PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بعد از اپدیت apache!!

sunyboy
April 30th, 2010, 11:14
با سلام!!

من دیشب apache رو آپدیت کردم که بهمرا SQL و PHP هم آپدیت شد! بعد از آپدیت بعضی از سایتها دچار مشکلاتی شد اینطوری شدند!!

در یعضی از سایتها همین اینطوری نشون میده!!

??�ɰ?????????����??��???��?� ���?? ???ܺ???��?�ﳽ?���???�����? ����???????�Ǹ??��?��?��?? ��??�Ϗ������ܼ���???�ȏ � ���?��???���?����??????? � ��ȷ�??��???��ҏͺ?���?�ȏ � ���ʺ̏��?��ˢ܏��????��?? � ???��??���???�ȏ����?��? �Ȥ????���????��????��??��?� Ȣ ��??��Ï��??????????�����?? �?���?����Ώ��?����ͺ? ?� ����??�ͺ??��????��?��?� ܼ? ���???�Ȥ??????�����?��� �???????�Ǹ?��?��??������ ���???�����������??? ������??ܼ�����??�ҏ�� ?� ��ί?�ݵ�?????����??��??�� �? ͯ???���?��?ܺ??���߳???��� ���?????��?���?��???��� ?� �����???�Ώ���ʏί?��?�� ?� ��յ�?���?���???��???��? � ���̲�����?�����??�� ߏ ��?�??��???��?���?�Ώ�� �??���???���ܺ������?? � �����?��?ܼ?���?��??ܺ� � ���?�ŏ��?��?��??��??� � ��Ĭ????����������???� ?ܺ ?���?���Ĭ???��?�ʏί?θ��Ώ ������???����?�����? �Ȣ��??���??��?????��ݏ�� ����ܺ?���?���?���???� ȏ ����?��?????���??�Ώ��� ��?Ĭ???��?�ʏί??????????????���? ?� ������?���??����??�� �ί??ά????�����???���?��? �֏�Ï��ܺ���Ĭ?�����??� � �??���ͯܺ�����??����� ?� �����??????????���?����� �? ??��???�����??���?���??? �ȏ����????????�������� ���?��???�Ǐ��?���??��? � ��?????�Ȥ???�ʷ�?θ���?��ď � �ί���??θ���?????������ ?? ܼ�����??��ڰ?ܺ���???��֏ ��???߳??????��ď�ߏί?���??�� �Ȣ?��??��ܺ������?ܺ???� ��??��?θ���??ܺ���ܼ?�� ??? ?����?���������Ĭ?�� ??��?��?���??����ȏ��?? ���???�ʏȤ?ܼ?���??����ȏ � ??��???��?��??��Ĵ�??��??? ��?�ʷ�??�� 珿 ���?????�����ҽݏȤ??���??? ����?��ڰ??��Ͼ?��??��?? � ��?����Ĭ?���??ܺ����� ?? ���Ȣڰ????����������? ��Տ��???????����θ�؏��?? � ��Ï��??���??�Ȣ��??��Ï � ?���??�ͺ???��?????������ �����?��?????��??��????� ?� ��?���??���??????????���� ??߬?���??�������?���??? ??���?������???����?� �����Ï�Ώ��?��?��ʪ?ܺ� � ��????���?����????���� ? ����???????�Ǹ?��?��??���? ???���??ͯܺ���???��?���??? ������?��?��ܼ????�� 䏼�߬??�??????????? ???????????��??ɹ??ꧏ�??????�?��????? ?q?�֩?????��?��??????????��??????? ���??????��?????��??????���? � ????????????????????��??????????????????ˮ??? ����ڷ?????��????????��?���? �� ��??��צ???????ƴ??��??????????�� ?� ����??�Ү?????��????���??????? ???� ���????��??��?????��????????� � �?��?????????��??���?????????????? ?? ?������?????�ҏ�?????????��� ?????????��???????��?????????�???????? ���???�??���?���?���?� � ��?���??????���?? 㮏��??ˣ???��??????���????????????? ????????????��??????????��?���ԏ� ��?��??�����????��??ij?� � ?�׏�???�»?��?

در برخی از سایتها هم این ارور ها رو نشون میده!!

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/rasadkha/public_html/include/functions_general.php on line 55 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/rasadkha/public_html/include/functions_general.php:55) in /home/rasadkha/public_html/include/functions_general.php on line 61

قبل از آپدیت هیچ مشکلی نداشتم! اما بعد از آپدیت این مشکلات برام پیش اومدند!!
خواهشا کمکم کنید!!

سرور من روش لینوکس نصبه! و از سی پنل هم استفاده میکنم!!

IFACO.Net
April 30th, 2010, 11:19
php رو به نسخه چند آپگرید کردید ؟

sunyboy
April 30th, 2010, 11:47
بله

sunyboy
April 30th, 2010, 11:52
الان پی اچ پی من 5.3.2
apache2.2.15

اس کیو ال 5.1

شده!!

دوستان کسی نیست بهم کمک کنه؟

IFACO.Net
April 30th, 2010, 12:10
خب مشکل از ورژن php هست، باید مجددا آپاچی و پی اچ پی رو کامپایل کنید و موقع انتخاب ورژن ، 5.2.13 رو تیک بزنید و کامپایل کنید و سرورتون رو یکبار کامل ریستارت کنید تا مشکل رفع بشه.

sunyboy
April 30th, 2010, 12:19
خب چطوری باید اینکارو بکنم؟ میشه توضیح بدین؟ ممنون

IFACO.Net
April 30th, 2010, 12:41
در ssh سرورتون دستور زیر رو بزنید

/scripts/easyapache

و سپس مراحل رو پشت سرهم ادامه بدید با زدن کلید Tab و اینتر در صفحه کلید .

sunyboy
April 30th, 2010, 14:34
آقا دستت درد نکنه مشکلم با راهنمایی شما حل شد!! ممنون