PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ریموت دسکتاپ آزمایشی !!!

CyberLife
April 28th, 2010, 21:40
سلام کسی از دوستان ریموت دسکتاپ آزمایشی ( ویندوز یا لینوکس )

برای 1 یا 2 روز نداره ؟

راستی یک سری سایت خارجی هست که 7 روز vps آزمایشی میده ،

ولی موقع ثبت نام باید کردیت کارت داشته باشی ، کسی میتونه برای

من ثبت نام کنه ؟ :63:

1eng.ir
April 28th, 2010, 21:56
اون سایت خارجی که 1 هفته میده! اگه خرید نکنی هزینه رو از حسابت کم میکنه!

CyberLife
April 28th, 2010, 22:54
اون سایت خارجی که 1 هفته میده! اگه خرید نکنی هزینه رو از حسابت کم میکنه!

نمیدونم درست خوندم یا نه ولی این سایت گفته بعد از یک هفته اگه خرید نکردید هیچ هزینه ای کم نمیکنه .

شما هم یک نگاهی بنداز . اینم از لینکش :

Triple8 - Linux & Windows Virtual Private Servers (http://www.triple8.net/vps.htm)

1eng.ir
April 28th, 2010, 23:10
نمیدونم درست خوندم یا نه ولی این سایت گفته بعد از یک هفته اگه خرید نکردید هیچ هزینه ای کم نمیکنه .

شما هم یک نگاهی بنداز . اینم از لینکش :

Triple8 - Linux & Windows Virtual Private Servers (http://www.triple8.net/vps.htm)

Sign up for any Virtual Private Server and receive your first 7 days at no charge.
فاکتور اولتو به جای اینکه 30 روزه بزنه، 37 روزه میزنه.

DeltaGostar
April 29th, 2010, 00:28
سلام کسی از دوستان ریموت دسکتاپ آزمایشی ( ویندوز یا لینوکس )

برای 1 یا 2 روز نداره ؟

راستی یک سری سایت خارجی هست که 7 روز vps آزمایشی میده ،

ولی موقع ثبت نام باید کردیت کارت داشته باشی ، کسی میتونه برای

من ثبت نام کنه ؟ :63:
پیغام خصوصی بده همین الان آماده دارم 1 روزه بهت بدم شاید هم 3 روزه استفاده کنی
:d

CyberLife
May 5th, 2010, 12:09
پیغام خصوصی بده همین الان آماده دارم 1 روزه بهت بدم شاید هم 3 روزه استفاده کنی
:d

جا داره از دوست خوبم Deltagostar به خاطر دادن اکانت تست VPS ، تشکر ویژه ای بکنم ، واقعاً سرعت VPS ای که در اختیار من گذاشتند عالی بود . من علاقه مند

شدم که یک سرویس VPS خریداری کنم ، ولی میخوام از این سرویس برای راه اندازی V*P*N استفاده کنم ، بنابراین روی همین اکانت تست به وسیله آموزشهای

موجود در انجمن میخواستم یک V*P*N درست کنم ولی برای ساخت V*P*N باید سرور مورد نظر دارای 2 کارت شبکه باشه ، که متاسفانه این VPS با این سرعت بی

نظیر فقط از یک کارت شبکه بهره میبرد ، نمیدونم VPS ای دارید که دارای 2 کارت شبکه باشه .

بعد من این V*P*N رو برای کار شخصی میخوام ، با توجه به اینکه شرکتهای ارائه دهنده V*P*N در ایران قابل اطمینان نیستند و با توجه به نوع کار من که همیشه به

V*P*N نیاز دارم ، بنابراین بهترین کار راه اندازی V*P*N شخصیه که خیالم از بابت همه چیز راحته ، البته من تو کار دانلود نیستم و فقط برای مشاهده Page و کار با

بانکهای خارجی از V*P*N استفاده میکنم بنابراین در ماه تقریباً 2 الی چهار گیگ پهنای باند مصرف میکنم و نیاز به فضای کمی هم هست ( فکر کنم یک 200 مگ برای

راه اندازی V*P*N کافی باشه ، نظر شما چیه ) و در آخر هم توی آمریکا یا کانادا باشه . اگه Deltagostar عزیز بتونه همچین سرویسی با این مشخصات و با قیمت

مناسب به من بده خریدارم .

DeltaGostar
May 5th, 2010, 12:29
چرا سرور مجازی بگرید من اکانت بهتون میدم با پهنای باند نامحدود و 9 سرور دلخواه(کشور) که میتونید وصل بشید سرعت پورت 1 گیگابایت . ای پی اختصاصی هم موجود است / لینک آپتایم رو هم میدم مطمن باشید پشیمون نمیشد و اطممینان حاصل میکنید (تست موجود است)
sstp/ipng/sslproxy هم روی همین اکانت قابل سویچ کردن است / ولی اگر میخوای بازم ریموت دسکتاپ ( سرور مجازی ویندوز) اما پهنای باند محدود و ا کارت شبکه هم موحود است/

CyberLife
May 5th, 2010, 15:37
چرا سرور مجازی بگرید من اکانت بهتون میدم با پهنای باند نامحدود و 9 سرور دلخواه(کشور) که میتونید وصل بشید سرعت پورت 1 گیگابایت . ای پی اختصاصی هم موجود است / لینک آپتایم رو هم میدم مطمن باشید پشیمون نمیشد و اطممینان حاصل میکنید (تست موجود است)
sstp/ipng/sslproxy هم روی همین اکانت قابل سویچ کردن است / ولی اگر میخوای بازم ریموت دسکتاپ ( سرور مجازی ویندوز) اما پهنای باند محدود و ا کارت شبکه هم موحود است/

نه مشکلی نیست ، اگه شما خودت میفروشی که دیگه احتیاجی به vps نیست ، فقط بیزحمت لینک آپتایم و یک

اکانت تست برام پ/خ کن تا ببینم چطوره . چون کار ما خیلی حساسه و نباید یک لحظه هم v*p*n قطع بشه ،

واگه سایت شرکت تشخیص بده که من از ایران دارم باهاشون کار میکنم همه چی دود میشه میره هوا .