PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب دیتا سنتر

Davood_T
February 1st, 2014, 14:39
سلام
من به تعدادی سرور نیاز دارم که قصد دارم یک دیتا سنتر را انتخاب و مستقیم از آن خرید کنم. یک دیتا سنتر که به مباحث تورنت و کپی رایت حساس نباشد و پشتیبانی خوبی هم داشته باشد. لازم بذکر است هزینه سرور در اولویت نیست و مباحثی که گفتم برام مهم است. خودم با یک تحقیق به YesUP , Leaseweb رسیدم. البته انتخاب فعلی ام YesUP است و باهاشون از طریق تیکت هم صحبت کردم و کارشون خوب بوده.
حالا شما دوستان اگر دیتاسنتر بهتری می شناسید لطفا معرفی کنید.
با سپاس

arc1o0
February 1st, 2014, 15:42
سلام

پیشنهاد ما برای مواردی که فایل های وارز یا کپی رایت دار مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از سرور های کلو شده است.

این سرور ها رو برای چه منظوری تهیه می کنید؟

facenama
February 1st, 2014, 16:15
سلام دوست عزیز. بله سرورهای yesuphost کانادا از فوق العاده ترین سرورها هستند.کلا کارشون تو همه چیز درسته. من خودم الان 2 تا ded ازشون دارم و واقعا راضی هستم. پشتیبانیشون که وحشتناکه واقعا از تمام دیتاسنترهای مطرح بهتره. فقط تنها ایرادشون قیمت سرورهاشونه که کمی بالاست اما به نظر بنده ارزش داره چون توی هیچ چیزی کم نمیاره.اگه خواستید از yesup تهیه کنید بنده میتونم با یه درصدی کمتر از قیمت داخل سایتشون سرور داخل پنل خودتون واستون تهیه کنم. :دی

parsa-server
February 1st, 2014, 18:22
مورد مصرفی تون بگید بهتر میشه کمک کرد.

porya8738
February 1st, 2014, 19:23
واسه هاستینگ Single Hop عالیه

parsa-server
February 1st, 2014, 19:27
واسه هاستینگ Single Hop عالیه

دوست عزیز لطفا اطلاعات اشتباه به مردم ندید!

یک دیتا سنتر که به مباحث تورنت و کپی رایت حساس نباشد

| KVM - SERVER |
February 1st, 2014, 19:30
+1 Leaseweb هلند

پینگ بسیار بهتری نسبت به Yesuphost کانادا به ایران داره و همینطور در مورد همون مسئله ای که ذکر کردید قانون DMCA داخل اروپا و خصوصا" هلند وجود نداره.

Davood_T
February 1st, 2014, 22:50
سلام

پیشنهاد ما برای مواردی که فایل های وارز یا کپی رایت دار مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از سرور های کلو شده است.

این سرور ها رو برای چه منظوری تهیه می کنید؟

فعلا برای کولو کردن زود است و در آینده، انشاالله این کار را انجام می دهیم. مورد مصرف هم چند سایت پربازدید دانلود است ( هاست ) و مجازی سازی برای استفاده های شخصی.

سلام دوست عزیز. بله سرورهای yesuphost کانادا از فوق العاده ترین سرورها هستند.کلا کارشون تو همه چیز درسته. من خودم الان 2 تا ded ازشون دارم و واقعا راضی هستم. پشتیبانیشون که وحشتناکه واقعا از تمام دیتاسنترهای مطرح بهتره. فقط تنها ایرادشون قیمت سرورهاشونه که کمی بالاست اما به نظر بنده ارزش داره چون توی هیچ چیزی کم نمیاره.اگه خواستید از yesup تهیه کنید بنده میتونم با یه درصدی کمتر از قیمت داخل سایتشون سرور داخل پنل خودتون واستون تهیه کنم. :دی

ممنون، در تیکت که باهاشون صحبت کردم، کوپن تخفیف هم ارائه دادند. کلا وقتی باهاشون مذاکره کنی تخفیف های خوبی می دهند.

+1 Leaseweb هلند

پینگ بسیار بهتری نسبت به Yesuphost کانادا به ایران داره و همینطور در مورد همون مسئله ای که ذکر کردید قانون DMCA داخل اروپا و خصوصا" هلند وجود نداره.

Leseweb هم خیلی خوبه ولی فکر کنم از لحاظ سخت افزار و پشتیبانی YesUP قوی تر باشد.

arc1o0
February 2nd, 2014, 00:16
فعلا برای کولو کردن زود است و در آینده، انشاالله این کار را انجام می دهیم. مورد مصرف هم چند سایت پربازدید دانلود است ( هاست ) و مجازی سازی برای استفاده های شخصی.

سلام

منظور بنده استفاده از سرور های کولوشده بود، که در این موارد دیتا سنتر نمی تواند دخل و تصرفی روی فایل ها و سرور ها داشته باشد.

در مورد سایت های دانلود اگر سایت های بزرگی رو میزبانی می کنید حتما و حتما باید پورت مناسب داشته باشید و با پورت 200 و 300 با مشکل پر شدن پورت مواجه خواهید شد.

سایت های دانلود حداقل باید مجهز به پورت 500 مگابیت باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید.

با تشکر

alfavps.com
February 2nd, 2014, 10:03
هزینه مهم نیست ایران بگیرید بهتره به هیچی توی این ضمینه گیر نمیده !!!

torbatniya
February 2nd, 2014, 10:04
7 سرور اختصاصي از هتزنر آلمان داريم
به جز مواردي كه ريپورت شود با تورنت و كپي رايت مشكلي ندارد
پشتيباني و قيمت مطلوب هست
برايتان تخفيف ميتوانيم بگيريم در تماس باشيد در صورت نياز

sat2they
February 2nd, 2014, 13:00
برای abuse اگه میخواید کلا راحت باشید
Leaseweb هلند
آلمان هتزنر اگه روتر درست کانفیگ بشه در سال اید یک دونه یا دوتاabuse براتون بیاد

Mr.Te0
February 2nd, 2014, 20:51
به نظر نده هم لیزوب بهترین گزینه است برای شما.

svgdata
February 3rd, 2014, 00:07
سلام من از سینگل هاپ

هلند دارم تا حالا هم ابیوز برام نیومده

omidppm
February 3rd, 2014, 13:28
به نظر من شما از worldstream هلند بگیرید
چون با کپی رایت مشکلی ندارند چند سرور در پنل داریم بدون حتی 1ابیوز راجع به کپب رایت
در صورت تمایل برای اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید
ارسال تیکت سوالات پیش از خرید - آیوانیک (http://support.ayvanic.com/contact.php)
2-از طریق یاهو و اسکایپ : Y ID & skype : ayvanic
3-تلفن تماس : 09118871907-09369152949
4-پشتیبانی انلاین در سایت سرور مجازی ارزان | آیوانیک (http://www.ayvanic.com)

porya8738
February 3rd, 2014, 18:07
Yesuphost پیشنهاد میشه

jaygah.ir
February 3rd, 2014, 18:17
ما میتونیم سرویس مورد نظر شما رو با ترافیک نامحدود روی اینترانت ارائه کنیم اگر احتیاج به پورت اینترنت هم دارید یکی از کارت شبکه های سرور رو هم به اینترنت وصل میکنیم