PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ddos سرور من

makh000f
April 30th, 2010, 14:44
سلام سرور من داره ddos میشود - سایت الان down هست - میخواستم بدونم چه کنم تا ddos نشوم ؟
آیا اسکریپتی قوی و به روز الان هست که جلوی ddos را بگیره ؟ اگر هست لطف کنید بگزارید و روش کارش را هم بگویید که چه جوری نصب کنم و توضیحات تنظیمات و کارش ؟؟

ممنون

aghaee
April 30th, 2010, 14:52
متاسفانه منم همین مشکل رو دارم!

طبق گفته دوستان من به این هدف رسیدم که راه و روش مناسبی برای مقابله با دی داس وجود ندارد!
میتونید از فایروال سخت افزاری استفاده کنید + یکسری نرم افزارهای جلو گیری دی داس تا حدود 60 - 70 درصد می تونید جلوی حملات رو بگیرید!

نتیجه آخر:
ای پی هایی که کانکشن بالایی دارن رو بن کن و اپاچی رو ریست کن... تموم×

TukaNet
April 30th, 2010, 14:56
برای مقابله دیداس روش خاصی وجود نداره ، مد سکوریتی رو نصب کردید ؟ اگر آی پی هایی که دیداس میزنن کم هستند دستی بلاک کنید

البته اگر هزینه بکنید می تونید فایروال سخت افزاری بگیرید ... :دی

پ.ن. : شرمنده ، هم زمان پستیدیم ...

shafiei7
April 30th, 2010, 15:01
آموزش نصب آنتی دی داس نرم افزاری با جلوگیری از 99% حملات: iNetworkWeb.com - (http://www.inetworkweb.com/portal/knowledgebase/42/---DDos-Deflate.html)

makh000f
April 30th, 2010, 15:01
ممنون-بله مد سکیوریتی هم نصب هست- ولی اسکریپت قوی هست که آی پی ها را نشان بدهد بعد خود بلاک کند ؟ و نیز آیپی هایی که کانکشن بالایی دارند را از کجا ببینم و بنن کنم ؟ آیا می توانم برای مدتی بن کنم این آیپی ها را مثلا 3 روز و اینا ؟؟

IFACO.Net
April 30th, 2010, 15:15
اولا هیچ اسکریپتی نمی تونه جلوی دی داس رو بگیره !

دوما : از کجا معلوم دی داس هست ؟!

makh000f
April 30th, 2010, 15:22
چون اول ارور database داد بعد سایت کلا down شد - و قبلش این ارور را هم داد:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@bbstres.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
این از چی هست ؟

TukaNet
April 30th, 2010, 15:28
ممکنه از چیز دیگه ای باشه ، شما لود سرور + تعداد کانکشن ها رو چک کن

IFACO.Net
April 30th, 2010, 15:33
اگه ارور دیتابیس داده ، احتمالش هست که یکی از تیبل های دیتابیس یکی از سایت دچار مشکل شده و بر اثر فشار بیش از حد به مای اسکوئل سرور ، باعث هنگ کردن وی پی اس شده که اگه دیتابیس رو اوپتیمایز کنید احتمال رفع مشکل هست. (همچنین یک ریبوت کامل هم بکنید)

makh000f
April 30th, 2010, 15:42
روی vps یک سایت هست - و دیتا بیس هم موردی نداره - الان این ارور را که گفتم بالا را می دهد- سایت یک دقیقه باز میکنه بعد دوباره این طوری هست به احتمال 99% دداس هست-ممنون
و ضمنا ip vps را هم باز نمی کند - میخوام برم فایروال را چک کنم ارور alret میدهد ؟

Woshka
April 30th, 2010, 17:54
vps همینه
یکم بازدیدش زیاد شه دان میشه
بالاخره یه فرقی بین سرور اختصاصی و VPS هست ;)

msnasiri
May 1st, 2010, 11:57
با چند تا IP دارن Dos می کنن؟