PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارت ملت: پاسخي از صادر كننده كارت دريافت نشد

nginxweb
February 3rd, 2014, 12:27
درود
همکاران گرامی در 2 روز اخیر هنگام پرداخت با کارت بانک ملت از طریق درگاه به پرداخت دائما ارور:
"" پاسخي از صادر كننده كارت دريافت نشد """

مشاهده میشود البته با کارت های ملت فقط این مسئله هستش و نمیتوان پرداخت نمود

شما با ین مشکل برخورد داشتید؟

Saati
February 3rd, 2014, 12:58
چند باری این مشکل رو داشتم و چند ساعت بعد دوستان گفتن ملت مشکل داره.

Yas-Host
February 3rd, 2014, 14:42
با سلام خدمت مهندس عزیز.

بنده و چند تن از دوستان نیز با این مشکل مواجه شدیم.!!!!

بعد از تغییر رمز دوم و کارت توسط خود پرداز دیدم که تا الان تاریخ تمدید رو اشتباه میزدم!!!

بعد از اینکه رمز رو عوض کردیم دیدم هنوز مشکل عوض نشده و توجه کردم تاریخ اشتباه هست و با درست زدن تاریخ مشکل برطرف شد!!!

الان هم تاریخ رو اشتباه میزنیم(حتی ماه رو) با همین ارور روبرو میشیم ولی با زدن تاریخ درست مشکل حل میشه(قبلا با تاریخ اشتباه کاملا کار میکرد)

موفق باشید.

host-net
February 3rd, 2014, 14:48
گاهی وقتا با پاک کردن کش مرورگر حل میشه

alaviyoon
February 3rd, 2014, 16:56
سلام
برای بنده هم در همین هفته چندین بار پیش آمده است .
اگر راه حلی داشتید ممنون میشوم عرض کنید .

host-net
February 3rd, 2014, 16:59
باید این مورد رو به پشتیبانی بانک ملت اطلاع داد

ULTRAWEB
February 3rd, 2014, 17:17
برای ما اینطور نبوده این چند وقت

abbasss
February 3rd, 2014, 17:24
هفته پیش کارت یکی از بستگان ما همین مشکل رو داشت...رفتم شعبه ملت و گفت ضامن اقای ایکس هستی و سه ماه قسط پرداخت نکرده! :(
با وام گیرنده تماس گرفتیم و گفت دیروز پرداخت کردم منم به کارمنده گفتم دوباره سیستم رو چک کرد و حسابم رو فعال کرد.

پس بهتره بری بانک و با کارمند بانک صحبت کنید.
موفق باشید

nginxweb
February 3rd, 2014, 17:42
هفته پیش کارت یکی از بستگان ما همین مشکل رو داشت...رفتم شعبه ملت و گفت ضامن اقای ایکس هستی و سه ماه قسط پرداخت نکرده! :(
با وام گیرنده تماس گرفتیم و گفت دیروز پرداخت کردم منم به کارمنده گفتم دوباره سیستم رو چک کرد و حسابم رو فعال کرد.

پس بهتره بری بانک و با کارمند بانک صحبت کنید.
موفق باشید

فکر نمیکنم ارتباطی داشته باشه دوست عزیز چون ما از سایت بانک به حساب دسترسی کامل داریم و تراکنش ها در حال انجام است

abbasss
February 3rd, 2014, 19:20
فکر نمیکنم ارتباطی داشته باشه دوست عزیز چون ما از سایت بانک به حساب دسترسی کامل داریم و تراکنش ها در حال انجام است
شاید مشکل شما علت دیگری داشته باشه...
ولی هفته پیش همین مشکل با همین اخطار برای ما پیش اومده بود.
بهر حال بهتره برید از خود بانک بپرسید

Yas-Host
February 3rd, 2014, 19:39
با سلام خدمت مهندس عزیز.

بعد از تغییر رمز دوم و کارت توسط خود پرداز دیدم که تا الان تاریخ تمدید رو اشتباه میزدم!!!

بعد از اینکه رمز رو عوض کردیم دیدم هنوز مشکل عوض نشده و توجه کردم تاریخ اشتباه هست و با درست زدن تاریخ مشکل برطرف شد!!!

الان هم تاریخ رو اشتباه میزنیم(حتی ماه رو) با همین ارور روبرو میشیم ولی با زدن تاریخ درست مشکل حل میشه(قبلا با تاریخ اشتباه کاملا کار میکرد)

موفق باشید.

مشکل بنده با پست بالا حل شد.

الان هم دقیقا وقتی تاریخ رو اشتباه میزنیم با همین ارور روبرو میشیم ولی با درست زدن تاریخ مشکلی نیست.

pourya74
February 3rd, 2014, 20:09
برای من امروز این مشکل به وجود اومد در حالی که همه اطلاعات کارت صحیح بود و اینترنت بانک هم همه قسمت هاش کار میکرد

MostafaBestMan
February 3rd, 2014, 23:17
دو روزه برای من هم همین مشکل پیش اومد.
با ویرایش تاریخ حل شد ! :|
ممنون از Yas-Host

omid1991
February 6th, 2014, 22:41
با سلام خدمت مهندس عزیز.

موفق باشید.

با سلام خدا خیرت بده کارم راه افتاد
دو سه روز بود درگیرش بودم