PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت های هاستینگ چرا سختش کردید ؟

VatanDC
February 2nd, 2014, 11:54
دروود بر شما
من نمی دونم این چه رویه که این دوستان عزیز جدیداً پیش می برند الان چند وقتی من هرچی شرکت به دوستانم معرفی میکنم که برید هاستینگ بگیرید میگه انقدر حرف میزنند و انقدر یه چیزا نامفهوم میگن که ما پشیمون خرید میشیم .
اقا تخصص تو پشتیبانی خوبه اما زیاد حرف زدن هم اصلا جالب نیست
چند وقت پیش می خواستم از یه هاستینگی یه استعلام قیمت بگیرم از ساعت 12 شب تا 3:30 صبح داشت با من صحبت می کرد که اینجوریه اونجوریه
الان 4 روزه مشتری فرستادم برای سرور پارس میگه با هرکی صحبت می کنم انقدر تند تند و رم و سرور و گیگ اینا می کنه هیچی نمی فهمم .
بله باید بررسی بشه میزان منابع سایت اما شما دارید زیاده روی و زیاده گویی می کنید دوستان .
خواهشا کمی بهتر عمل کنید .

j4b3r
February 2nd, 2014, 12:15
سلام
سرورپارس کلا پدیده ای عجیبی در آسمان هاستینگ ایران هست .

psfa
February 2nd, 2014, 12:51
سلام
سرورپارس کلا پدیده ای عجیبی در آسمان هاستینگ ایران هست .

آقا جابر شما که خودتم کار میکردی اون جا :d

VatanDC
February 2nd, 2014, 13:17
ولی خدایی ترکوندن دیگه
انقدر توضیح میدن که خدا میدونه

techgreen
February 2nd, 2014, 13:34
توضیح دادن خوبه ولی کمش ! خیلی از همکارای عزیز هستند طرف میگه هاست اینطوری میخوام !پشتیبان تا نوع سیستم عامل سرور و وب سرور و مشخصات سرور رو توضیح نده بیخیال نمیشه ! جواب بعضی سوالات واقعا یک کلمه هست! نه یه انشا

MizbanIrani
February 2nd, 2014, 14:25
سلام
درسته نباید زیادی از حد به مشتری توضیح داد اما بعضی از مشتری ها هم اگر یک کلمه یا یک خط جواب بدید به عنوان پشتیبانی بد تلقی میکنن.
به نظر من این پشتیبانه که باید از نوع صحبت های ارسال شده مشتری بدونه که توضیح بده یا نه.مثلا برای یه مشتری که با همه پنل های هاست کار کرده و همه کارش هم خودش انجام میده دیگه نیازی به توضیح نیست اما برای یه مشتری که تا به حال حتی با وردپرس هم کار نکرده و اطلاعات زیادی در زمینه هاست نداره در صورتی که خودش پرسید باید توضیح بدیم.
من با پشتیبانی سرور پارس خصوصا اون آنلاینش که گوشه سایتش هست صحبت کردم به نظر من که خیلی هم کم توضیح میدن طوری که گفتگو سریع تموم میشه احتمالا دوست شما خودش با هر توضیحی که پشتیبان های سرور پارس میدادن دوباره سوال میکرده به همین دلیل باز اونا مجبور بودن جواب بدن.

delta
February 2nd, 2014, 14:38
:)) راست میگه بنده خدا..اتفاقا این سرور پارس واقعا رو اعصاب مشتری راه میره..پریروز رفته بودم سایتش تعرفه هاشونو و سرویسهاشونو ببینم همش این پشتیبانی آنلاینشون میومد بالا :با عرض سلام و وقت بخير چه کمکي ميتونم انجام بدم؟ تو 5 دقیقه 10 بار بالا آمد... آخر نوشتم بابا آمدم فقط نگاه کنم بزار نگاه کنم ...نمیزارید ببینم برم از سایتتون!! :)) پشتیبانی زورکی ندیده بودم والا..به جای جلب مشتری بیشتر فراری میدن..

arc1o0
February 2nd, 2014, 14:53
بهتره بجای توضحات اضافی و الکی که بنده خدا مشتری چیزی هم ازش سر در نمیاره

اجازه بدید کاربران خودشون سوالاتشون رو مطرح کنند.

اگر سوالی دارید در خدمتیم!

meysam021
February 2nd, 2014, 15:59
عزیزان خداییش تقصیر پشتیبانان هم نیست ، بنده خدا پشتیبانای ما دیگه اینقد تکرار کردن این چیزا رو یکیشون قسم خورد گفت، صبح خانومم از خواب بیدارم کرده گفته هادی پاشو گفتمش چقد هارد میخوای،رمش چند باشه. :d

serverpars
February 2nd, 2014, 16:22
سلام به دوستان .
خوشبختانه در ایران به هر نحو که پاسخ داده بشه مشکل زا هست .
اگر کاربری بیش از حدی که اطلاعات نیاز داشته دریافت کرده مشکل دارد و اگر کمتر دریافت کند باز مشکل دارد.
اگر پشتیبانی آنلاین نباشه یک مشکل اگر باشه هزار مشکل !
دوستان و شرکت های رقیب هم که منتظر هستند کاربر بیچاره بیاد نظر بده داخل فروم تا شروع کنند شرکت مقابل را بمباران کنند که شرکت x فلان هست !
با اخلاق باشیم به فکر پیشرفت هم باشیم و همه با هم پیشرفت کنیم تا میزبانی وب ایران هم پیشرفت کند .
با تشکر

serverpars
February 2nd, 2014, 16:31
البته بنده از شما عذر خواهی میکنم ! شاید اپراتور فروش کمی سریع پاسخ داده ولی علت در اختیار قرار دادن کلیه اطلاعات مورد نیاز به کاربر بوده . از کاربر خود بخواهید تا شماره خود را اعلام کند ما با ایشان تماس بگیریم .

دروود بر شما
من نمی دونم این چه رویه که این دوستان عزیز جدیداً پیش می برند الان چند وقتی من هرچی شرکت به دوستانم معرفی میکنم که برید هاستینگ بگیرید میگه انقدر حرف میزنند و انقدر یه چیزا نامفهوم میگن که ما پشیمون خرید میشیم .
اقا تخصص تو پشتیبانی خوبه اما زیاد حرف زدن هم اصلا جالب نیست
چند وقت پیش می خواستم از یه هاستینگی یه استعلام قیمت بگیرم از ساعت 12 شب تا 3:30 صبح داشت با من صحبت می کرد که اینجوریه اونجوریه
الان 4 روزه مشتری فرستادم برای سرور پارس میگه با هرکی صحبت می کنم انقدر تند تند و رم و سرور و گیگ اینا می کنه هیچی نمی فهمم .
بله باید بررسی بشه میزان منابع سایت اما شما دارید زیاده روی و زیاده گویی می کنید دوستان .
خواهشا کمی بهتر عمل کنید .