PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عدم واریز درخواست دریافت وجه بعد از 5 روز درگاه جی پال - jaypal

shopper
February 3rd, 2014, 15:43
با سلام
من الان دو بار درخواست متفاوت دریافت وجه دم در درگاه جی پال از یکیش 5 روز و از یکی 3 روز میگذره هنوز انجام نشده من تا هالا 2 بار به همه ایمیل هاشون ایمیل فرستاده و به همه شماره هاشون تماس گرفتم اما شماره ها که خاموش و ایمیل ها رو هم هیچ جوابی نمی دن -کسی دیگه ای هم این مشکل داره ؟ از کجا باید پیگیری کرد ؟ ممنون

shopper
February 5th, 2014, 14:04
پینوشت

تا الان ۷ روز گذشته پول من که واریز نشده هیچ، ۱۰ بار ایمیل و زنگ زدم هیچ خبری نیست، هیچ کسی‌ هم پیگیر نیست ،لطفا به هم اطلاع بدین که دیگه تو این سایت پول نریزن به هیچ عنوان ، کسی‌ شمای از این آقای سپهر نداره ؟

sardarn
February 5th, 2014, 14:11
با سلام
من الان دو بار درخواست متفاوت دریافت وجه دم در درگاه جی پال از یکیش 5 روز و از یکی 3 روز میگذره هنوز انجام نشده من تا هالا 2 بار به همه ایمیل هاشون ایمیل فرستاده و به همه شماره هاشون تماس گرفتم اما شماره ها که خاموش و ایمیل ها رو هم هیچ جوابی نمی دن -کسی دیگه ای هم این مشکل داره ؟ از کجا باید پیگیری کرد ؟ ممنون

سلام
لطفا مدارک تون هم در پست اول بگذارید

shopper
February 5th, 2014, 14:15
http://www.webhostingtalk.ir/f42/42882/index162.html

ULTRAWEB
February 5th, 2014, 15:41
بابا شرکت های خیلی بهتری هست برین از اونا سرویس بگیرین همیشه ما باید دنبالشون باشیم
یک درگاه پرداخت اسان هنوز نداره سرویسششون ماهم ازش کوچ کردیم و رفتیم جای دیگه
توی همین انجمن 10بار بهشون نامه زدم میاد میره و جوابی حتی ندادن این رو بهش مشتری مداری نمیگن

sinakhan
February 5th, 2014, 20:27
دوستان من نه می خوام از کسی طرفداری کنم نه کسی رو محکوم کنم ، ولی به خاطر نیم درصد بالاتر یا پایین ، اسیر واسطه های مختلف نشین . یا از بانک ملت راحت درگاه بگیرید یا از واسطه های شناخته شده و معتبر استفاده کنید.

ریسکی واسطه انتخاب نکنید چون باید پولتون رو بتونین تحویل بگیرید! همون چیزی که واسش زحمت می کشید !

shopper
February 6th, 2014, 21:49
بنده ۱ ماه بد از راه‌اندازی این سایت کار با‌هاشون شروع کرده بودم تقریبا ۱ سالی‌ می‌شه همیشه سریع جواب میدادن مشکلی‌ هم هیچ وقت نبود !!! اما الان ۱ ماه که بالغ بر ۱۰ بار ایمیل و تماس و ۱۰۰ جا پی‌ام گذشتم هیچ خبری نیست !! ۲ تا از پرداختم که بیش از ۲۵۰۰۰۰ تومن انجام نشده ، می‌دونم که یه مشکل software هستش نه این که نه خواسته باشن پرداخت کنن چون همه پرداخت‌ها اتوماتیک هست اما هیچ کسی‌ وجود نداره که جوابی‌ بده و این سایت jaypal به امان خداست !!!!!!!!! لذا من همه درگاه هاشونو disable کردم ، پیشنهاد من این که تا برای شما هنوز مشکلی‌ پیش نیومده مثل من که پولتون بره تو هوا جا به جا کنید البته این فقط یک پیشنهاد هست !!!!!

shopper
February 8th, 2014, 14:42
این دوستانی که هنوز دارن با این درگاه jaypal کار می کنن خبری از صاحبش دارن ؟؟؟ به خدا این سایت تو هواست واسه امتحان هم که شده قبل این که مثل من بدبخت بشید یک حالی از پشتیبانی سایت بگیرید ببینید جوابی می دن بهتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر دادن به من هم بگید

sinakhan
February 8th, 2014, 14:47
یعنی هیچ کدوم از تلفن هاشون رو جواب نمی دن از 4 روز پیش تا حالا ؟

shopper
February 8th, 2014, 14:48
یعنی هیچ کدوم از تلفن هاشون رو جواب نمی دن از 4 روز پیش تا حالا ؟

اگر به حرف من اعتماد ندارید خیلی راحت امتحان کتید!!! لطفا همه امتحان کنن این یک موضوع جدی هست

sinakhan
February 8th, 2014, 14:51
اگر به حرف من اعتماد ندارید خیلی راحت امتحان کتید!!! لطفا همه امتحان کنن این یک موضوع جدی هست

دوست خوبم بحث اعتماد نیست ، سوال کردم فقط.

اتفاقا بعد از تاپیک شما به یکی از دوستان که اونجا حساب داشتن گفتم که تسویه کنه باهاشون یه موقع مشکل پیش نیاد مثل شما

حالا اگه فهمیدم که پولش رو گرفته یا نه اطلاع می دم

انشاالله که به پولت می رسی

N E T
February 8th, 2014, 14:58
فکر نکنم اینجور سایت هایی حق کسی رو بکشن بالا ولی اگه معطل می کنن ...
به هر حال نگران نباش دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

shopper
February 8th, 2014, 15:00
دوست عزیز تسفیه ها اتوماتیک هست و ۹۹٪ پول واریز میشه - اما مسله اینجاست که این سایت الان تو هواست و هیچ پشتیبانی نداره و همه کاراش اتوماتیک هست و اگر مثل من و چند تا از دوستان دیگه برای واریز اتوماتیک اختلالی پیش بیاد و پول واریز نشه کلا دیگه تعطیل هست الان برای من و چند تا از دوستان دیگه مبالغ پالایی پول این اتفاق افتاده و هیچ کسی پاسخ گو نیست .

alikamanak
February 8th, 2014, 15:26
از طریق مراجع قضایی پیگیر حقتان باشید. این سایت به نظر من اصلأ قابل اعتماد نیست. به عنوان مثال , کاربر پرداخت رو انجام میده , پول از حسابش کم میشه به حساب ما نمیاد هیچ , برگشت هم نمیخوره !!!

h@med110
February 8th, 2014, 16:08
بنده در 4 روز گذشته 2 بار درخواست دادم که به موقع برام واریز شد و آخرین واریز هم پنجشنبه شب بود .ضمنا برای یکی از دوستان دیگرم که درخواست داده بود همین امروز واریز کردن. ما بیشتر از یک سال هست باهاشون کار میکنیم مشکلی نداشته .
ضمنا واریز بانکی فکر نمیکنم اتوماتیک باشه و کاملا مشخصه که دستی انجام میشه چون هیچ بانکی رو ندیدم که با مبلغ متغیر واریز اتوماتیک انجام بده !
البته اینا فامیل بنده نیستن که بخوام دفاع کنم و فقط جهت اطلاع رسانی عرض کردم.
موفق باشید

alikamanak
February 8th, 2014, 16:13
این سایت من فکر نکنم فعالیتش به یک سال برسه ! ولی اینکه میفرمائید واریزهارو دستی انجام میدند موافقم. ولی خب باز هم باید حق داد به این آقایونی که الان پولشون تو هواست و کسی پاسخگو نیست . بنده خودم هم برام پیش اومد مشتری واریز کرد نیومد به حساب و هر چی پیگیری کردیم جواب نمیدادند.

kourosh_it
February 8th, 2014, 16:31
دوست عزیز چرا جی پال ؟! وقتی زرین پال ، جهان پی و.. دیگر شرکت های معتبر هستند !

shopper
February 8th, 2014, 17:07
بنده در 4 روز گذشته 2 بار درخواست دادم که به موقع برام واریز شد و آخرین واریز هم پنجشنبه شب بود .ضمنا برای یکی از دوستان دیگرم که درخواست داده بود همین امروز واریز کردن. ما بیشتر از یک سال هست باهاشون کار میکنیم مشکلی نداشته .
ضمنا واریز بانکی فکر نمیکنم اتوماتیک باشه و کاملا مشخصه که دستی انجام میشه چون هیچ بانکی رو ندیدم که با مبلغ متغیر واریز اتوماتیک انجام بده !
البته اینا فامیل بنده نیستن که بخوام دفاع کنم و فقط جهت اطلاع رسانی عرض کردم.
موفق باشید

حرف شما درست !! لطف می کنید به مسعول این سایت و پشتیبانیشون بفرمایید که بیان به مشکل ما رسیدگی کنن ؟؟؟ و اگر طبق حرف شما واریز دستی پس اینها از عمد پول یک سری که مشکال دارن نمی دن ! پس نتیجه یک جوری کلاه بردارن ! شاید شما بتونید باهاشون در تماس باشید

porya8738
February 8th, 2014, 17:25
مشکل از خودتونه !!
وقتی درگاه های معتبرتری هستند چرا از اونا استفاده نمیکنید !!

sinakhan
February 8th, 2014, 17:33
آقا اون دوست من که گفتم خدمتتون ، بعد از تاپیک شما پولشو دریافت کرده ، ببینید مشکل از کجاست

البته می دونم که پشتیبانی فعلاً پاسخگو نیست (طبق فرمایش خودتون)

به هر حال امیدوارم مسئول سایت که در انجمن هم یوزر دارند بیان و شفاف سازی کنن

h@med110
February 8th, 2014, 19:33
حرف شما درست !! لطف می کنید به مسعول این سایت و پشتیبانیشون بفرمایید که بیان به مشکل ما رسیدگی کنن ؟؟؟ و اگر طبق حرف شما واریز دستی پس اینها از عمد پول یک سری که مشکال دارن نمی دن ! پس نتیجه یک جوری کلاه بردارن ! شاید شما بتونید باهاشون در تماس باشید

بنده هم میدونم حرف شما صحیح هست و اینکه پول بعضی ها رو نمیریزن خیلی عجیبه .
در هر صورت قصد بنده فقط اطلاع رسانی بود .امیدوارم هرچه زودتر مشکل حل بشه

shopper
February 9th, 2014, 14:14
دوستانی که هنوز قاطعانه با این سرکت دارید کار می کنید شماره تماس تلفنی ؟‌آدرسی ؟ ایمیلی ؟ راه ارتباطی ؟ از این آقای سپهر مسعول جی پال دارید بدین من مشکلم حل کنم ؟

vpsvpstome
February 10th, 2014, 13:32
با سلام
من حدود ۶ روز پیش یکی از درخواست واریز پایا به مبلغ ۱۷۷۸۰۰ تومان هنوز پرداخت نشده ولی دوتای بعدی که از همون نوع پایا و به مبلغ ۱۱۰۰۰۰ و ۵۲۷۰۰ بوده پرداخت شد و من تو این مدت ۷-۸ باز زنگ و ایمیل به همه جا زدم هیچ خبری نشد تا این که تو اینترنت و فروم سرچ کردن دیدم خیلی ها این مشکل دارن - من سریع درگاه غیر فعال کردم - می خوام ببینم کسی تا حالا از راهی پیگیری کرده ؟؟؟ راه حل چی هست چه کار باید کرد تکلیف این همه پول چی میشه لطفا یک راهنمایی بکنید ممنون

یک سری تاپیک که همین مشکل دارن
مشکل عدم واریز درخواست دریافت وجه بعد از 5 روز درگاه جی پال - jaypal (http://www.webhostingtalk.ir/f216/104684/?highlight=jaypal)
ارائه درگاه پرداخت اختصاصی و واسطه با قابلیت مدیریت اطلاعات (http://www.webhostingtalk.ir/f42/42882/?highlight=jaypal)
مشکل با خرید ناموفق jaypal و کم کردن پول (http://www.webhostingtalk.ir/f42/64688/?highlight=jaypal)
جی پل (http://www.webhostingtalk.ir/f42/76928/?highlight=jaypal)
مشکل واریز پول به حساب JayPal (http://www.webhostingtalk.ir/f42/104611/?highlight=jaypal)

Cyrus.The.Great
February 10th, 2014, 15:24
درخواست پایا من هم بعد از 21 روز هنوز واریز نشده. هفته پیش جواب دادن که حل میشه ولی اصلا هیچ تغییری حاصل نشده.

mohsen1771
February 10th, 2014, 15:43
درود ..

من موندم اینهمه سایت خوب و با اطمینان هست ..

نمونه : PayPal , JahanPay , ParsPal , Zarin

بعد شما میرید سایت های مثله JayPal ثبت نام میکنید ..

vpsvpstome
February 11th, 2014, 19:25
درخواست پایا من هم بعد از 21 روز هنوز واریز نشده. هفته پیش جواب دادن که حل میشه ولی اصلا هیچ تغییری حاصل نشده.

دوستان کسی نتونسته تماسی بگیره ؟‌هیج راه چارهای برای دریافت پول نیست ؟؟؟ من الان ۹ روزه پولم واریز نشده ....

sinakhan
February 11th, 2014, 20:17
درود ..

من موندم اینهمه سایت خوب و با اطمینان هست ..

نمونه : PayPal , JahanPay , ParsPal , Zarin

بعد شما میرید سایت های مثله JayPal ثبت نام میکنید ..

خیلی از درگاه های معتبر، بعضی از سایت ها رو قبول نمی کنن !!

sinakhan
February 11th, 2014, 20:44
من در این سایت حساب ندارم ولی این موضوع رو دارم دنبال می کنم

به نظر می رسه دوستانی که توی هفته های اخیر با این واسطه مشکل داشتند، همگی درخواست مبالغ نسبتاً زیاد داشته اند،

178 هزار ، 250 هزار و ...

درحالی که بعضی از دوستان (که خودم میشناسمشون) درخواست هایی که بابت واریز مبالغ خیلی کم تر داشته اند، مشکلی به وجود نیومده !!!!

vpsvpstome
February 12th, 2014, 12:34
من در این سایت حساب ندارم ولی این موضوع رو دارم دنبال می کنم

به نظر می رسه دوستانی که توی هفته های اخیر با این واسطه مشکل داشتند، همگی درخواست مبالغ نسبتاً زیاد داشته اند،

178 هزار ، 250 هزار و ...

درحالی که بعضی از دوستان (که خودم میشناسمشون) درخواست هایی که بابت واریز مبالغ خیلی کم تر داشته اند، مشکلی به وجود نیومده !!!!

با سلام
حرف شما درست اما یک موضوع دیگه هم هست این که من ۳ تا درخواست داشتم که همه بالغ بالا بود ۲ تاش واریز شده و یکیش ۱۰ روزه که قرمز مونده و واریز نشده !!!!!!! یک مشکل رندم هست .... چیزی که خیلی مهم این که به نظر میاد - البته به نظر می یاد ! که این سایت کسی بالا سرش نیست به امان خدا داره کار میکنه - حالا کی گندش دربیاد معلوم نیست ..... ان موضوع خیلی خطرناک هیچکس پاسخگو نیست - ممنون میشم اگر کرج یا تهران هستین یک بررسی دقیق بفرمایید از حضور صاحبان این سایت و اطلاع رسانی گسترده ممنون

sinakhan
February 12th, 2014, 12:58
با سلام
حرف شما درست اما یک موضوع دیگه هم هست این که من ۳ تا درخواست داشتم که همه بالغ بالا بود ۲ تاش واریز شده و یکیش ۱۰ روزه که قرمز مونده و واریز نشده !!!!!!! یک مشکل رندم هست .... چیزی که خیلی مهم این که به نظر میاد - البته به نظر می یاد ! که این سایت کسی بالا سرش نیست به امان خدا داره کار میکنه - حالا کی گندش دربیاد معلوم نیست ..... ان موضوع خیلی خطرناک هیچکس پاسخگو نیست - ممنون میشم اگر کرج یا تهران هستین یک بررسی دقیق بفرمایید از حضور صاحبان این سایت و اطلاع رسانی گسترده ممنون

سلام
بله تایید می شه ظاهراً کسی سایت رو چک نمی کنه و پشتیبانی ندارند!

به نظر نمی رسه تونسته باشن پرداخت ها رو اتوماتیک کرده باشن

این سایت ها با روش پرداخت بین بانکی یا پایا یا ساتنا واریز انجام می دن

پس اگه کسی این واریز ها رو انجام نده، یعنی یه برنامه ای نوشتن که اتوماتیک کار واریز های پایا و ... با لاگین به اینترنت بانک و ... انجام می ده؟ بعید می دونم! بالاخره یکی باید اونجا باشه که Captcha (کد امنیتی بانک) رو وارد کنه یا نه ! ؟

پس این واریز ها اتوماتیک نمی تونه باشه و کسی داره این کار رو انجام می ده !

اینکه قبلا تلفن ها رو جواب می دادن یا نه رو نمی دونم ولی این احتمال را هم در نظر بگیرین که احتمالا یک باگ در اسکریپت این سایت وجود داشته باشه که اون پرداخت هایی که انجام نشده رو ، ادمین اصلا اطلاعی نداشته باشه و مثلا عمدی در کار نباشه ! فقط یه احتماله. که البته قابل بخشیدن هم نیست، همینطور پاسخ ندادن ایمیل ها و تلفن ها !

من تهران هستم و دوستانی که کرج هستن بهتره به اون آدرس مراجعه کنن

mohsen1771
February 12th, 2014, 13:49
خیلی از درگاه های معتبر، بعضی از سایت ها رو قبول نمی کنن !!

دلیل نمیشه شما برید یک درگاه که معتبر نداره کار کنید ..

sinakhan
February 12th, 2014, 14:06
دلیل نمیشه شما برید یک درگاه که معتبر نداره کار کنید ..

به نظرت من گفتم دلیل می شه با این درگاه ها کار کرد ؟!

بعدشم من نرفتم که !

دلیل اینکه بعضی ها کشیده شدن سمت این واسطه های نا معتبر یکی همونی بود که گفتم (و مدارک نخواستن سایت واسطه از مشتری) ، یکی دیگش هم اینکه اینا درصد پایین می گیرن یا اینکه مثلاً اولش با 0 درصد کار می کنند.

mohsen1771
February 12th, 2014, 14:52
به نظرت من گفتم دلیل می شه با این درگاه ها کار کرد ؟!

بعدشم من نرفتم که !

دلیل اینکه بعضی ها کشیده شدن سمت این واسطه های نا معتبر یکی همونی بود که گفتم (و مدارک نخواستن سایت واسطه از مشتری) ، یکی دیگش هم اینکه اینا درصد پایین می گیرن یا اینکه مثلاً اولش با 0 درصد کار می کنند.

درسته .. حرفتون ولی در کل نباید با این شرکت ها کار کرد .:)

sinakhan
February 14th, 2014, 00:57
امیدوارم خدا بخیر کنه !

http://www.webhostingtalk.ir/f42/42882/index166.html#post1007368

sinakhan
February 14th, 2014, 02:02
خبر جدید :

چند دقیقه پیش مدیر انجمن تصمیم گرفت که به مسئول سایت جی پال جهت شفاف سازی 48 ساعت زمان بدهند،

با توجه به اینکه یوزر منتسب به این سایت در انجمن بعد از چندین روز آنلاین شد (حدود 13 ساعت پیش) ، اگر ایشان در مدت 2 روز واریز ها رو انحام ندن یا پاسخ مناسبی نداشته باشند، تنها راه شکایت و مراجعه به مقامات قضایی می باشد

http://www.webhostingtalk.ir/f42/42882/index166.html#post1007395

در تاپیک فوق مطلبی اضافه نکنید