PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد php p....y راهنمایی میخواستم فقط شخصی هست؟

friday13th
April 28th, 2010, 22:03
سلام من یک هاست اشتراکی برای 1 سال گرفتم که وقتی php p...y روش نصب میکنم ip من تو فایر وال سرور میمونه و باید 30 دقیقه صبر کنم تا سایت دوباره باز بشه برام پرسیدم گفتن برای این کار باید vps بگیرید ولی قیمتهای vps خیلی گرونه و اصلا با صرفه نیست حالا من باید چکار کنم میشه یه راهنمایی کنید میدونم روی سرور اشتراکی استفاده از این اسکریپت فشار زیادی روی سرور ایجاد میکنه که باید یا سرور اختصاصی گرفت یا مجازی ولی کلا قیمت اینها بالاست نمیدونم چکار کنم کاره من هم فقط شخصی هست.

Sajad
April 28th, 2010, 22:22
phpr-o-x-y منظورتون هست ؟!

tar.gz
April 28th, 2010, 23:00
کی اینطوری راهنماییتون کرده! این اصلا صحت نداره و شما احتمالا یا از هاست رایگان استفاده میکنید یا هاستی که محدودیت زیادی داره و بهتره از اونجا بگذرید.
الان تقریبا تمامی هاستها با این اسکریپت مشکلی ندارن.و اتفاقا اسکریپت سبکی هست .G-L-y-p-e (بدون خط فاصله) رو تست کنید .

aghaee
April 29th, 2010, 01:59
tar.gz
دقیقا حرف من... P P چه ربطی به وی پی اس داره! پیچونده!

friday13th
April 29th, 2010, 16:32
هاستی که خریدم رایگان نیست یک هاست اشتراکی هست برای 1 سال php pr-0-x-y (منظورم هست بله)این اسکریپت روی هاست من ساپورت میشه آپلود میشه چند تا سایت که با هاش باز کردی آی پی من تو فایر ئال سرور میمونه و باید 30 دقیقه صبر کنم تا باز بشه یعنی آی پی از فایروال سرور آزاد بشه با مسئول سرور که صحبت کردم گفتن سرعت رو میاره پایین و رم زیادی اشغال میکنه
حالا من موندم چکار کنم من در کنار هاستن از رپید لیچ هم استفاده میکنم میخواستم در کنارش این رو هم داشته باشم
توی سایت های خارجی هم قوانینشون رو که بخونین گفتن حق استفاده از اسکریپت php pr-ox-y رو ندارین فقط روی هاست های اشتراکی

0x21HATE
April 30th, 2010, 00:15
توی سایت های خارجی هم قوانینشون رو که بخونین گفتن حق استفاده از اسکریپت php pr-ox-y رو ندارین فقط روی هاست های اشتراکی

تو هاست های ایرانی هم با این مشکل دارن . شاید نگن ولی در عمل واقعا جلوتو میگیرن و میتونن از طریق نرم افزار هایی تورو شناسایی کنن و بفهن که داری از این اسکریپت استفاده میکنی .
به نظرم اگه اسکریپت رو کد کنی سیستم نفهمه (اینو خودم تست نکردم فقط مشام برنامه نویسیم اینو میگه ) با استفاده از base64 اسکریپتتو کد کن ببین بازم این مشکل پیش میاد یا نه . اگه بازم مشکلی بود یه پخ بده جلدی میام کمکت

friday13th
April 30th, 2010, 21:58
حالا چطور باید این کارو انجام بدم و برنامه رو کددارکنم هاست من تو ایران نیست مال ovh هست من وقتی این اسکریپت رو آپلود میکنم برای دایرکتوری پسورد میزارم.ولی بلد نیستم برنامه رو کددار کنم.

M.S.R
May 1st, 2010, 09:16
سلام
روی هاست رایگان نصب کن.
Free Web Hosting with PHP, MySQL and cPanel, No Ads (http://www.000webhost.com/)

0x21HATE
May 3rd, 2010, 12:41
عزیزم این برنامه رو دانلود کن بنصب رو سیستم خودت
http://takdata.net/files/2008/10-2/TrueBug.PHP.Encoder.1.0.4.rar
‍‍پسورد :
www.takdownload.ir

بعد برنامه تو با این کد کن بعد آپلود کن بعد استفاده کن بعد واسه ما هم دعا کن