PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سفارش یک پروژه سئوی خاص !

mobomas
January 21st, 2014, 12:07
سایت داریم به آدرس :
پزشک آشنا بانک جامع پزشکان (http://www.pezeshkashna.com)

در همه این کلمات خاص میخاهیم اول گوگل باشیم .

کلمات خاص :
1. متخصص
2. مو
3. پوست
4. متخصص تهران
5. دکتر متخصص پوست
6. متخصص تغذیه
7. متخصص مشهد
8. تغذیه
9. محاسبه BMI

خصوصیات سایت ما :
دارای تمامی مجوزهای وزارت بهداشت ، ساماندهی ، وزارت صنایع و معادن و همچنین وزارت تبلیغات و ارشاد اسلامی.
پیج فیسبوک و G+ و وبلاگ داریم .
تمامی مطالب سایت اختصاصی گروه پزشکی و ترجمه سایت میباشد و به هیچ وجه مطلب کپی نداریم
پنج ماه از کار سایت میگذرد و 100 صفحه ایندکس گوگل داریم
روزی دو مقاله منتشر میکنیم.
سیستم وردپرس و قالب استاندارد تم فارست.
سئوی سایت در حال حاضر در فوتر مشخصه . 85%
تقریبا روزی 5 لایک از فیسبوک دریافت میکنیم
-----------------------------------

خواسته های ما :

1- تمامی کلمات بالا در پیج اول گوگل باشند
2-با رعایت انتشار روزی دو مقاله (اگر لازم باشد بیشتر) ، ما در صفحه اول بمانیم
3-هیچ روش غیر استانداردی انجام نشود که منجر به پنالتی شدن سایت ما شود . (مثل بک لینکهای غیر معتبر)
4-هزینه معقول نسبت به بقیه همکاران داشته باشید
5-قرارداد رسمی با شما بسته خواهد شد.
6-توضیح مختصری از نحوه انجام ، قیمت و مدت زمان دقیقی از کار ارائه نمایید
7-یک نمونه از رزومه خود را اعلام کنید
8-مواردی که شامل پشتیبانی میشود را ذکر کنید (پشتیبانی 6 ماهه)

(اگر سوال دیگری دارید همینجا بپرسید)

reza21biologist
January 21st, 2014, 12:12
سلام لطفا از این تاپیک دیدن کنید :
بررسی وبسایت شما از لحاظ سئو و رفع آنها (http://www.webhostingtalk.ir/f170/103327)
رزومه کاری :
از سال 89 در زمینه بهینه سازی وب سایت مشغول به فعالیت شدم و همچنین در سال 91 در شرکت ایران سرور به عنوان سئو کار به فعالیت خود در این زمینه ادامه دادم و در حال حاضر به صورت مستقل کار می کنم و مشغول بهینه سازی وب سایت سرورستاپ و تک گرافیک هستم.
با تشکر

alaviyoon
January 21st, 2014, 12:15
باید با شرکت ها معتبر قرارداد ببندید .
کار شما پروژه ی بزرگی هست و هزینه ی زیادی هم میبرد .
یا حق

mobomas
January 21st, 2014, 12:16
سلام لطفا از این تاپیک دیدن کنید :
بررسی وبسایت شما از لحاظ سئو و رفع آنها (http://www.webhostingtalk.ir/f170/103327)
رزومه کاری :
از سال 89 در زمینه بهینه سازی وب سایت مشغول به فعالیت شدم و همچنین در سال 91 در شرکت ایران سرور به عنوان سئو کار به فعالیت خود در این زمینه ادامه دادم و در حال حاضر به صورت مستقل کار می کنم و مشغول بهینه سازی وب سایت سرورستاپ و تک گرافیک هستم.
با تشکر

پخ شد همشهری

Woshka
January 21st, 2014, 12:23
حداقل 2 تا 3 سال زمان می برد برای این کلمات عمومی در صفحه اول باشید

“Even the best SEOs are not magicians. They can't simply place a site at the top of the engines when there are hundreds of thousands (if not millions) of others that offer basically the same thing, and provide basically the same information. If they could, you'd see a whole lot more millionaire SEOs.”
- Jill Whalen – highrankings.com

mobomas
January 21st, 2014, 18:18
حداقل 2 تا 3 سال زمان می برد برای این کلمات عمومی در صفحه اول باشید

“Even the best SEOs are not magicians. They can't simply place a site at the top of the engines when there are hundreds of thousands (if not millions) of others that offer basically the same thing, and provide basically the same information. If they could, you'd see a whole lot more millionaire SEOs.”
- Jill Whalen – highrankings.com

پس چرا خیلی از دوستان در همین فروم میگن که سایتمون فلانه و با سئو شدیم اول گوگل ، دوم بینگ .... ؟!

pspasp
January 21st, 2014, 18:21
سلام ادس گوگل بگیرید نظرم

Woshka
January 21st, 2014, 19:01
پس چرا خیلی از دوستان در همین فروم میگن که سایتمون فلانه و با سئو شدیم اول گوگل ، دوم بینگ .... ؟!

وقتی گوگل نوع نمایش نتیجه هاش به صورت دسته بندی خوشه ای هست همیشه سایتی که برای شما اول هست الزاما برای دوستتون در یک کامپیوتر دیگه در یک مکان دیگه اول نیست
نمونه ی ایم مورد در انقلاب مصر هست
کسی که از داخل مصر کلمات کلیدی egypt و egypt riot را جستجو می کردند نتایج متفاوت و مطابق میل استراتژی های بین المللی نمایش داده می شد و متفاوت بود با آنچه کسی از کشور های دیگر این کلمات را جستجو می کردند
حتی قاره ای متفاوت بود

حالا خودتون قضاوت کنید چگونه کسی برای شما سایتتون را طوری بهینه کند که همیشه بالا باشد؟
من نقل قول هم از یکی از بزرگان در این صنعت رو گذاشتم، با دقت بخونید کاملا منطقی است...

ParsWebIT
January 21st, 2014, 19:06
در صورت نیاز به seo تخصصی و معتبر
هزینه واقعی = بازدهی مورد نظر
طراحی سایت، طراحی وب سایت، بهینه سازی وب، سئو (http://www.kaspid.com/)

seo-expert
January 21st, 2014, 19:32
وقتی گوگل نوع نمایش نتیجه هاش به صورت دسته بندی خوشه ای هست همیشه سایتی که برای شما اول هست الزاما برای دوستتون در یک کامپیوتر دیگه در یک مکان دیگه اول نیست
نمونه ی ایم مورد در انقلاب مصر هست
کسی که از داخل مصر کلمات کلیدی egypt و egypt riot را جستجو می کردند نتایج متفاوت و مطابق میل استراتژی های بین المللی نمایش داده می شد و متفاوت بود با آنچه کسی از کشور های دیگر این کلمات را جستجو می کردند
حتی قاره ای متفاوت بود

حالا خودتون قضاوت کنید چگونه کسی برای شما سایتتون را طوری بهینه کند که همیشه بالا باشد؟
من نقل قول هم از یکی از بزرگان در این صنعت رو گذاشتم، با دقت بخونید کاملا منطقی است...

درود
ايشون هم نميخوان كه وقتي يه مصري وقتي "متخصص" جستجو كرد سايتشون صفحه اول باشه!
دوست گرامي
سايت ايشون به زبان فارسي هست و زبان فارسي زبان محلي هست نه بين المللي. تنها كلماتي ميتونند در سطح جهان در كلمه خاص اول باشن كه زبان بين المللي داشته باشن

webna
January 21st, 2014, 19:33
خیلی ها که میگن کار سئو میکنن اصلا نمیدونن سئو چی هست . اگر میخوای 50 یا 100 تومن سئو کنی سرکاری داداش. سئو حداقل 3-4 میلیون خرج داره

seo-expert
January 21st, 2014, 19:34
سایت داریم به آدرس :
پزشک آشنا بانک جامع پزشکان (http://www.pezeshkashna.com)

در همه این کلمات خاص میخاهیم اول گوگل باشیم .

کلمات خاص :
1. متخصص
2. مو
3. پوست
4. متخصص تهران
5. دکتر متخصص پوست
6. متخصص تغذیه
7. متخصص مشهد
8. تغذیه
9. محاسبه BMI

خصوصیات سایت ما :
دارای تمامی مجوزهای وزارت بهداشت ، ساماندهی ، وزارت صنایع و معادن و همچنین وزارت تبلیغات و ارشاد اسلامی.
پیج فیسبوک و G+ و وبلاگ داریم .
تمامی مطالب سایت اختصاصی گروه پزشکی و ترجمه سایت میباشد و به هیچ وجه مطلب کپی نداریم
پنج ماه از کار سایت میگذرد و 100 صفحه ایندکس گوگل داریم
روزی دو مقاله منتشر میکنیم.
سیستم وردپرس و قالب استاندارد تم فارست.
سئوی سایت در حال حاضر در فوتر مشخصه . 85%
تقریبا روزی 5 لایک از فیسبوک دریافت میکنیم
-----------------------------------

خواسته های ما :

1- تمامی کلمات بالا در پیج اول گوگل باشند
2-با رعایت انتشار روزی دو مقاله (اگر لازم باشد بیشتر) ، ما در صفحه اول بمانیم
3-هیچ روش غیر استانداردی انجام نشود که منجر به پنالتی شدن سایت ما شود . (مثل بک لینکهای غیر معتبر)
4-هزینه معقول نسبت به بقیه همکاران داشته باشید
5-قرارداد رسمی با شما بسته خواهد شد.
6-توضیح مختصری از نحوه انجام ، قیمت و مدت زمان دقیقی از کار ارائه نمایید
7-یک نمونه از رزومه خود را اعلام کنید
8-مواردی که شامل پشتیبانی میشود را ذکر کنید (پشتیبانی 6 ماهه)

(اگر سوال دیگری دارید همینجا بپرسید)

سئو اوليه : 1.500.000 تومان
هزينه ماهيانه : 400 تومان
در تمامي كلماتي كه گفته شد اول خواهيد بود

mobomas
January 21st, 2014, 19:37
سئو اوليه : 1.500.000 تومان
در تمامي كلماتي كه گفته شد اول خواهيد بود

هزینه ماهیانه رو هم با تمامی موارد ادغام کنید ، قیمت کلی بفرمایید . ما کلا چقدر بدییم و چقدر صبر کنیم تا خواسته هامون دقیق اجرا بشه .

seo-expert
January 21st, 2014, 19:49
هزینه ماهیانه رو هم با تمامی موارد ادغام کنید ، قیمت کلی بفرمایید . ما کلا چقدر بدییم و چقدر صبر کنیم تا خواسته هامون دقیق اجرا بشه .

دوست عزيز
هزينه ماهيانه اعلام كردم چون شما نياز به بك لينك هاي دائمي داريد.
شما نياز داريد كه 30 الي 45 روز صبر كنيد تا تاثير واقعي كار رو شاهد باشيد

mobomas
January 21st, 2014, 19:52
دوست عزيز
هزينه ماهيانه اعلام كردم چون شما نياز به بك لينك هاي دائمي داريد.
شما نياز داريد كه 30 الي 45 روز صبر كنيد تا تاثير واقعي كار رو شاهد باشيد

یعنی کلا چند تومان ؟ بک لینک و دیگر تکنیکها با خود شما ، هر طور مایلید کار کنید اما نتیجه رو دقیقا طبق خواسته پست اول تحویل میگریم . قیمت و مدت زمان نهایی ؟

seo-expert
January 21st, 2014, 19:56
یعنی کلا چند تومان ؟ بک لینک و دیگر تکنیکها با خود شما ، هر طور مایلید کار کنید اما نتیجه رو دقیقا طبق خواسته پست اول تحویل میگریم . قیمت و مدت زمان نهایی ؟

دوباره عرض ميكنم
هزينه اوليه براي شروع : 1.500.000 تومان
شما مختاريد كه هزينه ماهيانه رو هر زماني كه تشخيص دادين پرداخت نكنيد كه در اين صورت بنده هم تضميني براي سايت شما نخواهم داشت
درصورتي كه همه كيورد هاي پست اول رو درخواست بدين به صورت موردي انجام ميشه

mobomas
January 21st, 2014, 20:02
دوباره عرض ميكنم
هزينه اوليه براي شروع : 1.500.000 تومان
شما مختاريد كه هزينه ماهيانه رو هر زماني كه تشخيص دادين پرداخت نكنيد كه در اين صورت بنده هم تضميني براي سايت شما نخواهم داشت
درصورتي كه همه كيورد هاي پست اول رو درخواست بدين به صورت موردي انجام ميشه

خوب شما باید بگین چند ماه باید این هزینه ماهیانه پرداخت بشه !
مثلا 1500 + چهار ماه چارصد تومان = 3100000
نه اینکه همچنان به مدت نامشخص ماهی چهارصد تومن بدیم که یک روزی همه کلمات بیاد اول !

موارد رو همه نوشتیم . شما میتونی یکی یکی انجام بدین یا همه باهم یا هرطور که صلاحه ، با هرتکنیکی که تمایل دارین .
کلا ما زمان + مبلغ + خواسته هارو در قرارداد میاریم دوست عزیز

alaviyoon
January 21st, 2014, 20:38
دوست عزیز خیلی ببخشید ولی خواهشا دقت کنید و فقط با افراد معتبر کار کنید تا شاهد تاپیک همچون تاپیک زیر از شما نباشیم .
یک کلاهبردار اینترنتی را بشناسید : دیزاینا یا Designa.ir (http://www.webhostingtalk.ir/f139/92182/)
یا حق

mobomas
January 21st, 2014, 20:41
دوست عزیز خیلی ببخشید ولی خواهشا دقت کنید و فقط با افراد معتبر کار کنید تا شاهد تاپیک همچون تاپیک زیر از شما نباشیم .
یک کلاهبردار اینترنتی را بشناسید : دیزاینا یا Designa.ir (http://www.webhostingtalk.ir/f139/92182/)
یا حق

ممنون از راهنمایی شما . اگر به نوع خواسته ها و گفتگوی بنده با دوستان در همین تاپیک و شرایط قرارداد رسمی مارو بدونید متوجه میشید که یک اشتباه رو دوبار تکرار نخواهیم کرد .

سپاس از توجه و راهنماییتون

mobomas
January 21st, 2014, 20:44
یا حق

ضمنا جالبه اگر عبارت : افزایش سئو
را سرچ کنید لینک اول و دوم نام دیزاینا رو میاره ! گویا دستی هم در کلاهبرداری در سئو دارن ایشون !

Woshka
January 21st, 2014, 20:48
درود
ايشون هم نميخوان كه وقتي يه مصري وقتي "متخصص" جستجو كرد سايتشون صفحه اول باشه!
دوست گرامي
سايت ايشون به زبان فارسي هست و زبان فارسي زبان محلي هست نه بين المللي. تنها كلماتي ميتونند در سطح جهان در كلمه خاص اول باشن كه زبان بين المللي داشته باشن

دوست عزیز احتمالا شما هیچ تجربه ی کاری نداشتید
اگر داشتید چنین حرفی نمی زدید
اولا ایرانی و زبان فارسی در تمام کره ی زمین هست
طبق تجربه وب سایت هایی که بهینه کردیم برای هر کشور در رتبه های مختلفی بودند
برای آمریکا اولین نتیجه آلمان سومین و...

در داخل ایران هم چنین وضعیتی هست
کسی که در تهران یک واژه را جستجو می کند در شهر دیگر نتایج متفاوتی خواهد داشت
همچنین با تغییر زمان قطعا نحوه ی چینش نیز عوض خواهد شد
به نل قول از بزرگان سئو اگر توجه کنید بیشتر متوجه موضوع می شوید

مصر هم به عنوان مثال گفتم شما با سیستم مثال زدن به نظر آشنایی ندارید!

mobomas
January 21st, 2014, 20:51

پیشنهاد شما به ما چیست ؟

seo-expert
January 21st, 2014, 21:02

دوست عزيز
بنده عرض نكردم كه فقط تو ايران فارسي زبان هست. منظور بنده اين هست كه موتورهاي جستجو لوكاليزيشن دارند يعني اگر شما در آمريكا كلمه "مو" جستجو كنيد از 10 نتيجه اول 5 تاشون انگليسي هستند در حالي كه تو ايران 1 انگليسي هم نميبينيد

seo-expert
January 21st, 2014, 21:11
خوب شما باید بگین چند ماه باید این هزینه ماهیانه پرداخت بشه !
مثلا 1500 + چهار ماه چارصد تومان = 3100000
نه اینکه همچنان به مدت نامشخص ماهی چهارصد تومن بدیم که یک روزی همه کلمات بیاد اول !

موارد رو همه نوشتیم . شما میتونی یکی یکی انجام بدین یا همه باهم یا هرطور که صلاحه ، با هرتکنیکی که تمایل دارین .
کلا ما زمان + مبلغ + خواسته هارو در قرارداد میاریم دوست عزیز

دوست گرامي
بنده منظور خودمو واضح عرض كردم
شما با پرداخت 1.5 ميليون تومان + 400 هزار تومان در طي 30 الي 45 روز صفحه اول گوگل خواهيد بود.
بعد از اينكه صفحه اول قرار گرفتين كار تحويل داده شده و ما تضميي براي اول ماندن نخواهيم داشت
البته اين حرف بنده به اين معني نيست كه بلافاصله رتبه شما از دست ميره.
شما اگر مايل باشيد ميتونيد با پرداخت ماهانه 400 تومان اول ماندن خودتون رو تظمين كنيد

spalisp
January 21st, 2014, 21:21
پ.خ شد عزیز

mobomas
January 24th, 2014, 10:27
دوست گرامي
بنده منظور خودمو واضح عرض كردم
شما با پرداخت 1.5 ميليون تومان + 400 هزار تومان در طي 30 الي 45 روز صفحه اول گوگل خواهيد بود.
بعد از اينكه صفحه اول قرار گرفتين كار تحويل داده شده و ما تضميي براي اول ماندن نخواهيم داشت
البته اين حرف بنده به اين معني نيست كه بلافاصله رتبه شما از دست ميره.
شما اگر مايل باشيد ميتونيد با پرداخت ماهانه 400 تومان اول ماندن خودتون رو تظمين كنيد

پاسخ شما پخ شد
.................................

دوستان توجه داشته باشید ، در پست اول هم نوشتم قرارداد رسمی . ما با نظر وکیلمون با شما قرارداد رسمی منعقد میکنیم تا هم شما از نظر دریافت حق الزحمه خیالتون راحت باشه و هم ما از نظر دریافت و تحویل درست کار . چون خیلی از دوستان در پیام خصوصی پیشنهاد قیمت میلیونی و هزینه ماهانه و اعداد و ارقام خوشگل میدن(که البته مشکلی نیست و هزینش همینقدره) ولی بعد اینکه شرایط قرارداد رسمی و وکیل رو میشنون به شکل عجیبی نگران و ناپدید میشن !

اگر از کار خود اطمینان دارید فکر نمیکنم باید نگرانی خاصی در مورد یک قرارداد قانونی و رسمی داشته باشید
پیروز باشید

seo-expert
January 27th, 2014, 13:03
دوستان توجه داشته باشید ، در پست اول هم نوشتم قرارداد رسمی . ما با نظر وکیلمون با شما قرارداد رسمی منعقد میکنیم تا هم شما از نظر دریافت حق الزحمه خیالتون راحت باشه و هم ما از نظر دریافت و تحویل درست کار . چون خیلی از دوستان در پیام خصوصی پیشنهاد قیمت میلیونی و هزینه ماهانه و اعداد و ارقام خوشگل میدن(که البته مشکلی نیست و هزینش همینقدره) ولی بعد اینکه شرایط قرارداد رسمی و وکیل رو میشنون به شکل عجیبی نگران و ناپدید میشن !

اگر از کار خود اطمینان دارید فکر نمیکنم باید نگرانی خاصی در مورد یک قرارداد قانونی و رسمی داشته باشید
پیروز باشید

درود
دوست عزيز رفتار شما عجيب هست.
بنده عرض كردم كه كلمات كليدي شما صفحه اول ميبرم و شما فرمودين كه در قرارداد ذكر ميشه كه اگر رنك كاهش كرد بنده علاوه بر پرداخت كل هزينه اي كه شما دادي بايد خسارت هم به شما پرداخت كنم!
دوست من. گوگل الان طوري شده كه هر ماه الگوريتم خودشو آپديت ميكنه و اگر قرار باشه كه با هر تغيير الگوريتم شما خسارت بخواهيد اونوقت انجام اين پروژه چيزي جز ضرر نداره.
با قوانين شما كمتر كسي كنار مياد

موفق باشيد

mobomas
January 27th, 2014, 13:08
درود
دوست عزيز رفتار شما عجيب هست.
بنده عرض كردم كه كلمات كليدي شما صفحه اول ميبرم و شما فرمودين كه در قرارداد ذكر ميشه كه اگر رنك كاهش كرد بنده علاوه بر پرداخت كل هزينه اي كه شما دادي بايد خسارت هم به شما پرداخت كنم!
دوست من. گوگل الان طوري شده كه هر ماه الگوريتم خودشو آپديت ميكنه و اگر قرار باشه كه با هر تغيير الگوريتم شما خسارت بخواهيد اونوقت انجام اين پروژه چيزي جز ضرر نداره.
با قوانين شما كمتر كسي كنار مياد

موفق باشيد

بنده هیچگاه نگفتم رنک کاهش پیدا کرد !!!
گفتم فرض کنیم قرارداد تمام شد و همه کلمات نیومد پیج اول . مثلا چهارتاش اومد . کل هزینه رو مسترد میکنید ؟
بعد گفتم قرارداد رسمی با حضور وکیلم . گفتید کدام شهرید ؟ گفتم هر شهر بزرگی باشید دفتر وکلا نمایندگی دارن . مشکلی نیست . که بعد رفتید و دیگر خبری ازتون نشد !

seo-expert
January 27th, 2014, 13:17
بنده هیچگاه نگفتم رنک کاهش پیدا کرد !!!
گفتم فرض کنیم قرارداد تمام شد و همه کلمات نیومد پیج اول . مثلا چهارتاش اومد . کل هزینه رو مسترد میکنید ؟
بنده عرض كردم مسترد ميشه و شما خسارت هم خواستين!

رفتید و دیگر خبری ازتون نشد !

دوست عزيز
بنده وظيفه ندارم كه جواب پيام هاي شما رو آني بدم.
بنده هم نياز دارم كه درباره پروژه ها فكر كنم و اينكه چند روز مهلت داشته باشم توقع زيادي نيست!
شما با اين رفتارتون ثابت كرديد كه اصلا و ابدا آدم صبوري نيستيد.

mobomas
January 27th, 2014, 13:20
بنده عرض كردم مسترد ميشه و شما خسارت هم خواستين!

دوست عزيز
بنده وظيفه ندارم كه جواب پيام هاي شما رو آني بدم.
بنده هم نياز دارم كه درباره پروژه ها فكر كنم و اينكه چند روز مهلت داشته باشم توقع زيادي نيست!
شما با اين رفتارتون ثابت كرديد كه اصلا و ابدا آدم صبوري نيستيد.

خوب حداقل بگین باید بررسی کنم . وقتی هیچی نمیگین یعنی چی ؟
شما بفرمایید نیاز هست مثلا یه هفته بررسی کنیم .
بله ، صبور نیستم .

Woshka
January 27th, 2014, 14:02
خوبه من سخن یکی از بزرگان را آوردم

همتون سرکار هستید ;)

mobomas
January 27th, 2014, 15:05
خوبه من سخن یکی از بزرگان را آوردم

همتون سرکار هستید ;)

نه دوست عزیز
نیستید
سفارش یک پروژه سئوی خاص (http://ponisha.ir/job/%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-SEO-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-Google/project/%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%DA%A9-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%B3%D8%A6%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B5/)

سفارش یک پروژه سئو | انجمنهای پرشین تولز (http://forum.persiantools.com/threads/%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%DA%A9-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%B3%D8%A6%D9%88.511177/)

AbbasTaraneh
January 28th, 2014, 18:37
با سلام...
پخ شد.