PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین آنتی ویروس ها برای ویندوز سرور

armanforghani
April 26th, 2010, 21:32
هر چند می دونم الان همه میان میگن بستگی به کاربرد داره و نمیشه گفت کدوم بهتره یا همه انتی وایرس که خودشون استفاده کردند رو می گن بهترینه ولی باز هم اگر همه تجربیاتشون رو اعلام کنند در کل میشه به یه نتیجه رسید. برای مقایسه انتی وایرس ها لطفاً به صورت ویژه تری به شاخص های ذیل توجه داشته باشید

۰. لطفاً فقط بحث در مورد انتی وایرس های سرور ویندوز باشه پس فقط کسانی که تجربه در مورد مدیریت سرور دارن تجربیات رو اعلام کنند
۱. میزان قدرت آن در گرفتن وایرس ها
۲. میزان مصرف حافظه و سایر منابع سیستم به نسبت قدرت Real time scan یا On-Access scan بررسی شود
۳. قیمت لایسنس و تجدید یا آپگرید آن
۴. وجود نمایندگی معتبر و ...

TukaNet
April 26th, 2010, 21:45
فکر کنم تمام کسانی که روی لینوکس نیاز به آنتی ویروس داشته اند اسم ClamAV رو شنیده باشند
حالا این آنتی ویروس نسخه جدیدی رو با اینتر فیس گرافیکی و سازگار با سیستم عامل ویندوز منتشر کرده
فکر کنم برای سرورهای ویندوز نیز بهترین گزینه باشد ~~> Clam AntiVirus (http://www.clamav.net/lang/en/about/win32/)

armanforghani
April 27th, 2010, 00:42
خیلی ممنون از پاسخ شما ولی متاسفانه تا جایی که من یادم میاد اصلا مجهز به Real time scan نیست. بنابراین چندان قابل اطمینان نمی تونه باشه اما شاید بشه گفت جزء معدود انتی وایرس های رایگان برای ویندوز سرور هست.

Arashdn
April 27th, 2010, 14:04
فقط آویرا

Techno Pars
April 27th, 2010, 16:20
ما از mcafee برای سازمان تبلیغات اسلامی استفاده کردیم.
البته شاید نورتون در زمینه PC خوب عمل نکنه اما در زمینه سرور رو دست نداره.
البته هر دوی اینا به ایران سرویس نمی دن.
با Kaspersky برای سرور کار نکردم ولی حدس میزنم خوب باشه.

IFACO.Net
April 27th, 2010, 17:27
اگه از پلسک در سرور ویندوز استفاده کنید با چند دلار اضافه آنتی ویروس کسپراسکای رو هم می تونید فعال کنید که در سرور خوب عمل می کنه.

Arashdn
April 27th, 2010, 19:44
من یه ساله نسخه سرور اویرا رو دارم
خیلی عالیه

armanforghani
April 28th, 2010, 01:07
لطف کنید نسخه دقیق انتی وایرس، هزینه و تعداد حداقل لایسنس قابل خریداری و سایر جزییات رو هم قید کنید

najmehdj
April 28th, 2010, 10:56
ما که از کس\ر استفاده میکنیم
خیلی هم خوبه

armanforghani
April 29th, 2010, 00:48
لطفا اگر کسی خودش لایسنس تهیه کرده قیمت و ریسلری که ازش تهیه کرده رو هم بگه

sepehrsr
August 19th, 2012, 12:17
من از calm AV استفاده مکنم.سبک و رایگان هست. ولی مطمین نیست بهترین باشه.

alireza.076
August 19th, 2012, 14:55
به نظر من به صرفه ترین راه استفاده از سیستم عامل لینوکس هست
هم رایگانه
هم برنامه هاش رایگان
متن بازه
ویروسی براش ساخته نشده تا به حال
غیر قابل هکه (البته گاهی پیش میاد هک شه مخصوصا از طریق cpanel چند باری راحت نفوذ کردیم که بهترین راه نصب cpanel در سرور جدا است و آنتی شلر نیز داشته باشه برای دیگر کنترل پنل ها هم همینطور)
فقط تنها راه حملات دی دی داس هست که دیگه باید یه فکری خودتون براش کنید

برای ویندوز آنتی ویروس avira و node رو پیشنهاد نمیدم، خیلی از ویروس های موجود رو این آنتی ویروس ها نمیتوانند کشف کنند
ترجیها از کسپر اسکای استفاده بشه بهتره و نایندگی هم داره در ایران اگه اشتباه نکنم.
بنده در تیم آشیانه مشغول به فعالیت هستم و این حرف ها رو زدم بر اثر تجربه هست نه ساختگی
موفق باشید

sudo
August 19th, 2012, 15:08
هم برنامه هاش رایگان

ویروسی براش ساخته نشده تا به حال

غیر قابل هکه

جان؟!؟!؟!
دوست عزیز میخواهید 100 تا برنامه لینوکسی نام ببرم که هزینه داره ؟!
میخواهید 10 تا ویروس برایتان معرفی کنم ؟

alireza.076
August 19th, 2012, 15:14
جان؟!؟!؟!
دوست عزیز میخواهید 100 تا برنامه لینوکسی نام ببرم که هزینه داره ؟!
میخواهید 10 تا ویروس برایتان معرفی کنم ؟

بنده همین آلان میتونم مشخصات سرور خودم رو بدم. شما برید هر کجا که دوست دارید بگید بیاد سرور بنده رو هک کنند
همچنین تعداد ویروس های لینوکس قابل مقایسه با ویندوز هست؟ شما نام ببرید هر موقع قابل مقایسه شد بیاید من با شما حساب میکنم
اکثر برنامه های لینوکس رایگان هستند و به راحتی میتوان دانلود و نصب نمود حتی برنامه هایی که به فروش میرسند نیز نمونه های رایگان ان موجود است در صورتی که یه برنامه ی ساده 2مگ ویندوز نیز پولی هست

sudo
August 19th, 2012, 15:23
بنده همین آلان میتونم مشخصات سرور خودم رو بدم. شما برید هر کجا که دوست دارید بگید بیاد سرور بنده رو هک کنند
همچنین تعداد ویروس های لینوکس قابل مقایسه با ویندوز هست؟ شما نام ببرید هر موقع قابل مقایسه شد بیاید من با شما حساب میکنم
اکثر برنامه های لینوکس رایگان هستند و به راحتی میتوان دانلود و نصب نمود حتی برنامه هایی که به فروش میرسند نیز نمونه های رایگان ان موجود است در صورتی که یه برنامه ی ساده 2مگ ویندوز نیز پولی هست
دوست عزیز ، بحث کم داشتن نسبت به ویندوز با اصلا نداشتن ! خیلی متفاوت است !

در حال حاضر خیلی از کاربرا فکر میکنن که لینوکس و توزیع هاش نه ایرانو تحریم کرده و اصلا ویرویس ندارد و ...
در صورتی که این ها باور های اشتباه کاربران هست ،
حتی سایت sourceforge هم که ای پی های ایران رو تحریم کرده :-دی

alireza.076
August 19th, 2012, 15:27
دوست عزیز ، بحث کم داشتن نسبت به ویندوز با اصلا نداشتن ! خیلی متفاوت است !

در حال حاضر خیلی از کاربرا فکر میکنن که لینوکس و توزیع هاش نه ایرانو تحریم کرده و اصلا ویرویس ندارد و ...
در صورتی که این ها باور های اشتباه کاربران هست ،
حتی سایت sourceforge هم که ای پی های ایران رو تحریم کرده :-دی

شما اول ویروستون رو نام ببرید بعدشم، ما بینهایت تا توزیع لینوکسی داریم. کسی مجبور نکرده طرف بره از سایت های تحریم شده خرید کنه. خیلی نگرانه میتونه پارس ایکس نصب کنه

sniper000man
August 19th, 2012, 15:29
بی شک ماکافی بهترین هست
اما مکافی سنگین هست
عزیزان هر نوع انتیویروسی روکه معرفی میکنید تا تنظیمات خاصی برای شبکه دارن یا نصبشون کنی کافیه اگه تنظیمات دارن هر نوع انتی ویروسی که معرفی کردین لطفا نحوه تنظیمشم بگین با تشکر

sudo
August 19th, 2012, 15:33
شما اول ویروستون رو نام ببرید بعدشم، ما بینهایت تا توزیع لینوکسی داریم. کسی مجبور نکرده طرف بره از سایت های تحریم شده خرید کنه. خیلی نگرانه میتونه پارس ایکس نصب کنه
طرز صحبتتان من رو یاد 4-5 سال پیش که به طور حرفه ای داشتم روی لینوکس کار میکردم میندازه :)
تا وقتی که مطمئن نیستید ، اینقدر مطمئن و تند برخورد نکنید!
به لینک زیر دقت کنید:

https://help.ubuntu.com/community/Linuxvirus

وقت کردید لینک زیر هم مطالعه کنید:
Linux vs. Windows Viruses (http://www.securityfocus.com/columnists/188/)

در مورد این که چند تا ویرویس برای ویندوز هست چند تا برای لینوکس!
چرا لینوکس امنتر از ویندوز هست و ....

alireza.076
August 19th, 2012, 23:43
طرز صحبتتان من رو یاد 4-5 سال پیش که به طور حرفه ای داشتم روی لینوکس کار میکردم میندازه :)
تا وقتی که مطمئن نیستید ، اینقدر مطمئن و تند برخورد نکنید!
به لینک زیر دقت کنید:

https://help.ubuntu.com/community/Linuxvirus

وقت کردید لینک زیر هم مطالعه کنید:
Linux vs. Windows Viruses (http://www.securityfocus.com/columnists/188/)

در مورد این که چند تا ویرویس برای ویندوز هست چند تا برای لینوکس!
چرا لینوکس امنتر از ویندوز هست و ....

بهتر بود قبل از قرار دادن پست، سایتی را که اشاره نمودید را مطالعه میکردید:
that's fine. While Ubuntu (and Linux in general) is a very secure system,

همچنین همانطور که در سایت بالا اشاره نمود خطر خاصی تهدید نمیکند.
همچنین بنده در لینوکس و هک و ویروس نویسی چندین سال سابقه دارم و در صورت نیاز میتوانم چند عدد از سایت ها، سی پنل ها و سرور هایی که هک کردم رو قرار دهم
موفق باشید
(البته اگه تند حرف زدم شرمنده ام، هر کسی در کاری تجربه ای دارد، شاید تجربه ی شما از بنده نیز بیشتر باشد که باعث افتخار من هست که با شما هم صحبتی شده ام)

loginvps
August 20th, 2012, 02:45
جدا از این بحث هایی کشد و تاپیک منحرف شد
اگر میخواهید از ویندوز سرور استفاده کنید
avg رو پیشنهاد میدم
من که از لایسنس دار اون استفاده نکردم ولی می تونید قیمت لایسنس رو سرچ کنید
آنتی ویروس بسیار قوی هست و جواب پس داده
شما هم می تونید امتحان کنید تو تجربه من این بهترین بوده

sudo
August 22nd, 2012, 11:46
Antivirus for Server - Bitdefender Security for File Servers (http://www.bitdefender.com/business/security-for-file-servers.html#Overview)

بیت دیفندر هم عالیه ! فقط یکم قیمتش بالاست ! 8-|

disna
August 24th, 2012, 01:42
ما از mcafee برای سازمان تبلیغات اسلامی استفاده کردیم.
البته شاید نورتون در زمینه PC خوب عمل نکنه اما در زمینه سرور رو دست نداره.
البته هر دوی اینا به ایران سرویس نمی دن.
با Kaspersky برای سرور کار نکردم ولی حدس میزنم خوب باشه.

norton نام محصولات ضد ویروس خانگی شرکت سیمانتک هست و به ایران هم سرویس می دهد فقط باید با گارانتی درست حسابی و معتبر خرید کنید . نه شرکتی که الان 10 ساله داره نسخه جعلی رو به اسم اصلی قالب میکنه .

اگه مکآفی سرویس نداره پس چطوری برای سازمان تبلیغات اسلامی خریداری کردین ؟؟؟؟؟؟

disna
August 24th, 2012, 01:57
و اما درباره محصولات سرور .
دقیقا همون شرکتهایی که تو محصولات خانگی حرف اول رو میزنن تو محوصلات سرور هم اینطوری هستن .

دلیلش هم اینه که به طور کلی کار و حرفه اصلی این شرکتها برای سالهاست که آنتی ویروس و تامین امنیته و میلیونها مصرف کننده دارن و پی خبر و حرف و حدیث و خاله زنک بازی نیستن ( مخصوصآ مثل کسپرسکی )

و از طرفی کاملا شناخته شده هستن و اصلا لازک نبود که بیایی تو فروم بپرسی .

سایمنتک - مکآفی - ترندمیکرو

فقط مکآفی روی ایران سرویس نداره - ولی سایمنتک و ترندمیکرو ( پی سی سیلین ) روی ایران سرویس دارن و میشه لایسنس و محصول معتبرشون رو با گارانتی معتبر تهیه کرد .

شرکتهای دیگه فقط کمی سوفوس تو سرور حرفی برای گفتن داره و بقیه اصلا آنتی ویروس حساب نمیشن .

این رو به خوبی میشه فهمید از نوع محصولات - شرکای فنی و تجاری ، طیف محصولات و کیفیت محصولات و کیفیت پشتیبانی و پاسخگو بودن در برابر مشتری .

برای همه اینها هم دلیل و مدرک و مستندات هست و کسی نمیتونه ریسمون ببافه و یکی بیاد بگه نود32 یا کسپرسکی یا بیت دفندر یا آویرا یا پاندا یا اف-سکیور یا فلان و بیساز .

شونصد تا آنتی ویروس داریم ولی هنوز نتونستن تو بازار بین المللی آنتی ویروس نفوذ کنن .

فقط کسپرسکی کمی تو روسیه - کوئیک هیل کمی در هند تونستن جایی رو پیدا کنن که اون هم روی محصولات خانگی با قیمتهای بسیار بسیار بسیار کم .

خوب اون دسته از کاربرها هم برای این محصولات پل میدن که احتمالا ی کامپیوتر دارن و سالی 2-3 بار روشنش می کنن و نمیخوان زیاد براش خرج کنن .

منابع گارتنر ، idc - crn - و دهها وب سایت دیگه .

مثلا تو 5 صنعت بزرگ دنیا از 10 شرکت اول که جمعآ میشه 50 شرکت - 48 تاش مشتری ترندمیکرو هستن .
تازه غولهای امنیتی قادر نیستن همه مشتری های خودشون رو به دلایل امنیتی و البته برخی دلایل دیگه معرفی کنن .

مثل کسپرسکی که نیست که رفته بود قطب تا خرسای قطبی و پنگئینها رو راضی کنه تا آنتی ویروسش رو بخرن .

نود32 هم اگه تو ایران فروش داره فقط به خاطر سبکی هست که با اومدن " وب روت " بازارش کلا خوابیده .

بماند که دلیل دیگه عرضه نود32 تو ایران سود خیلی خیلی خیلی بالای محصولاتش هست .

خوب همینه دیگه مثلا شما تویوتا کمری رو همه جای دنیا با توجه به مدل بین 12 هزار تا 18 هزار دلار میخری . مثل پراید نیست که تو ایران 10 میلیون باشه و تو عراق 3 میلیون .

تازه تو عراق هم دوستان میگن اکثرآ تویوتا سوارن نه پراید سوار .

حق هم هست .
مثلا کسپرسکی روی نسخه انترپرایس آپدیت اشتباه داد : 3 رووووووووز طول کشید مشکل رو برطرف کنه . که واقعآ افتضاحه . اصلا باورش برای خود من هم غیر ممکن بود ولی وقتی مدرک و مستندات هست دیگه نمیشه رد کرد .
این بعنی این شرکت در نهایت در پیتی تشریف داره و کاربر کلا باید از هوش خدادادی بی بهره باشه که محصولات همچین شرکتی رو خرید کنه .

موفق باشید .

disna
August 24th, 2012, 01:59
Antivirus for Server - Bitdefender Security for File Servers (http://www.bitdefender.com/business/security-for-file-servers.html#Overview)

بیت دیفندر هم عالیه ! فقط یکم قیمتش بالاست ! 8-|

کجای بیت قیمتش بالاست ؟؟؟؟؟

اصلا بیت دفندر به قیمت کم معروفه .
بعدش دوست عزیز شما جنس ( آنتی ویروس ) خوب میخوایی باید 2 تا موضوع رو در نظر بگیری :

1- برند خوب انتخاب کنی .

2- گارانتی درست حسابی .
مخصوصآ که تو ایران جعلی فروش و کرک فروش بسیاره و فراوان . طرف شرکتش 10-15 ساله کل سازمانهای ایران رو نسخه جعلی داده و تازه به این موضوع افتخار میکنه .

خوب شما هم میخوایی مثل اون سازمانها باشی ؟؟؟ یعنی از هوش خدادادی بهره = 0 صفر ؟!

دیگه باید یکم تحقیق کنی و نمیشه مفتی اطلاعات به دست اورد .

موفق باشی
دیسنا

ahadto
December 3rd, 2013, 13:48
سلام
ما توی یه مجموعه یه ویندوز سرور داریم که روش نود سکوریتی نصب بود که همش گیر می داد و با فایروال ویندوز کنتاکت داشت که باعث می شد اینترنت کاربران قطع بشه، حالا پاکش کردیم همه چیز درست کار می کنه، به نظر شما چه آنتی ویروسی نصب کنیم؟ مقدار رمش هم خیلی بالا نیست

da6276
December 3rd, 2013, 18:55
درود
روی سرورهای ویندوز ما از end point استفاده میکنیم و توی این 2 سال که ازش استفاده میکنیم مشکلی که نداشتیم هیچ ، خیلی از مشکلات هم برطرف شده
فکر میکنم مشکل شما روی تنظیم خود نود هست و باید رول فایروال نود رو روی نظارت بر پورت ها قرار بدید

ahadto
December 4th, 2013, 10:50
درود
روی سرورهای ویندوز ما از end point استفاده میکنیم و توی این 2 سال که ازش استفاده میکنیم مشکلی که نداشتیم هیچ ، خیلی از مشکلات هم برطرف شده
فکر میکنم مشکل شما روی تنظیم خود نود هست و باید رول فایروال نود رو روی نظارت بر پورت ها قرار بدید
ممنون از پیشنهادتون
نگاه کردم بیش از 1 گیگ و نیم حجم داره، توی بازار هست بخریم؟

traxex12345
December 4th, 2013, 12:55
به نظر من استفاده از فایر وال مناسب تره - انتی ویروس سی پی یو و رم رو اشغال میکنه

da6276
December 4th, 2013, 13:53
ممنون از پیشنهادتون
نگاه کردم بیش از 1 گیگ و نیم حجم داره، توی بازار هست بخریم؟
از لینک زیر با حجم 70 مگ میتونید دریافت کنید
http://dl.abarserver.net/soft/ees_nt32_ENU.exe
http://dl.abarserver.net/soft/ees_nt64_ENU.msi

OmidX
December 4th, 2013, 16:11
اینو نصب کنید : Microsoft Security Essentials Download | Free Spyware Protection (http://www.microsoft.com/security/pc-security/mse.aspx) ، تازه رایگان هم هست .

Microsoft Security Essentials - Microsoft Windows (http://windows.microsoft.com/en-us/windows/security-essentials-download)

da6276
December 4th, 2013, 16:16
اینو نصب کنید : Microsoft Security Essentials Download | Free Spyware Protection (http://www.microsoft.com/security/pc-security/mse.aspx) ، تازه رایگان هم هست .

Microsoft Security Essentials - Microsoft Windows (http://windows.microsoft.com/en-us/windows/security-essentials-download)
اوایل خوب بود ولی الان دیگه ضعیف عمل میکنه و خود مایکروسافت هم پیشنهاد نمیدش ! بزار لینک مطلب رو پیدا کنم بدم آمارجدیدش رو ببینید

spooky021
December 4th, 2013, 16:21
با سلام
ایمیونت هم بسیار عالی هست 2 سال استفاده میکنیم
مشتریان رو ناراحت میکنه چون حساس هست و دقیق :d

glxx
December 4th, 2013, 20:48
نورتون الان خوبه ؟
eset نسخه سرور هم ارائه کرده
ولی نورتون قبلا استفاده میکردیم روی ویندوز 2003 home خیلی اذیت میکرد هیچی پیدا نمیکرد

mehrdad.piri
December 4th, 2013, 23:12
nod32 بهترین هست هم سبکه هم رایگان

webna
January 9th, 2014, 12:54

مشخصات سرور رو بی زحمت بدین

almas-smart
July 31st, 2014, 23:51
بهترین آنتی ویروس کوییک هیله
برای کامپیوتر مانند سرور عالی عمل میکنه حالا برای سرور رو حساب کن مثل چی عمل میکنه
از همشون بهتر کوییک هیله غیر قابل مقایست اصلا!

amirsafari
December 6th, 2014, 10:09
ضد ویروس خانگی :
ترند میکرو
آنتی ویروس
اینترنت سکیوریتی
ماگزیمم سکیوریتی
موبایل سکیوریتی

تحت شبکه :
ترندمیکرو
Worry Free Business Security
Standard