PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش کامل و گام به گام راه اندازی سرور آنلاین کانتر استریک

smhnw
January 31st, 2014, 19:13
سلام :D

یکی از مدیرا سرمو کوبوند تو سنگ :D تصمیم گرفتم یه آموزش کامل و جامع براتون قرار بدم ;)

قوانین

1. اسپم ندید
2. بعد از تکمیل تمام جلسات سوال خود را بپرسید

جلسه ی اول : نیاز ها

1 وی پی اس ایران (اینترانت باشه بهتره)
میتونه خارج هم باشه ولی پینگ پلیرا بالا میره

اینم نمودار نسبت پهنای باند سرور به تعداد بازیکن ها

18296

میبینیم که تعداد بازیکن ها به پهنای باند سرور بستگی داره و شما باید با توجه به نیازتون ، هزینتون ، تعداد سرور هایی که میخواید روی وی پی اس ران کنید و تعداد پلیر سرورتون پهنای باند سرورتونو انتخاب کنید.

عامل بعدی در انتخاب وی پی اس مناسب رم و سی پی یو سروره

18297
**خط قرمز به معنی حداقل و خط سبز به معنی توصیه شده است***

پس میبینیم که تعداد حداکثر پلیر های سرور به رم هم بستگی داره !

درمورد سی پی یو هم من یه سی پی یو Dual Core رو پیشنهاد میکنم اگه نشد حداقل باید یک CPU ، 2.4 GHZ داشته باشین.

بعد از انتخاب سرور نوبت به نصب فایل های سرور میرسه

خب تا اینجا هم شما یه استراحتی داشته باشید هم بنده :D

smhnw
January 31st, 2014, 19:26
جلسه ی دوم : نصب و اجرای فایل های سرور

آسان ترین راهش دریافت Counter Strike 1.6 Warzoneه که واسه ی سرور Optimize شده (کمتر استفاده کردن از رم و هارد و ...)

اینم سایت اصلیش : Counter-Strike --- WaRzOnE: HOME (http://www.cswarzone.com)

و مثل دیگر بازی و برنامه ها توی وی پی اس نصبش میکنیم

راه های اجرا کردن سرور :

به طور کلی دو را برای اجرا کردن سرور وجود دارد .
1. از طریق fancy Steam GUI 2
2. از طریق کنسول

در شکل زیر سمت چپ کنسول و سمت راست Fancy Steam GUI هست .

http://cpanel98.ir/cs/cgy.jpg

کدام راه مناسب تر است؟

بستگی به نوع سرور متفاوت هست اگر میخواهید راحت تر با سرور کار کنید Fancy Steam Gui بهتر است ولی اگر می خواهید سختی بکشید از کنسول استفاده کنید . کنسول حافظه کم تری رو اشغال میکنه ( منظور از حافظه ، رم هست )

اجرا کردن سرور :

از طریق Fancy Steam GUI :

برای اجرا کردن سرور از طریق Fancy Steam GUI در محلی که سرور کانترتون نصب هست که به صورت پیشفرض "C:\Program Files\Valve\HLServer" این محل هست ، دنبال hlds.exe بگردید و روی آن دباره کلیک کرده تا اجرا شود . یک منو باز شده و تنظیمات سرور در آن موجود است . این نشان می دهد که شما با موفقیت سرور خود را نصب کرده اید . برای اجرا کردن سرور روی Start Server کلیک کنید .

از طریق کنسول :

برای اجرا کردن سرور از طریق کنسول روی همان hlds.exe کلیک راست کرده و Create Shortcut را بزنید . سپس روی شورتکاتی که ساختید راست کلیک کرده و Propertise را بزنید .
در قسمت Target شما می تونید کدهای کنسول رو وارد کنید . تعدادی از کد های کنسول:

-consoleسرور رو به صورت کنسول اجرا میکنه
-autoupdateسرور رو به طور اتوماتیک آپدیت میکنه-game <game name>حالتی که شما می خواهید سرور را اجرا کنید+maxplayers <number of players>حداکثر بازیکنانی که میخواهید در سرور بازی کنند+map <map name>نقشه پیشفرضی که میخواهید سرور با آن اجرا شود-port <port number>پورت سرور که معمولا 27015 هست-ip <ipaddress>این مورد در زمانی کاربرد داره که شما چند آیپی مختلف برای سرور دارید و می خواهید با یک آیپی به خصوص اجرا شود .

بعد از یک استراحت کوچولو در خدمتتونیم

smhnw
January 31st, 2014, 19:36
جلسه ی سوم : نصب پلاگین های مورد نیاز

در این قسمت با نحوه نصب افزونه آشنا میشوید .

افزونه چیست ؟

به طور کلی به ابزارهایی که به وسیله آن ها بتوان سرور را مدیریت کرد ، افزونه می گویند .

در حال حاضر بهترین افزونه برای سرورهای کانتر استرایک Amx Mod X هست که راحت تر میشه باهاش کار کرد . شما میتونید این افزونه رو از لینک زیر دانلود کنید .

آموزش نصب افزونه AMX Mod

بعد از دانلود افزونه AMX Mod در سرور آن را باز کنید تا نصب شود .
بعد از نصب در هر دایرکتوری که دوست دارید ، باید amx mod x را از جایی که نصب کردی اید اجرا کنید .- تا رسیدن به مرحله زیر تمامی مراحل را Next بزنید .

18303

طبق شکل بالا select mod directory را بزنید .
در پنجره باز شده ، دنبال محلی که سرور کانتر را در آن نصب کرده اید بگردید . - پوشه Cstrike را انتخاب کرده و در قسمت custom game addon ، گزینه Counter Strike را انتخاب کرده و سپس Ok را بزنید . شکل زیر :

18304

-منتظر باشید تا نصب تمام شود .
بعد از اتمام نصب پنجره را ببندید .

تبریک !شما توانستید افزونه AMX Mod را نصب کنید .

این افزونه تعداد امکانات محدودی را به سرور اضافه می کند . برای دریافت پلاگین ها هم می توانید از انجمن های زیر کمک بگیرید و هم با جستجو در گوگل . آموزش نصب پلاگین ها هم معمولا در پست پلاگین ها نوشته شده

انجمن تخصصی کانتر استرایک - AMXX.Ir (http://www.amxx.ir)
Games5.Sepanta.com | شرکت خدمات اینترنتی سپنتا | بهترین و بزرگترین ارائه دهنده سرور های بازی آنلاین در ایران (http://www.games5.sepanta.com)
و...

بعد از یک استراحت کوتاه در خدمتتون خواهیم بود !

smhnw
January 31st, 2014, 19:45
جلسه ی چهارم : نصب آنتی چیت (ضد تقلب)

در این بخش که بخش با نحوه نصب آنتی چیت آشنا می شوید .

آنتی چیت چیست ؟

افزونه و ابزاری است برای جلوگیری از استفاده چیت یا تقلب در سرور .
بهترین آنتی چیت موجود که مناسب برای سرور کانتر استرایک 1.6 هست ، Sxe Injected میباشد .

دریافت Sxe Injected :

به لینک زیر رفته و جدید ترین نسخه ی Sxe Injected رو برای Server دریافت کنید یعنی نسخه ی سرور را دریافت کنید نه کلاینت !
Downloads Client | sXe Injected AntiCheat | e-games fair play (Official Site) (http://www.sxe-injected.com/downloads_client-2)

آموزش نصب Sxe Injected :

ابتدا باید یک پوشه با نام sxei در cstrike/addons بسازید .
سپس یک پوشه دیگر به نام dlls در پوشه ای که ساخته اید یعنی sxei بسازید .
حال نوبت به دانلود sxe-injected برای سرور است .
محتویات فولدر فشرده دانلود شده را به پوشه cstrike/addons/sxei انتقال دهید .
فایل sxei_mm.dll را کپی کرده و به فولدر dlls کپی کنید .
cut نکنیدا یادتون باشه .
حال به فولدر cstrike/addons/metamod رفته و فایل plugins.ini را با نوتپد باز کنید .
خط زیر را به فایل اضافه کرده و save کنید .

win32 addons\sxei\dlls\sxei_mm.dll

در پوشه ی cstrike فایل Server.cfg را با نوتپد باز کنید .- خط زیر را به آن اضافه کرده و save کنید .

Ip "YOUR WAN IP"__sxei_required 1

دقت کنید به جای YOUR WAN IP آیپی سرور خود را که کانتر استرایک روی آن نصب است را وارد کنید .
شما با موفقیت آنتی چیت را روی سرور خود نصب کردید .
برای اینکه ببینید آنتی چیت در سرور نصب است و بدون مشکل اجرا شده است ، فایل سرور خود را اجرا کرده و در کنسول سرور عبارت زیر را تایپ کنید .
meta list

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f14/18305-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%88-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%DA%A9-consolee-jpg

متن داخل کادری که در شکل بالا می بینید باید در هنگام تایپ meta list در کنسول نمایش داده شود.
این مرحله هم تمام شد .
حالا سرور شما هم آنتی چیت داره و هم افزونه Amx Mod x .

تبریک شما یک سرور کانتر رو ران کردید !

اگه سوالی یا مشکلی پیش اومده بفرمایید

mohsen_sh
January 31st, 2014, 20:02
خوب بود
ولی خب سوال اینجاست
بهترین جاهایی ک سرور ایران می دن کجاست! قیمت هم مهمه!

mohammadhosin
January 31st, 2014, 22:13
امکان داره نحوه نصب پنل های مدیریتی تحت وب رو هم بگزارید و یا آمار گیری های تحت وبی که معمولا میزارند؟

amirhosseinsalavati
February 17th, 2014, 22:22
مطمعنید به همین آسانی میشه سرور کانتر زد خوب حالا چطور باهاش کار کنیم!

smhnw
February 18th, 2014, 16:16
بله

هیچی وارد بازی میشید و آیپی و پورت سرور رو میزنید و به سرور کانکت میشید !

آموزش ادمینی و دستورات amxx هم انشا الله به زودی میذارم !

Mr.Pouria
June 6th, 2014, 15:57
با تشکر از آموزش بسیار خوبتون فقط من 3 تا سوال داشتم !

1 - من حدودا 5 ماه پیش با کانتر Counter Strike 1.6 Warzone یک سرور ران کردم اما سرور اد نمیشد توی کانتر خودم و دوستانم ! برای وصل شدن به سرور باید از تریغ کنسول وارد سرور بشیم ! چطوری این مشکل رو میشه رفع کرد ؟!

2 - چگونه من میتونم چنتا سرور رو با یه تنظیمات شبیه هم ران کنم ؟

- برای این ار باید کانتر رو چندین بار در چندین جا نصب یا کپی کنم ؟

- همون فایل ران سرور رو چندین بار باز کنم ؟

3 - چگونه مانند سرور های تهران گیمینگ و Game5 میتونم متویی باز کنم که دیگه برای دستورات ادمینی نیاز نباشه ادمن به کنسول بره و دستورات ادمینی رو وارد کنه و با زدن دستور /a در چت منوی ادمینی و امکانات سرور براش باز بشه ؟

csmaster
June 23rd, 2014, 19:26

1 - من حدودا 5 ماه پیش با کانتر Counter Strike 1.6 Warzone یک سرور ران کردم اما سرور اد نمیشد توی کانتر خودم و دوستانم ! برای وصل شدن به سرور باید از تریغ کنسول وارد سرور بشیم ! چطوری این مشکل رو میشه رفع کرد ؟!

3 - چگونه مانند سرور های تهران گیمینگ و Game5 میتونم متویی باز کنم که دیگه برای دستورات ادمینی نیاز نباشه ادمن به کنسول بره و دستورات ادمینی رو وارد کنه و با زدن دستور /a در چت منوی ادمینی و امکانات سرور براش باز بشه ؟

سلام ادد نشدن سرور برای این بوده که سرور به درستی non steam نشده بوده .

در جواب سوال 2 اگر منظورتون این هست که چند تا سرور مثل پابلیک و ایم و نایف و ... بزنید که باید سرور سوا باشه یعنی به ازای هر سرور یه فایل hl.exe داشته باشین . اما حرفه ای ها میتونن یه سرور راه بندازن که هم پابلیک باشه هم نایف هم ایم و ...

3- اونی که شما میگید /a میزنن منو باز میشه یه پلاگین هست که در سرورهای مچ یا مسابقه استفاده میشه و چیز پیچیده ای نیست

smhnw
June 24th, 2014, 17:41

دوست عزیز این پلاگینی که شما عرض میکنید اسمش Slash Commands هست !

جالبه بدونید که ایرانی هم هست !

یعنی توسط یک شخص ایرانی ساخنه شده

یه سرچ بزنید با عنوان " دانلود پلاگین Slash Commands برای کانتر"

لینک دانلود + آموزش نصبش هست!

clack
July 21st, 2014, 06:44
سلام و ممنون بابت آموزش اما یک سئوال.
زمانی که من به صورت کنسول بازی رو ران میکنم و meta list میزنم سرور فقط پلاگین dproto_EF رو مینویسه که ران هست و پلاگین های دیگه یعنی AMX NOD X و sXe Injected رو نمیاره توی لیست.
اما زمانی که از روش Fancy Steam GUI میرم درست هرسه پلاگین مینویسه که لود هستند.
من نیاز دارم که با روش کنسول سرور ران کنم.
لطفآ بگین مشکل کجاست؟

xyster
July 22nd, 2014, 18:10
سلام من سرور رو ران کردم تا قبل از اینکه amx mod هم روش نصب کنم کار میکرد اما تا amx را نصب کردم وقتی می خوام به سرور متصل شم با ارور host_error cl_parseservermessage illegible server message - svc_bad مواجه مشم اگه کسی می تونه کمکم کنه پیغام خصوصی بده

smhnw
July 23rd, 2014, 17:52
سلام و ممنون بابت آموزش اما یک سئوال.
زمانی که من به صورت کنسول بازی رو ران میکنم و meta list میزنم سرور فقط پلاگین dproto_EF رو مینویسه که ران هست و پلاگین های دیگه یعنی AMX NOD X و sXe Injected رو نمیاره توی لیست.
اما زمانی که از روش Fancy Steam GUI میرم درست هرسه پلاگین مینویسه که لود هستند.
من نیاز دارم که با روش کنسول سرور ران کنم.
لطفآ بگین مشکل کجاست؟

فایل کانفیگ meta رو باز کنید

ببینید که dll های SXE و AMX رو توش اد کردید؟

w.h.t
July 26th, 2014, 18:19
سلام.دوستان فکر کنم سرور های افرانت پینگ مناسبی داشته باشه برای اینکار
دسترسی سرور بدم نصب میکنین؟هزینه؟

swf
August 12th, 2014, 14:19
سلام
یه سوال!
شاید مسخره باشه اما میپرسم!
میشه از هاست استفاده کرد به جای وی پی اس؟

dakkeh20
August 12th, 2014, 17:28
سلام
یه سوال!
شاید مسخره باشه اما میپرسم!
میشه از هاست استفاده کرد به جای وی پی اس؟

من تاحالا ندیدم رو هاست ران کنن :| - حتما سرور میخواد .

دوستان عزیزی که مشکل دارن . یکی از دوستان من که سایت تهران گیمینگ / ارائه دهنده گیم سرور و تیم اسپیک (http://tehran-gaming.ir/) را داره میتونه بهترین سرور ها رو در اختیارتون بزاره با IP اینترانت و سرور ها دارای فایروال هست برای جلوگیری از اتک . . .

میتونین برای رفع مشکلات و سوالات به خود سایت مراجعه کنید و در خواست راهنمایی بدین . موفق باشید .

clack
August 13th, 2014, 01:43
من تاحالا ندیدم رو هاست ران کنن :| - حتما سرور میخواد .

دوستان عزیزی که مشکل دارن . یکی از دوستان من که سایت تهران گیمینگ / ارائه دهنده گیم سرور و تیم اسپیک (http://tehran-gaming.ir/) را داره میتونه بهترین سرور ها رو در اختیارتون بزاره با IP اینترانت و سرور ها دارای فایروال هست برای جلوگیری از اتک . . .

میتونین برای رفع مشکلات و سوالات به خود سایت مراجعه کنید و در خواست راهنمایی بدین . موفق باشید .

دوست عزیز بخش مربوط به آموزش هست.
تبلیغ سایت دوستان جایز نیست .
بعد شما که انقدر لطیف میاین تبلیغ میکنین باید این رو بدونید که سرور های اینترانت چون ای.پی های خارج کشور روش بسته شده اتک نمیخوره.
دیگه نیاز نیست تو این بخش سنگینیش رو روی فایروال خوب بزارین.

alivw71
August 13th, 2014, 04:14
با تشکرر از اموزش
اگر رو سرور لینوکسی هم اموزش میزاشتید عالی میشد. زیاد سخت نیست فقط چندتا compiler نصب کنیم میشه به راحتی سرور ران کرد;)

از مزایای اون نسبت به ویندوز مصرف منابع پایین تر و همچنین لتنسی پایین تر که تست شده واقعا . ولی مشکلاتی هم داره :d

سرور هایی که رولینوکس ران کردم به ترتیب BF bc2 . soldat . teeworlds . css . و .. بود.

dakkeh20
August 13th, 2014, 05:56
دوست عزیز بخش مربوط به آموزش هست.
تبلیغ سایت دوستان جایز نیست .
بعد شما که انقدر لطیف میاین تبلیغ میکنین باید این رو بدونید که سرور های اینترانت چون ای.پی های خارج کشور روش بسته شده اتک نمیخوره.
دیگه نیاز نیست تو این بخش سنگینیش رو روی فایروال خوب بزارین.

مهندس من نگفتم که برید سرور رو از دوستمون بگیرین ! اینقدر مشتری داره که نیاز به تبلیغ نداشته باشه .

صحبت من اینه که اگر در قسمتی از کانفیگ ها دوستان به مشکل خوردن راه آخر میتونه تماس با اون سایت باشه !

طرف چند ساله کارش همینه و اگر استارتر عزیز جایی به مشکل خوردن و نتونستن از طریق انجمن به جواب برسن میتونن از اون طریق اقدام کنن و کارشون را بیوفته .

بعدشم

این رو بدونید که سرور های اینترانت چون ای.پی های خارج کشور روش بسته شده اتک نمیخوره.

در این مورد کاملا در اشتباه هستین ، مگه اتک فقط با با آی پی خارج انجام میشه ؟

مورد بوده طرف براحتی با سیستم خودش به سرور های کانتر رو همین آیپی های اینترانت اتک داده و پینگ سرور و بهم ریخته و عملا بازی تعطیل شده و من خودم شاهد این ماجرا بودم و دیدم !

لازم باشه به همون دوستمون میگم بیاد اینجا و راهنمایی کنه . با عرض پوزش از استارتر عزیز

mahditxt
August 26th, 2014, 14:35
با سلام به همه ی دوستان من همه ی اینکارارو کردم ولی نه ایپی سرور ادد میشه نه کانکت میشه از کنسول حالا نمی دونم چیکار باید بکنم
dproto رو هم اخریشو اوکی کردم اما دوباره نشد میشه کمکم کنید مشکل از چیه
کانکت سرور رو می زنم تو کانتر تا retrying 3. میره اما بعدش ارور failed contact to game server میزنه اگه میشه کمکم کنید ممنون :x

smhnw
August 29th, 2014, 14:49
به زودی یک روش جدید برای ساخت سرور و صد البته کامل تر قرار میدم ...

bito50
October 6th, 2014, 16:04
با درود،

داداش دمت گرم. یک پرسش ازت دارم. داخل ایران من سرور furien ندیدم. این مد بازی خیلی زیبا و دلچشسبه. من هر زمان خواستم وارد سرورهای خارجی با این مد بشم همیشه چند ثانیه یا دقیقه منتظر موندم تا سرور خالی بشه. همیشه پره و همیشه هم جالبه.

شما که کاربلد هستی بلدی نصب کنی؟ (+ هزینه نصب)

matinkhan
October 26th, 2014, 16:26
ای پی سروروی که ساختم چه جوری بایدپیداکنم؟ هاست هم باید داشته باشم؟

mehrshad13and11
October 26th, 2014, 16:31
مهندس ممنون از اموزش
خواهشا اگه امکان داره اموزش بصورت پی دی اف یا فیلم اموزشی تهیه کنید خیلی راحت تره!
در پناه حق

live
March 19th, 2015, 14:10
باسلام

جالب بود وقتی داشتم یه چیزی رو تو گوگل سرچ میکردم این تاپیک نظر منو به خودش جلب کرد پیش خودم گفتم حیفه که تو صفحه اول گوگل باشه و کسی جوابگو نباشه از این رو دوتا از فرومهای مطرح ایران در این زمینه رو معرفی میکنم که میتونید به اون سایتها مراجعه کنید که بصورت تخصصی به شما آموزش میدن

www.gamesazan.ir (http://www.gamesazan.ir)

www.amxx.ir (http://www.amxx.ir)

شما میتونید تو این دوتا فروم تخصصی جواب سوالاتون رو بگیرید مثلاً ساخت سرور پابلیک ، مچ ، نایف ، دثمچ ، دثران ، گان گیم ، مد awp و ... ساخت سرور کانتر استرایک سورس ، CSGO ، GTA ، GTA IV فکر نکنم بهتر از این بشه این همه گیم سرورو یه جا تو جندتا سرور با رم 8 و 4 cup استاندارد با پورت مناسب ران کرد و پول پارو کرد مخصوصا شماها که دستتون بازه و سرور زیاد دارید منابع سرور هرچی بالاتر باشه سرور بیشتری رو میتونید ران کنید مثلاً اگه oversell باشه بدرد نمیخوره اگه اختصاصی باشه که چه بهتر مثلاً با پورت 10 گیگ اینم بدونید که سرورتون حتما باید داخل ایران باشه

موفق باشید.

fati7373
March 22nd, 2015, 00:49
باسلام

جالب بود وقتی داشتم یه چیزی رو تو گوگل سرچ میکردم این تاپیک نظر منو به خودش جلب کرد پیش خودم گفتم حیفه که تو صفحه اول گوگل باشه و کسی جوابگو نباشه از این رو دوتا از فرومهای مطرح ایران در این زمینه رو معرفی میکنم که میتونید به اون سایتها مراجعه کنید که بصورت تخصصی به شما آموزش میدن

www.gamesazan.ir (http://www.gamesazan.ir)

www.amxx.ir (http://www.amxx.ir)

شما میتونید تو این دوتا فروم تخصصی جواب سوالاتون رو بگیرید مثلاً ساخت سرور پابلیک ، مچ ، نایف ، دثمچ ، دثران ، گان گیم ، مد awp و ... ساخت سرور کانتر استرایک سورس ، CSGO ، GTA ، GTA IV فکر نکنم بهتر از این بشه این همه گیم سرورو یه جا تو جندتا سرور با رم 8 و 4 cup استاندارد با پورت مناسب ران کرد و پول پارو کرد مخصوصا شماها که دستتون بازه و سرور زیاد دارید منابع سرور هرچی بالاتر باشه سرور بیشتری رو میتونید ران کنید مثلاً اگه oversell باشه بدرد نمیخوره اگه اختصاصی باشه که چه بهتر مثلاً با پورت 10 گیگ اینم بدونید که سرورتون حتما باید داخل ایران باشه

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز

alibizar
April 6th, 2015, 01:53
سلام
این فایل کجاست ؟
sxei_mm.dll
فایل sxei_mm.dll را کپی کرده و به فولدر dlls کپی کنید .

sms.bartarhost
April 13th, 2015, 01:17
با سلام بنده ک کلا متوجه نشدم چطوری باید درست کرد این سرور منظور ران کردن اونه

ahmad19
July 13th, 2015, 03:10
دوستانی که این آموزش رو رفتن آیا امکان دادن تمپلیت رو دارن ؟
تمپلیت برا وی ام
اگه کسی داره ممنون می شم در اختیار بذاره

infinite
July 16th, 2015, 23:52
راه اندازی یک سرور بازی آنلاین مثل Counter Strike Source چه درآمدی می تونه برای صاحبش داشته باشه ؟

راه های کسب درآمد از یک سرور بازی آنلاین چی می تونه باشه ؟ مخصوصا کانتر استریک ؟

به جز بحث VIP .

ahmad19
July 17th, 2015, 00:20
فروش اکانت به دیگران

TheEnnd
July 17th, 2015, 05:55
راه اندازی یک سرور بازی آنلاین مثل Counter Strike Source چه درآمدی می تونه برای صاحبش داشته باشه ؟

راه های کسب درآمد از یک سرور بازی آنلاین چی می تونه باشه ؟ مخصوصا کانتر استریک ؟

به جز بحث VIP .

بیشتر درآمد سرور کانتر از فروش خود سرور هست

alijang
September 30th, 2015, 16:09
سلام من در هنگام رفتن به سروری که به این روش ساختم بااین حطا مواجه میشم :STEAM authentication required to connect to internet server

- - - Updated - - -

سلام من در هنگام رفتن به سروری که به این روش ساختم بااین حطا مواجه میشم :STEAM authentication required to connect to internet server

AhAf
October 10th, 2015, 20:13
داداش از کجا vps گیر بیاریم ؟

rastindata
October 10th, 2015, 20:17
توی بخش درخواست سرویس درخواست بدید

farzin11
October 11th, 2015, 01:06
دوستان براب سرور بازی چگونه کسب درامد کنیم که لا اقل هزینه حود سرور و در بیاره؟
اظافه کنم که چون سرور صفر کیلومتره قاعدتا نباید از vip استفاده بشه دوستان لطفا راهنمایی کنید..

rastindata
October 11th, 2015, 01:59
دوستان براب سرور بازی چگونه کسب درامد کنیم که لا اقل هزینه حود سرور و در بیاره؟
اظافه کنم که چون سرور صفر کیلومتره قاعدتا نباید از vip استفاده بشه دوستان لطفا راهنمایی کنید..

تقریبا هیچ راهی نداریم.

میتونید تبلیغات داخل سرور بذارید.
ادمینی بفروشید
یا خود سرورو بفروشید ...

amirfathi
December 18th, 2015, 15:47
سلام یه سوال؟؟؟ این آموزش فقط میشه دو نفر یا چند نفر از دوستان با همدیگه بازی کرد منظورم اینه یعنی مث سرورهای انلاین کانتر که نایف یا پابلیک هستن نیس مثل سرور های rio2 یا rio که ip رو بدی به بقیه و تبلیغ کنی بیان تو سرورت بازی کنن؟؟؟

zambi
December 18th, 2015, 16:26
نه دوست عزیز میتونید ip را در اختیار دیگران بزارید و با توجه به منابع سیستمون پلیر داشته باشید

1414a
March 28th, 2016, 00:05
سلام من یه سرور ران کردم ادد نمیشه :102:چکار کنم {لطفا توضیح کامل بدید}

younesmc
April 17th, 2016, 17:21
سلام من میخوام سرور انلاین بسازم باید حتما وی پی اس باشه ؟
بعدشم اینترانت همون وی پی اسه دیگه؟

clack
April 17th, 2016, 17:28
سلام من میخوام سرور انلاین بسازم باید حتما وی پی اس باشه ؟
بعدشم اینترانت همون وی پی اسه دیگه؟

بله
قبل خرید با فروشنده در این مورد صحبت کنید .
همون طور که معلوم هست ایران خیلی پینگ تایم و کیفیت بهتری داره برای کاربرای ایرانی.
دسترسی ایران اکسز یا اینترانت برای گیم سرور خیلی بهتر هست .

alirezakaj
April 17th, 2016, 18:34
تشکر از اموزش

mazi13
April 17th, 2016, 18:50
سلام دوستان
من یک ISP دارم و میخوام روی سرور خودم یک بازی کانتر ران کنم . میشه راهنمایی کنید . چون در مورد گیم سرور اصلا اطلاعاتی ندارم . آیا این کار بهتر هست یا اینکه در یک دیتا سنتر vps بگیرم؟؟؟

- - - Updated - - -

دوستان اگر من روی سرور خودم اجرا کنم چه ورژن ویندوزی نصب کنم؟؟؟

mazi13
April 19th, 2016, 12:39
دوستان لطفا راهنمایی کنید .

alizarifi
April 21st, 2016, 02:54
سلام و خسته نباشید به مدیران
من یه مشگلی دارم
30990
وقتی سرور رو ران میکنم و تو کنسول پینگ میزنم میگه کانکت نیست
تویه هیچ دستگاهی پیداش نمیکنه
من این رو روی windows server 2012 r2 ران کردم و از isp هم (ip valid(static گرفتم
سرور مشگلی نداره حتی سایت هم اپ کردم ریموتم میزنم به سرور کار میکنه
ولی این سرور لامثب کانکت نمیشه :|
خیلی گشتم دنبال مطلب
چیزی پیدا نکردم
لطفا کمک کنید :X

mehrangta
April 21st, 2016, 12:17
من یه مشگلی دارم
30990
من این رو روی windows server 2012 r2 ران کردم و از isp هم (ip valid(static گرفتم
خیلی گشتم دنبال مطلب
چیزی پیدا نکردم

پورت ها رو باز کردید ؟ روی ویندوز ؟

live
April 21st, 2016, 12:34
من یه مشگلی دارم
30990
خیلی گشتم دنبال مطلب
چیزی پیدا نکردم
به نظر من اینارو تو یه فروم تخصصی کانتر مطرح کنید زودتر به نتیجه میرسید ، من فکر نمیکنم اینجا بتونید کارتونو پیش ببرید ، به لینک زیر مراجعه کنید
http://www.forum.gamesazan.ir/thread1.html

alizarifi
April 22nd, 2016, 04:04
پورت ها رو باز کردید ؟ روی ویندوز ؟

اره پرت 27015 رو باز کردم

yasmangola
June 6th, 2016, 15:42
سلام. من همه ب کاری که گفتین رو انجام دادم
ولی وقتی کنسول نوشتم meta list ران نزد

live
June 6th, 2016, 15:53
سلام. من همه ب کاری که گفتین رو انجام دادم
ولی وقتی کنسول نوشتم meta list ران نزد
http://www.forum.gamesazan.ir/

yasmangola
June 6th, 2016, 18:16
میشه بگید چیکار کنم

kavoshco
June 6th, 2016, 18:18
احتمالا کرک dprotoتون مشکل داره ...

ali3x
June 24th, 2016, 14:54

افزونه چیست ؟

به طور کلی به ابزارهایی که به وسیله آن ها بتوان سرور را مدیریت کرد ، افزونه می گویند .

در حال حاضر بهترین افزونه برای سرورهای کانتر استرایک Amx Mod X هست که راحت تر میشه باهاش کار کرد . شما میتونید این افزونه رو از لینک زیر دانلود کنید .

آموزش نصب افزونه AMX Mod

بعد از نصب در هر دایرکتوری که دوست دارید ، باید amx mod x را از جایی که نصب کردی اید اجرا کنید .- تا رسیدن به مرحله زیر تمامی مراحل را Next بزنید .

18303

در پنجره باز شده ، دنبال محلی که سرور کانتر را در آن نصب کرده اید بگردید . - پوشه Cstrike را انتخاب کرده و در قسمت custom game addon ، گزینه Counter Strike را انتخاب کرده و سپس Ok را بزنید . شکل زیر :

18304

این افزونه تعداد امکانات محدودی را به سرور اضافه می کند . برای دریافت پلاگین ها هم می توانید از انجمن های زیر کمک بگیرید و هم با جستجو در گوگل . آموزش نصب پلاگین ها هم معمولا در پست پلاگین ها نوشته شده

Games5.Sepanta.com | شرکت خدمات اینترنتی سپنتا | بهترین و بزرگترین ارائه دهنده سرور های بازی آنلاین در ایران (http://www.games5.sepanta.com)
و...

آموزشات شما کامل بود اما من بعد از نصب توی متا لیست من نمایش داده نمیشه و کد هاش هم کار نمیکنه
32087

روی وی پی اس هم ران کردم

kavoshco
June 24th, 2016, 14:58
آموزشات شما کامل بود اما من بعد از نصب توی متا لیست من نمایش داده نمیشه و کد هاش هم کار نمیکنه
32087

روی وی پی اس هم ران کردم

اگر تمام مواردو درست انجام داده باشید مشکل از کرک dproto تون هست احتمالا

pc.rootall
October 13th, 2016, 09:50
تمامی مراحل رو انجام دادم ولی با چه یوزری ادمینه ؟
ادمین دیفالت چی هست ؟

Ali_faraji
October 13th, 2016, 10:24
باید با استفاده از پلاگین amax ادمین بسازید

iranidl
June 22nd, 2017, 02:52
درود بر شما.
ببخشید دوستان بنده سرور رو میسازم اما سرور رو پیدا نمیکنم.
همه ی مود ها هم نصب میشه.
ببخشید تاپیک قدیمی میارم بالا :63:

Farbod106
August 14th, 2017, 15:24
your system administrator has blocked this program.for more informations,contact your system administrator

اقا این ارور از کجا میاد؟هرکاری میکنم نمیشه کانترو نصب کنم

live
August 14th, 2017, 16:19
your system administrator has blocked this program.for more informations,contact your system administrator

اقا این ارور از کجا میاد؟هرکاری میکنم نمیشه کانترو نصب کنم
سلام
ترجمه : ادمین سیستم شما اطلاعات این برنامه رو مسدود کرده ( احتمالا مدیریت سرور شما این اسکریپت رو غیر مجاز میدونه )
پیشنهاد میشه به یک مرجع کانتر استرایک مراجعه کنید چون اینجا جوابی دریافت نخواهید کرد.
موفق باشید.

Farbod106
August 14th, 2017, 16:21
سلام
ترجمه : ادمین سیستم شما اطلاعات این برنامه رو مسدود کرده ( احتمالا مدیریت سرور شما این اسکریپت رو غیر مجاز میدونه )
پیشنهاد میشه به یک مرجع کانتر استرایک مراجعه کنید چون اینجا جوابی دریافت نخواهید کرد.
موفق باشید.
یعنی مشکل vps هستش؟
یا سیستمم مشکل داره

live
August 14th, 2017, 16:31
یعنی مشکل vps هستش؟
یا سیستمم مشکل داره
مشکلی نداره ، فقط ادمین سرور شما آی پی های steam رو توسط فایروال خارج از vps مسدود کرده

Farbod106
August 14th, 2017, 16:34
اقا این ارور از کجا میاد؟هرکاری میکنم نمیشه

Genral X2
August 15th, 2017, 06:05
اقا این ارور از کجا میاد؟هرکاری میکنم نمیشه

با اکانت administrator بازش کنید با Run By Administrator بزنید فک نکنم مشکلی پیش بیاد در ضمن روی ویندوز دیگه جای مناسبی برا سرور گیم نیست پیشنهاد من اینه که روی لینوکس سرور رو ران کنید هم منابع کمتری استفاده میشه هم بهتر خواهد بود اموزش هم یه سرچ بزنید موجود هست

موفق باشید

Sohi
April 7th, 2018, 16:21

افزونه چیست ؟

آموزش نصب افزونه AMX Mod

18303

18304

و...

سلام من هر کاری کردم که amx mod x رو نصب کنم نشد meta list میزنم توی پلاگین ها نیست منظورتون کجاست از محل نصب سرور مگه محل نصب داره ؟

- - - Updated - - -

و بعد از این که کنسول رو میبندم سرور آف میشه

live
July 18th, 2018, 22:15
سلام من هر کاری کردم که amx mod x رو نصب کنم نشد meta list میزنم توی پلاگین ها نیست منظورتون کجاست از محل نصب سرور مگه محل نصب داره ؟

- - - Updated - - -

و بعد از این که کنسول رو میبندم سرور آف میشه
سلام
به نظرم کسی اینجا تخصص پاسخگویی نداره ، بهتره به یک انجمن در این ضمینه مراجعه کنید http://www.forum.gamesazan.ir/ البته قبلا در یک تاپیک معرفی کرده بودم که استقبال نشد http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=171367

IGulf
July 25th, 2018, 04:25
اموزش عالی و جالبی بود منتها سوالی که هست اینه که کانتر کاربرهاش روز به روز داره کمتر میشه ولی در حد اموزشی عالی بود