PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهاندازی سایت

M0TRIX
January 20th, 2014, 12:02
سلام.

میدونم همه تون مثل من در به در دنبال یه چیزی واسه کسب درامد هستین.:دی

منم خیلی فک کردم روی راهاندازی سایت الان دیگه خیلی ایده ها پیاده شدن. منم تصمیم گرفتم یه سایت بزنم از همین ایده های تکراری بعد از یه مدت که تونستم تو گوگل بیارمش بالا بتونم تبلیغ بگیرم شاید یه فرجی شد.

حالا دارم روی موضوع سایت تحقیق میکنم.گفتم از شما هم یه مشورت بیگیرم. روی چه موضوعی کار کنم راحتتر تبلیغ میتونم بگیرم؟ قشری که خسیس بازی در نیارن دیگه :))

خودم رو سایت خبری تاکید دارم

maddahi.m.p
January 20th, 2014, 12:13
اگه برنامه نویس و طراح وب هستید اطلاع بدین چند ایده ی جدید دارم ولی با همکاری هم پیاده سازی کنیم

besthosti.com
January 20th, 2014, 13:00
به نظر من بهترین ایده این است که سایت فیلم راه اندازی کنید که از فروش اکانت وی ای پی درآمد کسب کنید.

ali0000
January 20th, 2014, 13:02
سایت دانلود و در کنارش اگه توانایی و بودجه دارید آپلود سنتر با قالب اختصاصی ، حداقل باید 2 سال مانور کنید اگه فکر بازدهی سریعتر هستید کلاً این روش رو بیخیال شید

M0TRIX
January 21st, 2014, 11:36
دوستان نظر دیگه ای ندارن ؟

M0TRIX
January 23rd, 2014, 20:05
سایت پزشکی هم خوبه.ولی نمیدونم تبلیغ بگیر هست یا نه

sat2they
January 23rd, 2014, 20:13
مشکلی که هست اینه که اکثر کارها داخل نت شدیدا اشباع شده بیشتر به فکر ایده های جدید باشید

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

2244
January 24th, 2014, 19:36
راستش الان پیشنهادی ندارم ولی مطمئنم که هزاران ایده اجرا نشده وجود داره. فکر کن فکر.
خدماتی باشه
بدرد عامه بخوره

a3aish
January 24th, 2014, 20:28
سایت مذهبی

M0TRIX
January 24th, 2014, 20:37
میشه چند تا مثال از خدماتی بزنید ؟

سایت مذهبی میتونه درامد زا باشه ؟ چه کسایی تبلیغ میکنن تو سایت ؟

با تشکر

sat2they
January 24th, 2014, 22:17
راستی اینم درنظر داشته باشید سایتی که فقط برای جنبه مالی راه اندازی میشه معمولا به شکست میخوره
معمولا سایت های تازه تاسیسی موفق میشند که مدیر سایت به اون موضوع علاقه مند باشه و اطلاعاتی داشته باشه

alaviyoon
January 24th, 2014, 22:21
سلام
از ایده های تکراری استفاده نکن و از ایده ی جدید استفاده کن .
خیلی ایده ها و سایتها هستند که نسخه فارسی اش وجود ندارد . ببین خارجی ها چی دارند که ایرانی جماعت اونو نداره .
این رو هم در نظر داشته باشید که هیچ کس ایده اش رو به شما نمیگه !!!
یا حق

reza*
January 24th, 2014, 22:23
سایت نقد و بررسی گجت های روز - موبایل - تبلت - تلویزیون و ...

زیاد هم لازم نیست با خوده اون وسیله کار کنید بعد نقد و بررسی کنید . دوتا مطلب بخونید راجبش یه چیزی بنویسید دو تا هم فیلم پیدا کنید ازش بذارید .

meysam021
January 24th, 2014, 22:33
سایت آشپزی ، ما یه سایت آشپزی ازمون سرویس میگیره ، بازدید روزانش چک کردیم به میلیون میخوره ، نظرات سایتش همه خانم ، خیلی ناجوره ، خانومای این دوروزمونه میشینن پای نت غذا پیدا میکنن برا شوهراشون درست میکنن ، درحال حاضرم سایت آشپزی زیاد نیس تو ست نت.
البته باید از چندتا خانومم کمک بگیرید

M0TRIX
January 27th, 2014, 17:29
سلام.

مرسی از همه دوستان.

یه تحقیق کوچیک کردم. احساس میکنم سایت اشپزی بهترین گزینه باشه.

یه لیست از موضوعات سایتها جمع کردم و روشون تحقیق کردم. به نظر خودم همون اشپزی از همشون بهتر باشه.

از دوستان باز پیشنهادی داشتن ممنون میشم بگن

sinakhan
January 27th, 2014, 17:42
به نظر من هر ایده ای دارید ، به هیچ عنوان به چشم کوتاه مدت و زود بازده بهش نگاه نکنید

صبر کنید تا قوی بشید و زود هنگام اقدامی برای جذب آگهی و تبلیغات نکنید

چون در این صورت مجبورید از سایت ها و آگهی های غیر معروف تبلیغات بگیرید اون با تعرفه های پایین!

بهتره هر موضوعی که خودتون دوست دارید کار کنید ، تفریحی ، خبری ، عکس ، مقاله ، کتاب و .... به نظر من زیاد فرقی نمی کنه ، همه موضوعات جواب می دن ، البته اگه کپی پیست صرف نباشه!!

چون قرار است که کار کنید و ادامه دهید موضوع باید برای خودتان جذابیت کافی را داشته باشد.

موفق باشید

mohsen_sh
January 27th, 2014, 17:47
دوستان درست می گن

کاری که خودتون علاقه نداشته باشید ، باد هواست
تا حداکثر 2 سال هستید بعد هم خسته می شید و بای بای
بهتره چیزی باشه ک زمینه ی کاری و یا تخصص شما باشه

سایت های بازی آنلاین ، تورنت و... هستن
تورنت ایران کم داره!
بازی آنلاین هم باید سرمایه ی هنگفت بزاری
پس چیزی بزار ک علاقت باشه ک بعدا کم نیاری

rightserver
January 27th, 2014, 18:24
با نظر دوستان موافقم چند سال پیش سایتی رو راه اندازی کرده بودم که بازدید خوبی جذب کرد حتی میتونست درامد به درد بخوری هم داشته باشه مخصوصا اینکه تخصص همه کاری رو در اون مورد داشتم ولی چون علاقه کافی نداشتم خیلی زود خسته شدم با اینکه چشم انداز مناسبی داشت ولی برای من جذاب نبود و وقتم رو صرفش نکردم منظورم فقط اینه اگر انگیزه و علاقه نداشته باشی همه ی پتانسیل هات میره باد هوا اما اگر حوصله داشته باشی و علاقه و تلاش میتونی موفق بشی.

geniune
January 27th, 2014, 18:51
با سلام
خودت فکر کن ببین چی کمه همونو اجرایی کن
از امضام هم کمک بگیر
من یک راهنمایی کردم که جواب دست خودته یکم فکر کنی بهش میرسی نیازی به تاپیک نیست
چون هرکس به چیزی علاقه داره
شما ببین چی میخوای و تو اینترنت نیست همونو اجرایی کن

erfano
January 27th, 2014, 19:14
به نظر من اگه چیزی از گرافیک سرت میشه ، سایت های گرافیکی خوبه
هم تبلیغ میگیره هم خودت میتونی از طریق دریافت سفارش طراحی پول در بیاری