PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت 20 درصد ارزان شد

nginxweb
February 2nd, 2014, 23:30
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تصویب کاهش 20 درصدی نرخ اینترنت adsl خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود واعظی در صفحه شخصی خود در صفحه اجتماعی کلوب از تصویب کاهش 20 درصد قیمت اینترنت adsl توسط کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد.

وی با اشاره به وعده ای که برای کاهش تعرفه اینترنت داده بود اظهار داشت: جلسات کارشناسی با حضور نمایندگان شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات و شرکتهای pap تشکیل شد و در نهایت این شرکتها قبول کردند که با کاهش هزینه ها و تقلیل سود و افزایش بهره وری، تعرفه حجمی اینترنت adsl به مقدار 20 درصد کاهش یابد.

رئیس کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تاکید کرد: این پیشنهاد در جلسه امروز صبح کمیسیون تنظیم مقررات در کشور با حساسیت و همراهی اعضاء به تصویب رسید و امیدوارم به زودی در بازار اعمال شود.

واعظی گام بعدی را پیگیری افزایش سرعت و ارتقاء کیفیت و ارائه خدمت به مردم عنوان و اظهار امیدواری کرد که با پیگیری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی به رعایت ضریب اشتراک یک به 8، بخشی از مشکلات فعلی اینترنت مرتفع شود.

منبع: تابناک

immortal1389
February 2nd, 2014, 23:47
من از شرکت همارا سیستم سرویس میگیرم و بعد از خبر شما رفتم تعرفه را نگاه کنم دیدم ده درصد گران شده !
دو سال بود قیمت ثابت بود و تازه هدیه هم میدادن الان بعد از اعلام وزیر ده درصد گران کردن گویا !

SAHAND.I
February 3rd, 2014, 00:01
بابا ارزانی نمیخوایم فقط کیفیتو خوب کنن
بخدا اینترنت دو مگ از مخابرات گرفتم سرعت دانلودش 20 کیلو بایته :|
چند شبیه خوب شده امده 150 اینا :|

ULTRAWEB
February 3rd, 2014, 00:01
دل خجسته ای داری این گزارش ها رو میزاری اینجاها:)
پهنای باند کشور 1000برابر شد.
اینترنت ارزون شد.
خوب وقتی اثرش توی زندگی ما دیده نمیشه واقعا جه فایده داره!
حتی اثرش به خونه ی اقای وزیرم نمی رسه مطمئنم ولی محل کارش چرا اونم واقعا چه فایده

sat2they
February 3rd, 2014, 00:17
دوستان یکم واقع بینانه تر نگاه کنید به این قضیه .من یادمه 5 سال پیش که از صبانت سرویس adsl میگرفتم هم پینگ وحشتناک بالا بود و هم پهنای باند.فوق العاده گرون الان پینگ من 150ms هست که نسبت به اون زمان خیلی بهتر شده هزینه هر گیگ هم الان مخابرات 2هزار تومن میده. درسته هنوز خیلی با استاندارد جهانی فاصله داریم ولی بازم نسبت به.قبل خیلی بهتر شده .امیدوارم در اینده بهتر هم بشه

aliarkhodi
February 3rd, 2014, 00:41
کجا مخابرات می ده گیگی 2 تومن بریم بگیریم
الان به ما داره میده 4750 تومن هر گیگ رو و هر ماه هم بخوای زمان تمدید کنی همین مبلغ برای هر ماه می گیره
نمی دونم همین مسئولین که نمی تونن یه کاری بکنن کی مجبورشون کرده اظهار نظر بکنن

sat2they
February 3rd, 2014, 00:45
کجا مخابرات می ده گیگی 2 تومن بریم بگیریم
الان به ما داره میده 4750 تومن هر گیگ رو و هر ماه هم بخوای زمان تمدید کنی همین مبلغ برای هر ماه می گیره
نمی دونم همین مسئولین که نمی تونن یه کاری بکنن کی مجبورشون کرده اظهار نظر بکنن

داخل پنل مخابرات بجای یک گیگ مثلا 50 گیگ بزنید بعد هر گیگ 2 تومن میشه

delta
February 3rd, 2014, 00:51
دوستان یکم واقع بینانه تر نگاه کنید به این قضیه .من یادمه 5 سال پیش که از صبانت سرویس adsl میگرفتم هم پینگ وحشتناک بالا بود و هم پهنای باند.فوق العاده گرون الان پینگ من 150ms هست که نسبت به اون زمان خیلی بهتر شده هزینه هر گیگ هم الان مخابرات 2هزار تومن میده. درسته هنوز خیلی با استاندارد جهانی فاصله داریم ولی بازم نسبت به.قبل خیلی بهتر شده .امیدوارم در اینده بهتر هم بشه

ایول به این استدلال..با این تفاسیر بنده 60 سال دیگر که سرعتها نوری هستند سرعت بنده 10 مگ خواهد شد! اینی که شما داری تعرفی میکنی یعنی یک فاجعه !! شما میگی خوبه؟

MEHDI KARAMI
February 3rd, 2014, 00:59
سرعت پیشرفت فوق العاده پایین هستش...امروز میگن پهنای باند 1000 برابر شده ده سال دیگه تازه کاربرا میتونند پهنای باند بیشتری داشته باشن!

c69
February 3rd, 2014, 10:11
اینترنت به ما میده سرعت خوب ولی قطعی در روز شدید زیاد شده

hostfire
February 3rd, 2014, 11:07
isp من دیروز قیمت هر گیگ رو از 5 تومن به 6700 افزایش داد :-|

rightserver
February 3rd, 2014, 11:08
اینجا مخابرات خودشو زده به زرنگی همون پول رو میگبره برا تمدید شش ماه، یک ماه + 8 گیگ هم روش اضافه میکنه منت میزاره و میگه جایزه ی تمدید شش ماهه است.

shazo
February 3rd, 2014, 11:22
کلا ما ملت کم توقعی هستیم..

netmaster_m
February 7th, 2014, 04:02
بنده هم تغییری توی قیمتها ندیدم،مخابرات
هر سال میگن میخایمکاهش بدیم گرون ترهم میشه