PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا از مسنجر یاهو دست نمیکشید؟

p30graph3
April 30th, 2010, 18:36
سلام

من مدت هاست در سایت L4i.com (http://www.l4i.com) یک یک سرویس چت هست عضوم.

نمیدونم اینجا خوب معرفی نشده یا کسی دوستش نداره

آخه این که چیزی از یاهو کم نداره!

چرا کسی استفاده نمیکنه؟ همه چسبیدن به یاهو پر از اسپم؟

Skoot
April 30th, 2010, 18:41
اصلا معلوم نبود که مال خودته

p30graph3
April 30th, 2010, 18:45
دوست عزیز اگه این مال من بود که الان جایگاش اینجا نبود!

اگه من میتونستم چینین مسنجری راه بندازم، هیچ وق تبرای تبلیغ اینطوری عمل نیمکرئدم!

ای کاش مال من بود!

0x21HATE
April 30th, 2010, 18:48
این سایت که اصلا بالا نمیاد.
(یکی از دلیلا این میتونه باشه)

p30graph3
April 30th, 2010, 18:50
والا این پشتیبانیش پارس انلاینه 7 سال هم هست که همیشه آن بود نمیدونم چرا برای شما بالا نمیاد حتما با چیز پی ان هستی؟

RezaFH
April 30th, 2010, 19:08
چرا کسی استفاده نمیکنه؟

حتما یه دلیلی داره دیگه ;)
مثل ایمیل ملی ...

Arashdn
April 30th, 2010, 19:11
جدنا
کم کم باید بیخیال یاهو بشیم
من الان شدیدا طرف اسکایپم
خیلی خوبه

AliGhaemia
April 30th, 2010, 19:28
خیلی دلیل میتونه داشته باشه ...

تبلیغاتش کم بوده
بهش اعتماد ندارن
ایرانیه
شاید دولتی باشه ( خیلی از کاربرای تازه کار اینترنت حتی از اینترنت هوشمند هم استفاده میکنن میگن چون هزینش رو قبض میاد مخابرات میفهمه کدوم شمارست و اگر تو سایت بد رفتیم برامون درد سر میشه )
نرم افزارش کم پیداست و تو مجموعه هایه نرم افزاری نیست
7 مگابایته و کسی که دیالپ داره نمیصرفه براش که دانلودش کنه

0x21HATE
April 30th, 2010, 19:37
حتما یه دلیلی داره دیگه ;)
مثل ایمیل ملی ...

منم اینو خواستم بگم ولی .......

البته من خودم از یاهو مسنجر استفاده نمیکنم .

من از Empathy استفاده میکنم ولی اینم بگم که من با لینوکس کار میکنم کار این برنامه هم خیلی خوبه و به صورت پیش فرض رو خیلی از توضیع های لینوکس نصبه

DeltaGostar
April 30th, 2010, 19:38
به نظرم که به دلیل قدیمی بودن سرویس یاهو و اراسال انواع پیام گروهی و جابجای فایل و رواج اون در ایران به عنوان رابطه آشنایی دوست و پسر . دختر یاهو موردپسند تر است

هر چند که من کلا از شرکت ماکروسافت و محصولاتش متنفرم و محصولات بسیار مشکل داری فراهم نمونده

اما میتونم اعتراف کنم که سیستم ایمیل دهی بسیار قوی و امنیت بالای داره که تنها مزیت این شرکت است
msn / live و غیره
یکی از قوی ترین و امن ترین مسنجر ها و سیستم های امنیتی استفاده میکنن یعنی هک کردن ای دی یاهو و دی اکتیو کردن به چندین برسه در یک هفته که در ام اس ان و غیره همچین حالتی ندارد .
برای استفاده از سیستم های ایرانی هم معتقد هستم که بهتره جهانی کار کنید تا داخل کشور//

0x21HATE
April 30th, 2010, 19:42
هک کردن ای دی یاهو و دی اکتیو کردن به چندین برسه در یک هفته که در ام اس ان و غیره همچین حالتی ندارد .

والا دی اکتیو کردن یاهو اینجوری شما میگین نیست . یک دقیقه بیشتر وقت نمیخاد . البته ریزش نمیکنم چون جاش این فروم نیست.

RezaFH
April 30th, 2010, 19:54
والا دی اکتیو کردن یاهو اینجوری شما میگین نیست . یک دقیقه بیشتر وقت نمیخاد . البته ریزش نمیکنم چون جاش این فروم نیست.

احیانا شما که خودتون راه دی اکتیو کردن یاهو رو که پیدا نکردید ؟
هر کسی که بتونه راه اون رو پیدا کنه ، حتما این براش مثل آب خوردنه !
امنیت مطلق نیست

afrateam
April 30th, 2010, 21:03
l4i.com
شش سالشه و یک ساله که توش عضوم
محیط سالم و امکانات جالب و کاربرای خیلی خوب و بسیار صمیمی + یه مدیر که مدیرت بلد نیست داره
هرچند وقت یه بار هم به امکاناتش اضافه میشه...
پیشنهاد میکنم حداقل یک بار امتحانش کنین
ایدی من nimajojo

LoveLife
April 30th, 2010, 21:09
مطمئن باشید اگه این سایت همه چت ها رو برسی نکنه تا الان فیلتر شده بود ! پس الکی تبلیغ این سایت ها رو نکنید

p30graph3
April 30th, 2010, 21:54
منم نظرات همه رو خوندم چنتاش که اصلا ربطی نداشت

ولی هدف من تبلیغ نبود چون اصلا این سایت ربطی به من نداره . فقط خواستم نظرات دوستان رو در مورد مسنجر یاهو و این مسنجر بدونم.

من خودمم از paltalk استفاده میکنم ولی بعضی وقت ها اینقدر تبلیغ توش میاد که سرگیجه میگیرم و بعضی وقتها هم قاط میزنه

در مورد ایمیل به نظر من بهترین سرویس برای ایرانی ها همین جیمیله!

DeltaGostar
April 30th, 2010, 22:17
جی میل به نظر من یه چند ماه پیش مرد (فوت کرد) همچین مشکوک زد که بعضی وقتا کاملا بسته شد یه دفعه ای باز شد/ همچین مشکوک میزنه برای همون من سریع السیر کوچ کردم به سمت ام اس ان / اطلاعاتم لو نره / همین مشخصات خصوصی و حیاتی نه چیز غیر قانونی ها / یاهو هم به قول دوستمون 3 دقیقه از کار می افته مگر مدل های ات دات نت که میگن امن تر هست که مخصوص شرکت بزرگ امریکای می باشد که فقط ای پی امریکا باز میشه و میتونی اکانت بسازی / اسکای که دوستان استفاده میکنن دیگه هم چیز دیگه ای نیست به اون صورت - 4i.com بررسی کردم در حد خودش بی نظیره توی ایران / سپاس

LoveLife
April 30th, 2010, 22:32
جی میل به نظر من یه چند ماه پیش مرد (فوت کرد) همچین مشکوک زد که بعضی وقتا کاملا بسته شد یه دفعه ای باز شد/ همچین مشکوک میزنه برای همون من سریع السیر کوچ کردم به سمت ام اس ان / اطلاعاتم لو نره / همین مشخصات خصوصی و حیاتی نه چیز غیر قانونی ها / یاهو هم به قول دوستمون 3 دقیقه از کار می افته مگر مدل های ات دات نت که میگن امن تر هست که مخصوص شرکت بزرگ امریکای می باشد که فقط ای پی امریکا باز میشه و میتونی اکانت بسازی / اسکای که دوستان استفاده میکنن دیگه هم چیز دیگه ای نیست به اون صورت - 4i.com بررسی کردم در حد خودش بی نظیره توی ایران / سپاس

آقا شوخی بود حرفت ؟
جیمیل اطلاعات شما رو انتشار می ده بعد این سایت ایرانی که پدر مادرش معلوم نیست کیه خوبه ؟
قطع و وصل شدن جیمیل چه ربطی داشت ؟
عجب داستانی داریم

DeltaGostar
April 30th, 2010, 23:02
من همچین حرفی نزدم همچین حرفی زدم؟ که ایرانی خوبه ایرانی اصلا بده - نه گفتم جی میل مشکوک میزنه که همین

AliGhaemia
April 30th, 2010, 23:53
یه سوال ، کسی از جیمیل بدی دیده ؟؟؟
گوگل همه چیزش خوبه ، حتی گوگل تالکش ...
در ضمن کدوم مسنجری همچین امکانی داره ؟
http://www.google.com/talk/service/badge/New

یادمه گفتن یاهو میل و جیمیل هک شده و پسورد هایه یاهو لو رفته ولی جیمیل پسورد هاش لو نرفته
همون موقع اگر میرفتی تویه جیمیل میگفت باید پسوردت رو عوض کنی ولی یاهو هیچ ...

در ضمن همین سه چهار ماه پیش بود که گفتن یاهو اطلاعات کاربران ایرانی رو داده به دولت ایران البته راست و دروغش رو نمیدونم

چند وقت پیش هم که گوگل شفاف سازی کرد ...

بازم از جیمیل و گوگل بد بگین . اصلا اگر بد بود تا چیزی میشد جیمیل رو نمیبستند

LoveLife
May 1st, 2010, 00:45
بازم از جیمیل و گوگل بد بگین . اصلا اگر بد بود تا چیزی میشد جیمیل رو نمیبستند

دقیقا

0x21HATE
May 1st, 2010, 09:20
جیمیل اطلاعات شما رو انتشار می ده بعد این سایت ایرانی که پدر مادرش معلوم نیست کیه خوبه ؟

اینو خوب اومدی موافقم باهات

Arashdn
May 1st, 2010, 13:58
جیمیل یه چیز دیگه است
اصلا با سایر سرویس های میل قابل مقایسه نیست

taghikhani
May 1st, 2010, 16:20
اونوقت اونهمه دوست و رفیقو مجبور به مهاجرت کنیم؟ نمیشه که

mehdi24
May 1st, 2010, 16:45
مطمئن باشید اگه این سایت همه چت ها رو برسی نکنه تا الان فیلتر شده بود ! پس الکی تبلیغ این سایت ها رو نکنید

پس چرا دسترسی به یاهومسنجر رو برای همیشه مسدود نمی کنن؟
بعضی وقتا بیش از حد بدبین میشیم

LoveLife
May 1st, 2010, 17:59
پس چرا دسترسی به یاهومسنجر رو برای همیشه مسدود نمی کنن؟
بعضی وقتا بیش از حد بدبین میشیم

خوب تا تقی به توقی می خوره سرعت رو بیشتر مگه نمی کنند ؟
بد بینی با واقیعت خیلی فرق داره

Amin_e
May 1st, 2010, 20:34
این L4i.com (http://l4i.com/) ایرانیه، این به این معنیه که وقتی مقامات ایران اطلاعات فردی رو بخوان اینا بهشون میدن!
تمامی لوگ های چت ها و... که میشه بر علیه شما استفاده بشه :D

اضافه شد:
من واسه مهاجرت از یاهو به شما اسکایپ رو پیشنهاد می کنم. توی ویکی، مقاله مقایسه کلاینت های پیام فوری (http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_instant_messaging_clients) هم می تونید یه نگاهی بندازید بد نیست

nilkooh
May 1st, 2010, 20:45
این L4i.com (http://l4i.com/) ایرانیه، این به این معنیه که وقتی مقامات ایران اطلاعات فردی رو بخوان اینا بهشون میدن!
تمامی لوگ های چت ها و... که میشه بر علیه شما استفاده بشه :D

از کجا معلوم که متعلق به خود مقامات محترم نباشه :109:

p30graph3
May 2nd, 2010, 12:22
اینجا شد بحث جیمیل و یاهو!