PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Seo وردپرس!

Ali-718
April 28th, 2010, 19:22
سلام
برای بهینه کردن seo ورپرس چه پیشنهاد هایی دارید؟

TukaNet
April 28th, 2010, 19:44
سئوی خود وردپرس که خوب هست ولی اگر کاملتر هم خواستید میتونید از پلاگین های سئو استفاده کنید ~~> WordPress › All in One SEO Pack (http://wordpress.org/extend/plugins/all-in-one-seo-pack/)

itjavani
April 28th, 2010, 20:09
نحوه لینک دهی مطالب رو باید به postname تغییر بدید و از حالت دیفالت خود وردپرس در بیارید + اینکه پلاگین سئویی که tukanet عزیز گفتند هم از خیلی میتونه موثر باشه!

behrooz_iri
April 28th, 2010, 20:42
نام category رو هم فارسی بدید تو آدرس نباید کلمه فارسی باشه

Ali-718
April 28th, 2010, 20:49
نام category رو هم فارسی بدید تو آدرس نباید کلمه فارسی باشه

میشه بیشتر توضیح بدید ، متوجه نشدم

behrooz_iri
April 28th, 2010, 21:01
1-دسته هاتون رو که میخواید بسازید فارسی نباشه مثلا "game" به جای "بازی" مثال : http://domain.com/game/pes2010

2- حتما all in one seo رو نصب کنید

1-2 - title دقیقا مشابه تایتل اصلی

2-2 Description : یه توضیح چند کلمه ای در موردش

3-2 Keywords : کلمات کلیدی که به وصیله کاما انگلیسی از هم جدا شوند مثال : خرید بازی,خرید پستی بازی ( کاما حتما انگلیسی )

3- تمام کلمات کلیدی را در قسمت برچسب های نوشته کپی کنید

4- در قسمت پیوند یکتا ساختار دلخواه من رو تیک بزن و اینو وارد کن /%category%/%postname%/

khudeman
April 28th, 2010, 21:39
آقای بهروز اول گفتین تو آدرس نباید کلمه فارسی باشه و بعد گفتین در پیوند یکتا postname باشه. این دو تا با هم منافات داره. یا من درست متوجه نشدم؟

behrooz_iri
April 28th, 2010, 21:46
آقای بهروز اول گفتین تو آدرس نباید کلمه فارسی باشه و بعد گفتین در پیوند یکتا postname باشه. این دو تا با هم منافات داره. یا من درست متوجه نشدم؟

ابتدا شماره 4 رو انجام بدید در این حالت وقتی اسم پست رو میزنید انتهای پیوند اسم پست میشه که ممکنه فارسی باشه در این حالت روی دکمه ویرایش روبرو کلیک کنید و مثلا به جای فوتبال بنویسید football در این حالت همه آدرس لاتین میشه

afrateam
April 28th, 2010, 21:52
موقع ارسال مطلب میشه متنی که برای لینک اون مطلب استفاده میشه (پیوند پایدار) رو تغییر داد
----------
البته از نظر من بودن کلمات کلیدی فارسی در آدرس صفحه مفیده
البته گاها دیدم که موقع سرچ فارسی، گوگل معادل انگلیسی اون کلمه که در عنوان یا آدرس یه صفحه ی فارسی بوده رو تو لیست نتایج بولد کرده.. یعنی تشخیص داده که این کلمه انگلیسی به سرچ من مربوطه و احتمالا وجود اون کلمه هم برای رتبه بندی لحاظ شده
پس احتمالا نوشتن معادل انگلیسی کلمات کلیدی در پیوند پایدار مطالب هم از نظر سئو (یا حداقل گوگل) مفیده
----------
ویرایش: وقتی من پست رو تایپ کردم behrooz_iri (http://www.webhostingtalk.ir/members/behrooz_iri/) جواب داده..

behrooz_iri
April 28th, 2010, 22:01
این مساله رو میشه در آوردن تگ فارسی جبران کرد ولی برای من لاتین بهتر جواب داده

GOD
April 28th, 2010, 22:21
بهتره نام دسته بندی هم توی لینک نباشه

اینطوری لینک خیلی طولانی میشه

Ali-718
October 22nd, 2010, 17:53
نحوه لینک دهی مطالب رو باید به postname تغییر بدید و از حالت دیفالت خود وردپرس در بیارید + اینکه پلاگین سئویی که tukanet عزیز گفتند هم از خیلی میتونه موثر باشه!

منظورتون رو خوب متوجه نشدم چطور اینکارو انجام بدم ؟

behrooz_iri
October 22nd, 2010, 18:12

وارد پیشخوان بشید و روی پیوند یکتا کلیک کنید ساختار دلخواه رو انتخاب کنید و این کد رو وارد کنید /%category%/%postname%/

itjavani
October 22nd, 2010, 18:15

منظور من این بوده که لینک ها طولانی نباشه و فقط /%postname%/ باشه البته من به این صورت به نتیجه رسیدم! هر چه لینک کوتاه تر بهتر!!!

Ali-718
October 22nd, 2010, 18:41
در این حالت چون سایت مورد نطر فارسی هست لینک ها هم فارسی میشن مشکلی نداره لینک ها فارسی بشن ؟

behrooz_iri
October 22nd, 2010, 18:46
در این حالت چون سایت مورد نطر فارسی هست لینک ها هم فارسی میشن مشکلی نداره لینک ها فارسی بشن ؟

چرا در همون قسمت پایین عنوان ویرایش رو بزنید و معادل انگلیسی وارد کنید

مثال : بازی Battlefield : Bad Company 2 | فروشگاه اینترنتی پیشتازان (http://pishtazanshop.com/game/battlefield-bad-company-2/)

Ali-718
October 22nd, 2010, 19:14
چرا در همون قسمت پایین عنوان ویرایش رو بزنید و معادل انگلیسی وارد کنید

مثال : بازی Battlefield : Bad Company 2 | فروشگاه اینترنتی پیشتازان (http://pishtazanshop.com/game/battlefield-bad-company-2/)

کدام قسمت؟ تو پیوند یکتا چیزی به اسم ویرایش نیست که
یعنی لینک ها فارسی باشه رو سئو تاثثر منفی داره ؟

GOD
October 22nd, 2010, 20:02
والا وردپرس پدر منو چند روز هست در اورده ایندکس نمیشه مطالب

از هر کی هم میپرسم چیزی به ذهنشون نمیرسه

behrooz_iri
October 22nd, 2010, 23:45
کدام قسمت؟ تو پیوند یکتا چیزی به اسم ویرایش نیست که
یعنی لینک ها فارسی باشه رو سئو تاثثر منفی داره ؟

خیر استار جان کد من یا ای تی رو بذار و بعد اوکی کن برو تو قسمت مطلب جدید و اونجا نام مطلب رو بنویس بعد تو قسمتی که برای متن هست کلیک کن بعد لینک رو ویرایش کن

Ali-718
October 22nd, 2010, 23:54
خیر استار جان کد من یا ای تی رو بذار و بعد اوکی کن برو تو قسمت مطلب جدید و اونجا نام مطلب رو بنویس بعد تو قسمتی که برای متن هست کلیک کن بعد لینک رو ویرایش کن

پس پست های قبلی هم باید دستی ویرایش کنم ...

لینک های فارسی تو گوگل به مشکل بر میخوره ؟

behrooz_iri
October 22nd, 2010, 23:58
پس پست های قبلی هم باید دستی ویرایش کنم ...

لینک های فارسی تو گوگل به مشکل بر میخوره ؟

نمایش داده ولی از لحاظ سئو توصیه نمیشه بهتره که عوض کنید