PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع درگاه بانکی سایت های فاقد نماد

impossible
January 30th, 2014, 12:31
با توجه به دستورالعمل جدید شاپرک نسبت به حذف درگاه بانک از سایت های فاقد نماد تا پایان سال جاری تکلیف سایت هایی که دارای ادرس تجاری یا تلفن ثابت نیستند برای دریافت نماد چیست؟

rezaonline.net
January 30th, 2014, 13:39
آدرس خونه بدید
تلفن خونه بدید برای نماد.

impossible
January 30th, 2014, 14:01
خب برای مسایل کاری شماره و نشانی منزل داد اشتباه نیست؟

techgreen
January 30th, 2014, 14:11
برای نماد از مدارک خونه و یا مغازتون استفاده کنید مشکلی نداره

impossible
January 30th, 2014, 14:38
برای نماد از مدارک خونه و یا مغازتون استفاده کنید مشکلی نداره

عرض کردم مکان تجاری ندارم. اگر شماره منزل بدم در صفحه نماد نشان داده می شه و مشتریان تماس بگیرند خانه به خاطر مسایل کاری درسته؟

mhiizadi
January 30th, 2014, 14:41
عرض کردم مکان تجاری ندارم. اگر شماره منزل بدم در صفحه نماد نشان داده می شه و مشتریان تماس بگیرند خانه به خاطر مسایل کاری درسته؟

این اشتباه رو نکنید و شماه خونه ندید ؛ آقا رضا شما که خودت شماره خونه دادی دیدی که مشکلاتی داره؛ پس شماره موبایل بزنید تو فیلد شماره منزل یا تلفن...

impossible
January 30th, 2014, 15:00
شماره همراه می شه داد؟ برای نشانی منزل چه باید کرد؟

amirizadi
January 30th, 2014, 15:02
نه نمیشه

impossible
January 30th, 2014, 15:24
پس راهی وجود نداره؟ تکلیف افرادی که در خانه کار می کنند چیست؟

sinakhan
January 30th, 2014, 15:29
گرفتن نماد قبلا خیلی سخت بود ، الان یکمی راحت تر شد منظورم اینه که مدارک کمتری می خوان

اگر واقعا نمی شه شماره جایی یا کس دیگه ای رو داد باید واسه خونتون یه خط ثابت جدید بخری ! 50 هزار تومان

رحمان ع
January 30th, 2014, 15:35
سایت های فیلم و وی پی ان ها چیکار می کنند

impossible
January 30th, 2014, 15:37
گرفتن نماد قبلا خیلی سخت بود ، الان یکمی راحت تر شد منظورم اینه که مدارک کمتری می خوان

اگر واقعا نمی شه شماره جایی یا کس دیگه ای رو داد باید واسه خونتون یه خط ثابت جدید بخری ! 50 هزار تومان

خب اگر تلفن حل شود نشانی خانه باید چکار کرد؟

parsa-server
January 30th, 2014, 15:50

طبق قوانین سازمان از شما مشخصات حقیقی میخواد و شما هم طبیعتا باید آدرس محل کار واقعی چه منزل باشه چه دفتر باید بدید.
حالا شما که آدرس منزل باید بدید میتونید مثلا شماره پلاک ندید اما در هر صورت الزامی بودن آدرس برای همین هست که مشکلی پیش اومد مشتری راحت بیاد گیرتون بندازه...

sinakhan
January 30th, 2014, 16:14

اگر آدرس رو به صورت غیر سندی یا غیر اجاره نامه ای قبول کنن خوبه ! مثلاً یه نفر کار های مربوط به سایتشو توی خونش انجام می ده ولی میخواد آدرس محل کارش رو بده! شاید نامه گواهی اون اداره یا شرکت رو قبول کنن!

می دونم که به آدرس معتبر نیاز دارند و بدون مدرک یه آدرس رو قبول نمی کنن

redpayam
January 30th, 2014, 16:19
برای گرفتن نماد از شما سند یا قولنامه میخوان...
شما هم باید دقیقا آدرسی که روی سند یا قولنامه نوشته شده را وارد کنید
اگر سند منگوله دار باشه باید تصویر عوارض را نیز آپلود کنید

techgreen
January 30th, 2014, 16:50

ببینید شما در قسمت پیش شماره اگر به طور مثال سیم کارتتون هست 0938000000
در قسمت پیش شماره بزنید
0938
در قسمت بعدی هم ادامه ی شماره ! حله ! مشکلی نداره قبول میکنند

seo-expert
January 30th, 2014, 16:53
سایت های فیلم و وی پی ان ها چیکار می کنند

كدوم سايت فيلم درگاه بانكي داره؟؟
درگاه واسطه با درگاه بانكي فرق داره عزيز

arc1o0
January 30th, 2014, 17:22
كدوم سايت فيلم درگاه بانكي داره؟؟
درگاه واسطه با درگاه بانكي فرق داره عزيز

متاسفانه سایت های شرط بندی الان درگاه بانکی دارند! چه برسه ب...

shakari
January 30th, 2014, 17:26
امروز رفتم بانک برای تکمیل اطلاعات درگاه گفتند که باید نماد الکترونیکی تهیه کنید. دارم ولی اطلاعاتم کامل نیست باد کاملش کنم>:p

persianmagic
January 30th, 2014, 17:33
امروز رفتم بانک برای تکمیل اطلاعات درگاه گفتند که باید نماد الکترونیکی تهیه کنید. دارم ولی اطلاعاتم کامل نیست باد کاملش کنم>:p

کدام بانک؟

بانک ملت بدون درگاه سرویس ارائه میکنه

shakari
January 30th, 2014, 18:03
بانک ملی

mahrsh3
March 23rd, 2014, 19:37
سلام بر مدیر محترم سایت آسیا سازان (http://asiasazan.org/) لطفا عکس نماد اعتماد رو بردارین چون من یک سال به خاطر اینکه یکی از دوستام نماد اعتماد جعلی گذاشته بود واز درگاه بانکی من استفاده میکرد تمامی حساب های بانکی من مسدود شده من به پول های خودم توی بانک های مختلف دسترسی ندارم لطفا این کار انجام بدین