PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن سایت با دی ان اس اختصاصی

M.S.R
April 27th, 2010, 17:09
سلام
من در حدود 2 ماه پیش یک هاست لینوکس با دی ان اس اختصاصی از یکی از بچه های این انجمن گرفتم.
کنترل پنل دایرکت ادمین.
خوب مشکل:
بعد از تغییر دی ان اس 1 روز طول کشید تا سایت بالا بیاد.(عادی است) اما بعد از چند روز دوباره سایت از دست رس خارج شد اما با v پی ان و ... سایت بالا می اید. با پشتیبانی شاتل که صحبت کردم گفت سایت با ای دی اس ال پارس انلاین هم بالا نمی اید.:68: گفتند دی ان اس اختصاصی را عوض کنید(اسمش را عوض کنید با کمک همان فردی که ازش هاست گرفتم این اقدام صورت گرفت اما دوباره مثل دفعه قبل بعد از چند روز دوباره سایت از دسترس خارج شد.)
ادرس سایت: www.mrmsr.com

خوب یک مورد دیگری که با این دی ان ها پیش امده:
من یک دومین .de در نیم ثبت کردم برای عوض کردم دی ان های ان به نیم ایمیل زدم و گفتم دی ان اس را عوض کنید( دی ان اس دومین .de را خود نیم باید عوض کند) نیم هم در پاسخ من یک عکس گذاشته که و گفته دی ان ها مشکل داره. :109: (عکس در ضمیمه)

متن نامه نیم:

Hello,

Good to hear from you again. I have attempted to change the name servers for irapidshare.de. Unfortunately, I am receiving an error from DeNic regarding this change. I have included a screen shot of this error.

Please submit this error to your webhost to correct. We can only assist you once these issues are resolved.

Kind regards,
Courtney
name.com
کسی که ازش هاست را گرفتم گفت دی ان اس ها مشکلی نداره.<):)

مشکل کجاست؟؟؟

Sajad
April 27th, 2010, 17:29
شاتل فوق العاده در ضمینه کش مهارت داره و تا بتونه کش میکنه اینترنت رو براتون :d اینکه از این لحاظ.
از لحاظ dns هم اگه web2.mrmsr.com و web1 هستن برای من هم مشکل دارن و پینگی نمیده !

be099
April 27th, 2010, 17:49
مشکل dns نداره بیشتر مثل اینه که آپاچی خاموش باشه یا فایروال اجازه ترانسفر نده

IFACO.Net
April 27th, 2010, 18:48
nameservers سایت تون اصلا NS records نداره به لینک زیر توجه کنید :

intoDNS: mrmsr.com - check DNS server and mail server health (http://www.intodns.com/mrmsr.com)

M.S.R
April 27th, 2010, 19:31
سلام
الان دارن سرور را جابه جا می کنند اگر بعد از جا به جایی مشکل حل نشد دوباره موضوع را مطرح می کنم.
ممنون

M.S.R
April 27th, 2010, 19:43
شاتل فوق العاده در ضمینه کش مهارت داره و تا بتونه کش میکنه اینترنت رو براتون :d اینکه از این لحاظ.
از لحاظ dns هم اگه web2.mrmsr.com و web1 هستن برای من هم مشکل دارن و پینگی نمیده !

اخه dns یکی دیگر از سایت هام که روی یک سرور دیگه بود را عوض کردم 6 ساعته اوکی شد.

M.S.R
May 1st, 2010, 09:11
حکایت همچنان باقی است.

1eng.ir
May 1st, 2010, 09:43
web2.mrmsr.com. ['173.45.74.67'] [TTL=172800]
اينو چرا تغيير ندادي ؟
آي پي جديد اين نيست كه :دي
پنل دامينت رو برام ميل كن، برات اوكي ميكنم ;)

M.S.R
May 1st, 2010, 09:55
web2.mrmsr.com. ['173.45.74.67'] [TTL=172800]
اينو چرا تغيير ندادي ؟
آي پي جديد اين نيست كه :دي
پنل دامينت رو برام ميل كن، برات اوكي ميكنم ;)

:109:
اوه.... :-ss

M.S.R
May 1st, 2010, 10:00
ip اوکی شد.
راستی ممد این چیزات کار نمی دهد. :d:109:

M.S.R
May 2nd, 2010, 20:25
سلام
مشکل باز نشدن سایت ها گویا حل شده.
فقط می مونه دی ان اس ان دومین .de .ایمیل زدم هنوز حوابی نگرفتم از نیم.

M.S.R
May 3rd, 2010, 11:30
http://www.intodns.com/irapidshare.info
?????????????????????????????????????????????????? ?????

---------- Post added at 11:30 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

http://www.intodns.com/irapidshare.info