PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم ارسال پسورد برای کاربران

loginvps.com
February 1st, 2014, 01:43
سلام

خیلی وقت هست whmcs من مشکل عدم ارسال پسورد را دارد موقعی که کاربر forget password را میزند و ایمیل را جهت بازیابی کلیک می کند ایمیل دومی که پسورد را به ایمیل خود کاربر ارسال می کند را نمی فرستد !

اساتید محترم راهنمایی کنید .

با تشکر

mr.ahmad
February 1st, 2014, 03:06
سلام
قالب ایمیل را برسی بفرمایید شاید از اون باشه

parsa-server
February 1st, 2014, 03:12
در پنل مشتری چک کنید ببینید ایمیل ساخته شده یا در واقع ببینید در بخش ایمیل های ارسالی هست یا خیر.
در بخش گزارشات whmcs هم چک کنید نشون میده که اگه مشکلی هست از چیه.

MagicVps.Com
February 1st, 2014, 04:30
احتمال زیاد از قالب و فارسی ساز هست که با هم سازگرای نداره و موجوب این مورد میشودروی قالبهای دیفالت و زبان انگلیسی تست کنید ببنید حل میشه

loginvps.com
February 1st, 2014, 23:10
احتمال زیاد از قالب و فارسی ساز هست که با هم سازگرای نداره و موجوب این مورد میشودروی قالبهای دیفالت و زبان انگلیسی تست کنید ببنید حل میشه

من فارسی نکردم ، 2 تا قالب امتحان کردم همین مشکل بوده .

loginvps.com
February 1st, 2014, 23:19
در پنل مشتری چک کنید ببینید ایمیل ساخته شده یا در واقع ببینید در بخش ایمیل های ارسالی هست یا خیر.
در بخش گزارشات whmcs هم چک کنید نشون میده که اگه مشکلی هست از چیه.

ایمیل ریست پسورد که حاوی یک لینک هست ارسال میشه توی لاگ هم نشون میده ، بعد روی لینک که کلیک میکنی به سایت من بر میگرده و مینویسه: ایمیل فعال سازی ارسال گردید -- اما ارسال نمیشه و لاگ هم نمیندازه!

i-whost
February 1st, 2014, 23:22
سلام

خیلی وقت هست whmcs من مشکل عدم ارسال پسورد را دارد موقعی که کاربر forget password را میزند و ایمیل را جهت بازیابی کلیک می کند ایمیل دومی که پسورد را به ایمیل خود کاربر ارسال می کند را نمی فرستد !

اساتید محترم راهنمایی کنید .

با تشکر

مربوط به قالب whmcs شما هست کد قالب برای فایل forget password دیفالت با قالب فعلی جابجا کنید.

در whmcs/templates/default

pwreset.tpl
pwresetvalidation.tpl

با فایل قالب فعلی جایگزین کنید.

loginvps.com
February 5th, 2014, 04:14
مربوط به قالب whmcs شما هست کد قالب برای فایل forget password دیفالت با قالب فعلی جابجا کنید.

pwreset.tpl
pwresetvalidation.tpl

سلام

آقا خیلی تشکر از راهنمایی بسیار مفیدتون
با جایگزینی مشکل کاملا برطرف شد.

بازم ممنون .

da6276
February 5th, 2014, 04:40

pwreset.tpl
pwresetvalidation.tpl

منم همین مشکل رو دارم ولی با جایگزین کردن اون 2 تا فایل مشکل حل نشد

da6276
February 5th, 2014, 05:05
آقا مشکل حل شد !
بعد از اینکه اون 2 تا فایل رو جایگزین کردید باید محتویات پوشه themplate_c روهم کلا پاک کنید

Yas-Host
February 5th, 2014, 06:50
دوستان اگر با روشی که i-whost عزیز گفتن هم حل نشد whmcs خودشون رو آپگرید کنند احتمال زیاد حل خواهد شد.

برای یکی از دوستان نیز به آخرین ورژن آپگرید کردیم حل شد.

موفق باشید.

porya8738
February 5th, 2014, 11:11
مشکل از قالب ایمیل هست عزیز

sherman2000
February 6th, 2014, 11:08
نیازی به آپگرید به نسخه آخر نیست :) مشکل از قالب سایت نه قالب ایمیل!
شیوه تغییر پسورد در نسخه های جدید تغییر کرده و حتماً باید شما باید چند فایل رو که در نسخه های جدید موجود هست رو در پوشه قالب فعال کپی کنید تا فرم بازیابی صحیح نمایش پیدا کنه...

من این فایل ها رو قرار دادم از ضمیمه دریافت و در مسیر قالب آپلود کنید.

techgreen
February 6th, 2014, 11:35
درود خسته نباشید ، قسمت تنظیمات ایمیل رو به درستی تنظیم کرده و قسمت قالب ایمیل را هم برسی کنید

loginvps.com
February 8th, 2014, 04:00
عزیزان من که گفتم حل شده ، تشکر از i-whost و همچنین راهنمایی های شما دوستان .

tikweb.ir
February 8th, 2014, 07:59
عزیزان من که گفتم حل شده ، تشکر از i-whost و همچنین راهنمایی های شما دوستان .

اینقدر دوستان دلسوزن ، ادم اصلا تحت تاثیر قرار میگیره ، تا رسما یارو نیاد بگه مشکل حل شد ول کنش نیستن :d