PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب چت روم ، وبیولیتن ، وردپرس با نازلترین قیمت و ضمانت بازگشت وجه !!

nanajoon
January 31st, 2014, 12:52
با سلام به دوستان خوب وب هاستینگ تالک .. بنده در پکیج های زیر میتونم روم و وبیولیتن و وردپرس رو نصب کنم ...

# دوستان به اطلاع برسونم که بنده انواع چت روم رو نصب میکنم با قیمت 9 هزار تومن و در صورتی ناراضی بودین تا 8 ساعت میتونید دلایل کافی رو بیارید و بنده روم رو از روی هاستینگتون پاک میکنم و مبلغ 6 هزار تومن رو بازگردانده میشه ... !!!

# نصب وبیولیتن 10 تومن.در صورتی که ناراضی بودین انجمن رو پاک میکنم و مبلغ 8 هزار تومن رو برمیگردونم ...

# نصب وردپرس با مبلغ 9 تومن . در صورتی که ناراضی بودین وردپرس رو پاک کرده و مبلغ 8 هزار تومن رو برمیگردونم ...

# پکیج هر سه تا ، با مبلغ 23 تومن ، در صورتی که ناراضی بودین هر سه مورد پاک میشن از روی هاستینگتون و مبلغ 19 تومن بازگشت داده میشود ...!!

دوستان توجه کنند که بر روی سیستم روم ها فعلا قالب یا پلاگین نصب نمیشه و فقط به صورت کامل نصب میش و راه اندازی میشود ولی قالب یا پلاگینی نصب نمیشود !! در صورت نصب این موارد اطلاع رسانی میکنیم
اما برای نصب قالب یا هک در وبیولیتن ، جداگانه برای قالب هر دو عدد 1000 تومان ، نصب هک ( از هر نوعی همراه با فارسی ساز یا بدون فارسی ساز ) هر دو عدد 700 تومان

برای نصب قالب یا نصب افزونه در وردپرس ، هزینه نصب هردو قالب مبلغ 1000 تومان و نصب هر دو افزونه مبلغ 600 تومان دریافت میشود .!!

هدیه : در صورتی که دوستان پکیج شماره 4 رو انتخاب کنند ، به رایگان بر روی وبیولیتن و وردپرس دو قالب و دو هک برای وبیولیتن ، و نصب دو قالب و دو افزونه برای وردپرس به رایگان انجام میشود !!

در ضمن افرادی که قصد سفارش یکی از پکیج ها را دارند لطفا یا با آی دی بنده که در مشخصات کاربری بنده در سمت راست هست تماس بگیرن یا پیام خصوصی ارسال کنند و یا در همین جا اعلام کنند تا بنده باشون تماس بگیرم ...

با تشکر ، nanajoon

nanajoon
January 31st, 2014, 18:09
دوستان فعلا روی روم ها قالب نصب نمیشه ، نصب کنیم خبر میدیم ... پیام خصوصی ندین لطفا ...
تشکر ...

nanajoon
February 8th, 2014, 19:55
دوستان دو تا سفارش گرفتیم .. یکی رو انجام دادیم فعلا .. اگر خواستین نمونه بدم ..
قیمت هم خیلی کم گرفتم ...:d

nanajoon
February 9th, 2014, 11:19
دوستان به عنوان هدیه ، تمام هک هایی که به عنوان پیش نیاز برای وبیولیتن موجود هستند مانند ، ادیتور ، مخفی کردن لینک از مهمان ، آخرین ارسالات و ... که حدود 10 تا هک هستند رو بصورت کامل نصب میکنم و یک قالب رایگان هم نصب میکنیم ... با آی دی من تماس بگیرید ...

nanajoon
February 12th, 2014, 13:02
دوستان دو سفارش که نصب شد مشتریان راضی هستند میتونید باشون حرف بزنید و از نحوه کار ما مطلع بشید ، پشتیبانی هم بصورت رایگان انجام میدیم تا مدتی ...

negar.
February 12th, 2014, 13:08
بهتر بود در سایت وی بی ایران خدمات مورد نظر معرفی می شد.

nanajoon
February 12th, 2014, 13:12
اونجا هم معرفی شده ، ولی بنده وردپرس و چت روم هم به غیر از وبیولیتن نصب میکنم عزیز دل ...:x

SV24.CO
February 12th, 2014, 13:50
سلام
نمونه چت روم بده عزیز .

nanajoon
February 12th, 2014, 14:38
سلام
نمونه چت روم بده عزیز .

سلام دوست عزیز ..
فعلا اون دو سفارش چت روم که گرفتم ، یکی نصب وبیولیتن بود و دیگری هم نصب وردپرس بود ، هنوز سفارشی برای چت روم دریافت نکردم ، اگر برای این دو سفارش میخواین بگید تا نمونه بدم که بنده نصب کردم .. و با مدیرش هم میتونید حرف بزنید ، ولی مطمئن باشید که ما کارمونو بلد هستیم و میتونیم نصب کنیم هر چیزی رو ...:x

SV24.CO
February 12th, 2014, 14:46
سلام دوست عزیز ..
فعلا اون دو سفارش چت روم که گرفتم ، یکی نصب وبیولیتن بود و دیگری هم نصب وردپرس بود ، هنوز سفارشی برای چت روم دریافت نکردم ، اگر برای این دو سفارش میخواین بگید تا نمونه بدم که بنده نصب کردم .. و با مدیرش هم میتونید حرف بزنید ، ولی مطمئن باشید که ما کارمونو بلد هستیم و میتونیم نصب کنیم هر چیزی رو ...:x

اصلا اسکریپت چت رومتون چیه؟

nanajoon
February 12th, 2014, 14:48
اصلا اسکریپت چت رومتون چیه؟

دوست عزیز شما بخواید من هر اسکریپتی نصب کنم مشکلی نداره ، مینصبم ، ولی یه موقع هست که شما نمخوای هر چیزی رو بنصبم و خودت بم یه اسکریپت میدی !!
اگر اسکریپت ندارین خودم مینصبم یه اسکریپت خوب ..

Mr.Te0
February 14th, 2014, 09:47
یه انجمن اموزشی برای سایتمون نیاز داریم.
لطف کنید هزینه و شرایط رو بفرمایید.

nanajoon
February 14th, 2014, 09:51
یه انجمن اموزشی برای سایتمون نیاز داریم.
لطف کنید هزینه و شرایط رو بفرمایید.

با سلام ...
بله براتون نصب میکنیم .. انجمن رو کامل نصب میکنیم ، تمام هک های پیش نیاز هم نصب میشن که در وبیولیتن به عنوان هک های پایه شناخته شدن ،و یک عدد قالب زیبا هم نصب میشه البته در صورتی که قالب رو نخواستین یه قالب دیگه نصب میشه ، هک هایی هم که خودتون میخواید رو نصب میکنیم ، البته تا 4 هک رو ( + اون هک هایی که به رایگان نصب میکنیم ) رو میتونید سفارش بدین تا رایگان نصب شوند ...
پشتیبان هم میکنیم ...
همه اینا فقط مبلغ 10 تومن با تشکر

nanajoon
February 14th, 2014, 09:53
در ضمن اگر الان سفارش بدین انشالله تا بعد از ظهر تحویلتون میدیم ..

Mr.Te0
February 14th, 2014, 10:18
در ضمن اگر الان سفارش بدین انشالله تا بعد از ظهر تحویلتون میدیم ..

کدوم سیستم رو شما برای اینکار پیشنهاد میکنید؟

nanajoon
February 14th, 2014, 10:22
کدوم سیستم رو شما برای اینکار پیشنهاد میکنید؟

در مورد انجمن ما حتما وبیولیتن رو پیشنهاد میدیم ، چون از لحاظ سئو کردن و سئو شده بسیار مناسب برای موتورهای جست و جو میباشد،و کار باهش بسیار راحت تر از سیستم های دیگر میباشد،و بخاطر اینکه فضا کاربر پسندی و راحتی کار با اون بسیار آسان برای کاربر و مهمان هست ما این سیستم رو پیشنهاد میکنیم ..

Mr.Te0
February 14th, 2014, 10:29
در مورد انجمن ما حتما وبیولیتن رو پیشنهاد میدیم ، چون از لحاظ سئو کردن و سئو شده بسیار مناسب برای موتورهای جست و جو میباشد،و کار باهش بسیار راحت تر از سیستم های دیگر میباشد،و بخاطر اینکه فضا کاربر پسندی و راحتی کار با اون بسیار آسان برای کاربر و مهمان هست ما این سیستم رو پیشنهاد میکنیم ..

صحیح.
در مورد قالب ها میشه یه چند نمونه قالب لطف کنید ارائه بدید برای انتخاب؟

nanajoon
February 14th, 2014, 10:32
ببینید ، ما برای رضایت مشتری هامون یک عدد اکانت وی آی پی خریداری کرده بودیم از سایت وب ایران ، که اونجا قالب های پریمیوم وب ایران رو که قابل دسترسی برای اعضای عادی نیستن و بسیار شیک هستند رو سیو کردیم و بتون نشون میدیم هر کدوم رو که مایل باشین براتون نصب میکنیم ، ولی در اینجا نمیشه قرار داد ، چون قالب های پریمیوم هستند و وب ایران راضی نیستش .. در هنگام نصب قالب براتون نمایش میدیم .. اگر مایل باشین عکس قالب ها رو میتونم داخل یاهو مسنجر الان بتون نشون بدم ولی اینجا امکانش نیست .. با تشکر.

Mr.Te0
February 14th, 2014, 10:39
به عنوان اخرین سوال
انجمن فارسی شده و کامل نصب میشه درسته؟

nanajoon
February 14th, 2014, 10:41
بله تمام فارسی و کامل و به صورت کامل نصب میشه ، و تمام هک هایی که شما میگید نصب کینم و هک های پایه مثل هک تشکر ، آخرین ارسالات و ... همه و همه با فارسی سازشون نصب میشوند ...

leberman
February 14th, 2014, 10:44
ببینید ، ما برای رضایت مشتری هامون یک عدد اکانت وی آی پی خریداری کرده بودیم از سایت وب ایران ، که اونجا قالب های پریمیوم وب ایران رو که قابل دسترسی برای اعضای عادی نیستن و بسیار شیک هستند رو سیو کردیم و بتون نشون میدیم هر کدوم رو که مایل باشین براتون نصب میکنیم ، ولی در اینجا نمیشه قرار داد ، چون قالب های پریمیوم هستند و وب ایران راضی نیستش .. در هنگام نصب قالب براتون نمایش میدیم .. اگر مایل باشین عکس قالب ها رو میتونم داخل یاهو مسنجر الان بتون نشون بدم ولی اینجا امکانش نیست .. با تشکر.

اوقت شما به چه اجازه ای اینکار رو انجام میدید؟ :-/

nanajoon
February 14th, 2014, 10:51
اوقت شما به چه اجازه ای اینکار رو انجام میدید؟ :-/

دوست عزیز وب ایران توی این که چه اجازه ای برای انتشار قالب هاش نوشته که :

کسی که اکانت وی آی پی خریداری میکنه حق نداره اونها رو در سایت های دیگه انتشار بده و برای عموم آزاد بذاره قالب ها رو ...
چشم ما هم برای شما قالب های قسمت پریمیوم رو آزاد نذاشتیم !! حتی تصاویرش رو هم اگر دقت کنید نوشتم وب ایران راضی نیست بذارم !! فقط برای کسانی این قالب ها رو نصب میکنم که بخوان براشون وبیولیتن نصب کنم و همین !! در ضمن همونطور که میدونید قیمت اشتراک وی آی پی وب ایران مبلغ نسبتا خیلی بالایی هستش ، که باش میشه شاید نصف پول یه قالب باشه !! و اونو که پرداخت کردیم وب ایران راضی شده که ما پول نویسنده کد قالب رو دادیم و اختیارشو داریم که کجا نصب کنیم و نکنیم ولی انتشار نمیدیم داداش / :x

Mr.Te0
February 14th, 2014, 10:53
بله تمام فارسی و کامل و به صورت کامل نصب میشه ، و تمام هک هایی که شما میگید نصب کینم و هک های پایه مثل هک تشکر ، آخرین ارسالات و ... همه و همه با فارسی سازشون نصب میشوند ...

تشکر از پاسخگویی ..
مزاحمتون میشم

nanajoon
February 14th, 2014, 10:55
تشکر از پاسخگویی ..
مزاحمتون میشم

خواهش میکنم ... در خودمتتون هستم ..

leberman
February 14th, 2014, 10:55
دوست عزیز وب ایران توی این که چه اجازه ای برای انتشار قالب هاش نوشته که :

کسی که اکانت وی آی پی خریداری میکنه حق نداره اونها رو در سایت های دیگه انتشار بده و برای عموم آزاد بذاره قالب ها رو ...
چشم ما هم برای شما قالب های قسمت پریمیوم رو آزاد نذاشتیم !! حتی تصاویرش رو هم اگر دقت کنید نوشتم وب ایران راضی نیست بذارم !! فقط برای کسانی این قالب ها رو نصب میکنم که بخوان براشون وبیولیتن نصب کنم و همین !! در ضمن همونطور که میدونید قیمت اشتراک وی آی پی وب ایران مبلغ نسبتا خیلی بالایی هستش ، که باش میشه شاید نصف پول یه قالب باشه !! و اونو که پرداخت کردیم وب ایران راضی شده که ما پول نویسنده کد قالب رو دادیم و اختیارشو داریم که کجا نصب کنیم و نکنیم ولی انتشار نمیدیم داداش / :x
در قوانین ذکر کردیم اما شما عملا دارید اینکارو میکنید! کار شما هیچ فرقی با فروختن قالب نداره. مثل این میمونه قالب ها رو دریافت کنید و بعد بفروشید(کسب درآمد)! اگر ایشون که قالب رو دریافت میکنن برا عموم بزارن دانلود جواب شما چی هست؟
تمامی فعالیت های طراحی و... با بنده باید اول هماهنگ شه شما با کی صحبت کردید؟
شما اختیارشو دارید روی انجمن خودتون نصب کنید نه اینکه بفروشید. حتما باید مثل هک ها لایسنس بزاریم برای استایل ها؟!

NersiA
February 14th, 2014, 14:01
در جامعه مجازی هم سر رشته دارید؟

nanajoon
February 14th, 2014, 18:18
در جامعه مجازی هم سر رشته دارید؟

منظورتون رو از جامعه مجازی متوجه نشدم اگر منظورتون نصب اسکریپت هایی مثل فیسبوک هست ، اونها رو فقط نصب میکنم ، ولی خوب در مواردی تنظیماتی هم روشون انجام میدم بستگی به اسکریپتتون داره .. :x