PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ازم شکایت شده

mehdi.kh
January 28th, 2014, 20:28
سلام به همگی دوستان...خسته نباشید...
من یه مشکلی برام پیش اومده و اونم اینه که امروز یه احظاریه برامون اومده بابت سایت دانلود فیلم و سریالی که داشتم ازم شکایت شده...دلیلشم فروش وی*پی+ان(البته ریسلر هستم) و عکس های نیمه برهنه ی پوستر فیلم ها عنوان شده...در سایتمون فیلم های غیر اخلاقی ارائه نشده، فقط فیلم و سریال های خارجی معمولی...فیلم های ایرانی هم ارائه نمیشه، فقط فیلم های خارجی که کپی رایت تو ایران براشون تعریف نشده...
شاید بعضی ها براشون سوال باشه چطور ردمونو زدن؟ جوابش هم اینه که از درگاه پرداختی که داشتیم خیلی راحت پیدامون کردن...خیلی هم سخت نیست چون به بانک که دیگه نمیشه دروغ گفت...مگر مدارک جعلی که... :)http://forum.persiantools.com/styles/default/xenforo/clear.png
سوال اینجاست این همه سایت بدون مشکل دارن به کارشون ادامه میدن و مشکلی هم براشون پیش نیومده خواستم از دوستانی که در این زمینه تجربه دارند راهنمایی هایی بگیرم...چطور میشه کل قضیه رو خیلی راحت پشت سر گذاشت؟
البته مامورانی که اومدن گفتند هیچ مشکلی نداره تو فقط خودتو فردا نشون بده ما حلش میکنیم یه جورایی...
شاکی هم فکر کنم شخص حقیقی باشه بهم چیزی نگفتن البته، اینطور فهمیدم...
منتظر راهنمایی های دوستان هستیم...

M-Sadeghi
January 28th, 2014, 20:43
دامنه ات ای ار بوده؟

mehdi.kh
January 28th, 2014, 20:52
نه org...

takhd
January 28th, 2014, 20:54
حاجی اگه پلیس فتا برات اخطاریه فرستاده هیچیو گردن نگیر بگو سو استفاده شده خودتو بزن به اون راه
اگه یه شخص ازت شکایت کرده سعی کن خودت مشکلو بهاش حل کنی شمارشو گیر بیار بعد مشکلو حل کردی از شعبه ای که نیابت گرفتن ازش یه نامه بگیر بیار شهرستان خودت ( البته اگه هر دو طرف یه جا باشن فرق میکنه ) بعد پرونده بسته بشه
مطمئن باش تجربه کردم میگم

persianmagic
January 28th, 2014, 20:58
شاکی شخص حقیقی هست احتمالا هم یکی از کاربران وی ای پی :)

mehdi.kh
January 28th, 2014, 21:06
حاجی اگه پلیس فتا برات اخطاریه فرستاده هیچیو گردن نگیر بگو سو استفاده شده خودتو بزن به اون راه
اگه یه شخص ازت شکایت کرده سعی کن خودت مشکلو بهاش حل کنی شمارشو گیر بیار بعد مشکلو حل کردی از شعبه ای که نیابت گرفتن ازش یه نامه بگیر بیار شهرستان خودت ( البته اگه هر دو طرف یه جا باشن فرق میکنه ) بعد پرونده بسته بشه
مطمئن باش تجربه کردم میگم
یعنی میشه خیلی راحت بیخیال همه چی شد؟ انقدر آسون میشه زد زیر همه چی؟

mehdi.kh
January 28th, 2014, 21:07
شاکی شخص حقیقی هست احتمالا هم یکی از کاربران وی ای پی :)
شاید، شاید هم یکی از رقبا...ما که با کاربران وی آی پی مون مشکل خاصی نداشتیم همه هم به ظاهر راضی بودند و با کسی هم کش مکش نداشتبم...کلی پیغام تشکر و دمت گرم و ... دریافت میکردیم...

glxx
January 28th, 2014, 21:11
اگر به این راحتیه خوش به حالته پس

MEHDI KARAMI
January 28th, 2014, 21:13
امیدوارم به خیر بگذره....