PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال از دایرکت ادمین به دایرکت ادمین دیگر

m.nemati
April 30th, 2010, 13:45
با سلام

دوستان من فروم را سرچ کردم ، اما متاسفانه این موضوع را پیدا نکردم که چطور از دایرکت ادمین به دایرکت ادمین دیگر بک آپ آپ ارسال و ریستور کرد.

توضیح بیشتر:

من الان در یک جایی ریسلر دایرکت ادمین دارم. حالا این ریسلر 10 تا یوزر دارم. حالا از جای دیگر vps گرفتم که روی آن دایرکت ادمین نصب کرده ام. حالا من می خواهم یوزرها را بدون دردسری سرور به سرور کنم. به این صورت که تمام یوزر ها را یکجا به دایرکت ادمین سرور جدید ( که در سرور جدید امکان دسترسی به روت را دارم ) منتقل کنم. لطفا اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.

با تشکر

nimafire
April 30th, 2010, 14:06
خب چون در سرور اول دسترسی روت ندارید باید از این روش استفاده کنید

وارد پنل اصلی ریسلری بشید و از بخش بکاپ گیری همه یوز ها را انتخاب کنید
گزینه now
سپس گزینه ftp
اطلاعات admin سرور جدید را وارز کنید

یوزرنیم admin
پسورد admin سرور جدید (سعی کنید پسورد سرور جدید را به مقدار ساده تغییر بدید مثلا nimafire123 چون ممکنه مشکل ایجاد بشه.بعد از انتقال تغییر بدید)
ادرس هم ادرس زیر را بدید
/admin_backups

اگه مشکلی بود پ.خ کنید

AfraWeb.net
April 30th, 2010, 14:14
بهترین راه این هست انتقال بدید به اف تی پی بک اپ و از اونجا ریستور نمایید زیرا دسترسی به ssh ندارید و کار انتقال مشکل خواهد بود اگر اطلاعات کم هستند بصورت درستی هم میتوانید انتقال بدید اگر هم دسترسی به سرور مجازی ویندوز هم داشته باشید از اونجا هم میتوانید دستی انتقال بدید و سرعت شما بسیار بالا خواهد بود

m.nemati
April 30th, 2010, 14:15
با سلام

تشکر ، حالا اگر سرور مقصد ( سرور جدید ) دسترسی به روت نداشت ، آیا میشد ، ریسلر به ریسلر کرد ؟ چه طور ؟

AfraWeb.net
April 30th, 2010, 14:16
با سلام

تشکر ، حالا اگر سرور مقصد ( سرور جدید ) دسترسی به روت نداشت ، آیا میشد ، ریسلر به ریسلر کرد ؟ چه طور ؟

ftp backup

nimafire
April 30th, 2010, 14:44
من در پست خودم براتون کامل توضیح دادم
انگار به دقت مطالعه نکردید

دقیقا با ftp backup شما میتونید انجام بدید

بدون مشکل

با تشکر

m.nemati
April 30th, 2010, 22:46
تشکر دوستان

فایل ها به ریسلر در قسمت user_backups ارسال شده است. من از طریق قسمت Manage User Backups قسمت Step 3: Select File(s) ، یکی از یوزرها را ریستور کردم. ولی الان 10 دقیقه است که طول کشیده ، اما هنوز... آیا باید کادر های کناری آنها یعنی Step 1: From Where و Step 2: Select IP را هم انتخاب کنم. یا این روند طول کشیدن در دایرکت ادمین طبیعی است ؟

با تشکر

m.nemati
May 1st, 2010, 11:39
دوستان هنوز از دیشب ریستور نشده اند. چند بار دیگه هم امجتحان کردم. ولی هنوز یوزر روی دایرکت جدید نیامده... حتی وقتی دکمه ریستور را هم میزنم پیام موفقیت آمیز میده اما...:

Restores added to Queue
Details
You will be notified via the Message System when the process is complete

دوستان کسی نمیدونه مشکل ما کجاست ؟ سرور / دایرکت / ... ؟

J4vad
May 1st, 2010, 12:31
دوستان هنوز از دیشب ریستور نشده اند. چند بار دیگه هم امجتحان کردم. ولی هنوز یوزر روی دایرکت جدید نیامده... حتی وقتی دکمه ریستور را هم میزنم پیام موفقیت آمیز میده اما...:

Restores added to Queue
Details
You will be notified via the Message System when the process is complete

دوستان کسی نمیدونه مشکل ما کجاست ؟ سرور / دایرکت / ... ؟

در قسمت پیغام های Directadmin بعد از هر بار Restore یک پیغام برای شما می آید لطفا آن پیغام را از قسمت Messages برای ما ایجاد ارسال کنید تا بهتون اشکال کار رو بگیم .

موفق باشید .

m.nemati
May 1st, 2010, 14:14
سلام

میشه بگین ، دقیقا کجا پیام ها ذخیره می شوند ؟

به ایمیلم که اصلا پیامی در این باره ارسال نمی شود.

دیگه نمیدونم چی کار کنم.

m.nemati
May 1st, 2010, 14:43
اگه منظورتان همان قسمت راست بالا پنل است ، زده هیچ پیامی ارسال نشده است... !

مشکل از کجاست ؟

J4vad
May 1st, 2010, 15:22
اگه منظورتان همان قسمت راست بالا پنل است ، زده هیچ پیامی ارسال نشده است... !

مشکل از کجاست ؟

اگر برای من مشخصات Directadmin را در پیغام خصوصی ارسال کنید .

برایتان بررسی می کنم .

موفق باشید .

taghikhani
May 1st, 2010, 16:03
شما که داری منتقل میکنی، یه دفعه برو رو سی پنل

m.nemati
May 8th, 2010, 18:08
سلام

وقتی فایل بک آپ را ریستور می کنم ، دامنه ایجاد نمیشه و در قسمت massage وقتی نگاه می کنم ، پیامی میاد و میگه که :
You do not own the IP xxx.xx.xxx.xx. User namefile will not be created

root
May 14th, 2010, 15:17
ip سرور جدید رو هنگام رستور انتخاب کنید نه IP ُرور قبلی که در داخل تنظیمات بک آپ است
ارادتمند