PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سورس این صفحه چطور بسته شده؟

siavoosh
January 24th, 2014, 16:56
سلام خدمت مدیران و اساتید وب هاستینگ تالک

سورس این صفحه که ارور اون در تصویر زیر هم نمایان هست / چطور و با چی روشی بسته شده است؟

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/18200-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87%D8%9F-source3-jpg

لطفا راهنمایی کنید

خیلی ممنون

mahdiazarnia
January 24th, 2014, 17:01
یعنی چی بسته شده
این یک صفحه html سادست
ارور 404
شما بگید که تو چه صفحه ای میرید که این رو نشون میده
امکان داره بلاک کرده باشند که این به 404 بره

glxx
January 24th, 2014, 17:17
این یک صفحه html ساده است
ارور 404
وقتی صفحه ای نباشد این پیغام نمایش میدهد چیزی بسته نشده

siavoosh
January 24th, 2014, 17:23
من در این صفحه از تنظیمات مرورگر مسیر tools> view source رو که زدم این صفحه ی ارور اومد !

چطور چنین چیزی ممکنه؟!

لطفا بیشتر راهنمایی کنید

خیلی ممنون

sardarn
January 24th, 2014, 17:36
من در این صفحه از تنظیمات مرورگر مسیر tools> view source رو که زدم این صفحه ی ارور اومد !

چطور چنین چیزی ممکنه؟!

لطفا بیشتر راهنمایی کنید

خیلی ممنون

سلام
این صفحه چیزی بسته نشده.وقتی فایلی شما درخواست بدهید و وجود نداشته باشه ارور 404 نمایش داده می شه که سورس صفحه این می شه
این کد سورس صفحه 404 هست

siavoosh
January 24th, 2014, 17:40
با سلام

خب یعنی در اصل فایل اصلی این صفحه مخفی شده؟ یا تغیر نام داده شده؟

چطور میشه این کار رو انجام داد؟ اموزشی در این زمینه هست؟

sardarn
January 24th, 2014, 17:47
با سلام

خب یعنی در اصل فایل اصلی این صفحه مخفی شده؟ یا تغیر نام داده شده؟

چطور میشه این کار رو انجام داد؟ اموزشی در این زمینه هست؟

ایشون هیچ کاری نکردند.وقتی شما آدرس یک عکس وادر می کنید و وجود نداشته باشه خودش به صرت اتوماتیک اینو نشون می ده البته می شه کاری کرد که یک صفحه با محتویات دیگه نشون بده

siavoosh
January 24th, 2014, 17:52
ایشون هیچ کاری نکردند.وقتی شما آدرس یک عکس وادر می کنید و وجود نداشته باشه خودش به صرت اتوماتیک اینو نشون می ده البته می شه کاری کرد که یک صفحه با محتویات دیگه نشون بده

خب من در این صفحه گزینه ی viwe sorce< tool رو میزنم اصولا باید سورس صفحه نمایش داده بشه

چطور میشه این کار رو انجام داد که بعد از زدن ویو سورس یک همچین صفحه ای نمایش داده بشه؟ !

sardarn
January 24th, 2014, 17:55
خب من در این صفحه گزینه ی viwe sorce< tool رو میزنم اصولا باید سورس صفحه نمایش داده بشه

چطور میشه این کار رو انجام داد که بعد از زدن ویو سورس یک همچین صفحه ای نمایش داده بشه؟ !

سورس صفحه دقیقا همینی هست که الان عکسش زدید.این چیزی دیگه نشون نمی ده سورس صفحه همینی هست که شما دیدید

siavoosh
January 24th, 2014, 18:02
دوست عزیز این صفحه صفحه ی داخلی یک روم هست که کلی تصویر و کد داره / مسلما سورس صفحه این نیست #:-s

mehrdd
January 24th, 2014, 18:17
من چک کردم صفحه رو ..
شما فرضا وقتی روم "بارون" رو انتخاب میکنید شما رو به آدرس fozolchat.ir/barone میفرسته.
اما در حقیقت چنین صفحه‌ای وجود نداره و با جاوااسکریپت آدرس صفحه رو تغییر دادن و شما در حقیقت داخل صفحه fozolchat.ir/?Chat هستید.
به همین خاطر هست که وقتی View Source رو میزنید Browser میاد تا Source آدرسی که در Address Bar وجود داره رو براتون نمایش بده، ولی چنین صفحه‌ای وجود نداره.
چیز خاصی نیست، کلا ۱ خط کد جاوااسکریپته ..
از این تکنیک در pushState خیلی استفاده میشه ...