PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامنه .com

Witch King
January 31st, 2014, 20:55
سلام عزیزان.
وقتی دامنه .com ثبت می کنیم، دامنه به وارد پنل فروشنده میشه ؟ و ما فقط امکان تغییر dns رو داریم ؟ یعنی اونجایی که دامنه رو ثبت کردیم به راحتی میتونه دامنه رو منتقل کنه بدون خبر دادن به ما درسته ؟ اینجوری که مالک حقیقی و حقوقی دامنه فرد دیگه ای میشه !

من مشکلی با ثبت دامنه در خارج از کشور و واریز پول به حساب خارجی ندارم ( آشنا داریم ) حالا بهتره مستقیم خرید کنم یا از وبسایت های ایرانی خرید کنم ؟

Abolijoon
January 31st, 2014, 21:03
سلام

بهتره از سایت های معتبر ایرانی بخرید . هم بخاطر پشتیبانی و هم ممکنه موقع تحریم مشکل پیش بیاد . برا همین به نظرم از ایرانی ها بخرید خوبه.

glxx
January 31st, 2014, 21:26
بهتر است از سایت های ایرانی تهیه کنین پشتیبانی بهتر دسترسی به ثبت کننده (الان مستقیم تهیه کنید امکان تخفیف ندارید و هم دامنه مشکل پیش بیاید به قول خودتون دامنه تصاحب کنند از دست شما خارج است چون دسترسی ندارید )
در تالار درخواست سرویس پست بزنین دوستان افر می دهند

Witch King
January 31st, 2014, 21:29
بنده با این مسئله مشکل دارم " آیا مالک حقیقی و حقوقی دامنه شرکت ثبت کننده میشه یا خیر ؟"

چون ما در nic.ir دامنه رو با واسطه به وسیله سایت های متفرقه هم ثبت کنیم در پنل خودمون ثبت میشه. اما دامنه .com در پنل فرد دیگر.

Abolijoon
January 31st, 2014, 21:33
در دامنه های بین المللی هم پنل اختصاصی دامنه به شما داده میشود . تقریبا میشه گفت اونا هم واسطه هستن.

ULTRAWEB
January 31st, 2014, 21:42
دامنه شرکت های با سابقه ی زیاد ایرونی
یا کردیت کارت و خرید از خارجی ها بصورت مستقیم

Witch King
January 31st, 2014, 21:52
یعنی خودشون کنترل روی دامنه ندارن ؟ بعد از ثبت دامنه مثله nic.ir میتونم رابط های مالی، فنی، حقوقی رو عوض کنم ؟

Abolijoon
January 31st, 2014, 21:54
نمیدونم با پنل کار کردید یا نه . اما دسترسی به اکانت شما خواهد داشت. البته شرکتی که قصد سو استفاده داشته باشه نمیتونه پیشرفت کنه.

اگر از جای معتبر گرفته باشید هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

alimosavi
January 31st, 2014, 23:46
بواسطه تجربه شخصی هیچوقت خودتون رو وابسته دیگران نکنید . مستقیم خریداری کنید ...

Witch King
February 1st, 2014, 00:16
يعني تو reseller club ها براي خودم أكانت بسازم ؟ ثبت نام توش سخته ؟
همون طور كه گفتم مشكلي از نظر واريز پول به حساب خارجي ندارم !

Taryan4
February 1st, 2014, 00:25
سلام
اگز از شرکت های معتبر خریداری کنید نباید نگران این گونه موارد باشید.
سعی کنید پس از ثبت مشخصات whois به نام خودتان باشد. قابل پیگیری است.