PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به یک بهینه ساز فوق العاده حرفه ای

letsgo78
January 27th, 2014, 19:17
با عرض سلام از بهنیه سازا میخوام خودشونو معرفی کنن و بگن کیا میتونن سایت فیلم بیارن بالا و نمونه کاراشونو ارایه بدن تا پایان هفته یه بهینه ساز خیلی درست کار و کاربلدو باید انتخاب کنیم با تشکر

reza21biologist
January 27th, 2014, 20:34
با عرض سلام و خسته نباشید

رزومه کاری :
از سال 89 در زمینه بهینه سازی وب سایت مشغول به فعالیت شدم و همچنین در سال 91 در شرکت ایران سرور به عنوان سئو کار به فعالیت خود در این زمینه ادامه دادم و در حال حاضر به صورت مستقل کار می کنم و مشغول بهینه سازی وب سایت سرورستاپ و تک گرافیک هستم.

برخی از نمونه کارهای من :
iranserver.com(قالب قبلی)
onlineservers.ir
tak-graphic.com
serversetup.ir
jahanafrooz.com
softgate.ir
samenblog.com (در حال کار)

مهدی امان زاده
09365340585

letsgo78
January 27th, 2014, 20:37
بنده عرض کردم فقط نمونه کار سایت فیلم بدید

seo-expert
January 27th, 2014, 20:43
با عرض سلام از بهنیه سازا میخوام خودشونو معرفی کنن و بگن کیا میتونن سایت فیلم بیارن بالا و نمونه کاراشونو ارایه بدن تا پایان هفته یه بهینه ساز خیلی درست کار و کاربلدو باید انتخاب کنیم با تشکر

درود
سايت هاي فيلم بعد از انجام سئو داخلي فقط نياز به خريد بك لينك قوي ( رنك 3 به بالا ) دارند و اين بك لينك ها هزينه حدود 200 - 300 تومان ماهانه براي شما داره.
پيشنهاد ميكنم براي سايت فيلم سئو داخلي به قيمت پائين (150 تومن انجام ميدن ) انجام بدين و خودتون بك لينك خريداري كنيد تا پول دلالي به سئو كار نديد

موفق باشيد

sharbazi
January 27th, 2014, 23:51
موضوع جامع بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو (SEO) « انجمن وردپرس فارسی (http://forum.wp-persian.com/topic/9213)
اين لينكــ رو كامل مطالعه كنين نياز به سئو كار نيست چون اونا هم معمولا كار خاصی انجام نميدن (البته ميدن مثلا اسمشونو ميزارن تو قسمت فوتر سايت شما)
بكـ لينكـ مناسب هم تهيه كنين يه سر به pichak.net بزنين قسمت تبليغات مورِدای خوبی وجود داره ...

letsgo78
January 28th, 2014, 16:38
خب جایه معتبر واسه بک لینک کجاس ؟