PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تکرار زیاد تابع هنگام فرارسیدن اجرای کران جاب

mehdi-ghafari
February 4th, 2014, 16:42
سلام دوستان
چند مدتی بود که روی هاست من کران جاب اجرا نمیشد.
بالاخره با پیگیری هایی که با پشتیبانی داشتم بخش فنی زحمت کشید و کران رو برای من ست کرد.
ولی از اون روز ب بعد هر روز با اجرای کران، 60 ایمیل برای من ارسال میشود که زمان ایمیل ها نشون میده از ساعت 9 صبح تا 10 صبح هر 1 دقیقه یکبار ایمیل ارسال شده است.
الان من نمیدونم فقط ایمیل رو زیادی ارسال میکنه یا کلا کران 60 بار اجرا میشه!!!
من از سیستم whmcs استفاده میکنم.
تابع دستکاری نشده و قبلا به درستی کار میکرده. رفتن از هاست کران هم نگاه کردم تنظیماتش درست بود. یعنی هر روز راس ساعت 9am
توش موندم که این مشکل از کجاشه؟؟
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنونم از همه دوستان

babak.mics
February 5th, 2014, 09:34
دایرکت ادمین یا سی پنل؟

flexhost.ir
February 5th, 2014, 16:01
سلام دوستان
چند مدتی بود که روی هاست من کران جاب اجرا نمیشد.
بالاخره با پیگیری هایی که با پشتیبانی داشتم بخش فنی زحمت کشید و کران رو برای من ست کرد.
ولی از اون روز ب بعد هر روز با اجرای کران، 60 ایمیل برای من ارسال میشود که زمان ایمیل ها نشون میده از ساعت 9 صبح تا 10 صبح هر 1 دقیقه یکبار ایمیل ارسال شده است.
الان من نمیدونم فقط ایمیل رو زیادی ارسال میکنه یا کلا کران 60 بار اجرا میشه!!!
من از سیستم whmcs استفاده میکنم.
تابع دستکاری نشده و قبلا به درستی کار میکرده. رفتن از هاست کران هم نگاه کردم تنظیماتش درست بود. یعنی هر روز راس ساعت 9am
توش موندم که این مشکل از کجاشه؟؟
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنونم از همه دوستان

درود

از چه نسخه ای استفاده میکنید؟

به احتمال زیاد مشکل از سرور باشد

PersianDOT
February 5th, 2014, 22:51
این ربطی به whmcs ندارد.
ولی کرون جاب اشتباه تنظیم شده و در قسمت دقیقه (یعنی اولین پارامتر) ، * گذاشته شده. که باید 0 گذاشته بشه.