PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با ارسال یک پیامک 5 عدد بک لینک رایگان هدیه دریافت کنید .. محدود

Asemoniha
January 21st, 2014, 12:01
سلام و درود خدمت کاربران وب هاستیگ

دوستانی که خط ایرانسل دارن میتونن فقط با ارسال یک کد 6 رقمی به یک شماره پیامکی 5 عدد بک لینک رنک 1 به صورت 1 ماهه برای سایت خودشون دریافت کنند http://forum.shopkeeper.ir/images/smilies/1.gif
این کد 6 رقمی بنده هست که در مسابقه پیامکی شرکت کرده ام و با ارسال این کد یک امتیاز به امتیاز من اضافه خواهد شد .

کسانی که تمایل دارن در این تاپیک اعلام کنند یا به صورت پ.خ پیام بدهند تا شماره کد و پیامک براشون ارسال بشه

بعد از ارسال پیامک به شماره پیامکی ، به بنده در پ.خ ساعت ارسال پیامکشون و آدرس سایتشون به همراه کلمه کلیدی سایت رو اطلاع بدهند ،
تا لینک هاتون رو قرار بدهم و لیست آدرس ها رو نیز برایتان ارسال کنم :53:
بک لینک ها کاملا تضمین شده هستند و

توضیح :
شماره پیامکی از سرویس های مسابقه ایرانسله و اصلا تبلیغاتی نیست !
پیامک شما یک امتیاز بیشتر برای بنده داره و بک لینک رایگان هدیه ای بخاطر قدر دانی از لطف شماست
هزینه ارسال این پیامک نیز فقط 75 تومان است

با تشکر

alaviyoon
January 21st, 2014, 12:11
سلام
میشه موضوع را بیشتر توضیح بدید ؟
اینکار چه سودی برای شما داره ؟
شماره های همراه بعدا مورد استفاده قرار میگیرند و پیام تبلیغاتی ارسال میشود ؟

Asemoniha
January 21st, 2014, 12:31
سلام
میشه موضوع را بیشتر توضیح بدید ؟
اینکار چه سودی برای شما داره ؟
شماره های همراه بعدا مورد استفاده قرار میگیرند و پیام تبلیغاتی ارسال میشود ؟

سلام دوست گرامی
خییر دوست من ! این یک مسابقه پیامکی به اسم دو حرف حساب هست که از سرویس های خود شرکت ایرانسل هست .
کسانی که کد بنده رو به اون شماره ارسال کنند 1 امتیاز مثبت برای من ثبت میشه و هرچه امتیازم بیشتر باشه کد قرعه هام افزایش پیدا میکنه و شانس برنده شدن بیشتر است:58:

من اصلا به شماره ها دسترسی ندارم و شماره پیامکی نیز اصلا تبلیغاتی نیست و در خود پرتال ایرانسل نیز میتونید اطلاعات مسابقه ها رو مشاهده فرمایید

اینکار میخوام انجام بدم که هم شانس بنده در قرعه کشی بیشتر بشه و هم هدیه ای به دوستان عزیز بخاطر لطفشان داده باشم همین :53:

Asemoniha
January 22nd, 2014, 10:25
توضیح کامل به پست اول اضافه شد :

توضیح :
شماره پیامکی از سرویس های مسابقه ایرانسله و اصلا تبلیغاتی نیست !
پیامک شما یک امتیاز بیشتر برای بنده داره و بک لینک رایگان هدیه ای بخاطر قدر دانی از لطف شماست
هزینه ارسال این پیامک نیز فقط 75 تومان است

تاکنون به یک نفر از عزیزان بک لینک هدیه داده شده است
کسانی که تمایل دارند در تاپیک یا پ.خ اعلام کنند

Asemoniha
January 23rd, 2014, 10:58
تاکنون 2 نفر از دوستان کد را فرستاده و بک لینک هاشونو براشون قرار دادم
هنوز برای بک لینک جا داریم /

لطفا کسانی که میتونن از 3 خط بیشتر ( ایرانسل ) این کد را ارسال کنند به بنده پیام دهند که بهشون وجه نقدی یا کارت شارژ تقدیم بشه

abbaskh
January 23rd, 2014, 12:30
رنک بک لینک ها؟!

Asemoniha
January 23rd, 2014, 12:49
رنک بک لینک ها؟!

رنک همه 1
اگه کسی از دو خط و بیشتر بتونه ارسال کنه 2 عدد رنک 2 هم بهش هدیه میکنم

Asemoniha
January 26th, 2014, 22:28
آپ !

اگه کسی میتونه با بیشتر از 10 تا خط ایرانسل یک کد مسابقه رو برام پیامک کنه لطفا پیام بده مبلغ هم پرداخت میشه
( پیامک ارسالی نیز کاملا رایگان است )