PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمیازمند به نویسنده مسلط به گرافیک ( پیشنهاد ویژه ) از راه دور

mr-programer
February 2nd, 2014, 01:32
با سلام و خسته نباشید .

نیاز به یک نویسنده برای وردپرس دارم که مسلط به ( فوتوشاپ ) و گرافیک باشه . برای هر مطلب 500 تومن پیشنهاد میدم . نیازی نیست مطالب اختصاصی باشه اما باید موارد زیر رعایت بشه :

1 . تصویر شاخص در سایز مشخص تعیین بشه
2 . برچسب ها رعایت بشن
3 . باید منابع وبسایت های خارجی باشن ( خیلی مهمه )
4 . حتما و حتما لینک منبع ذکر بشه
5 . بصورت منظم آپدیت بشه
6 . لینک دانلود و منبع و ... هم از طریق زمینه های دلخواه تعیین میشه ( راحت و ساده )

همینا کافیه که ویژگی یک نویسنده هست .( از راه دور ) یعنی میشینه خونه پست میزنه پول میگیره و نیازی نیست تمام وقت باشه و دفتر کار حاظر بشه .

پیشنهاد ویژه : اگه تواناییش تایید بشه در پروژه های طراحی وب ازش کمک میگیرم و پولی هم به ازای هر پک گرافیک بهش داده میشه
پیشنهاد ویژه 2 : اگه توانایی نویسنده ثابت بشه دسترسی به پورتال مشتریان داده میشه و هزینه ای هم برای پشتیبانی و تغییرات بعدی مشتریان دریافت میکنه
پیشنهاد ویژه 3 : اگه بازار یابی کنه و مشتری بیاره به سامانه 15% هزینه طراحی وب هم تعلق میگیره بهش

در کل بیشتر شبیه یه پیشنهاد خوبه . دوستانی که میتونن همکاری کنن لطفا اعلام کنن .

mrlion
February 2nd, 2014, 02:01
دوست عزیز من همکاری می کنم bluemr39

mr-programer
February 2nd, 2014, 02:09
اولین نویسنده انتخاب شد .

در صورتی که شخص دیگه ای هم مایله همکاری کنه اعلام کنه .

موفق باشید .

mr-programer
February 2nd, 2014, 18:40
از دوستان کس دیگه ای نیس ؟

salmaspedia
February 16th, 2014, 16:21
سلام
آشنایی کامل با وردپرس و فتوشاپ دارم.
طراح قالب وردپرس هم هستم.
نویسنده سایتهای خودم هستم!
با زمینه دلخواه و .... آشنایی کامل و حرفه ای دارم.
ولی مبلغ هر پست یکم پایینه.
چون تو سایت دیگه هم نویسندگی رو شروع کردم برا کپی پیست فوری 500 میده!
اگر شرایط خوب باشه منم هستم.
امضامو بخونید و تو یاهو اد کنید بحث کنیم salmaspedia