PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سؤال در مورد خرید فضای هاست

af1966
January 30th, 2014, 15:57
دوستان سلام،
با استفاده از یک نرم افزار اوپن سورس سایتی را برای تعامل با دانشجوبانم (رشته زبان) آماده کرده ام که حجم آن تقریباً 400 مگابایت و فایل اصلی آن پسوند jar دارد. سایت را در کامپیوتر منزل کامپایل کردم و با استفاده از یک بچ فایل (java -Dfile.encoding=UTF8 -Xms512m -Xmx786m -XX:MaxPermSize=256m -jar site.jar) در محیط ویندوز اجرا می شود. نرم افزار از وب سرور jetty (پورت 8080) و آپاچی دربی که هر دو در داخل آن نصبند استفاده می کند. برای کنترل یوزر و پسورد کاربران هم از نرم افزار OpenDJ که بعبارتی اینترفیسی برای LDAP است استفاده کردم و دایرکتوری آن در داخل دایرکتوری نرم افزار اصلی است و تنظیمات آن انجام شده و فقط سرویس آن باید در وب سرور هاست (لبته به شرط ویندوزی بودن) اجرا شود. به این ترتیب سایت برای بالا آمدن به موارد زیر نیاز دارد:
- JAVA (باید امکان و اجازه اجرای دستور بالا به صورت remote امکان پذیر باشد)
- LDAP (باید امکان و اجازه import کردن فایل حاوی مشخصات کاربران بالا به صورت remote ممکن باشد)
- حداقل 2 گیگ فضا
با توجه به مشخصات نرم افزار فوق چه راهی برای خرید هاست پیشنهاد می کنید؟ ضمناً حقیر در مسائل هاستینگ خیلی خیلی مبتدی ام، اگر دوستان لطف کردند و پاسخی دادند، قدری مبتدی فهم باشد. با تشکر

parsa-server
January 30th, 2014, 16:13
در صورت استفاده از هاست اشتراکی به دلیل یک سری محدودیت ها فکر میکنم اسکریپت شما به مشکل بخوره!

af1966
January 30th, 2014, 16:21
ممنون از جواب سریع شما، یعنی باید ترجیحاً هاست اختصاصی باشد؟ یا اینهایی که فقط نوشته اند میزبانی وب و اشاره ای به اشتراکی یا اختصاصی بودن ندارند، چطورند؟

parsa-server
January 30th, 2014, 16:27
ممنون از جواب سریع شما، یعنی باید ترجیحاً هاست اختصاصی باشد؟ یا اینهایی که فقط نوشته اند میزبانی وب و اشاره ای به اشتراکی یا اختصاصی بودن ندارند، چطورند؟

کلیه میزبانی های وب اشتراکی هستند و منظور بنده از اختصاصی بودن اختصاصی بودن میزن سخت افزار نبوده.
بلکه استفاده از سرور مجازی به صورت شخصی هست.
یعنی شما باید یک سرور مجازی ویندوز تهیه بفرمایید و سیستم های مورد نیاز تون رو طبق نیاط نصب و کانفیگ بفرمایید.
نیاز به توضیح بیشتر هست بفرمایید در خدمتیم

sarv-it
January 30th, 2014, 16:32
این کانفینگهایی که شما گفتید اصولا روی یک لوکال هست که اونطور که فهمیدم شما رو اون تنظیم کردید و حالا بیاید انتقال به هاست اشتراکی و تنظیمات دوباره تو اون به مشکل میخورید همونطور که دوستمون فرمودند بهتر است یک سرور با سیستم عامل ویندوز (برای اینکه هزینتون زیاد نشه سرور مجازی ) بگیرید و وبسرور و دیگر چیزهارو رو اون بیارید میمونه فقط یه سری تنظیمات دامنه که باید کانفینگهای مربوط به دامنه تو سرور ویندوز انجام بدید تا بتونید دامنه بهش وصل کنید اونم براتون میزبان انجام میده

af1966
January 30th, 2014, 16:42
در نوشته ام عرض کردم که در مسائل هاستینگ کاملاً بی اطلاع ام، الان هم از شما یاد گرفتم که مشکل حقیر با سرور مجازی ویندوز حل می شود، البته توضیح هر چه بیشتر باشد بهتر است و بیشتر ممنون شما خواهم بود. احیاناً جایی را برای سفارش سراغ دارید یا همان جستجوی اینترنتی کفایت می کند. راستش دو سه روزی است که مشغول جستجو ام، چون می خواهم سایت را قبل از روز یکشنبه آینده و شروع جدی ترم آپلود کنم و دانشجو از طریق آن به سیلابس و مواد درسی دسترسی داشته باشد. با تشکر فراوان

techgreen
January 30th, 2014, 16:46
درود بهتر هست یک سرور مجازی ویندوز تهیه کنید

parsa-server
January 30th, 2014, 16:47
در نوشته ام عرض کردم که در مسائل هاستینگ کاملاً بی اطلاع ام، الان هم از شما یاد گرفتم که مشکل حقیر با سرور مجازی ویندوز حل می شود، البته توضیح هر چه بیشتر باشد بهتر است و بیشتر ممنون شما خواهم بود. احیاناً جایی را برای سفارش سراغ دارید یا همان جستجوی اینترنتی کفایت می کند. راستش دو سه روزی است که مشغول جستجو ام، چون می خواهم سایت را قبل از روز یکشنبه آینده و شروع جدی ترم آپلود کنم و دانشجو از طریق آن به سیلابس و مواد درسی دسترسی داشته باشد. با تشکر فراوان

اکی مشکلی نیست
اما انتخاب یک سرویس دهنده خوب و مطمئن میتونه برای شما کمی دشوار باشه!
شما ماهانه چه مقدار قصد دارید هزینه کنید برای سرور مجازی؟
در نهایت باید خدمتتون عرض کنم در انتخاب سرویس دهنده نهایت توجه داشته باشید!(خیلی خیلی زیاد!)
و قبل از خرید باهاشون توافق کنید که میخواید فلان کار بکنید و آیا راه اندازی سرویس هایی مثل DNS سرور برای شما انجام خواهند داد؟
ضمنن از این بخش هم میتونید درخواست سرویس بدید همکاران هستند و آفر میدند خدمتتون:
درخواست سرور مجازی (http://www.webhostingtalk.ir/f13/)

af1966
January 30th, 2014, 17:06
اکی مشکلی نیست
اما انتخاب یک سرویس دهنده خوب و مطمئن میتونه برای شما کمی دشوار باشه!
شما ماهانه چه مقدار قصد دارید هزینه کنید برای سرور مجازی؟
در نهایت باید خدمتتون عرض کنم در انتخاب سرویس دهنده نهایت توجه داشته باشید!(خیلی خیلی زیاد!)
و قبل از خرید باهاشون توافق کنید که میخواید فلان کار بکنید و آیا راه اندازی سرویس هایی مثل DNS سرور برای شما انجام خواهند داد؟
ضمنن از این بخش هم میتونید درخواست سرویس بدید همکاران هستند و آفر میدند خدمتتون:
درخواست سرور مجازی (http://www.webhostingtalk.ir/f13/)

راستش از قیمت سرورهای مجازی اطلاعی ندارم، ولی قبل از رجوع به این سایت و مشاوره گرفتن از دوستان و فهمیدن مسئله به هزینه حداکثر 150 هزار تومان در سال فکر می کردم. در هر صورت به لینکی که آدرس داده اید می روم. باز هم تشکر.

psg10
February 21st, 2014, 23:58
بهنر است یک هاست میزبان پربازدید با منابع زیاد استفاده کنید. دردسر و قیمت سرور مجازی زیاده برای کاری که میخواید

faryspeed
February 23rd, 2014, 23:58
چرا اینقدر بد راهنمایی میکنید ؟؟
دوست عزیز اکثر فروشندگان سرور مجازی در صورت خرید ۱ ساله به شما ۲-۴ ماه تخفیف میدن که تقریبا همون قیمتی که میخاستین میشه حالا یه ۵۰ بالاتر یا پایین تر
سرور مجازی ویندوز خیلی کار کردن باهاش راحت هست شما دقیقا مثل کامپیوتر خودت روش تسلت داری

ehsanian
May 18th, 2014, 16:06
سلام دوست عزیز ، شما باید سرور مجازی اختصاصی یا VPS تهیه کنید.
با توجه به اینکه دانشجو هستید بنده به شما سرور اختصاصی ابری را پیشنهاد می کنم تا از هزینه هاتون کاسته بشه و به مقداری که استفاده می کندی هزینه بپردازید.
جهت راه اندازی سرور اختصاصی ابری خود با ما تماس بگیرید.
info@rostamhost.com
در سرویس رایانش ابری شما با توجه به میزان استفاده هزینه حد افلی روزانه پرداخت خواهید کرد.
درخواست خود را به ایمیل فوق ارسال نمایید تا سرور ویندوز ابری شما فعال شود.

ehsanian
May 18th, 2014, 16:30
دوست عزیز درخواست خود را به ایمیل info@rostamhost.com ارسال نمایید تا 12 ساعت تست رایگان سرور ویندوز را خدمت شما ارائه دهم .