در اکثر پست ها خوندم که علت نگه داشتن موجودی برای چهار روز جلوگیری از کلاهبرداریه. وقتی تراکنشی مال قبل از چهار روز هستش دیگه فکر نمی کنم علتی داشته باشه که بعد از درخواست چهار روز دیگه صبر کنیم. اینطور موجودی ها میتونن بدون مشکلی از سیستم خارج بشن.

خیلی خوب میشه خود آقای امیری جوابی برای این پست داشته باشن.

با احترام