PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا اگوریتم فارسی گوگل با انگلیسی تفاوت دارد چرا کپی پیست حرف اول را میزند

Na3er
February 1st, 2014, 12:46
اگر شما هم مثل من تجربه وبسایت غیر فارسی دارید حتما میدانید که بدست اوردن صفحه یک یا دو گوگل چقدر زمان بر و پیچیده است و چند کپی پیست غیر حرفه ای چند صفحه شما را عقب میبرد

اما در گوگل فارسی تمام نتایج و لینک های صفحه اول مربوط است به کپی پیست کاران قهار ولا غیر

سوال اینجاست ایا الگوریتم گوگل زبان فارسی رو به حال خودش رها کرده و مدتهاست اپدیت نشده؟
اگر اینطور نیست چطور سایتی مثل بیتوته در اکثر کلمات عمومی در صفحه اول هست بی انکه یک واو یا یک جمله از خودش داشته باشد فول کپی پیست و این رتبه بالا لطفا در این بحث شرکت کنید تا به یک نتیجه منطقی برسیم

seo-expert
February 1st, 2014, 13:45
اگر شما هم مثل من تجربه وبسایت غیر فارسی دارید حتما میدانید که بدست اوردن صفحه یک یا دو گوگل چقدر زمان بر و پیچیده است و چند کپی پیست غیر حرفه ای چند صفحه شما را عقب میبرد

اما در گوگل فارسی تمام نتایج و لینک های صفحه اول مربوط است به کپی پیست کاران قهار ولا غیر

سوال اینجاست ایا الگوریتم گوگل زبان فارسی رو به حال خودش رها کرده و مدتهاست اپدیت نشده؟
اگر اینطور نیست چطور سایتی مثل بیتوته در اکثر کلمات عمومی در صفحه اول هست بی انکه یک واو یا یک جمله از خودش داشته باشد فول کپی پیست و این رتبه بالا لطفا در این بحث شرکت کنید تا به یک نتیجه منطقی برسیم

درود
سايت بيتوته هميشه منبع رو ذكر ميكنه و به همين دليل امتياز منفي كسب نميكنه

pourya74
February 1st, 2014, 13:55
درود
سايت بيتوته هميشه منبع رو ذكر ميكنه و به همين دليل امتياز منفي كسب نميكنه

حالا این ذکر منبع ، توسط روبات های گوگل بررسی میشه ؟

Na3er
February 1st, 2014, 13:57
ذکر منبع با لینک مستقیم نه تکست ساده

مت کاتز:
برای اینکار تنها کافیست که لینک سایت مرجع را در داخل تگ کوتیشن قرار دهید و این را هم بدانید که این کار بسیار خوب است در صورتی که شما این کار را انجام دهید ، من هیچ نگرانی برای سایت شما به منظور مطالب تکراری نمی بینم.

در ضمن وقتی گفتم بیتوته منظورم این نبود در تمام وب چرا این سایت 99% سایتهای صفحه اول کپی هستند و قبلا در ارشیو گوگل ایندکس شده اند و با چند ترفند این نتایج را بدست اورده اند اما همین تکنیک ها در انجین غیر فارسی به هیچ وجه کار نمیکند

plurl
February 1st, 2014, 14:18
داداش همه ی این ها چرت و پرت هست . تا میتونی کپی و پیست کن تو سایتت هیچ اتفاقی هم نمیفته .

seo-expert
February 1st, 2014, 14:42
حالا این ذکر منبع ، توسط روبات های گوگل بررسی میشه ؟
%100
در هنگام ذكر منبع حتما بايد آدرس سايت ذكر كنيد نه اسم سايت!
چون ربات گوگل وقتي 2 مطلب مشابه ميبينه آدرس سايت ها رو ذخيره ميكنه نه اسمشون رو!