PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه شما از مشهد هاست mashhadhost.com

alireza88
April 30th, 2010, 00:12
از دوستان عزيزم كسي هست كه از مشهد هاست سرويسي داشته باشه؟ حالا هرچي.. هاست ؛ نمايندگي يا سرور . ميخوام ببينم ازشون راضي بودين يا خير ... كه منم از تجربتون استفاده كنم. :x
تشكر

TukaNet
April 30th, 2010, 00:14
صد در صد تایید میشن ، هم برای کارای هاستینگ هم برای پرداخت های اینترنتی

MelatHOST
April 30th, 2010, 00:42
سلام من ازشون سرویس نمایندگی داشتم
سرعت سی پنلش فوق العاده پایینه ولی سرعت سایت بالا آوردن خوبه
روی پنل نمایندگی گاهی اوقات لود سرور تا 30 میرفت
ولی فکر میکنم سرور نمایندگیشون از هاست معمولی جداست
سرور نمایندگی از دیتا سنتر آی وب بود

alireza88
April 30th, 2010, 00:52
خب در كل شما چطور ديديين كيفيت رو ؟ من امتحاني 1 ماه نمايندگي گرفتم ازشون. سفارشم هنوز اماده نشده چون از سرور المانشون خواسته بودم گفتند در حال اپگريتند و خلاصه 48 ساعت ميكشه فعال شه. مطمعنيد از اي وب ميدند ؟ چون پهناي باند هاش همه بينهايت هستش.

MelatHOST
April 30th, 2010, 11:39
بله من چند ماهیش گرفتم
ساپورتش خوبه ، بک آپ منظم میگیرند ، برای وایلد کارد پول نمیگیرند و ...
ولی من فقط بخاطر اینکه سی پنل سرعتش فوق العاده پایین بود (بعد 5 دقیقه لود میشد چون فشار رو سرور زیاد بود)
تصمیم به انتقال گرفتم
ولی در کل خوبی های زیادی داره که اگه مشکل لود رو نداشت هیچ وقت ترانسفر نمیکردم

alireza88
April 30th, 2010, 13:59
اهان. تشكر. خوب الان از كجا سرويس دارين ميتونم بدونم؟ :d اگه دوست دارين پ. خ كنيدش

modir1
February 15th, 2017, 17:54
بعد از گذشت چندین ماه از گذاشتن این تایپیک پاسخ میدهم...البته چون وقتی در مور مشهد هاست و کیفیتش در گوگل میگردیم اول به این سایت برخود میکنند برای شفاف سازی چند مطلب را عرض میکنم

1- از پنل معمولی نماینگی هاست لینوکس گرفتم که در مجموع از یک ماه میزبان بودنشان حداقل 3 روز سایت خوابیده بوده و کسی پاسخ درست و درمانی نداشته

2- از پنل حرفه ای هاست گرفتم و سایت روی دیتا سنتر فرانسه بوده که همین الان که در حال نگارش هستم از دیروز تا الان سایت ارور زیر را داده

This site can’t be reached..’s server DNS address could not be found.

فقط گفتند که ر باید تعوض شود و ..بررسی

اگردرک مشکل برای باورتان سخت است تا تایپیک ها را هم عکس گرفته و بگذارم که پشتیبانی هنوز جوابی نداده...

مجموعا افضاح ترین هاستینک در کشور است و از هاستنگ های دیگر هم خریداری کردم که موارد ایرانی را نپسندیدم....

- - - Updated - - -

من دیتا سنتر خارجی که به ایرانی ها هم امکانات بدهد را راضی ام که در تایپیک هایی که مربوط به آن باشد عرض میکنم

dkr.amir
February 15th, 2017, 18:00
دوست عزیز تاریخ پست رو نگاه کردین؟؟
مال چندماه پیش نیست!! مال هفت سال پیشه...