PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما به افرادی که ادعای رفع مشکلات سرور دارند چقدر اطمینان میکنید !!!؟؟؟

maddahi.m.p
January 30th, 2014, 23:32
با سلام
همه ی کسانی که درگیر مسائل نگهداری سرور و ارائه دهنده ی خدمات میزبانی وب هستند ، ممکن است در شرایطی نیاز به کمک و راهنمایی از دیگران در این زمینه باشند
ولی
آیا شما به کسانی که میگویند می توانند مشکل را رفع کنند و دسترسی بدهید برای بررسی بیشتر ، یا رایگان درست میکینم !!!! اطمینان میکنید !!!!!

پیشنهاداتون برای این کار

به نظر من هیچ وقت دسترسی حتی به مطمئن ترین افراد ندهید ، ریموت بدهید تا در پیش چشم خودتان کارکنند ، موافقید یا راهکاری بهتر!!

قصدم روشن کردن یک مطلب بسیار مهم در انتهای این بحث خواهد بود
باتشکر

parsa-server
January 30th, 2014, 23:38
اینکه هیچ کس قابل اعتماد نیست درست نیست!
اما چه بهتر که از طریق ریموت کار انجام بشه!
تا حالا تعداد انگشت شمار پیش اومده که مشتری ازم خواسته به صورت ریموت کارش انجام بدم اونم به دلیل وجود یک سری اسکریپت های اختصاصی بوده و اینکه میخواسته کار رو یاد بگیره که ما هم 30% حق آموزش به مبلغ اضافه کردیم و مشتری هم راضی بود...

rezahesami
January 31st, 2014, 00:26
فکر کنم این بحث بخاطر این جمله امضای شما باشه ، در واقع توجیهی براش بگم بهتره :کانفیگ حرفه ای سرور فقط با ریموت وتحت کنترل خودتان+آموزش!
اما الزاما هر کسی که کمک میخاد بکنه شیاد و کلاهبردار نیست، امنیت رو به هزار و یک روش میشه تامین کرد طوری که دادن اکسس مشکلی ایجاد نکنه!
معمولا از کسی که کمک می کنه تشکر می کنند بهش تهمت ..... نمی زنند دوست من!

iNicz.Com
January 31st, 2014, 00:29
با سلام
همه ی کسانی که درگیر مسائل نگهداری سرور و ارائه دهنده ی خدمات میزبانی وب هستند ، ممکن است در شرایطی نیاز به کمک و راهنمایی از دیگران در این زمینه باشند
ولی
آیا شما به کسانی که میگویند می توانند مشکل را رفع کنند و دسترسی بدهید برای بررسی بیشتر ، یا رایگان درست میکینم !!!! اطمینان میکنید !!!!!

پیشنهاداتون برای این کار

به نظر من هیچ وقت دسترسی حتی به مطمئن ترین افراد ندهید ، ریموت بدهید تا در پیش چشم خودتان کارکنند ، موافقید یا راهکاری بهتر!!

باتشکر

بنده با نظر شما هم موافق هستم و هم مخالف
موافقت بنده برای این هستش که افرادی سود جو و بی مسئولیت هستند که حس کنجکاوی و عدم تعهد باعث مواردی که قصد دارید در پایان ایت تاپین مطرح کنید میشه . و خسارات جبران ناپذیر.
مورد دوم افرادی هم هستند فقط برای کمک به دیگران بصورت رایگان و جلب رضایت خدماتی رایگان انجام میدهند . که البته اینجا باید با متکی به سابقه و تجربه شخص مورد نظر به افراد اعتماد کرد.
بنده شخصا مشکلات خیلی از افراد رو فقط به قصد کمک دسترسی گرفته و مشکلشون رو حل کردم . همین 2 روز پیش شخصی با من تماس گرفت که برای سرور ایشون مشکلی پیش اومده بود که بعد 3 روز قطعی به پیشنهاد یکی از مشتریان قدیمی ما ، تمامی دسترسی های سرور رو در اختیار بنده قرار داد و بنده با دیتاسنتر مکاتبه و مشکل این شخص رو حل کردم و سرور رو در اختیار ایشون قرار دادم.
پس در کل حرف شما رو قبول ندارم که میگید : به نظر من هیچ وقت دسترسی حتی به مطمئن ترین افراد ندهید ، ریموت بدهید تا در پیش چشم خودتان کارکنند ، موافقید یا راهکاری بهتر!!
چون من شخصا این کار رو نمیکنم . چون اصلا وقتش رو ندارم و در بین کارها مشکل دوستان و یا همکاران رو حل میکنم .

arc1o0
January 31st, 2014, 00:37
حرف شما بد نیست ولی کمی تا قسمتی بوی تبلیغات میده!

MagicVps.Com
January 31st, 2014, 01:11
کانفیگ حرفه ای سرور فقط با ریموت وتحت کنترل خودتان+آموزش

نحایت این تاپیک قرار هست به این مورد برسه وسلام نامه تمامممممممم
دیگه بقیه اش داستان و راستان هست و که به این مورد برسه

maddahi.m.p
January 31st, 2014, 01:32
نه اصلا این موضوع نیست، فقط دلیلش مشکلات بسیار زیادی که بدلایل از جمله:
خراب کاری
هک و سو استفاده از سایت های سرورها
کپی قالب و بکاپ مشتریان یک سرور
جذب مشتریان
تبلیغات و سو استفاده از یک کمک جزیی با گذاشتن یک نوت یا غیره در سرور طرف
وحداقل فرداش میبینی مشترهات از سرور طرف سر درآوردن !!!!!!!!!!

و ... بقولی گمشده این نسل اعتماد است .....

pardishosting
January 31st, 2014, 01:44
اشخاص و شرکت های معتبر ، هیچ وقت سابقه خودشون رو با این کارها خراب نمی کنند.
اینقدر هم سرشون شلوغ هست که وقت سرک کشیدن توی فایل کاربر رو ندارند.

InterServer.ir
January 31st, 2014, 01:55
مثلا با هک یک سرور چه چیزی عاید آدم میشه که بخاطرش خودش رو بد نام کنه؟ سرور برای دیداس یا ... آخرش چی ؟ تو همین انجمن با 2000 تومان هم میشه سرور تهیه کرد هزاران سایت هستند که امنیت پایینی دارند و براحتی هک میشند !

زیر سوال بردن دیگران و تهمت و ایجاد یک انتظار نامعقول کار درستی نیست اون هم برای تبلیغ خود!

reza*
January 31st, 2014, 02:03
دوستان لطفا پیرامون موضوع تاپیک بحث کنند و اینکه تبلیغاتی هست و ... رو کنار بذارن .

سوال کاملا مشخص هست . اگر اعتماد میکنید چرا ، و اگر اعتماد نمیکنید چرا .

موفق باشید .

maddahi.m.p
January 31st, 2014, 02:29
ضمن تشکر از مدیریت محترم :
reza* (http://www.webhostingtalk.ir/member/53704/)
http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-offline.png

منظور
از حرف من اینه که اگه کسی میخاد مسولیت فایل های مردم و نگهداری سرور رو به عهده بگیره خیلی بهتره خودش تلاش کن وآموزش ببیند... حرفه ای شود تا در نهایت شاهد امنیت سرور ها و سایت های ایرانی باشیم.

اگر به تاپیک های سوالات و اموزش ها نگاه کنید 90 درصد اینطور خلاصه میشود:
ما براتون درست میکنم ریگان ، بعد طرف میاد هزینه میگیریه یا نمیگیریه بماند !... بعد یکی میاد اقا چی شد بذارین تا همه آشنابشیم .... که خبری نیست ............پس این کجاش رایگانه !!!!!!!!
یه جای کار لنگ میزنه
شما انجمن وب هاستینگ تالک .com رو البته اگه بررسی کنید اصلا هیچ تاپیکی اینطوری تمام نمیشه و اصلا کسی دسترسی به کسی نمیده آموزش میده !! ماهیگیری یاد میده نه ماهی

rezahesami
January 31st, 2014, 02:39
ضمن تشکر از مدیریت محترم :
reza* (http://www.webhostingtalk.ir/member/53704/)
http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-offline.png

منظور
از حرف من اینه که اگه کسی میخاد مسولیت فایل های مردم و نگهداری سرور رو به عهده بگیره خیلی بهتره خودش تلاش کن وآموزش ببیند... حرفه ای شود تا در نهایت شاهد امنیت سرور ها و سایت های ایرانی باشیم.

اگر به تاپیک های سوالات و اموزش ها نگاه کنید 90 درصد اینطور خلاصه میشود:
ما براتون درست میکنم ریگان ، بعد طرف میاد هزینه میگیریه یا نمیگیریه بماند !... بعد یکی میاد اقا چی شد بذارین تا همه آشنابشیم .... که خبری نیست ............پس این کجاش رایگانه !!!!!!!!
یه جای کار لنگ میزنه
شما انجمن وب هاستینگ تالک .com رو البته اگه بررسی کنید اصلا هیچ تاپیکی اینطوری تمام نمیشه و اصلا کسی دسترسی به کسی نمیده آموزش میده !! ماهیگیری یاد میده نه ماهی

این بحث کاملا درسته که بجای آموزش میگن بده من درست کنم باعث میشه جواب هر مشکلی همین باشه و وقتی جستجو می کنی به جای راه حل به بیراه میره آدم! اما شما بحث رو بد عنوان کردی برادر. اگه از اول می گفتی منظور این بوده بحث یه جور دیگه پیش میرفت.

da6276
January 31st, 2014, 02:42
حرف اول و آخر رو جناب کیانی گفتن ، ادمین حرفه ای سرورش رو بدون هیچ کنترلی دست هیچکس (!) نمیده

alireza.076
January 31st, 2014, 02:57
این مشکلات یه خورده بیشتر از این حرفاست
ببینید وقتی که شما مدیریت یه سرور رو بر عهده میگیرید، وظیفه مدیریت سرور و حفظ اطلاعات کاربران رو دوش شما هست
وقتی که شخص هنوز اطلاعات کافی برای مدیریت یه سرور رو نداره کلا نباید بیاد توی اینکار، مخصوصا انگلیسی رو هم که بلد نباشه ودنبال منابع فارسی بگرده که دیگه واویلا ...
از نظر من حداقل شخص مدیر سرور مدرک lpi1 رو حتما باید داشته باشه تا بتونه مشکلاتش رو‌خودش حل کنه نه اینکه بده به دیگری
از قدیم میگن کار رو باید داد به کار بلد، وقنی که دانشش رو نداری چرا کلا میای مدیریت سرور رو بر عهده میگیری تا بخوای به دیگری اعتماد و ریسک و این‌حرفا ...
همین موارد هستش که شاهد ورود کودکان و نوجوانان در این فعالیت ها میشیم!
یک مدیر سرور وارد دسته کمی از مهندسی برق و مکانیک ... نداره، حتی گاهی هم خیلی بیشتر از این دو رشته تاثیر داره
شما در نظر بگیر فقط ۱ روز سرور ها از دسترس خارج بشن چه اتفاقی می افته؟

meysam021
January 31st, 2014, 02:57
عزیز هیچکس توی این دوروزمونه نمیاد تیم بگیره آموزش بده مشکلاتم حل کنه ، در برخی مسائل نیاز به اطمینان هست و در برخی موارد هم نه ، پیشنهاد من اینه یاد بگیرید خودتون انجام بدید ، اگرم دوست ندارید یاد بگیرید بهتره مدیریت سرور رو فراموش کنید. چون علاقه ای بهش ندارید و موفق نمیشید در این کار.

ULTRAWEB
January 31st, 2014, 06:33
اعتماد میکنم چون کارم گیره و خودم بلد نیستم ولی باید سوابق شخص رو بررسی کرد
اعتماد نمیکنم چون ارزش اطلاعاتتتم خیلی بیشتر از اینه که بخوام کارم زود راه بیفته

maddahi.m.p
January 31st, 2014, 13:36
وکلا کانون وکلا دارند برای مجوز و تایید صلاحیت ، دکترها دارند، همه ی اصناف دارند ولی برای هاستینگ یک مرجع تایید کننده توانایی های هاستینگ ها کاملا احساس میشه
وگرنه کارهاستینگ در ایران داره از بچه مدرسه ای های ابندایی تا شرکت های کاملا حرفه ای و متخصص ، اداره میشهو هیچ نظارت و مسولیتی نیست
نه قیمت ها مشخصه نه کیفیت نه امنیت و هیچ و نه حس اطمینان کافی.........
برای کساین که مشکل رفع یکنند هم باید یک تایید صلاحیتی و امنیتی باشه

nginxweb
January 31st, 2014, 13:56
وکلا کانون وکلا دارند برای مجوز و تایید صلاحیت ، دکترها دارند، همه ی اصناف دارند ولی برای هاستینگ یک مرجع تایید کننده توانایی های هاستینگ ها کاملا احساس میشه
وگرنه کارهاستینگ در ایران داره از بچه مدرسه ای های ابندایی تا شرکت های کاملا حرفه ای و متخصص ، اداره میشهو هیچ نظارت و مسولیتی نیست
نه قیمت ها مشخصه نه کیفیت نه امنیت و هیچ و نه حس اطمینان کافی.........
برای کساین که مشکل رفع یکنند هم باید یک تایید صلاحیتی و امنیتی باشه

درود
دلیلش روشن هستش دوست گرامی چون در ایران هیچ رشته رسمی در مورد server management وجود ندارد و معمولا رشته ها پاره ای از نیازهای این تخصص هستند
به همین دلیل افرادی که با تجربه در این زمینه تونستند پیش بروند بهتر دارند کار میکند تا کسانی که فقط مدرکی دارند چون خیلیم وارد در این حیطه با تجربه بدست میاد و در هیچ کتاب و.. نیست و به قولی تا درگیرش نشید نمیتوانید راه جل مشکل را پیدا کنید.

استخدام های شرکت هاستینگ را بپرسید و ببینید دستکم 50 نفر با مدرک لیسانس و.. ثبت نام میکنند و فقط اسم مدرک دارند اما هیچ تخصصی در مورد رفع مشکلات عادی حتی ندارند و فقط یک مدرک دارند و گاهی 1 دیپلمه ساده بسیار حرفه ای تر به این زمینه می پردارد.
پس این حیطه رو نمیشه با پزشکی - وکالت و.. مقایسه کرد
زمانی رسمی خواهد بود که رشته ای اختصاصی این حیطه در کشور بصورت کاملا update تدریس و ارائه بشه که متخصصان این رشته ها در این زمینه مشغول بکار گردند

maddahi.m.p
January 31st, 2014, 14:28
الان بنا ها و کارگران صنف دارند و نه تحصیلی دارند نه مدرک !!
ولی حقوق روزشون همه چی شون معلومه چیزی رو هم بزنند خراب کنن یا ... کامل میشه پیگیری کرد

پس میشه داشت باید قبل از اینکه دیر بشه یه نهادی لااقل مردم نهاد ایجاد بشه

j4b3r
January 31st, 2014, 16:40
سلام
میدونید هر هاستینگ در کنار همه افرائی که داریه تیم های مختلف سر تیمی داره به مدیر فنی
که باید توانایی حل مشکلات بالا و خلاقیت بالایی داشته باشه که در شرک ت های هاستینگ ایرانی حقوق خوبی میگرین. که علاوه بر اینها متخصص لینوکس هم هستند.
حبه مشکل عمده اینه که یک نفر بخواد همه کاره باشه و شروع به یادگیری کنه که خوبه ولی زمان زیادی میبره.
شما یا باید کارتون رو بدید دست یک حرفه ای و خودتون کار بازاریابی رو بکنید یا یک متخصص استخدام کنید که توی شرکت های ایرانی هزینه زیادی میدن برای این کار.
و تا میتونید به کسی که میگه رایکان انجام میدم اعتماد نکنید.
این هم بگم مثلا دوست از سال 85 هاستینگ داشته تازه 2 سال هست که تقریبا پایدار شده

smhnw
January 31st, 2014, 16:41
یه شرکت اگه بخواد حرفه ای کار کنه برای سروراش یه نفر رو استخدام میکنه و قرارداد میبنده با یه نفر که اطلاعات کافی رو داره تا مشکلی پیش نیاد و از لحاظ قضایی قابل پیگیری باشه !

persianmagic
January 31st, 2014, 18:17
با سلام
ولی

پیشنهاداتون برای این کار

باتشکر

درود

اصولا مقصر اصلی همکارانی هستند که با توجه به دانش و تخصصی که دارند از وقتشون گذشت میکنند و به مشکلات بعضی از کاربران به صورت رایگان رسیدگی میکنند که باعث میشود در نهایت بعضی از کاربران طلب کار و مدعی هم شوند

نظر شخصی بود امیدوارم که نارحت نشده باشید

موفق و موید باشید