PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش سرعت بارگذاری سایت با استفاده از تابع flush

boy_evil
January 20th, 2014, 11:41
سلام .
در این قسمت قصد دارم آموزشی رو بدم که باعث افزایش سرعت لود سایت میشه ! همونطور که میدونید سرعت یکی از مواردی هست که گوگل مد نظرش هست پس هرچی سرعت لود بالاتری داشته باشیم بیشتر تو چشم گوگل خواهیم بود !!

برای استفاده از این تابع در مدیریت محتواهای وردپرس و ویبولتین به این صورت عمل مکنیم :

دوستانی که از وردپرس استفاده می کنند،کافی است فایل header.php موجود در پوشه قالب خود را باز کنند و این کد را اضافه نمایند.

وردپرس:

</head>
<?php flush(); ?>
<body>

کاربران وی بی برای اعمال این باید از جست و جوی قالب ها این و جست و جو کنن headinclude و تهش کد زیر رو اضافه کنند.

ویبولتین:

<?php flush(); ?>

منبع : سئو موز

lkmew
January 20th, 2014, 18:18
شما خودتون امتحان کردید؟ این تگ دقیقا چیکار میکنه؟

boy_evil
January 20th, 2014, 18:47
شما خودتون امتحان کردید؟ این تگ دقیقا چیکار میکنه؟

بله استفاده کردم !
دوست عزیز منبعی که اینو من ازش برداشتم خیلی خیلی معتبر هست !! خیلی معروفن دیگه سئو موز همه میشناسن !

کار دقیقشو نمیدونم اما فکر کنم هنگام لود صفحه توابع اضافی نگه میداره اول ضروری هارو لود میکنه که زودتر بارگزاری بشه !

namesis R
January 20th, 2014, 18:50
بر روی وردپرس اعمال کردم تفاوت چندانی نکرد.

boy_evil
January 20th, 2014, 18:58
بر روی وردپرس اعمال کردم تفاوت چندانی نکرد.

من ویبولتین تست کردم خوب جواب داد !!! البته فکر کنم بستگی به کد های قالبتون هم داره

sarv-it
January 20th, 2014, 19:02
نتیجه داره اما نه به اون صورت
راستی یه کدی بود برای وردپرس و دیگر سایتها که داخل فایل
.htaccess گذاشته میشه و سرعت سایت میره بالا اون کد کسی داره ؟