PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار امنیتی، یاهو به صورت رسمی هک شدن ایمیل‌هایش را تأیید کرد

alaviyoon
February 3rd, 2014, 12:08
http://itresan.com/wp-content/uploads/2014/02/11.jpg (http://itresan.com/wp-content/uploads/2014/02/11.jpg)

آیا اخیراً دوستانتان درباره اسپم‌هایی که از اکانت یاهوی شما به آن‌ها رسیده است به شما اطلاع داده‌اند؟ اگر‌ موضوعی در باره شما صادق است بر اساس یک اعلان رسمی بدایند هک شده‌اید زیرا در یک هشدار امنیتی، یاهو به صورت رسمی هک شدن ایمیل‌هایش را تأیید کرد.

روز سه شنبه بود که به صورت رسمی این شرکت بزرگ اعلام کرد که تعداد زیادی از رمز عبورهای کاربران از این شرکت به سرقت رفته است و این عمل از طریق هک شدن پایگاه داده‌های یاهو انجام شده است و اطلاعات کرابران در معرض خطر قرار گرفته است.
جی روزیستر، نایب‌رییس یاهو اعلام کرد که این موضوع مایه شرمساری و ناراحتی این شرکت است و برای امنیت بیشتر به کاربران پیشنهاد داد تا از تأیید دوگانه رمز خود استفاده کنند تا امکان سوءاستفاده از اکانت آن‌ها کمتر شود.
به این ترتیب شرایط یاهو بیش از پیش نامساعد به نظر میر سد زیرا چندی پیش موتور جستجوی این شرکت نیز با ویروس آلوده‌شده و بسیاری از سیستم‌ها را در سراسر جهان دچار آسیب کرد.

reza*
February 3rd, 2014, 12:23
database هک شده اون وقت میگه از تأیید دوگانه رمز خود استفاده کنند تا امکان سوءاستفاده از اکانت آن‌ها کمتر شود ! خسته نباشه واقعاً :71:

nginxweb
February 3rd, 2014, 12:30
فرداست که میر یاهو بیاد اینجا تاپیک بده که...

به یک نفر برای کانفیگ database server نیزمندیم

LOL

host-net
February 3rd, 2014, 12:50
خب اینم از امنیتش گرافیکش خراب شد امنیتشم کمتراز همیشه

c69
February 3rd, 2014, 12:59
دفعه اولش نیست هک میشه اکانتها
یک بار خود دامنه یاهو زدند ثبت شد در zone-h.org

sat2they
February 3rd, 2014, 13:06
بعید نبود این اتفاق
یک بار راحت یکی از ایمیل هام که 4 سال باحاش کار میکردم و بامشتری ها در ارتباط بودم را حذف کرد . به همین راحتی !

shazo
February 3rd, 2014, 13:28
بیخود نیست که که گوگل اول دنیاست..

eskelet-sokhte
February 3rd, 2014, 15:05
من اگه جای گوگل بودم یاهو رو کامل میخریدم:d
واقعا زشته برای یاهو که ملیون نه ملیاردها ایمیل روشه بعد هک بشه اونم ساتم 4-5 جهان!!!!!!
پایدار باشید

مینا-صیفی
February 3rd, 2014, 20:08
یاهو هیچوقت امنیت نداشت .
چون که همیشه از زمانی ساخته شد با ایمیل های اسپم و جعلی ایدی را دی اکتیو میکرد این میشه امنیت اکانت ها 0/0%