PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیست شرکت های اپراتور پیامک

TukaNet
January 20th, 2014, 22:53
قبلا لیستی موجود بود ولی اطلاعات کامل ذکر نشده بود ...

لیست زیر شامل شرکت هایی هست که تا به امروز به عنوان اپراتور پیامک فعالیت داشته اند

پیش شماره 1000 - شرکت رهیاب رایانه گستر (http://www.rahyab.ir/)

پیش شماره 2000 - شرکت آتیه داده پرداز (http://www.adpdigital.com/)

پیش شماره 3000 - مركز گسترش فناوري اطلاعات (http://www.magfa.com/fa/)

پیش شماره 50001 - شرکت رهیاب پیام گستران (http://www.smshamrah.ir/)

پیش شماره 50002 - شرکت راهکار سرزمین هوشمند (http://sms.sls.ir/)

پیش شماره 50004 - شرکت ارمغان راه طلایی (http://www.art.co.ir/)

دوستانی که اپراتورهای دیگری را میشناسند لطفا معرفی کنند تا لیست تکمیل بشه

سرزمین
January 20th, 2014, 23:02
با سلام یه سؤال از شما دارم کدوم یکی از این شماره ها خیلی زود به دست گیرنده میرسه و به همه ی اپراتور ها میشه ارسال کرد؟

TukaNet
January 21st, 2014, 00:42
با سلام یه سؤال از شما دارم کدوم یکی از این شماره ها خیلی زود به دست گیرنده میرسه و به همه ی اپراتور ها میشه ارسال کرد؟

بنده تجربه زیادی ندارم ، ولی تا جایی که اطلاع دارم امکان ارسال از همه اپراتورها به همه خطوط هست

برای سنجش زود رسیدن معیار و مبنای خاصی وجود ندارد اما بر حسب تجارب دوستان اپراتور 2000 کیفیت بالاتری دارد

kamandar
January 21st, 2014, 00:53
بنده تجربه زیادی ندارم ، ولی تا جایی که اطلاع دارم امکان ارسال از همه اپراتورها به همه خطوط هست

برای سنجش زود رسیدن معیار و مبنای خاصی وجود ندارد اما بر حسب تجارب دوستان اپراتور 2000 کیفیت بالاتری دارد
پیش شماره 2000 هزار کند ترین هست و کیفیت پایین تری دارد!به همین خاطر قیمت هر پیامک اون بسیار پایین تره
500 هزار معایب زیادی داشته ولی برطرف شده و الان در بعضی موارد از 3000 بهتر هست
1000 هم گرونه و مالیات هم میگیره
من 5000 رو پیشنهاد می کنم
اگر کسی بخواد مستقیم به این ها وصل بشه سرمایه زیادی میخاد بستگی به اپراتور داره از 20 ملیون به بالا وگرنه یا بهتون سرویس نمیدن و یا گرون میدن که نمی صرفه!

mehdi.gh
January 21st, 2014, 21:52
پیش شماره 2000 هزار کند ترین هست و کیفیت پایین تری دارد!به همین خاطر قیمت هر پیامک اون بسیار پایین تره
500 هزار معایب زیادی داشته ولی برطرف شده و الان در بعضی موارد از 3000 بهتر هست
1000 هم گرونه و مالیات هم میگیره
من 5000 رو پیشنهاد می کنم
اگر کسی بخواد مستقیم به این ها وصل بشه سرمایه زیادی میخاد بستگی به اپراتور داره از 20 ملیون به بالا وگرنه یا بهتون سرویس نمیدن و یا گرون میدن که نمی صرفه!

میشه بگید علت اینکه میگین اپراتور 2000 کندتر و کیفیت پایین تری داره چیست ؟
تجربه بدی دارین ازش ؟

چرا برنامه های تلوزیونی اکثرا از این شماره استفاده میکنن ؟
200090 یه شماره معروف

kamandar
January 21st, 2014, 23:01
میشه بگید علت اینکه میگین اپراتور 2000 کندتر و کیفیت پایین تری داره چیست ؟
تجربه بدی دارین ازش ؟

چرا برنامه های تلوزیونی اکثرا از این شماره استفاده میکنن ؟
200090 یه شماره معروف
اگه اطلاع داشته باشید تعرفه 2000 زیر 7 تومن هست! و در مقیاس ملیونی این قیمت خیلی تاثیر داره برای این از این شماره استفاده می کنند. این شماره بیشتر برای زمان انتخابات استفاده میشه و ارزون و کند هست و فکر کنم هنوز بازگشت هزیته پیامک های نرسیده توش نیست!
بنده طبق تجربه ای که داشتم 5000 و 3000 رو پیشنهاد می کنم.

abbasss
January 21st, 2014, 23:44
کیفیت پیش شماره ها به ترتیب از عالی به پایین:
۳۰۰۰
۱۰۰۰
۵۰۰۰ و ۰۲۱
۲۰۰۰

سرزمین
January 21st, 2014, 23:55
کیفیت پیش شماره ها به ترتیب از عالی به پایین:
۳۰۰۰
۱۰۰۰
۵۰۰۰ و ۰۲۱
۲۰۰۰

نظر خودتونه یا بر اساس چیز دیگه ای

abbasss
January 21st, 2014, 23:57
اینو طبق تجربه و البته توی بعضی از سایتها دیدم عرض کردم.

سرزمین
January 22nd, 2014, 00:01
ببینم 3000 مگه نباید سرویس تبلیغات برای مشترک فعال باشه تا پیام براش بیاد؟

MOHAMMAD MOHSEN
January 22nd, 2014, 00:54
ببینم 3000 مگه نباید سرویس تبلیغات برای مشترک فعال باشه تا پیام براش بیاد؟

کلا برای دریافت پیامک از اپراتورهای پیامک باید امکان دریافت پیامک تبلیغاتی فعال باشه البته میشه نامه زد به مخابرات و خط رو تبدیل به خدماتی کرد که در اون صورت پیامک ها از لیست سیاه مخابرات رد میشن البته قبلش باید تعهد بدین که پیامک تبلیغاتی ارسال نمی کنید به هیچ عنوان و کارتون رو براشون تشریح کنید

من هم 3000 دارم (البته 2 هفته هست که اختلال 3000 بسیار بالاست) هم 1000 از نظر سرعت اونقدر تفاوتی ندارن (البته کیفیت سرورهای شرکت واسطه بسیار موثره!) تفاوت عمدشون اعمال ضریب 1.2 اپراتور 1000 برای خطوط ایرانسل هست.

خطوط 8 رقمی 3000 تقریبا پر شده و خط غیر رند ندارند و برای گرفتن 8 رقمی باید هزینه بالایی رو متحمل بشید که به نظر من زیاد اقتصادی نیست!

TukaNet
January 22nd, 2014, 01:15
کسی از اپراتورهای 021 و ارسال با نام تجاری اطلاعی نداره؟

reza*
January 22nd, 2014, 01:23
کدومش کم خرج تره ؟

serverirani
January 22nd, 2014, 01:25
کسی از اپراتورهای 021 و ارسال با نام تجاری اطلاعی نداره؟
اپراتور 021 برا آسانک هست.

serverirani
January 22nd, 2014, 01:27
کدومش کم خرج تره ؟
درحال حاضر 5000 کم خرج ترین هست.

021 بنظر من بهترین هست. هم کارت ویزیت هست وهم به تمامی اپراتورهای تلفن همراه میره, حتی به تلفن کسایی که سرویس دریافت پیامک رو مسدود کرده باشن.

abbasss
January 22nd, 2014, 08:18

021 بنظر من بهترین هست. هم کارت ویزیت هست وهم به تمامی اپراتورهای تلفن همراه میره, حتی به تلفن کسایی که سرویس دریافت پیامک رو مسدود کرده باشن.
تا جایی که اطلاع دارم 5000 پیامهای ارسال نشده رو برگشت میده و اینو دوستان پستهای بالا هم تایید کردند و مسلما این برگشتیها مربوط به همون مسدود بودن خطوط مشترکین هست.
پس پیامک به خطوطی که از طرف همراه اول مسدود شده تا زمان فعال کردم مجدد آن، امکان پذیر نیست.
موفق باشید

reza*
January 22nd, 2014, 09:24
تا جایی که اطلاع دارم 5000 پیامهای ارسال نشده رو برگشت میده و اینو دوستان پستهای بالا هم تایید کردند و مسلما این برگشتیها مربوط به همون مسدود بودن خطوط مشترکین هست.
پس پیامک به خطوطی که از طرف همراه اول مسدود شده تا زمان فعال کردم مجدد آن، امکان پذیر نیست.
موفق باشید

ایشون 021 رو گفتن که به مسدود شده ها هم میره !

kamandar
January 22nd, 2014, 09:44
به مسدود شده ها چکار دارید
اگر به کارمنداتون می خاید پیامک بدید با هر شماره ولی اون مسدود کرده میتونید راحت یه درخواست بنویسید بدید مخابرات برای شماره شما آزاد میکنه ولی برا بقیه شماره ها همچنان مسدوده خواهد بود
021 خیلی گرونه اصلا نمی صرفه انبوه باهاش فرستاد فقط بدرد این میخوره که شماره شرکت با شماره پیامک یکی باشه
فقط 5000 و 3000

dwr969
February 14th, 2014, 01:53
کلا برای دریافت پیامک از اپراتورهای پیامک باید امکان دریافت پیامک تبلیغاتی فعال باشه البته میشه نامه زد به مخابرات و خط رو تبدیل به خدماتی کرد که در اون صورت پیامک ها از لیست سیاه مخابرات رد میشن البته قبلش باید تعهد بدین که پیامک تبلیغاتی ارسال نمی کنید به هیچ عنوان و کارتون رو براشون تشریح کنید

من هم 3000 دارم (البته 2 هفته هست که اختلال 3000 بسیار بالاست) هم 1000 از نظر سرعت اونقدر تفاوتی ندارن (البته کیفیت سرورهای شرکت واسطه بسیار موثره!) تفاوت عمدشون اعمال ضریب 1.2 اپراتور 1000 برای خطوط ایرانسل هست.

خطوط 8 رقمی 3000 تقریبا پر شده و خط غیر رند ندارند و برای گرفتن 8 رقمی باید هزینه بالایی رو متحمل بشید که به نظر من زیاد اقتصادی نیست!

با سلام خدمت شما

در حال حاضر 39 خط 8 رقمی در اختیار ما می باشد از سرخط 3000 اگر تمایل دارید پ.خ کنید با پنل یکساله واگذار می شود + نمایندگی

dwr969
February 14th, 2014, 02:03
ایشون 021 رو گفتن که به مسدود شده ها هم میره !
شرکت آسانک وابسته به مخابرات می باشد
برای اعطای خط شرایط مانند خرید خط تلفن می باشد با هزینه بالا!!! مثلا 100هزار تومان یک خط به صورت 02177899845 که یازده رقم می باشد. شما با 100هزار تومان می توانید یک خط 10 رقمی مانند 3000124430 را تهیه فرمایید.
هزینه هر پیامک بسیار بالا می باشد برای خرید 2 میلیون تومان + 6درصد ارزش افزوده هر پیامک 95.4ریال می شود تازه برای نمایندگان مستقیم اپراتور!!!
برای گرفتن نمایندگی شرط جالبی هم دارند "
لازم به ذکر است که قرارداد نمایندگی در ابتدا بصورت 2 ماهه منعقد شده و پس از گذشت 2 ماه قرارداد سالیانه امضاء میگردد" عینا از متن قرارداد شرکت آسانک

این اطلاعات دقیق می باشد به دلیل اینکه یکی از شرکتهای ما در زمینه ict نماینده رسمی مخابرات و طرف قرارداد کلیه اپراتورها و سرخط 300078 می باشد و در حال حاضر دارای بیش از 40میلیون خط و 5000مشتری فعال است.

dwr969
February 14th, 2014, 02:06

با سلام و عرض ادب

اگر سرویس دریافت از سوی مخاطب در بلک لیست مخابرات باشد تفاوت نمی کند از چه Gateway پیام ارسال شود. در هر صورت GSM مخابران پیام را به شماره بلک ارسال نمی کند.

البته برای رفع این مساله راه حل هم وجود دارد!
موفق و سرافراز باشید