PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازیابی پسورد دایرکت ادمین از طریق ssh

m.nemati
April 29th, 2010, 23:35
سلام

دوستان یک مشکلی دارم. این که من یادم نیست که پسورد دایرکت ادمین ( پسورد ادمین اصلی ) را چی گذاشتم. حالا می خواهم اونو بازیابی کنم. از خود دارکت ادمین که دسترسی نیست. می خواهم از طریق ssh پسورد دایرکت ادمین ( مستر ) را تغییر بدهم. چه دستوری را وارد کنم.

با تشکر

Roka
April 29th, 2010, 23:44
با دستور زیر

# passwd admin

1eng.ir
April 29th, 2010, 23:44
passwd admin
بعد هم 2 بار پسوردو تایپ کن ;)

m.nemati
April 30th, 2010, 00:37
با سپاس فراوان

تشکر از شما دوستان گرامی - مشکل رفع شد.

اما متوجه شدم گویا لایسنس دایرکت ادمین به پایان رسیده است. حالا سوال اینجا است ، من اگر بخواهم خودم لایسنس تهیه و تمدید کنم ، آیا امکانش است ؟ و اگر میشه ، از لحاظ فنی باید چه اقدامی انجام بدهم ؟

با تشکر فراوان

m.nemati
April 30th, 2010, 00:42
و اینکه دریافت لایسنس چند ساعت طول خواهد کسید ؟

با تشکر فراوان

VatanVPS
April 30th, 2010, 02:23
لایسنس اینترنال یا اکسترنال؟

nimafire
April 30th, 2010, 08:53
با سپاس فراوان

تشکر از شما دوستان گرامی - مشکل رفع شد.

اما متوجه شدم گویا لایسنس دایرکت ادمین به پایان رسیده است. حالا سوال اینجا است ، من اگر بخواهم خودم لایسنس تهیه و تمدید کنم ، آیا امکانش است ؟ و اگر میشه ، از لحاظ فنی باید چه اقدامی انجام بدهم ؟

با تشکر فراوان

نه امکانش نیست
شما باید یا دیتاسنتر داشته باشید. و یا به صورت ازاد/سایت دایرکت ادمین خرید کنید که هزینه ها بالا هست

اگر نیاز به لایسنس دارید من میتونم برای شما لایسنس خریداری کنم.
سرور مجازی و اختصاصی

(پیام خصوصی)

1eng.ir
April 30th, 2010, 09:00
شما باید یا دیتاسنتر داشته باشید. و یا به صورت ازاد/سایت دایرکت ادمین خرید کنید که هزینه ها بالا هست
چقدر جالب!
یعنی هر کی دیتاسنتر نداره نمیتونه ارزون خرید کنه ؟ :))

صبح جمعه بسی شادمان گشتیم :دی

m.nemati
April 30th, 2010, 13:40
با سلام

عالی بود. از پاسخ هایتان متشکرم.

حالا اگر اکسترنال یا اینترنال بگیرم ، هر کدام چه قدر هزینه دارد ؟ کدام بهتر است ؟

با تشکر

AfraWeb.net
April 30th, 2010, 16:18
با سلام

عالی بود. از پاسخ هایتان متشکرم.

حالا اگر اکسترنال یا اینترنال بگیرم ، هر کدام چه قدر هزینه دارد ؟ کدام بهتر است ؟

با تشکر

بهتر هست از هر جایی که سرور را خریداری میکنید از همون فروشنده یا شرکت هم لایسنس تهیه نمایید معمولا در این روش هزینه لایسنس شما بسیار پایین تر خواهد بود . استاندارد لایسنس اینترنال 5 دلار و اکسترنال 10 دلار هست

alirezaheidari
October 17th, 2011, 16:48
دوستان منم این مشکل رو دارم ،انتهای نصب همه چی رو اعلام کرد غیر پسورد،از این روشها هم استفاده کردم حتی تو ست آپ پسورد رو عوض کردم ولی لاگین نمیشه !!/:)

yarebavafa
November 23rd, 2011, 23:30
با سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای خرید لایسنس از نماینده رسمیش داخل ایران اقدام کن قیمت لایسنس دائمی حدود 70 تومن هست
سایت دایرکت ادمین | کنترل پانل مدیریت وب هاستینگ (http://directadmin.ir/)
ارادتمند

copidon
July 7th, 2013, 13:08
Merc az in ke knowledge sharing mikonid=D>