PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از دسترس خارج شدن سرور اختصاصی ovh - حیاتی

succes
January 30th, 2014, 01:59
همکار بنده در مسیر زیر آی پی سرور رو تغییراتی داده و دیگه نمیشه از طریق vSphere به سرور وصل شد همه سایت ها و ماشین مجازی ها داون شدن و کلا سرور اختصاصی داون شده ...

Configrashion=Networking=Vmkernel=Subnet i

به دیتا سنتر تیکت زدم هر کاری کردن مشکل حل نشد ... لطفا کمک کنید مشکل اساسی هست و اطلاعات حیاتی داره از بین میره ... خواهشا کمک کنید چیکار کتم ؟ سرور رو در حالت Boot Rescue Mode گذاشتم و از طریق SSH به سرور دسترسی دارم ...

کسی هست با هزینه حل کنه ؟

meysam021
January 30th, 2014, 02:10
عزیز با استفاده از solarwinds VM console وارد سرور بشید کار باهاش آسونه و ماشین هاتون رو روشن کنید.

زیاد این مسیر رو دستکاری نکنید بهتره.

succes
January 30th, 2014, 02:16
عزیز با استفاده از solarwinds VM console وارد سرور بشید کار باهاش آسونه و ماشین هاتون رو روشن کنید.

زیاد این مسیر رو دستکاری نکنید بهتره.

دوست عزیز سرور اختصاصی داون شده و بالا نمیاد کلا ...

فقط در حالت Rescue Mode از طریق SSH به سرور دسترسی داریم

meysam021
January 30th, 2014, 02:19
دوست عزیز سرور اختصاصی داون شده و بالا نمیاد کلا ...

فقط در حالت Rescue Mode از طریق SSH به سرور دسترسی داریمخوب ایمیل بزنید ip سرور رو براتون بزنن که بتونید به سرور متصل شید و تنظیماتو برگردونید ، از ssh یکم دردسر داره

succes
January 30th, 2014, 02:21
خوب ایمیل بزنید ip سرور رو براتون بزنن که بتونید به سرور متصل شید و تنظیماتو برگردونید ، از ssh یکم دردسر داره

زدیم ... میگن دسترسی به سرور ندارن و هر کاری که کردیم خودمون باید Undo کنیم ... میگن از طریق SSH انجام بدین

persianmagic
January 30th, 2014, 02:38
زدیم ... میگن دسترسی به سرور ندارن و هر کاری که کردیم خودمون باید Undo کنیم ... میگن از طریق SSH انجام بدین

از طریق ssh پیچیدا خواهد بود و شاید غیر ممکن

بهترین راه برای شما نصب دوباره وی ام وی با حفظ دیتای هاردهای هستش

موفق باشید

succes
January 30th, 2014, 02:47
از طریق ssh پیچیدا خواهد بود و شاید غیر ممکن

بهترین راه برای شما نصب دوباره وی ام وی با حفظ دیتای هاردهای هستش

موفق باشید

به دیتا سنتر بگم این کار رو انجام بده ؟ این کار پیچیده ای هست ؟ اگر VMware دوباره نصب بشه آیا امکان برگرداندن اطلاعات هست ؟ خودم باید این کار رو انجام بدم یا به دیتاسنتر بگم تا عوض کنه بدون اینکه هارد رو فرمت کنه !؟

omidppm
January 30th, 2014, 02:50
اگه بتونید دسترسی kvm بگیرید فکرکنم چیزی حدود 200 دلار هست میتونید راحت مشکل رو برطرف کنید بهشون تیکت بزنید ببینید رایگان واسه چند ساعت میتونن اگه بدن ما انجام میدیم براتون

succes
January 30th, 2014, 02:54
اگه بتونید دسترسی kvm بگیرید فکرکنم چیزی حدود 200 دلار هست میتونید راحت مشکل رو برطرف کنید بهشون تیکت بزنید ببینید رایگان واسه چند ساعت میتونن اگه بدن ما انجام میدیم براتون

با kvm این مورد 100% تضمینی حل شدنی هست ؟؟

omidppm
January 30th, 2014, 02:55
بله چون کاملا به vmware دسترسی دارید و میتونید شبکه وچیزهای دیگه رو تغییر بدید و از نو کانفیگ کنید

persianmagic
January 30th, 2014, 03:01
به دیتا سنتر بگم این کار رو انجام بده ؟ این کار پیچیده ای هست ؟ اگر VMware دوباره نصب بشه آیا امکان برگرداندن اطلاعات هست ؟ خودم باید این کار رو انجام بدم یا به دیتاسنتر بگم تا عوض کنه بدون اینکه هارد رو فرمت کنه !؟

در همگام نصب وی ام ور ازتون چند تا گزینه هست :

نصب وی ام ور با حفط اطلاعات و وی پی اس ها
نصب وی ام ور با حذف اطلاعات

دفت کنید گزینه مناسب انتخاب کنید

امکان بازگردان اطلاعات پس از حذف ماشین ها به هیچ وجه نیست

موفق باشید

omidppm
January 30th, 2014, 03:05
در همگام نصب وی ام ور ازتون چند تا گزینه هست :

نصب وی ام ور با حفط اطلاعات و وی پی اس ها
نصب وی ام ور با حذف اطلاعات

دفت کنید گزینه مناسب انتخاب کنید

امکان بازگردان اطلاعات پس از حذف ماشین ها به هیچ وجه نیست

موفق باشید

تو دیتاسنتر ovh همه چیز مکانیزه هست،حتی تو پنل هم این امکان هست که vmware وهر سیستم عاملی به صورت خودکار نصب بشه وفکر نمیکنم اونا دست به اینکار بزنند وخودشون نصب کنند (طبق شناختی که ازین دیتاسنتر دارم عرض کردم)

persianmagic
January 30th, 2014, 03:33
تو دیتاسنتر ovh همه چیز مکانیزه هست،حتی تو پنل هم این امکان هست که vmware وهر سیستم عاملی به صورت خودکار نصب بشه وفکر نمیکنم اونا دست به اینکار بزنند وخودشون نصب کنند (طبق شناختی که ازین دیتاسنتر دارم عرض کردم)

خودشون که نصب نمی کنند هیچ دیتاسنتری همچین کاری نمیکنه مگر با پرداخت هزینه ساعتی مهندس مربوطه

بهتر هست kvm دریافت بشه و خودشون اقدام کنند

succes
January 30th, 2014, 07:45
خودشون که نصب نمی کنند هیچ دیتاسنتری همچین کاری نمیکنه مگر با پرداخت هزینه ساعتی مهندس مربوطه

بهتر هست kvm دریافت بشه و خودشون اقدام کنند

پیام دادن که KVM شامل نوع سرور شما نمیشه ... دوستان خواهشا راهنمایی کنید خیلی حیاتیه ... چه کاری ازم برمیاد ؟ من الان فقط از Rescue Mode دسترسی به سرور دادم چه کاری ازم برمیاد ؟

درضمن گفتن که اگر VMware دوباره نصب شه اطلاعات می پره

دوستان راهنمایی کنید

safeith
January 30th, 2014, 08:04
تماس بگیرید تا در صورت امکان از طریق ssh مشکل حل شود

Yas-Host
January 30th, 2014, 08:36
همکار شما دیشب نیز با بنده در یاهو صبحت کردند ولی خسته بودم به یکی از همکاران دیگر ارجا دادم.

لطفا مشخصات vmware و مشخصات شبکه و تمام تغییراتی که دادید رو ارسال کنید.