PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری در فروش وی پی اس ابری

mniiinm
January 30th, 2014, 22:16
سلام .
بنده از شرکتهای زیادی وی پی اس خریداری کردم تا حالا ولی هیچ کدوم سرویس خوبی تحویل ندادن . یا پینگش بد بود یا کلا قطع و وصل داشت . و البته بودن افرادی که سرویس خوب تحویل میدادند با قیمت بالا .
مدتی پیش تصمیم گرفتم خودم هم وارد گود بشم و تحقیقات زیادی کردم ولی بهترین نتیجه ای که گرفتم این بود .
شرکت یوهاستینگ . از سال 2001 فعالیت میکنه و vps هاش هم ابری هست با بالاترین کیفیت و بدون قطعی . (اگه حتی با هاستهای رایگانش هم کار کرده باشید به پینگ عالی و کیفیت بالاش پی بردید)
جالب اینجاست که قیمت وی پی اس هاس بسیار مناسب هست .
برای مثال vps با رم یک گیگ رو قیمت زده 10 دلار .
ما بعنوان نماینده این شرکت میتونیم فعالیت کنیم در ایران و با کمی سود سرویس رو به اسم خودمون تحویل مشتری بدیم . با نام اولین ارایه دهنده vps ابری در ایران . که با توجه به کیفیتش همه راضی خواهند بود . و ما بدون زحمت به سود بالایی میرسیم . لطفا اگه کسی قادر به پرداخت ارزی هست پیام بده . کارهای فنیش هم با من .

پ.ن : لطفا کسی من دور نزنه خودش بره تنهایی نمایندگی بزنه بلاخره من کلی فکر تحقیق کردم . گناه دارم :)

hadi_am
January 31st, 2014, 10:57
درود

اگه نمیگفتید که برای چه کاری میخواید فکر کنم بیشتر خدمتتون کمک میکردن...

در هر صورت بهتره از دوستانی که حساب پی پال میفروشن یک حساب پی پال تهیه کنید و خودتون پرداخت بزنید عوض اینکه بقیه براتون پرداخت بزنن...

Payment Credit card (http://www.webhostingtalk.ir/f172/)

در ضمن شما اولین ارائه دهنده Cloud Vps توی ایران نیستید...

ارادتمند شما

هادی امیری