PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اورسل چیه و چطوری اورسل کنیم؟

elecomp2014
February 2nd, 2014, 15:21
سلام خوبین ؟ میشه یکی معنی دقیق اورسل رو بگو ! نگید برید سرچ کنید و.. میخواستم سرچ کنم تاپیک نمیزدم اورسل چیه ؟ کاملا توضیح بدید
یک هاست و یا یک نمایندگی رو چطوری اورسل بذارم از داخل whm ? اصلا از داخل whm باید انجام داد ؟ از کجا باید این کارو کرد ؟

royl
February 2nd, 2014, 15:37
منظور اینه که بیشتر از توان و قدرت سرورت سایت میزبانی کنی
که کیفیت پایین میره

flexhost.ir
February 2nd, 2014, 15:39
آور سل يعني اينكه شما فرضا 1 گيگ فضا داريد و قاعدتا بايد به اندازه همين 1 گيگ فضا ، هاست بفروشيد و پكيج ايجاد كنيد (مثلا 10 پكيج 100 مگابايتي ) و اگه يه پكيج 100 مگابايتي فروختيد 9 تاي ديگه بيشتر نتوانيد بفروشيد.

ولي اگر اور سل فعال باشه مي توني به صد نفر ، هاست با حجم 1 گيگ بديد ان هم بدون اينكه مشتري بفهمه.

وقتي داد مشتری در خواهد آمد كه مشتري هات فايل آپلود كردند و يك گيگ فضاي شما پر شده با وجود اينكه اونا تو پنل خودشون مي بينن كه فضا واسه آپلود دارن اما نمي تونن فايل آپلود كنن

pc-narmak
February 2nd, 2014, 15:41
کاملا" درست

آور سل يعني اينكه شما فرضا 1 گيگ فضا داريد و قاعدتا بايد به اندازه همين 1 گيگ فضا ، هاست بفروشيد و پكيج ايجاد كنيد (مثلا 10 پكيج 100 مگابايتي ) و اگه يه پكيج 100 مگابايتي فروختيد 9 تاي ديگه بيشتر نتوانيد بفروشيد.

ولي اگر اور سل فعال باشه مي توني به صد نفر ، هاست با حجم 1 گيگ بديد ان هم بدون اينكه مشتري بفهمه.

وقتي داد مشتری در خواهد آمد كه مشتري هات فايل آپلود كردند و يك گيگ فضاي شما پر شده با وجود اينكه اونا تو پنل خودشون مي بينن كه فضا واسه آپلود دارن اما نمي تونن فايل آپلود كنن

alfavps.com
February 2nd, 2014, 17:27
سلام خوبین ؟ میشه یکی معنی دقیق اورسل رو بگو ! نگید برید سرچ کنید و.. میخواستم سرچ کنم تاپیک نمیزدم اورسل چیه ؟ کاملا توضیح بدید
یک هاست و یا یک نمایندگی رو چطوری اورسل بذارم از داخل whm ? اصلا از داخل whm باید انجام داد ؟ از کجا باید این کارو کرد ؟
دوست عزیز فروش بالاتر از 100 درصد میزان منابع میشه اورسل
مثلا شما 100 گیگ هارد برای میزبانی داشته باشی ولی اندازه 260 گیگ فروخته باشی

porya8738
February 2nd, 2014, 17:33
استفاده بیشتر از منابع اختصاص داده شده به شما رو میگن آورسل

novinvps.com
February 2nd, 2014, 17:50
توضیحات بالا رو دوستان ارائه دادن
امیدوارم هیچ وقت اگه قراره سرویس دهنده باشید در هیچ جا اینکارو با مردم نکنید.

pc-narmak
February 2nd, 2014, 17:53
اگر همیشه 25 درصد مونده فضا پر شه و بلافاصله کمبود جبران کنید اورسل خیلی هم خوبه چون همیشه 50 درصد مشتریا از فضاشون استفاده میکنند به غیر از موارد خاص که این عمل باعث سود دهی میشه ولی به شرطی که همیشه حواستون به منابع باشه یعنی به عبارتی با اورسل کردن میتونید مشکل مقطعی مالیتونو برطرف کنید بعد که مشکل رفع گردید منابع خریداری نمایید به شرطی که این قانون رعایت کنید خیلی خوبه

alaviyoon
February 2nd, 2014, 18:46
خدا به داد مشتریان شما برسه !

pc-narmak
February 2nd, 2014, 18:56
من نگفتم اورسل میکنیم گفتم اگر از این دید ببینیم خوبه اگراینجوریه چرا هاست گیتور که هاستینگ مطرحی هست اورسل کرده؟ لابد هارد نامحدود دراومده ما خبر نداریم :)

elecomp2014
February 2nd, 2014, 20:08
خوب مرسی فهمیدم بعد از کجا باید اورسل رو فعال کرد ؟

persianmagic
February 2nd, 2014, 21:21
من نگفتم اورسل میکنیم گفتم اگر از این دید ببینیم خوبه اگراینجوریه چرا هاست گیتور که هاستینگ مطرحی هست اورسل کرده؟ لابد هارد نامحدود دراومده ما خبر نداریم :)

هاست های هاست گیتور با شراطی و ضوابط خاصی به صورت نامحدود ارائه میشود

شرکت های بزرگ هیچ وجه اور سل نمیکنند

هیچ شخصی با اورسل نمیتونه به فعالیتش ادامه بده

موفق باشید

pc-narmak
February 2nd, 2014, 21:54
میشه اون شرکتی که بزرگتر از هاست گیتور هست و اورسل نمیکنه رو نام ببرید تا همه باهاش اشنا شیم؟ اطصلا" چرا دایرکت ادمین یا سی پنل اورسل قرار دادند؟ لابد اوناهم شرکت کوچیکن :d

هاست های هاست گیتور با شراطی و ضوابط خاصی به صورت نامحدود ارائه میشود

شرکت های بزرگ هیچ وجه اور سل نمیکنند

هیچ شخصی با اورسل نمیتونه به فعالیتش ادامه بده

موفق باشید