PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع مکرر اینترنت سرور شخصی و مشکل کلاکسو

msb
January 28th, 2014, 17:41
سلام
من میخام یه سرور واسه شخصی راه اندازی کنم
واسه اینکار یه سیستم در نظر گرفتم و روش لینوکس centos نصب کردم و یه ip اختصاصی خریدم و بهش اختصاص دادم
ضمنا روی این لینوکس نرم افزار kloxo نصب کردم
الان چند مشکل دارم که یکیش اینه که
- بعد از چند ساعت ارتباط سرور من با اینترنت قطع میشه و تا ریست مجدد سیستم مشکل حل نمیشه .به نظرتون مشکل از چیه؟ ضمنا اگه با سیستم کار کنم دیرتر اینترنتش قطع میشه و مطمئن هستم که مشکل اینترنت من از طرف isp نیست
و مشکل بعدیم این که

چطور بدون دردسر های ثبت دامنه و dns و فقط با استفاده از ip و پرتای مختلف میتونم سایت های مختلفی رو روی کلاکسو ایجاد کنم؟

Mr.Te0
January 29th, 2014, 00:11
موضوع اول رو بهتره با سایتی که سرویس تهیه کردید در میان بزارید اگر مطمئن هستید مشکل اینترنت ندارید.
در باره موضوع دوم کمی جستجو کنید در انجمن به راحتی میتونید اموزش های لازم رو پیدا کنید.

RoobinaServer
January 29th, 2014, 00:21
سلام
من میخام یه سرور واسه شخصی راه اندازی کنم
واسه اینکار یه سیستم در نظر گرفتم و روش لینوکس centos نصب کردم و یه ip اختصاصی خریدم و بهش اختصاص دادم
ضمنا روی این لینوکس نرم افزار kloxo نصب کردم
الان چند مشکل دارم که یکیش اینه که
- بعد از چند ساعت ارتباط سرور من با اینترنت قطع میشه و تا ریست مجدد سیستم مشکل حل نمیشه .به نظرتون مشکل از چیه؟ ضمنا اگه با سیستم کار کنم دیرتر اینترنتش قطع میشه و مطمئن هستم که مشکل اینترنت من از طرف isp نیست
و مشکل بعدیم این که

چطور بدون دردسر های ثبت دامنه و dns و فقط با استفاده از ip و پرتای مختلف میتونم سایت های مختلفی رو روی کلاکسو ایجاد کنم؟

با سلام

سیستم یا سروری که روی آن لینوکس نصب هست داخل کشور ایران هست ؟

یا حق

msb
January 29th, 2014, 00:22
بله داخل ایرانه یه سیستم کامپیوتر واسه اینکار اختصاص دادم

msb
January 29th, 2014, 00:25
موضوع اول رو بهتره با سایتی که سرویس تهیه کردید در میان بزارید اگر مطمئن هستید مشکل اینترنت ندارید.
در باره موضوع دوم کمی جستجو کنید در انجمن به راحتی میتونید اموزش های لازم رو پیدا کنید.
سلام
ممنون از توجهتون
سروپس دهنده ای درکار نیست اینجا من خودم یه سیستم کامپیوتر رو واسه این کار اختصاص دادم از لحاظ اینرنت هم مطمئننم
ضمنا درباره سوال دوم هم اگه لطف کنید لینک بدین ممنون میشم

RoobinaServer
January 29th, 2014, 00:43
سلام
ممنون از توجهتون
سروپس دهنده ای درکار نیست اینجا من خودم یه سیستم کامپیوتر رو واسه این کار اختصاص دادم از لحاظ اینرنت هم مطمئننم
ضمنا درباره سوال دوم هم اگه لطف کنید لینک بدین ممنون میشم

با سلام

حمله سراسری بوده کالکسو مشکل امنیتی خورده و هر سروری که کالکسو نصب هست و پیدا کردند زامبی شده و اتک فرستاده مشکل شما هم همین هست :)

یا حق

msb
January 29th, 2014, 00:49
با سلام

حمله سراسری بوده کالکسو مشکل امنیتی خورده و هر سروری که کالکسو نصب هست و پیدا کردند زامبی شده و اتک فرستاده مشکل شما هم همین هست :)

یا حق
ممنون
من تازه چند روزه که نصبش کردم. به همین زودی به مشکل خورده؟؟ اینم از شانس منه
راه حلی داره یا باید به فکر یه نرم افزار دیگه باشم؟ شما چی رو پیشنهاد می کنید؟
به نظرتون اگه کلاکسو رو حذف کنم و سیستم رو واسه24 ساعت تست کنم تا مطمئن بشم مشکل دیگه ای نداره بهنر نیست؟ منظورم اتصال اینترنتشه

RoobinaServer
January 29th, 2014, 00:53
ممنون
من تازه چند روزه که نصبش کردم. به همین زودی به مشکل خورده؟؟ اینم از شانس منه
راه حلی داره یا باید به فکر یه نرم افزار دیگه باشم؟ شما چی رو پیشنهاد می کنید؟
به نظرتون اگه کلاکسو رو حذف کنم و سیستم رو واسه24 ساعت تست کنم تا مطمئن بشم مشکل دیگه ای نداره بهنر نیست؟ منظورم اتصال اینترنتشه

مشکل امنیتی کالکسو : Kloxo installations compromised - Hosting Software and Control Panels - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1344003)

تاپیک در انجمن : http://www.webhostingtalk.ir/f14/104174/

اگر راهی باشد باید کالکسو بگه که تازه شناسایی شده ظاهرا - بنده اطلاعات بیشتری ندارم اما فکر نکنم درست بشه به همین زودی اگر بخوایم خیلی خوشبین باشیم به پشتیبانی کالکسو شاید یک ماه زمان ببره تا ورژن جدید بده. (که بعیده).

فعلا امشب هرچی کالکسو دیدم همه مشکل خوردند.

یا حق

downloaddl
January 29th, 2014, 01:02
با سلام

یا حق

روی دایرکت ادمین هم فکر می کنم این مشکله پیش امده
یا فقط کلسکو ؟

msb
January 29th, 2014, 01:03
مشکل امنیتی کالکسو : Kloxo installations compromised - Hosting Software and Control Panels - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1344003)

تاپیک در انجمن : http://www.webhostingtalk.ir/f14/104174/

اگر راهی باشد باید کالکسو بگه که تازه شناسایی شده ظاهرا - بنده اطلاعات بیشتری ندارم اما فکر نکنم درست بشه به همین زودی اگر بخوایم خیلی خوشبین باشیم به پشتیبانی کالکسو شاید یک ماه زمان ببره تا ورژن جدید بده. (که بعیده).

فعلا امشب هرچی کالکسو دیدم همه مشکل خوردند.

یا حق

خوب دیگه میگم اینم از شانس منه

ولی یه موضوع دیگه اینکه من سه چهار روزه که کلاکسو رو نصب کردم و از همون موقع این مشکل رو دارم . و اینکه شما میگید امروز و امشب این حملات صورت گرفته یکم منو مشکوک کرده که نکنه مشکل از یه جای دیگه باشه و خودم تنظیمات رو اشتباهی انجام داده باشم.
ضمنا در مورد جایگزین پیشنهادی ندارید. من از سرور در حد 2 یا 3 سایت میخام استفاده کنم یعنی خیلی نمیخام ازش کار بکشم . کلاکسو را هم به خاطر رایگان بودنش انتخاب کردم

RoobinaServer
January 29th, 2014, 01:12
روی دایرکت ادمین هم فکر می کنم این مشکله پیش امده
یا فقط کلسکو ؟

امشب بنده روی دایرکت ادمین مشکل خاصی ندیدم تاپیک دیگرتون را دیدم احتمالا حمله کردند نتوانستند وارد شوند.

رنج آیپیهای حمله کننده ها را ببندید.

خوب دیگه میگم اینم از شانس منه

ولی یه موضوع دیگه اینکه من سه چهار روزه که کلاکسو رو نصب کردم و از همون موقع این مشکل رو دارم . و اینکه شما میگید امروز و امشب این حملات صورت گرفته یکم منو مشکوک کرده که نکنه مشکل از یه جای دیگه باشه و خودم تنظیمات رو اشتباهی انجام داده باشم.
ضمنا در مورد جایگزین پیشنهادی ندارید. من از سرور در حد 2 یا 3 سایت میخام استفاده کنم یعنی خیلی نمیخام ازش کار بکشم . کلاکسو را هم به خاطر رایگان بودنش انتخاب کردم
پیشنهاد دایرکت ادمین هست که پولی هست.

یکی از دوستان در تاپیک دیگری که به شما دادم اگر مشاهده کنید چنین پیشنهادی کرده :

فعلا رنج آی پی
178.248.23.0/24

بسته بشه و کلوکسو آف بشه و فایل اینجکشن از داخل فانکشن حذف بشه فکر کنم مشکلی نباشه تا کلوکسو آپدیت جدید بده

----

البته ما اینکارم کردیم ولی بعد از زامبی شدن کالکسو ولی جواب نداد الان همه که دیگه بیخیال شدند شما ریست کن بعد سریع این رنج آیپی را بلاک کن شاید مشکلتون رفع بشه.

یا حق

msb
January 29th, 2014, 01:21
امشب بنده روی دایرکت ادمین مشکل خاصی ندیدم تاپیک دیگرتون را دیدم احتمالا حمله کردند نتوانستند وارد شوند.

رنج آیپیهای حمله کننده ها را ببندید.

پیشنهاد دایرکت ادمین هست که پولی هست.

یکی از دوستان در تاپیک دیگری که به شما دادم اگر مشاهده کنید چنین پیشنهادی کرده :

فعلا رنج آی پی
178.248.23.0/24

بسته بشه و کلوکسو آف بشه و فایل اینجکشن از داخل فانکشن حذف بشه فکر کنم مشکلی نباشه تا کلوکسو آپدیت جدید بده

----

البته ما اینکارم کردیم ولی بعد از زامبی شدن کالکسو ولی جواب نداد الان همه که دیگه بیخیال شدند شما ریست کن بعد سریع این رنج آیپی را بلاک کن شاید مشکلتون رفع بشه.

یا حق

مشکل اینه که من هنوز تازه کارم نمیدونم اینکارو چطوری باید انجام بدم . اگه منبع در این خصوص دارید ممنون میشم لینک بدید

msb
January 29th, 2014, 09:05
در این رابطه کسی نمیتونه کمک کنه؟ منظورم بستن رنج آی پی
178.248.23.0/24

msb
January 29th, 2014, 10:40
سلام من با این دستور
iptables -A INPUT -s 178.248.23.0/24 -j DROP
اینکارو انجام دادم

برای بستن کل آی پی های خارج از ایران باید چیکار کنم؟ یعنی میخام فقط آی پی های داخل ایران به سرور دسترسی داشته باشند
راهی وجود داره

msb
January 29th, 2014, 12:13
دوستان چطوری میتونم کلاکسو رو موقت آف کنم

msb
January 29th, 2014, 15:15
سلام
کلا کلاکسو رو من حذف کردم ولی بازم مشکل پابرجاست یعنی بازم ارتباط سرور با اینترنت قطع میشه
به نظرتون باید لینوکس رو دوباره نصب کنم یا همین رو میشه درستش کرد

msb
January 30th, 2014, 00:43
کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟؟