PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن کردن وی پی اس (کمک کنید خواهشا)

msb76
January 31st, 2014, 09:26
با سلام خدمت تمامی دوستان
من یه مشکلی دارم دیشب وی پی اس من بصورت کاملا تصادفی خاموش شد من رفتم که از پنل کاربریم در سایتی که ساختم روشنش کنم ولی دیدم از شانس خیلی خوبم قسمت کاربری سایتشون از کار افتاده و در حال درست کردنش هستن حالا وی پی اس من هم همینطوری خاموش مونده اگه راهی داره که دوباره بشه روشنش کرد؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید فقط در حد پایین صحبت کنید یه چیزی بفهمیم حداقل مرسی

p0lice
January 31st, 2014, 09:42
با سلام خدمت تمامی دوستان
من یه مشکلی دارم دیشب وی پی اس من بصورت کاملا تصادفی خاموش شد من رفتم که از پنل کاربریم در سایتی که ساختم روشنش کنم ولی دیدم از شانس خیلی خوبم قسمت کاربری سایتشون از کار افتاده و در حال درست کردنش هستن حالا وی پی اس من هم همینطوری خاموش مونده اگه راهی داره که دوباره بشه روشنش کرد؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید فقط در حد پایین صحبت کنید یه چیزی بفهمیم حداقل مرسی
دوست عزیز اگر مشخصات vmware بهتون دادن همون مشخصات پنل میتونین از اونجا این کارو بکنی
اگه هم سایت بالا نمیاد یا به مدیریت ایمیل بزن یا منتظر شو سریعا اپ میشن ایشالله

msb76
January 31st, 2014, 09:54
دوست عزیز اگر مشخصات vmware بهتون دادن همون مشخصات پنل میتونین از اونجا این کارو بکنی
اگه هم سایت بالا نمیاد یا به مدیریت ایمیل بزن یا منتظر شو سریعا اپ میشن ایشالله

خب مشخصات رو که ندادن
به مدیر هم ایمیل دادم اما به ایمیل info@ دادم نمیدونم ایمیل دقیقشون چیه
حالا اگه سایت بالا نیومد امکان داره توسط خوده دیتاسنتر روشن بشه دوباره؟؟

dexin
January 31st, 2014, 10:00
نه دوست عزیز دسترسیشو فقط مدیر سرور اختصاصی داره

msb76
January 31st, 2014, 10:03
مرسی از کمکاتون بشینیم تا سایت درست شه :|

farsvideo
January 31st, 2014, 12:58
بهتر بود از یه جای معتبر میگرفتی یا از یه دوست. شماره اش رو داشته باشی. بیاد اسکایپ. یاهو باشه. بهت دسترسی وی ام ویر بده. حد اقل قبل خرید اعتبار و قدمتش رو چک میکردی از الکسا

msb76
January 31st, 2014, 13:23
جای معتبریه از این بابت مطمینا چون قبلا ازش خرید کردم قیمتاش و سروراشم خیلی عالیه

Mr.Te0
January 31st, 2014, 21:09
وقتی سایت فروشنده از دسترس خارج میشه - فروشنده باید برای این چنین مواقع یه اره ارتباطی تعبیه کنه.

farsvideo
January 31st, 2014, 23:01
وقتی سایت فروشنده از دسترس خارج میشه - فروشنده باید برای این چنین مواقع یه اره ارتباطی تعبیه کنه.

سایت خود فروشنده باید روی منابع جدا باشه