PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور 500 در صورت وجود داشت htaccess

leberman
January 28th, 2014, 23:45
درود

دوستان وبسایت من اگر htaccess روش نباشه کار نمیکنه و تازه انتقال دادم به سرور مجازی و دسترسی به ssh هم دارم اگر راه حلی میدونید خواهش میکنم کمک کنید.
مشکل این هست که در صورتی که فایل .htaccess وجود داشته باشد حتی اگر خالی هم باشه سایت ارور 500 میده! تمامی سطوح دسترسی رو هم چک کردم و مشکلی ندارن!

اگر راه حلی میدونید بهم بگید تشکر

parsa-server
January 30th, 2014, 17:06
درود

دوستان وبسایت من اگر htaccess روش نباشه کار نمیکنه و تازه انتقال دادم به سرور مجازی و دسترسی به ssh هم دارم اگر راه حلی میدونید خواهش میکنم کمک کنید.
مشکل این هست که در صورتی که فایل .htaccess وجود داشته باشد حتی اگر خالی هم باشه سایت ارور 500 میده! تمامی سطوح دسترسی رو هم چک کردم و مشکلی ندارن!

cms تون چیه؟

nginxweb
January 30th, 2014, 17:24
درود
دوست گرامی اگر در htaccess برای کدهای خاص این ارور را میگیرید بدلیل این هستش که php سرور شما تحت suphp کامپایل شده است که یک سری تگ ها مانند php value و.. را ساپورت نمیکند

اگر بدون داشتن htaccess هم باز ارور دارید از 2 موضوع میباشد
1- مشکل chmod و ownership پوشه ها و فایلها
2- مشکل تنظیم صحیح و عدم تنظیم صحیح php و apache

c69
January 30th, 2014, 19:08
معمولا با اپلود کردن مججد htaccess این مشکل برطرف میشود در غیز اینصورت طبق فرموده های دوست خوبم مشکل فرمودند

iNicz.Com
January 30th, 2014, 20:52
درود

به احتمال خیلی زیاد مشکل کانفیگ apache یا php هستش .
توی ssh بزن php -v ببین خطایی میده یا نه ؟