PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدی پس از انتقال سایت به سرور دیگر

sia1
April 29th, 2010, 18:56
با سلام خدمت اساتید محترم سایت
بنده امروز توسط پشتیبان سرور جدید سایتم رو که انجمن ساز مای بی بی روی آن نصب بود را انتقال دادم ( عملیات انتقال کلا توسط میزبان صورت گرفته) پس از انتقال تقریبا همه چیز درست بود بجز مورد حیاتی دسترسی به کنترل پانل سایت که هنگام دسترسی این ارور رو میده
http://img2.upnload.com/images/s3ps4dfb8dkeavvtkibl.jpg
با تماسی که با پشتیبانی انجمن ساز گرفتم گفتن که مشکل از هاستتونه و پاسخ دادن
They have to fix the Mod_Security

که متاسفانه هیچ سررشته ای در این مورد ندارم
از دوستان خواهش میکنم در این مشکل حاد منو راهنمایی کنن - اصلا مشکل از کجاست و این ارور سرور چیه؟
چه کار میتونم بکنم

DaRiOuShJh
May 3rd, 2010, 19:41
خوب برادر این قبیل ارور ها معمولا موقعی میاد که تنظیمات اسکریپت نصب شده درست نباشه

احتمال زیاد از فایل کانفیگتون باید مواردی که تغییر نیاز داره رو تغییر بدید مخصوصا یوزر و نام دیتابیس جدید رو

من خودم مای بی بی کار نکردم وگرنه دقیق تر میتونستم راهنمایی کنم

Talahost.Com
May 3rd, 2010, 21:11
مشکل از htaccess هم می تونه باشه، یا یه سری ماژول های آپاچی نصب نشده

pouyasazan
May 3rd, 2010, 23:22
از صاحب سرور سوال بفرمایید اگر suphp روی سرور آنها نصب باشد این مشکل مربوط به permission ها است و با تغییر permission فولدرها به 644 این مشکل حل می شود.

DeltaGostar
May 4th, 2010, 02:18
اگر به قول دوستمون پویا سازان عزیز چک کردید که مشکل از ساپورت پی اچ پی نیست و سطح دستری ها

احتمال 70 درصد
از
htaccess
این فایل را پیدا کنید و پاک کنید سپس فایل اصلیش از توی اسکریپت خام بردارید آپلود کنید
اگر درصد نشد فایل را دستی باز کنید ادیت کنید و کلیه محتویات فایل اصلی و سالم را کپی پیست کنید داخل فایل ادیت شده و سیو کنید
باید بالا بیاد 8-|