PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور دلیل لود نشدن وب سایت رو پیدا کنم

host-host
January 29th, 2014, 14:13
یه وب سایت طراحی کردم که تا هفته گذشته خوب کار می کرد اما از هفته گذشته به این ور این مشکلات رو پیدا کرده:

1- فایلهای استاتیک یا لود نمی شن یا کامل لود نمی شن
2- به دلیل لود نشدن فایلها سایت به هم ریخته باز می شه

مشکل اینجاست که ادرس سایت رو به چندین نفر دادم تا بررسی کنن ولی همه گفتن که سایت با adsl بدون مشکل باز شد اما وقتی خودم با بسته های افزایشی gprs ایرانسل چک می کنم سایت مشکل داره و دیر باز می شه

مسئله دیگه ای که هست سیستم خودم از دو ماه قبل کند شده و گاهی هنگ می کنه اما تا هفته گذشته با این سایت مشکلی نداشتم

اطلاعات فایرباگ

18274

mohammadhosin
February 1st, 2014, 19:49
موراد زیر را مد نظر قرار دهید:
سرعت شما خیلی کم ولود نشدنش دلیل مستقیم این سرعت کم است
کش های موجود را پاک کرده و از مرورگر دیگری استفاده کنید
وب سایت pingdom را تست کنید در صورت لود کامل مواردی که باعث بالا رفتن زمان لود میشوند رو اصلاح کنید.

HosteDL
February 6th, 2014, 05:44
سلام !

آدرس رو هم بگید تا بررسی بشه

Mr.Te0
February 6th, 2014, 06:05
ادرس سایت رو بفرمایید برای بررسی بیشتر...
باید از نزدیک دید تا نظر قطعی داد.

ULTRAWEB
February 6th, 2014, 08:13
مشکل از سرعت اینترنت شماست وقتی برای دوستنانتان بخوبی لود میشه
جی پی ار اس که بدردی نمیخوره . سایتتتون هم میتونین توی gtmetrix.comتست کنین و بببینین نتیجه رو اگر اونجا درست لود شد
خوب مشکل کندی اینترنت است و لاغیر

mslove
October 29th, 2014, 20:02
سلام و خسته نباشید ♥

ببخشید منم یه سابت دارم که کامل لود نمیشه دی ان هم ست کردم به هاستینگ و پشتیبانی نت هم ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم...چند وقت پیش از طرف سرویس اینترنت دهیم بهم ایمیل زدن که اختلالاتی وجود داره از اون موقع به بعد سایت کامل بالا نمیاد
امـ اسـ لـاو | تـفـریح و سرگـرمـی (http://www.mslove.ir)
میشه بررسی کنید مرسی ♥