PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه در گوگل به این نحو ایندکس شویم ؟!

meonline
January 21st, 2014, 16:52
دوستان اگه بخواهیم سایت یا وبلاگمون به این صورت در نتایج جستجوی گوگل بیاد باید چکار کنیم ؟ اگه مقاله آموزشی سراغ داسته باشید هم ممنون میشم لینکی یا کتابی معرفی کنید تصویر مورد نظر پیوست شده

sinakhan
January 21st, 2014, 17:08
دوستان اگه بخواهیم سایت یا وبلاگمون به این صورت در نتایج جستجوی گوگل بیاد باید چکار کنیم ؟ اگه مقاله آموزشی سراغ داسته باشید هم ممنون میشم لینکی یا کتابی معرفی کنید تصویر مورد نظر پیوست شده

دوست عزیز تا جایی که اطلاع دارم این اتفاق توسط گوگل می افته و به اختیار وب مستر نیست و بعد از مدتی اگر سایر صفحات سایت هم مثل صفحه اصلی یکمی رنک بگیره اینطوری ایندکس می شید

در واقع گوگل بعد از صفحه اصلی ، چند صفحه قوی سایتتون رو هم زیرش نشون می ده.

sina_67_85
January 21st, 2014, 17:21
دوست عزیز تا جایی که اطلاع دارم این اتفاق توسط گوگل می افته و به اختیار وب مستر نیست و بعد از مدتی اگر سایر صفحات سایت هم مثل صفحه اصلی یکمی رنک بگیره اینطوری ایندکس می شید

در واقع گوگل بعد از صفحه اصلی ، چند صفحه قوی سایتتون رو هم زیرش نشون می ده.

فکر میکنم لینک های پربازدید رو به این شکل نشون میده

sinakhan
January 21st, 2014, 17:24
فکر میکنم لینک های پربازدید رو به این شکل نشون میده

می تونه عوامل دیگه ای مثل رنک ، بک لینک و سئو و ... اون صفحات هم مهم باشه

abbasss
January 21st, 2014, 17:28
درود بر شما
لینک زیر را ببینید متوجه میشید:
Sitelinks چیست و چگونه تنظیم میشود؟ - افغان سئو (http://www.afghanseo.com/what-is-google-sitelinks/#more-157)

موفق باشید

meonline
January 21st, 2014, 17:39
ممنون از تک تک دوستان و پاسخ هاتون لینک مفیدی بود

meonline
January 21st, 2014, 17:44
به نظرتون چقدر طول میکشه تا رتبه گوگل بهتر شه ؟ من شنیدم که میگن در ماه های اول که سایت آپ شده نباید زیاد سئو باشه آیا درسته ؟ یا میشه تو همون ماه های اول رتبه سایت رو افزایش داد گوگل مشکلی با این مسئله نداره که !!

sinakhan
January 21st, 2014, 17:51
به نظرتون چقدر طول میکشه تا رتبه گوگل بهتر شه ؟ من شنیدم که میگن در ماه های اول که سایت آپ شده نباید زیاد سئو باشه آیا درسته ؟ یا میشه تو همون ماه های اول رتبه سایت رو افزایش داد گوگل مشکلی با این مسئله نداره که !!

گوگل خوشحال هم می شه که شما از اول سئوی خوبی داشته باشی ! ;)

همه چیز بستگی به سایت شما داره و مطالبش و همینطور سئو.

meonline
January 21st, 2014, 18:00
من زیاد سوال می پرسم ببخشید :-) سایت های وردپرسی از افزونه های سئو استفاده میکنند . این افزونه ها معتبرن یا سئوی دستی ؟ اگه این افزونه ها ککارشون خوبه با چه اکانتی وارد گوگل شده و سایت رو ثبت می کنن ؟

MEHDI KARAMI
January 21st, 2014, 18:01
حرف دوستان درست هست بنده هیچ کاری نکردم خود گوگل این وبلاگ roodebor1.blogfa.com رو اینطوری دسته بندی کرد

sinakhan
January 21st, 2014, 18:06
من زیاد سوال می پرسم ببخشید :-) سایت های وردپرسی از افزونه های سئو استفاده میکنند . این افزونه ها معتبرن یا سئوی دستی ؟ اگه این افزونه ها ککارشون خوبه با چه اکانتی وارد گوگل شده و سایت رو ثبت می کنن ؟

افزونه هایی که در سئوی مطالب و سایت به شما کمک می کنند زیاد هستند ولی بیشتر Yoast و All in One SEO استفاده می شوند. (البته یکی شون رو استفاده کنید)

در ضمن شما خودتون باید در google webmaster سایت هاتون ثبت کنید برای اینکه ایندکس هاتون رو ببینید و احیانا اگه اروری وجود داره برطرف کنید و ....

akramieh
January 23rd, 2014, 01:19
با کمی سئو و بهینه سازی و بازدید و اپ تایم بالا خودش اتوماتیک درستمیشه