PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپ هاستینگ

darya
April 29th, 2010, 21:39
سلام
اقا ما تا حالا چنتا اسکریپ هاستینگ عوض کردیم یکی هم نوشتیم ولی به نظر ما هیچ کدوم توقع مارو برا ورده نکرد
من یک چیزی می خوام که خرید یعنی ثبت انلاین داشته باشه
مدیریت فروش هارو بتونیم داشته باشم
ارسال تیکت داشته باشه
و چیز های مختلف مثلا قسمت معرفی افر هارو داشته باشه از این چیزا دیگه
به نظر شما چی باشه (مجانی باشه عالیه پولی هم معرفی کنید )
whm خوبه ؟ پولیه ..؟

shixaz
April 29th, 2010, 21:51
whmcs
13dollar monthly

aghaee
April 29th, 2010, 22:20
می تونی از whm استفاده کنی.. ماهی حدودا 10 الی 15 هزار تومان! حرفه ای
می تونی از ادونیس استفاده کنی..قیمت کامل 120 هزار تومان.. اقصادی ماهی 5 تومان.... بدک نیست
می تونی از سیگما استفاده کنی.. قیمت کل 55 تومان... کارتون رو راه میندازه!

مشهورهاش اینا بود! چند تا هم هستن ولی زیاد به کار نمیان! اگه پول نداری یا پول کم داری از سیگما استفاده کن!
به نظرم ادنیس خیلی بهتره! یه جا پول بده 120 ت بخرش خیالت رو راحت کن

TukaNet
April 29th, 2010, 22:39
hostbill ، whmcs ، AWBS و modernbill که از معروفترین ها و بهترین ها هستند ولی اکثر افراد whmcs رو ترجیح میدن
نمونه های ایرانی هم هستند که البته هیچ کدوم پیش نمونه های خارجی حرفی برای گفتن ندارند :(

DeltaGostar
April 29th, 2010, 23:22
یه قالب یا سیستم مدریت محتوای با
SEO بسیار بالا
و یه سیستم پولی یا نال شده
:">WHMSC 4.2 null
کارتون رو راه میندازه
شرکت ما تازه یک سال ثبتش تموم شده و هنوز 10 روز مونده که دامنه دلتا گستر بشه یک ساله بحث تعریف نیست
من هیچ سیستم خوبی روی سایتم نصب نکرده بودم و کانفیگ سیو ملاحظه کنید فقط وردی از گوگل بالا بوده پج رنک 2 داره
و الکسای نسبتا خوب

AfraWeb.net
April 29th, 2010, 23:31
سیگما گزینه مناسبی برای شما خواهد بود

IFACO.Net
April 29th, 2010, 23:42
بهترین و کاملترین اسکریپت موجود whmcs هست که از هر لحاظ کامل هست، منتها به فارسی سازی و آماده سازی نیاز دارد.

next
April 29th, 2010, 23:52
مديريت هاست سماء

M-Soltani.ir
April 30th, 2010, 00:46
WHMCS
Siqma

darya
April 30th, 2010, 00:53
whm به دلایل نال شدن این جور حرفا رد میشه
میمونه این ایرانی ها که سیگما مثل اینکه خوبه ..؟ امنیت چی اونم خوبه ..؟

darya
April 30th, 2010, 00:53
این ایرانی ها که سیگما مثل اینکه خوبه ..؟ امنیت چی اونم خوبه ..؟
ادرس سایت

(نسخه whm که روی هاست اشتراکی نصب بشه نال شده + اموزش نصب رو به من میدید ..؟)

it-net
April 30th, 2010, 01:00
امنیت خوبه و به راحتی میشه به شبکه شتاب وصل کرد.
فقط ایرادی که داره قالبشه که میبینی با تعویض لینک فروشگاهت تو ie کار نمی کنه

DeltaGostar
April 30th, 2010, 01:23
سیگما مال حوزه . ع ل م ی ه قم است امنیت نداره ولی زیر بار حمله از هم میترکه . من اصلا به شخصه جنس ایرانی رو در این وارد قبول ندارم
ببنید وقتی تکنولوژی نت و شبکه و صفحه مانیتور و سخت افزار ها و زبان وب و برنامه نویسی و غیره وقتی اصلا از جای دیگه ابداع ساخته ترویج پشتیبانی و پشرفت کنه ایرانی که چی عرض کنم هیچ کسی دیگه به نظرم نباید دخالت کنه توی این کار . بنده خداگفت چی نصب کنم که انلاین هاست بسازه گفتم وی ام سی اچ پولی یا نال شده در صورت همه چی پای خودت است -تنها چیزی که کسی میتونه روش کار کنه سیستم عاملهای لینوکس و کلیه جیزای که سورسش باز است و تایید شده نمیگم ایرانی نباید بیاد توی نت و غیره ولی وقتی ایرانی نمیدونه آپاچی چه مدل تکنولوژی هست و زبان برنامه ن وسی پی اچ پی ساختارش از کجا منشع گرفته - طرف با تجربه و یکم کلاس و آموزش میاد تحت وب برنامه مینوسه و اونم چی مدیریت هاستینگ . بعد فرتی هک میشه یا مشکل میخوره چرا چون نمیدونه تنظیمات انواه فایل های کاربردی مثلا هاستینگ لینوکس باید چطوری کانفیگ کنه مقدار ارزش مکانی های - توابع چیه فقط بسم الله یه چیزی بدم دست مردم طرف رشته تحصیلیش یه چیز دیگه است اصلا نمیدونه کلاک سی پی یو چی هست میزان مصرف رم این اسکریپتی که نوشتم باید چه مقداری باشه که ..... آقا تو رو به خدا به دل نگرید . هزار تا اسم عجیب غریب گفتید نمیدونم ادنیس و سیگما . سما .ووووووو که اگر نفرستیم تست های نهایی کیفیت و امنیت بخورن همشون زیر خط فقرهستن . مگر کسی ادعاش شد اعلام کنه و سیستم رو معرفی کنه تا بررسی انحام بگیره - اما مدیریت هاستینگ های که من مشناسم توی این تالار شاید خارجی هم هم همچین کسانی رو نداشته باشن (حقیقت) - یه چیزی همه استفاده کن که دنیا تایید کرده باشه . موفق باشید

aghaee
April 30th, 2010, 02:14
مستر! دلتا گستر واقعا خیلی گل گفتی! نوشته شما رو به وبلاگم اضافه می کنم!

alborzhost
April 30th, 2010, 02:34
سلام

جناب دلتا گستر شما که این همه بلدی چرا خودت اسکریپت نمینویسی ؟!
میتونید باگ های این سیستم ها رو که نام بردید رو برامون بگید ؟

DeltaGostar
April 30th, 2010, 10:59
سلام

جناب دلتا گستر شما که این همه بلدی چرا خودت اسکریپت نمینویسی ؟!
میتونید باگ های این سیستم ها رو که نام بردید رو برامون بگید ؟
من کی ادعا کردم که برنامه نویس تحت وب هستم ./ یا .... برای باگ های اسکریپت هم بر اثر مرور زمان خودشون صداشون در میاد :66:

alborzhost
April 30th, 2010, 11:49
اکثر سیستم ها باگ دارن
شما حق نداری بازار افرادی رو که رو این اسکریپت زحمات زیاد کشیدن رو خراب و بهشون بگید هیچی بلد نیستن !

irlogo
April 30th, 2010, 12:09
من نمی دونم چه ربطی به حوزه علمیه داشت؟

DeltaGostar
April 30th, 2010, 12:13
اکثر سیستم ها باگ دارن
شما حق نداری بازار افرادی رو که رو این اسکریپت زحمات زیاد کشیدن رو خراب و بهشون بگید هیچی بلد نیستن !
من همچین حرفی نزدم
کسانی که یا کسی این رو نوشته از یک سال پیش دی کد شده و نال شده و ملت دارن استفاده رایگان میکنن ( من به شخصه ) بازار کسی رو کساد نکردم خودتون جشمارو باز کنید 80 % هاستینگ ها دارن نال شده آدنیس ورژن 2 و بالاتر استفاده میکنن . این دیگه آخر کسادی است پس این حرفت اصلا خیلی بی جا بود

TukaNet
April 30th, 2010, 12:17

whmcs کاملترین اسکریپت در این زمینه هست ! چطور ردش می کنید ؟ با چه دلیل و منطقی ؟

سید خودتی ؟! ناراحت نشو یه چیزی پروندن فقط :78:

DeltaGostar
April 30th, 2010, 12:27
بعدشم نه شما نه کسی دیگه برای کسانی که روش زحمت کشیدن حرص نحورید - مالتو سفت بچسب همسایه تو *** نکن - خود ملت ایران به دلیل نقص و رعایت نکردن کپی رایت و پشرفت توی نال کردن اسکریپت و نرم افزار و کرک حرف سوم رو میزنه توی دنیا خب عزیزم صاحبش میتونست تا الان اگر کاری کرده بود زیربنای کارشو محکم میخواست که به هر بادی فرو نریزه حالا هم یک سال بیشتر فرو ریخته / برای جمع کردنش باید تکه تکه های خونه خراب شده رو از سرتاسر ایران پیدا کنه به هم وصل کنه / هر روز یه هاستینگ به کشور اضافه میشه که آدنیس نال شده رو میخرن به 80 یا 50 تومن از کسی دیگه نصب میکنن / و شروع به کار میکنن / هر چند که اصلا به نظر شخضی بنده غیر از آجاکس بودن و خوشگلی چیز به اون صورت نداره فقط لازمه که کسی روت و پسورد سرور رو توش قرار داده باشه برای ایجاد آنلاین هاست و مدیریت و دیتا بیسشو کسی بتونه بزنه - سرور میره رو هوا .

DeltaGostar
April 30th, 2010, 12:33
نویسنده و گروهش نورالمهدی است که جز تیم های نرم افزاری حوزه هست

darya
April 30th, 2010, 13:01
باز اینا دعوا شروع کردن

اقا این whmc نسخه نال شده که روی هاست اشتراکی هم نصب بشه رو لینک بدید لطفا

بحث رو دوباره به حاشیه نکشید لطفا

TukaNet
April 30th, 2010, 13:04
باز اینا دعوا شروع کردن

اینجا درخواست نکنید ، هم خلاف قوانین هست هم برای شما خوب نیست ...
whmcs ماهی 15 دلار هزینه داره ، فکر نکنم برای یک هاستینگ مبلغ مهمی باشه !

persiansoft
April 30th, 2010, 13:57
من همچین حرفی نزدم
کسانی که یا کسی این رو نوشته از یک سال پیش دی کد شده و نال شده و ملت دارن استفاده رایگان میکنن ( من به شخصه ) بازار کسی رو کساد نکردم خودتون جشمارو باز کنید 80 % هاستینگ ها دارن نال شده آدنیس ورژن 2 و بالاتر استفاده میکنن . این دیگه آخر کسادی است پس این حرفت اصلا خیلی بی جا بود

بعدشم نه شما نه کسی دیگه برای کسانی که روش زحمت کشیدن حرص نحورید - مالتو سفت بچسب همسایه تو *** نکن - خود ملت ایران به دلیل نقص و رعایت نکردن کپی رایت و پشرفت توی نال کردن اسکریپت و نرم افزار و کرک حرف سوم رو میزنه توی دنیا خب عزیزم صاحبش میتونست تا الان اگر کاری کرده بود زیربنای کارشو محکم میخواست که به هر بادی فرو نریزه حالا هم یک سال بیشتر فرو ریخته / برای جمع کردنش باید تکه تکه های خونه خراب شده رو از سرتاسر ایران پیدا کنه به هم وصل کنه / هر روز یه هاستینگ به کشور اضافه میشه که آدنیس نال شده رو میخرن به 80 یا 50 تومن از کسی دیگه نصب میکنن / و شروع به کار میکنن / هر چند که اصلا به نظر شخضی بنده غیر از آجاکس بودن و خوشگلی چیز به اون صورت نداره فقط لازمه که کسی روت و پسورد سرور رو توش قرار داده باشه برای ایجاد آنلاین هاست و مدیریت و دیتا بیسشو کسی بتونه بزنه - سرور میره رو هوا .

واقعا اوضاع ما تاسف باره .
وقتي شما اسم خودتونو مي زاريد يك شركت واين حرفارو مي زنيد . بقيه شركت ها بايد بروند باقالي بفروشند .
شنيده بوديم تو شهر مقدس ..... شمع ، كفش و ... مي ***ند . يادم باشه اين رو هم به ليست اضافه كنم .
حرم نزديكتونه حتما يك سر بزنيد و توبه كنيد .

كمي ذهنتونو بازتر كنيد .
قرار نيست شما به هر چيزي ايراد بگيريد اگر واقعا توانايي نوشتن داريد بسم الله . اگر هم كه نداريد پس لطفا اظهار نظر نكنيد .
شما اگر واقعا براي كارتون ارزش قائل بوديد مي رفتيد از آقاي اميري سيستم مديريت هاستينگ سما را خريداري مي كرديد . كه سيستم كاملي هست ولي متاسفانه شما براي تفريح وارد اين كار شده ايد و تنها براي مدت اندكي قصد فعاليت داريد و عاقبت شما هم براي تمامي افراد باتجربه مشخص است . براي همين علاقه مند به سيستم هاي نال شده هستيد .
خدا به تمامي مشتريان شما و امثال شما صبر عنايت كند .
اميدوارم فرهنگ مصرف كنندگاني مانند شما عوض شود .

اميدوارم مديران كمي سخت گيري هارو بيشتر كنند . متاسفانه محيط اينجا دارد از كنترل و مسير خودش خارج مي شود و اين واقعا ناراحت كننده است .

DeltaGostar
April 30th, 2010, 16:25
لطفا مدیران سایت رسیدگی کنن که تهمت و ناسزا میزند به من و شرکت ما
اولا من که مشهدی نیستم ولی صدرصد برای آدم های مثل شما دعا میکنم که یکم پارسی یاد بگرید و احترام بزارید نه به عنوان همکار به عنوان یه شخص ایرانی
persiansoft (http://www.webhostingtalk.ir/members/persiansoft/)
جناب پرشین سافت (صدرصد من و هر چی مشهدی است *** هستم ) مطمن هستی همچین حرفی رو زدی تایید میکنی ؟
درضمن به تو و جد آباد تو ربطی نداره که راجع شرکت دلتا گستر نظر صادر میکنی :68:
باقالی یه اصطلاح تهرانی هست که لات های تهران بیشتر به کار میبرن ;)

DeltaGostar
April 30th, 2010, 16:39
باز اینا دعوا شروع کردن

پ خ خصوصی بدید براتون لینکشو میدم خلاف قوانین سایت که نخوندم و جای ندیدم که سیستم نال شده باشه خلاف باشه _یه چراغ روشن میکنم همتون رو از دم
همون طور که حقیقت است آقای که میگی خلاف هست (سیستم عامل نصب شده روی سیستم خانگی خودت رو یه نگاه بنداز - سی دی ها که توی دست و بالت هست توی کشوی میزت از موزیک و نرم افزار و سیستم عامل تا سیستم عامل که روی سرور های مجازی نصب میکنید / باز کردن کانال های کارتی آنتن / و هزار تا مسئله دیگه کجاش رو شما رغایت کردی 160 دلار میدی لیسانس ویندوز میخری یا اینکه میری سی دی شرکتی میخری ؟ یا قانون کپی رایت رو رعایت میکنی هزار تا نرم افزار هست که کرک میکنی فتوشاپ . انواع بازی ها و .... سی پنل 11 رو هم کرک میکن / آقا آنچه برای خودت میپسندی برای دیگران هم بپسند . صدرصد رعایت نمیکنی چون زیر خط فقر هستم اکثرا . بخوام رعایت هم کنیم پولش نیست قربونت برم نه هست ؟؟؟ خداییش / حالا بنده خدا یه لینک خواسته دیگه که اونم پیدا میکنم - من این باگ آدنیس رو نه پیدا کردم که صاحب رو از نون خوردن بندازم نه فحش بشنوم نه کسی رو ضایع کنم / نه چیز دیگه بعضی وفتا بهتره به جای که غریبه ها و خارجی ها مشکل سازی بکنن توسط خود ما همکارا آگاه بشین دیدی اولین پست من توی این تاپیت که سایت فلان کس بوده برو ببن باگشو برطرف کرد ./
خوب دست درد نکنه هم که نگفتن هیچ هزار تا فحش شنیدم و تهمت ***ی هم زدن که اصلا یه مثال صدسال پیش که مشهدی شمع *** هستن / من والا خودم توی همه شهر ها جیبم رو زدن الا مشهد مقدس . خلاصه کار ندارم ......

DeltaGostar
April 30th, 2010, 16:57
واقعا اوضاع ما تاسف باره .
وقتي شما اسم خودتونو مي زاريد يك شركت واين حرفارو مي زنيد . بقيه شركت ها بايد بروند باقالي بفروشند .
شنيده بوديم تو شهر مقدس ..... شمع ، كفش و ... مي ***ند . يادم باشه اين رو هم به ليست اضافه كنم .
حرم نزديكتونه حتما يك سر بزنيد و توبه كنيد .

كمي ذهنتونو بازتر كنيد .
قرار نيست شما به هر چيزي ايراد بگيريد اگر واقعا توانايي نوشتن داريد بسم الله . اگر هم كه نداريد پس لطفا اظهار نظر نكنيد .
شما اگر واقعا براي كارتون ارزش قائل بوديد مي رفتيد از آقاي اميري سيستم مديريت هاستينگ سما را خريداري مي كرديد . كه سيستم كاملي هست ولي متاسفانه شما براي تفريح وارد اين كار شده ايد و تنها براي مدت اندكي قصد فعاليت داريد و عاقبت شما هم براي تمامي افراد باتجربه مشخص است . براي همين علاقه مند به سيستم هاي نال شده هستيد .
خدا به تمامي مشتريان شما و امثال شما صبر عنايت كند .
اميدوارم فرهنگ مصرف كنندگاني مانند شما عوض شود .

اميدوارم مديران كمي سخت گيري هارو بيشتر كنند . متاسفانه محيط اينجا دارد از كنترل و مسير خودش خارج مي شود و اين واقعا ناراحت كننده است

.

4 سال پیش
که نمیدم شما وجود داشتید یا اکثر سایت های که الان معرف شدن روی این نیم سرور های بودن
n3.host3nter.net

ns4.host3nter.net
به نام هاست سنتر که نمیدونم بشناسید یا نه

یه لییست
300 دامنه بود که بعد از یک سال
شریک مون آقای علیرضا رییسی زد کل سرور رو پاک کرد و فرار کرد
ما بعد ازبک آب دوباره سایت ها رو بالا آوردم ولی به همین قطی چند روزه اکثر سایت ها متفرق شدن
و سرو رایران را برای امن تر بودن و سرعت بالا و کیفیت و مشکلات مثل بک آب ندادن دیتا سنتر ها
ایجاد کردم و چهار تا سرور دیگر هم برای خدمات سرور مجازی و دانلود برپاکردیم
کلیه لیست های سایت های هم اکنون رو هم خواستید لطف بفرمائیم
حالا ما برای سرگرمی اومدیم هاستینگ زدم یا هر چی به خودمون ربط داره . اون رو باید از مشتری هامون بپرسید/ و آپتایم

صدرصد سیستم های که شما استفاده میکنی از سیستم عامل و غیره نال و کرک شده کسی نمیاد فتوشاپ و هزار تا چیز دیگه رو کرک میکنید آقا پول یعنی میدید ؟
یه ویندوز اکس پی
160$
یه برنامه میکس و انمشین 390 $
و غیره درسته >؟ این حرف رو که زدی عاقب همه ما اولا دست خدا و بعد خودمون هست دوما کسی علاقه نداره به سیستم نال شده به هیج وج توی کشور های خارجی یه بیل میزنی یا یه کاری میکنی 19 برابر بیشتر پول بهت میدن خوب چرا نیام ویندوز بخرم و لیسانس خیلی چیزا وقتی پول باشه نه ؟؟ مریض نیستم که سیستم ورژن قدیمی و نال شده استفاده کنم . بعدشم شما ایرانی منم ایرانی هر وقت چراغ قرمز رو ررعایت کردی و عبور ممنوع بعد بیا بگو ملت دارن گاز سوز میکنن ماشین رو که غیر طبیعی است برای موتور ماشین و مشکل ساز میشه چرا چون بنزین گرونه آقا خلاصه یه چیزی بگم هک و کرک زمانی بوحود آمد که کشور های جهان سوم دست به این کارا زدن به علت فقز اقتصادی / و یه مورد آخر آقا کلا ریشه خرابه وسلام

DeltaGostar
April 30th, 2010, 18:21
قابل توجه کسانی که میگن چرا علاقه دارید به نال شده این تاپیک یه جای یه بنده خدایی خیلی خوب توضییح داده
بهش تبریک میگم
http://www.webhostingtalk.ir/f50/%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D9%84%DB%8C-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%AC%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F-7465/

IFACO.Net
April 30th, 2010, 21:12
نویسنده و گروهش نورالمهدی است که جز تیم های نرم افزاری حوزه هست

دوست عزیز در مورد مالکیت سیگما اشتباه می کنید ، مالکیت سیگما متعلق به آقای رضا نجفی و گروه برنامه نویسی آفتاب رایانه شیراز هست که می توانید با شرکت مربوطه تماس بگیرید و تحقیق کنید

مشخصات شرکت آفتاب رایانه : Aftab Rayaneh - (http://www.aftabrayaneh.com)

شیراز - فلکه اطلسی - خیابان هجرت - نبش فروغی - فروشگاه آفتاب رایانه

تلفن تماس: 2261447- 0711 , 2280419 - 0711
تلفن همراه: 09362365636, 09177102643
فاکس: 2289851 - 0711
ایمیل: r.k@aftabrayaneh.com

amiri113
April 30th, 2010, 21:51
@ استارتر

دموی زير مربوط به نرم افزار مديريت فروش و هاست سما هستش که توسط شرکت سيستمهای یکپارچه سامان (http://www.samansystems.com) ارائه ميشه.

url: http://samacrm.demo.samanfamily.com/
user: admindemo@samanfamily.com
password: admindemo

نسخه آنلاين اين نرم افزار که در سايت عصرنت (http://www.asrenet.com) در حال استفاده هستش قابليت ايجاد هاست آنلاين و ثبت آنلاين دامين و تاييد مالی دامنه های آی آر رو به صورت آنلاين داره.

برای خريد ميتونيد از طريق شرکت و يا نمايندگان فروش شرکت اقدام کنيد.

با تشکر
علی امیری

DeltaGostar
April 30th, 2010, 22:11
آفا یکی مثل شرکت ما بین الملی کار میکنه چه بکنه کسی هست
HTML آماده
انگلیسی داشته باشد مربوط به هاستینگ
یا هر چی دیگه پارسی یا غیره لطفا معرفی کنید
:d ;;)(:|:-b:->:111: